Activ

JUN-DON CLUB SRL

CUI: 30378157
CIF: 30378157
Reg. Com.: J14/186/2012
CAEN: 5630
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 29 iunie 2012 · 14 ani
Distribuie:

Baruri şi alte activităţi de servire a băuturilor

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 00:56

Despre JUN-DON CLUB SRL

JUN-DON CLUB SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Orş. Covasna, judetul COVASNA, infiintata in 2012 (14 ani de activitate). Activitatea principala este "Baruri şi alte activităţi de servire a băuturilor" (cod CAEN 5630), in sectorul hoteluri si restaurante. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, JUN-DON CLUB SRL a raportat o cifra de afaceri de 14.400 RON, in scadere accentuata fata de anul precedent (-50.9%). Profitul net inregistrat a fost de 9.705 RON (in crestere puternica). Pe parcursul ultimilor 12 ani, cifra de afaceri a scazut de la 22.289 RON in 2012 la 14.400 RON in 2024. Datoriile raportate (352.325 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
14.400 RON
Venituri totale
14.400 RON
Cheltuieli totale
2.890 RON
Profit brut
11.510 RON
Profit net
9.705 RON
Marja profit net
67,40%
Active imobilizate
337.690 RON
Active circulante
23.690 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
21.103 RON
Casa & conturi bănci
2.587 RON
Capital propriu
9.055 RON

Contact

AdresaRomania, COVASNA, Orş. Covasna, Str. Gábor Áron nr. 22/A, 525200
Telefon0754222526

Adresă sediu social

Romania, COVASNA, Orş. Covasna, Str. Gábor Áron nr. 22/A, 525200
Cod poștal: 525200
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, COVASNA, Orş. Covasna, Str. Gábor Áron nr. 22/A, 525200
Cod postal
525200
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 29.06.2012
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Municipală Târgu Secuiesc
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2012 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
14.400 RON
Rezultat net
9.705 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 14.400 RON 29.300 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 14.400 RON 29.300 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 2.890 RON 26.155 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 11.510 RON 3.145 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 9.705 RON 2.248 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 337.690 RON 340.580 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 23.690 RON 26.310 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 361.380 RON 366.890 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 21.103 RON 21.103 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 2.587 RON 5.207 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 352.325 RON 367.540 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 9.055 RON -650 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active361.380RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

97,5 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale361.380 RON
Datorii totale352.325 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
2,7 %Profit net / active totale
ROE
107,2 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,07 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
2,5 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 13 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

13 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 14.400 -50,9% față de anul precedent 14.400 2.890 11.510 +266,0% față de anul precedent 9.705 +331,7% față de anul precedent 0 0
2023 29.300 -74,7% față de anul precedent 29.300 26.155 3.145 -96,1% față de anul precedent 2.248 -97,2% față de anul precedent 0 0
2022 115.958 +292,2% față de anul precedent 115.958 35.412 80.546 79.006 0 0
2021 29.570 +144,2% față de anul precedent 29.570 31.487 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 1.917 2.269
2020 12.110 12.110 2.665 9.445 9.082 0 0
2019 0 -100,0% față de anul precedent 0 1.927 0 0 1.927 1.927
2018 3.950 -69,3% față de anul precedent 3.950 6.212 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 2.262 2.381
2017 12.867 -33,3% față de anul precedent 19.367 5.676 13.691 +16,4% față de anul precedent 13.109 +17,3% față de anul precedent 0 0
2016 19.282 -89,5% față de anul precedent 19.283 7.520 11.763 11.178 0 0
2015 183.954 -15,6% față de anul precedent 184.040 187.383 0 0 Neraportat 8.902
2014 218.052 +94,9% față de anul precedent 218.112 247.900 0 0 29.788 36.403
2013 111.886 +402,0% față de anul precedent 111.890 147.863 0 0 35.973 39.330
2012 22.289 22.289 46.404 0 0 24.115 24.784

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

13 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 337.690 23.690 361.380 0 21.103 2.587
2023 340.580 26.310 366.890 0 21.103 5.207
2022 252.179 79.266 331.445 0 71.376 7.890
2021 201.811 40.791 242.602 10.903 26.050 3.838
2020 1.472 32.774 34.246 10.902 21.103 769
2019 2.518 34.755 37.273 10.902 21.103 2.750
2018 3.629 33.217 36.846 10.902 21.955 360
2017 4.740 11.583 16.323 1.378 8.660 1.545
2016 5.851 25.628 31.479 1.349 8.660 15.619
2015 4.293 25.484 29.777 1.288 12.701 11.495
2014 5.696 24.901 30.597 24.036 289 576
2013 7.291 30.825 38.116 28.623 1.000 1.202
2012 9.079 10.237 19.316 8.966 1.032 239

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

13 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 352.325 -4,1% față de anul precedent 9.055 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2023 367.540 +9,9% față de anul precedent -650 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 334.343 +3,0% față de anul precedent -2.898 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2021 324.506 +185,0% față de anul precedent -81.904 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2020 113.881 -9,6% față de anul precedent -79.635 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2019 125.990 +1,5% față de anul precedent -88.717 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2018 124.159 +22,6% față de anul precedent -87.313 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2017 101.254 -21,9% față de anul precedent -84.931 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2016 129.590 -6,8% față de anul precedent -98.040 Neraportat 1 -66,7% față de anul precedent
2015 138.995 +6,2% față de anul precedent -109.218 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2014 130.913 +28,3% față de anul precedent -100.316 Neraportat 3 -25,0% față de anul precedent
2013 102.030 +132,4% față de anul precedent -63.914 Neraportat 4 +300,0% față de anul precedent
2012 43.900 -24.584 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

60din 100 de puncte
Risc ridicat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate20 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

14 repere. O singură cronologie.

Din 2012 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2012 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
14 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 14.400 RON. Profit: 9.705 RON

Cifra de afaceri: 14.400 RON. Profit: 9.705 RON

Cifra de afaceri
14.400 RON -50.85% față de anul precedent
Profit net
9.705 RON +331.72% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
352.325 RON -4.14% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 29.300 RON. Profit: 2.248 RON

Cifra de afaceri: 29.300 RON. Profit: 2.248 RON

Cifra de afaceri
29.300 RON -74.73% față de anul precedent
Profit net
2.248 RON -97.15% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
367.540 RON +9.93% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 115.958 RON. Profit: 79.006 RON

Cifra de afaceri: 115.958 RON. Profit: 79.006 RON

Cifra de afaceri
115.958 RON +292.15% față de anul precedent
Profit net
79.006 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
334.343 RON +3.03% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 29.570 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 29.570 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
29.570 RON +144.18% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
2.269 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
324.506 RON +184.95% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 12.110 RON. Profit: 9.082 RON

Cifra de afaceri: 12.110 RON. Profit: 9.082 RON

Cifra de afaceri
12.110 RON
Profit net
9.082 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
113.881 RON -9.61% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
1.927 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
125.990 RON +1.47% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 3.950 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 3.950 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
3.950 RON -69.3% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
2.381 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
124.159 RON +22.62% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 12.867 RON. Profit: 13.109 RON

Cifra de afaceri: 12.867 RON. Profit: 13.109 RON

Cifra de afaceri
12.867 RON -33.27% față de anul precedent
Profit net
13.109 RON +17.28% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
101.254 RON -21.87% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 19.282 RON. Profit: 11.178 RON

Cifra de afaceri: 19.282 RON. Profit: 11.178 RON

Cifra de afaceri
19.282 RON -89.52% față de anul precedent
Profit net
11.178 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -66.67% față de anul precedent
Datorii
129.590 RON -6.77% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 183.954 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 183.954 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
183.954 RON -15.64% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
8.902 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
138.995 RON +6.17% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 218.052 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 218.052 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
218.052 RON +94.89% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
36.403 RON
Angajati
3 -25% față de anul precedent
Datorii
130.913 RON +28.31% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 111.886 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 111.886 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
111.886 RON +401.98% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
39.330 RON
Angajati
4 +300% față de anul precedent
Datorii
102.030 RON +132.41% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013

2012 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 22.289 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 22.289 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
22.289 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
24.784 RON
Angajati
1
Datorii
43.900 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataJUN-DON CLUB SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 5630 in Orş. Covasna (COVASNA)

JUN-DON CLUB SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 5630 in Orş. Covasna (COVASNA)

14 din 14 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 5630, Covasna

BAHAGIA S.R.L.
CUI: 42278500CAEN: 5630
Activ
COVASNA, Sat Lunga Mun. Târgu Secuiesc2020-02-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
28.970 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
KAN-GURU BAR S.R.L.
CUI: 49094555CAEN: 5630
Activ
COVASNA, Mun. Târgu Secuiesc2023-11-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
13.777 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
TAZANGA S.R.L.
CUI: 44328590CAEN: 5630
Activ
COVASNA, Orş. Baraolt2021-05-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
41.479 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
DOMHUN SRL
CUI: 24537274CAEN: 5630
Activ
COVASNA, Mun. Sfântu Gheorghe2008-10-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
10.744 RON
Profit
9.059 RON
Angajati
0
BROOKHAVEN S.R.L.
CUI: 33721062CAEN: 5630
Activ
COVASNA, Mun. Sfântu Gheorghe2014-10-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
98.166 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 5630, Covasna

MONTANA SHOW SRL
CUI: 28376340CAEN: 5630
Activ
COVASNA, Orş. Întorsura Buzăului2011-04-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
510.138 RON
Profit
0 RON
Angajati
5
TAMAS PARTNERS S.R.L.
CUI: 33502925CAEN: 5630
Activ
COVASNA, Mun. Sfântu Gheorghe2014-08-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
303.811 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
KIDANA SRL
CUI: 28030508CAEN: 5630
Activ
COVASNA, Mun. Târgu Secuiesc2011-02-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
727.820 RON
Profit
0 RON
Angajati
5
REEARD S.R.L.
CUI: 33650190CAEN: 5630
Activ
COVASNA, Mun. Sfântu Gheorghe2014-10-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.832.164 RON
Profit
224.993 RON
Angajati
9

Alte firme din Covasna

SFÂNTU.ASIGURĂRI SRL
CUI: 30364666CAEN: 6622
Activ
COVASNA, Mun. Sfântu Gheorghe2012-06-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
346.840 RON
Profit
109.680 RON
Angajati
2
AN-TIMEA SRL
CUI: 30389130CAEN: 5611
Activ
COVASNA, Sat Brateş Com. Brateş2012-07-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.995.645 RON
Profit
198.148 RON
Angajati
6
LUX SIGUR SRL
CUI: 30251276CAEN: 8299
Activ
COVASNA, Mun. Sfântu Gheorghe2012-05-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
160.710 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
FER SPEED TRUCK S.R.L.
CUI: 30451320CAEN: 4941
Activ
COVASNA, Orş. Întorsura Buzăului2012-07-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.594.023 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
GOURMET HUNGARICUM S.R.L.
CUI: 31698362CAEN: 5610
Activ
COVASNA, Sat Chichiş Com. Chichiş2013-05-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.158.144 RON
Profit
0 RON
Angajati
14
NATIVE-TOTEM SRL
CUI: 16610714CAEN: 7311
Activ
COVASNA, Mun. Sfântu Gheorghe2004-07-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
686.100 RON
Profit
353.243 RON
Angajati
1
EXPERT CONTIMLEX S.R.L.
CUI: 38638759CAEN: 6920
Activ
COVASNA, Sat Ozun Com. Ozun2017-12-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
94.400 RON
Profit
22.710 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul JUN-DON CLUB SRL?

CUI-ul JUN-DON CLUB SRL este 30378157.

Unde este sediul JUN-DON CLUB SRL?

JUN-DON CLUB SRL are sediul in Romania, COVASNA, Orş. Covasna, Str. Gábor Áron nr. 22/A, 525200, Orş. Covasna, judetul COVASNA.

Cand a fost infiintata JUN-DON CLUB SRL?

JUN-DON CLUB SRL a fost infiintata in anul 2012 (14 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a JUN-DON CLUB SRL in 2024?

In 2024, JUN-DON CLUB SRL a raportat o cifra de afaceri de 14.400 RON.

Ce activitate are JUN-DON CLUB SRL?

JUN-DON CLUB SRL are codul CAEN principal 5630 (Baruri şi alte activităţi de servire a băuturilor).

Ce profit a inregistrat JUN-DON CLUB SRL in 2024?

JUN-DON CLUB SRL a inregistrat un profit net de 9.705 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 13 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.