Activ Plătitor TVA

EDI CRISTALL S.R.L.

CUI: 30367476
CIF: RO30367476
Reg. Com.: J15/443/2012
CAEN: 7420
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 28 iunie 2012 · 14 ani
Distribuie:

Activități fotografice

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 22:01

Despre EDI CRISTALL S.R.L.

EDI CRISTALL S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Orş. Titu, judetul DÂMBOVIŢA, infiintata in 2012 (14 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități fotografice" (cod CAEN 7420), in sectorul tranzactii imobiliare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, EDI CRISTALL S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 122.195 RON, in scadere accentuata fata de anul precedent (-70.4%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 11 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 200 RON in 2013 la 122.195 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
122.195 RON
Venituri totale
122.236 RON
Cheltuieli totale
188.276 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
107.500 RON
Active circulante
180.528 RON
Stocuri
3.162 RON
Creanțe
73.740 RON
Casa & conturi bănci
103.626 RON
Capital propriu
212.720 RON

Contact

AdresaRomania, DÂMBOVIŢA, Orş. Titu, Str. Teiului nr. 119, 135500

Adresă sediu social

Romania, DÂMBOVIŢA, Orş. Titu, Str. Teiului nr. 119, 135500
Cod poștal: 135500
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, DÂMBOVIŢA, Orş. Titu, Str. Teiului nr. 119, 135500
Cod postal
135500
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 28.06.2012
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Titu
Platitor TVA
Da

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2013 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
122.195 RON
Rezultat net
-67.262 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 122.195 RON 413.443 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 122.236 RON 413.478 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 188.276 RON 141.214 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 272.264 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 268.131 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 66.040 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 67.262 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 107.500 RON 123.638 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 180.528 RON 236.681 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 288.028 RON 360.319 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 3.162 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 73.740 RON 77.837 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 103.626 RON 158.844 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 75.308 RON 80.337 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 212.720 RON 279.982 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active288.028RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

26,1 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale288.028 RON
Datorii totale75.308 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
2,40 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
73,9 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 12 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

12 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 122.195 -70,4% față de anul precedent 122.236 188.276 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 66.040 67.262
2023 413.443 +426,6% față de anul precedent 413.478 141.214 272.264 +1.137,1% față de anul precedent 268.131 +1.171,3% față de anul precedent 0 0
2022 78.509 +51,0% față de anul precedent 78.518 56.510 22.008 -20,8% față de anul precedent 21.092 -19,6% față de anul precedent 0 0
2021 51.985 +16,1% față de anul precedent 51.993 24.193 27.800 +99,9% față de anul precedent 26.240 +108,9% față de anul precedent 0 0
2020 44.768 -12,3% față de anul precedent 44.769 30.862 13.907 12.564 0 0
2019 51.016 -26,8% față de anul precedent 51.036 52.604 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 1.568 2.078
2018 69.708 -37,7% față de anul precedent 69.710 60.287 9.423 -81,0% față de anul precedent 8.726 -81,6% față de anul precedent 0 0
2017 111.909 +192,9% față de anul precedent 112.119 62.441 49.678 47.437 0 0
2016 38.204 +66,2% față de anul precedent 38.241 38.743 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 502 1.650
2015 22.990 +4,3% față de anul precedent 22.990 6.471 16.519 -11,9% față de anul precedent 15.829 +0,5% față de anul precedent Neraportat 0
2014 22.039 +10.919,5% față de anul precedent 22.040 3.292 18.748 15.748 0 0
2013 200 200 450 0 0 250 250

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

12 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 107.500 180.528 288.028 3.162 73.740 103.626
2023 123.638 236.681 360.319 0 77.837 158.844
2022 7.726 112.457 120.183 0 250 112.207
2021 1.107 94.230 95.337 0 0 94.230
2020 317 69.339 69.656 0 0 69.339
2019 3.092 54.400 57.492 0 0 54.400
2018 5.963 71.458 77.421 0 50 71.408
2017 0 50.944 50.944 0 0 50.944
2016 0 31.442 31.442 1.399 0 30.043
2015 0 33.000 33.000 2.956 600 29.444
2014 0 18.539 18.539 0 1.300 17.239
2013 0 400 400 0 0 400

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

12 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 75.308 -6,3% față de anul precedent 212.720 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 80.337 +1.247,5% față de anul precedent 279.982 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 5.962 +170,0% față de anul precedent 114.221 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2021 2.208 -20,2% față de anul precedent 93.129 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2020 2.767 -12,7% față de anul precedent 66.889 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2019 3.168 -84,9% față de anul precedent 54.324 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2018 21.018 +543,3% față de anul precedent 56.403 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2017 3.267 +168,2% față de anul precedent 47.677 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2016 1.218 +8,2% față de anul precedent 30.224 Neraportat 1
2015 1.126 -54,9% față de anul precedent 31.874 Neraportat 0
2014 2.494 +454,2% față de anul precedent 16.045 Neraportat 0
2013 450 -50 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

45din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive10 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

13 repere. O singură cronologie.

Din 2012 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2012 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
13 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 122.195 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 122.195 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
122.195 RON -70.44% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
67.262 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
75.308 RON -6.26% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 413.443 RON. Profit: 268.131 RON

Cifra de afaceri: 413.443 RON. Profit: 268.131 RON

Cifra de afaceri
413.443 RON +426.62% față de anul precedent
Profit net
268.131 RON +1171.25% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
80.337 RON +1247.48% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 78.509 RON. Profit: 21.092 RON

Cifra de afaceri: 78.509 RON. Profit: 21.092 RON

Cifra de afaceri
78.509 RON +51.02% față de anul precedent
Profit net
21.092 RON -19.62% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
5.962 RON +170.02% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 51.985 RON. Profit: 26.240 RON

Cifra de afaceri: 51.985 RON. Profit: 26.240 RON

Cifra de afaceri
51.985 RON +16.12% față de anul precedent
Profit net
26.240 RON +108.85% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
2.208 RON -20.2% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 44.768 RON. Profit: 12.564 RON

Cifra de afaceri: 44.768 RON. Profit: 12.564 RON

Cifra de afaceri
44.768 RON -12.25% față de anul precedent
Profit net
12.564 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
2.767 RON -12.66% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 51.016 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 51.016 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
51.016 RON -26.81% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
2.078 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
3.168 RON -84.93% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 69.708 RON. Profit: 8.726 RON

Cifra de afaceri: 69.708 RON. Profit: 8.726 RON

Cifra de afaceri
69.708 RON -37.71% față de anul precedent
Profit net
8.726 RON -81.61% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
21.018 RON +543.34% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 111.909 RON. Profit: 47.437 RON

Cifra de afaceri: 111.909 RON. Profit: 47.437 RON

Cifra de afaceri
111.909 RON +192.92% față de anul precedent
Profit net
47.437 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
3.267 RON +168.23% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 38.204 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 38.204 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
38.204 RON +66.18% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
1.650 RON
Angajati
1
Datorii
1.218 RON +8.17% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 22.990 RON. Profit: 15.829 RON

Cifra de afaceri: 22.990 RON. Profit: 15.829 RON

Cifra de afaceri
22.990 RON +4.32% față de anul precedent
Profit net
15.829 RON +0.51% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
1.126 RON -54.85% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 22.039 RON. Profit: 15.748 RON

Cifra de afaceri: 22.039 RON. Profit: 15.748 RON

Cifra de afaceri
22.039 RON +10919.5% față de anul precedent
Profit net
15.748 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
2.494 RON +454.22% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 200 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 200 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
200 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
250 RON
Angajati
0
Datorii
450 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013

2012 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataEDI CRISTALL S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7420 in Orş. Titu (DÂMBOVIŢA)

EDI CRISTALL S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7420 in Orş. Titu (DÂMBOVIŢA)

13 din 13 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 7420, Dâmboviţa

CTRL THE LIGHT S.R.L.
CUI: 39385263CAEN: 7420
Activ
DÂMBOVIŢA, Orş. Pucioasa2018-05-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
125.957 RON
Profit
27.201 RON
Angajati
1
WIND LEAF STUDIO S.R.L.
CUI: 37850701CAEN: 7420
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Viforâta Com. Aninoasa2017-06-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
103.901 RON
Profit
53.016 RON
Angajati
1
VISUALS MACHINA S.R.L.
CUI: 40887883CAEN: 7420
Activ
DÂMBOVIŢA, Mun. Târgovişte2019-04-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
136.104 RON
Profit
29.208 RON
Angajati
1
LEIKA CREATIVE STUDIO S.R.L.
CUI: 40133197CAEN: 7420
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Mânăstirea Com. Crevedia2018-11-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
97.317 RON
Profit
27.687 RON
Angajati
1
GENESIS SRL
CUI: 4162331CAEN: 7420
Activ
DÂMBOVIŢA, Mun. Târgovişte1993-06-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
178.999 RON
Profit
1.709 RON
Angajati
2
KOMPACT EVENTS CLAUDIA S.R.L.
CUI: 46981595CAEN: 7420
Activ
DÂMBOVIŢA, Mun. Târgovişte2022-10-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
51.550 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 7420, Dâmboviţa

ARGUMENT MEDIA CONSULTING SRL
CUI: 27941993CAEN: 7420
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Doiceşti Com. Doiceşti2011-01-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
429 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
CREATIVE ZOOM S.R.L.
CUI: 30921953CAEN: 7420
Activ
DÂMBOVIŢA, Mun. Târgovişte2012-11-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.000 RON
Profit
2.688 RON
Angajati
0
EMA - FOTO GRUP S.R.L.
CUI: 26284658CAEN: 7420
Activ
DÂMBOVIŢA, Mun. Târgovişte2009-12-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
470.061 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
FOTOSTOIAN S.R.L.
CUI: 34355415CAEN: 7420
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Udreşti Com. Ulmi2015-04-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
168.301 RON
Profit
21.245 RON
Angajati
1

Alte firme din Dâmboviţa

MATEI TOP CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 30367468CAEN: 4621
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Gura Şuţii Com. Gura Şuţii2012-06-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
392.000 RON
Profit
90.276 RON
Angajati
1
SC RIOTREE INVEST S.R.L.
CUI: 30303138CAEN: 4723
Activ
DÂMBOVIŢA, Mun. Târgovişte2012-06-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.115.092 RON
Profit
0 RON
Angajati
6
PENCEA IMPEX S.R.L.
CUI: 30427128CAEN: 4778
Activ
DÂMBOVIŢA, Mun. Târgovişte2012-07-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
53.416 RON
Profit
22.032 RON
Angajati
0
GAGA-ICE 2012 S.R.L.
CUI: 29877595CAEN: 5612
Activ
DÂMBOVIŢA, Mun. Târgovişte2012-03-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
112.689 RON
Profit
18.997 RON
Angajati
1
PRANBO CONAB DESIGN S.R.L.
CUI: 30918249CAEN: 7112
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Răzvad Com. Răzvad2012-11-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
74.000 RON
Profit
61.085 RON
Angajati
0
BUILDING SMART VILLAGE S.R.L.
CUI: 35119935CAEN: 4100
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Alunişu Com. Cornăţelu2015-10-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
14.311 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
CMD WEB DESIGN S.R.L.
CUI: 51145910CAEN: 6310
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Perşinari Com. Perşinari2025-01-21
fara e-Factura

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul EDI CRISTALL S.R.L.?

CUI-ul EDI CRISTALL S.R.L. este 30367476.

Unde este sediul EDI CRISTALL S.R.L.?

EDI CRISTALL S.R.L. are sediul in Romania, DÂMBOVIŢA, Orş. Titu, Str. Teiului nr. 119, 135500, Orş. Titu, judetul DÂMBOVIŢA.

Cand a fost infiintata EDI CRISTALL S.R.L.?

EDI CRISTALL S.R.L. a fost infiintata in anul 2012 (14 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a EDI CRISTALL S.R.L. in 2024?

In 2024, EDI CRISTALL S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 122.195 RON.

Cati angajati are EDI CRISTALL S.R.L.?

EDI CRISTALL S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are EDI CRISTALL S.R.L.?

EDI CRISTALL S.R.L. are codul CAEN principal 7420 (Activități fotografice).

Ce profit a inregistrat EDI CRISTALL S.R.L. in 2024?

EDI CRISTALL S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 67.262 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 12 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.