Profil de companie · informații din registrele publice
Surse și actualizareActualizat: 15 octombrie 2026 la 02:33
Despre SARADUMISOUND SRL
SARADUMISOUND SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Târgu Jiu, judetul GORJ, infiintata in 2012 (13 ani de activitate). Activeaza in sectorul constructii (cod CAEN 4120). Conform datelor oficiale, firma figureaza in prezent ca radiat (din iunie 2026).
In 2024, SARADUMISOUND SRL a raportat o cifra de afaceri de 7.194 RON, in scadere fata de anul precedent (-11.9%). Profitul net inregistrat a fost de 230 RON. Pe parcursul ultimilor 12 ani, cifra de afaceri a scazut semnificativ de la 23.171 RON in 2012 la 7.194 RON in 2024.
Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).
Compania, pe scurt
- Cifră de afaceri netă
- 7.194 RON
- Venituri totale
- 7.194 RON
- Cheltuieli totale
- 6.920 RON
- Profit brut
- 274 RON
- Profit net
- 230 RON
- Marja profit net
- 3,20%
- Active imobilizate
- 0 RON
- Active circulante
- 48.532 RON
- Stocuri
- 0 RON
- Creanțe
- 0 RON
- Casa & conturi bănci
- 48.532 RON
- Capital propriu
- 48.532 RON
Contact
Adresă sediu social
Adresa fiscala
- Adresa
- Romania, GORJ, Mun. Târgu Jiu, Str. Frăsinetului nr. 8, 210005
- Cod postal
- 210005
Date juridice și fiscale
Alte date din registru
- Data inactivării în sursă
- 22 iunie 2026
Detalii companie
- Forma proprietate
- Proprietate Privata Capital Privat Autohton
- Forma organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Stare inregistrare
- Radiere din 22.06.2026
- Organ fiscal competent
- Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Gorj
- Platitor TVA
- Nu
Stare inactivitate
- Data inactivare
- 31 octombrie 2022
- Data reactivare
- 14 decembrie 2022
Indicatori financiari
Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.
Evoluția companiei
2012 –2024 · RON
- An explorat în grafic
- 2024
- Cifră de afaceri
- 7.194 RON
- Rezultat net
- 230 RON
Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.
Toți indicatorii raportați
17 indicatori · valori exacte
| Indicator și explicație | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii | 7.194 RON | 8.169 RON |
| Venituri totaleToate veniturile raportate | 7.194 RON | 8.169 RON |
| Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate | 6.920 RON | 9.160 RON |
| Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț | 274 RON | 0 RON |
| Profit netCâmpul de profit net din bilanț | 230 RON | 0 RON |
| Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut | 0 RON | 991 RON |
| Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero | 0 RON | 991 RON |
| Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung | 0 RON | 6.059 RON |
| Active circulanteActive folosite în activitatea curentă | 48.532 RON | 51.691 RON |
| Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante | 48.532 RON | 57.750 RON |
| StocuriBunuri și materiale în stoc | 0 RON | 0 RON |
| CreanțeSume de încasat | 0 RON | 976 RON |
| Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești | 48.532 RON | 50.715 RON |
| Datorii totaleTotalul datoriilor raportate | 0 RON | 2.092 RON |
| Capital propriuCapitaluri proprii raportate | 48.532 RON | 55.658 RON |
| Capital socialCapitalul social din bilanț | Neraportat | Neraportat |
| Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați | 0 persoane | 0 persoane |
Structura activelor
Distribuția activelor · 2024
Datorii și active
Comparație la finalul anului 2024
Datorii totale / active totale afișate
Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.
Rate de eficiență · 2024
- ROA
- 0,5 %Profit net / active totale
- ROE
- 0,5 %Profit net / capital propriu
- Lichiditate afișată
- Neraportat Active circulante / datorii totale
- Solvabilitate afișată
- 100,0 %Capital propriu / active totale
Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.
Bilanțuri anuale
Toate cele 13 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.
Venituri, cheltuieli și rezultate
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Cifră de afaceri netă | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit brut | Profit net | Pierdere brută | Pierdere netă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 7.194 -11,9% față de anul precedent | 7.194 | 6.920 | 274 | 230 | 0 | 0 |
| 2023 | 8.169 -53,1% față de anul precedent | 8.169 | 9.160 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 991 | 991 |
| 2022 | 17.405 +1.504,2% față de anul precedent | 17.405 | 818 | 16.587 +1.584,0% față de anul precedent | 16.065 +1.587,5% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2021 | 1.085 -90,3% față de anul precedent | 1.085 | 100 | 985 -89,2% față de anul precedent | 952 -89,2% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2020 | 11.172 -86,7% față de anul precedent | 11.172 | 2.060 | 9.112 -84,4% față de anul precedent | 8.777 -84,3% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2019 | 84.119 +52,4% față de anul precedent | 84.119 | 25.601 | 58.518 | 55.994 | 0 | 0 |
| 2018 | 55.194 -60,2% față de anul precedent | 55.274 | 116.279 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 61.005 | 61.914 |
| 2017 | 138.679 +6,3% față de anul precedent | 140.679 | 69.183 | 71.496 +27,4% față de anul precedent | 70.090 +27,9% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2016 | 130.511 -14,1% față de anul precedent | 130.511 | 74.396 | 56.115 -46,5% față de anul precedent | 54.810 -45,4% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2015 | 151.849 +13,8% față de anul precedent | 151.849 | 46.924 | 104.925 +33,9% față de anul precedent | 100.370 +35,0% față de anul precedent | Neraportat | 0 |
| 2014 | 133.475 +279,2% față de anul precedent | 133.593 | 55.215 | 78.378 +2.778,4% față de anul precedent | 74.370 +4.334,7% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2013 | 35.202 +51,9% față de anul precedent | 35.202 | 32.479 | 2.723 +383,7% față de anul precedent | 1.677 +254,6% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2012 | 23.171 | 23.171 | 22.608 | 563 | 473 | 0 | 0 |
Active și disponibilități
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Active imobilizate | Active circulante | Active totale | Stocuri | Creanțe | Casa și conturi la bănci |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 0 | 48.532 | 48.532 | 0 | 0 | 48.532 |
| 2023 | 6.059 | 51.691 | 57.750 | 0 | 976 | 50.715 |
| 2022 | 0 | 111.226 | 111.226 | 0 | 80.042 | 31.184 |
| 2021 | 0 | 91.887 | 91.887 | 0 | 80.000 | 11.887 |
| 2020 | 0 | 305.982 | 305.982 | 0 | 213.915 | 92.067 |
| 2019 | 0 | 310.082 | 310.082 | 0 | 286.843 | 23.239 |
| 2018 | 0 | 245.292 | 245.292 | 0 | 212.023 | 33.269 |
| 2017 | 0 | 327.665 | 327.665 | 0 | 259.657 | 68.008 |
| 2016 | 0 | 280.449 | 280.449 | 3.154 | 274.265 | 3.030 |
| 2015 | 0 | 191.958 | 191.958 | 0 | 6.148 | 185.810 |
| 2014 | 0 | 81.156 | 81.156 | 0 | 3.130 | 78.026 |
| 2013 | 5.050 | 12.538 | 17.588 | 5.357 | 1.810 | 5.371 |
| 2012 | 2.350 | 12.044 | 14.394 | 0 | 9.177 | 2.867 |
Datorii, capital și salariați
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Datorii totale | Capital propriu | Capital social | Număr mediu de salariați |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 0 -100,0% față de anul precedent | 48.532 | Neraportat | 0 |
| 2023 | 2.092 -36,2% față de anul precedent | 55.658 | Neraportat | 0 |
| 2022 | 3.277 +109.133,3% față de anul precedent | 107.949 | Neraportat | 0 |
| 2021 | 3 -99,7% față de anul precedent | 91.884 | Neraportat | 0 |
| 2020 | 1.135 -91,9% față de anul precedent | 304.847 | Neraportat | 0 |
| 2019 | 14.011 +168,6% față de anul precedent | 296.071 | Neraportat | 0 |
| 2018 | 5.216 -79,7% față de anul precedent | 240.076 | Neraportat | 0 -100,0% față de anul precedent |
| 2017 | 25.675 -44,2% față de anul precedent | 301.990 | Neraportat | 2 +100,0% față de anul precedent |
| 2016 | 46.049 +209,7% față de anul precedent | 231.900 | Neraportat | 1 -80,0% față de anul precedent |
| 2015 | 14.868 +235,2% față de anul precedent | 177.090 | Neraportat | 5 +400,0% față de anul precedent |
| 2014 | 4.436 -70,9% față de anul precedent | 76.720 | Neraportat | 1 -50,0% față de anul precedent |
| 2013 | 15.238 +11,1% față de anul precedent | 2.350 | Neraportat | 2 |
| 2012 | 13.721 | 673 | Neraportat | 0 |
„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.
Scor de risc estimat
O privire asupra indicatorilor financiari · 2024
Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.
Cum se calculează și cum se citește scorul?
Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.
Acționariat și capital
Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.
Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.
Persoane asociate
1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.
| Persoană | Rol | Țară | Localitate / județ |
|---|---|---|---|
| RDREMUS-IONUŢ DUMITRU | administrator | Neraportată | Neraportată |
Conexiuni
Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.
Grafic conexiuni
Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.
Parcursul firmei
Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.
18 repere. O singură cronologie.
Din 2012 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.
2026 2 repere
Stare companieStare companieFirma a fost radiataCompania a fost radiata din Registrul Comertului.
Compania a fost radiata din Registrul Comertului.
data publicăriiPublicații ONRCRadiere — Buletin 23701/2026conform art. 227 coroborat cu art. 235 din Legea nr. 31/1990
conform art. 227 coroborat cu art. 235 din Legea nr. 31/1990
Deschide înregistrarea completă2024 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 7.194 RON. Profit: 230 RON
Cifra de afaceri: 7.194 RON. Profit: 230 RON
- Cifra de afaceri
- 7.194 RON -11.94% față de anul precedent
- Profit net
- 230 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 0 RON -100% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20242023 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 8.169 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 8.169 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 8.169 RON -53.07% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 991 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 2.092 RON -36.16% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20232022 3 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 17.405 RON. Profit: 16.065 RON
Cifra de afaceri: 17.405 RON. Profit: 16.065 RON
- Cifra de afaceri
- 17.405 RON +1504.15% față de anul precedent
- Profit net
- 16.065 RON +1587.5% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 3.277 RON +109133.33% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2022Stare companieStare companieFirma a fost reactivataCompania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.
Compania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.
Stare companieStare companieFirma a fost declarata inactivaCompania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.
Compania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.
2021 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 1.085 RON. Profit: 952 RON
Cifra de afaceri: 1.085 RON. Profit: 952 RON
- Cifra de afaceri
- 1.085 RON -90.29% față de anul precedent
- Profit net
- 952 RON -89.15% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 3 RON -99.74% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20212020 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 11.172 RON. Profit: 8.777 RON
Cifra de afaceri: 11.172 RON. Profit: 8.777 RON
- Cifra de afaceri
- 11.172 RON -86.72% față de anul precedent
- Profit net
- 8.777 RON -84.33% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 1.135 RON -91.9% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20202019 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 84.119 RON. Profit: 55.994 RON
Cifra de afaceri: 84.119 RON. Profit: 55.994 RON
- Cifra de afaceri
- 84.119 RON +52.41% față de anul precedent
- Profit net
- 55.994 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 14.011 RON +168.62% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20192018 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 55.194 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 55.194 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 55.194 RON -60.2% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 61.914 RON
- Angajati
- 0 -100% față de anul precedent
- Datorii
- 5.216 RON -79.68% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20182017 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 138.679 RON. Profit: 70.090 RON
Cifra de afaceri: 138.679 RON. Profit: 70.090 RON
- Cifra de afaceri
- 138.679 RON +6.26% față de anul precedent
- Profit net
- 70.090 RON +27.88% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 +100% față de anul precedent
- Datorii
- 25.675 RON -44.24% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20172016 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 130.511 RON. Profit: 54.810 RON
Cifra de afaceri: 130.511 RON. Profit: 54.810 RON
- Cifra de afaceri
- 130.511 RON -14.05% față de anul precedent
- Profit net
- 54.810 RON -45.39% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 -80% față de anul precedent
- Datorii
- 46.049 RON +209.72% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20162015 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 151.849 RON. Profit: 100.370 RON
Cifra de afaceri: 151.849 RON. Profit: 100.370 RON
- Cifra de afaceri
- 151.849 RON +13.77% față de anul precedent
- Profit net
- 100.370 RON +34.96% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 5 +400% față de anul precedent
- Datorii
- 14.868 RON +235.17% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20152014 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 133.475 RON. Profit: 74.370 RON
Cifra de afaceri: 133.475 RON. Profit: 74.370 RON
- Cifra de afaceri
- 133.475 RON +279.17% față de anul precedent
- Profit net
- 74.370 RON +4334.7% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 -50% față de anul precedent
- Datorii
- 4.436 RON -70.89% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20142013 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 35.202 RON. Profit: 1.677 RON
Cifra de afaceri: 35.202 RON. Profit: 1.677 RON
- Cifra de afaceri
- 35.202 RON +51.92% față de anul precedent
- Profit net
- 1.677 RON +254.55% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2
- Datorii
- 15.238 RON +11.06% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20132012 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 23.171 RON. Profit: 473 RON
Cifra de afaceri: 23.171 RON. Profit: 473 RON
- Cifra de afaceri
- 23.171 RON
- Profit net
- 473 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 13.721 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2012ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataSARADUMISOUND SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4120 in Mun. Târgu Jiu (GORJ)
SARADUMISOUND SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4120 in Mun. Târgu Jiu (GORJ)
Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.
Publicații ONRC
1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.
22.062026Radiere · Buletin 23701/2026conform art. 227 coroborat cu art. 235 din Legea nr. 31/1990
- Companie
- SARADUMISOUND SRL
- CUI
- 30426467
- Tip în sursă
- Deletion
- Data buletinului
- 22.06.2026
- Registrul Comerțului
- J18/412/2012
- EUID
- ROONRC.J18/412/2012
- Sediu
- Municipiul Târgu Jiu, Jud. Gorj, Strada FRĂSINETULUI, Nr. 8
- Județ
- Gorj
- Număr încheiere
- 498633
- Data încheierii
- 22.06.2026
- Număr dosar
- 2430746
- Data dosarului
- 17.06.2026
- Tribunal
- Gorj
- Registrator
- Codruta-Anca Andrei
- Motiv radiere
- conform art. 227 coroborat cu art. 235 din Legea nr. 31/1990
Dosare instanță
0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată
Achiziții publice (SEAP)
Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro
Clasamente și premii
Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.
Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.
Recenzii
Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!
Firme similare
Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.
Cele mai mari firme — CAEN 4120, Gorj
Întrebări frecvente
Răspunsuri din datele publicate în acest profil.
Care este CUI-ul SARADUMISOUND SRL?
CUI-ul SARADUMISOUND SRL este 30426467.
Unde este sediul SARADUMISOUND SRL?
SARADUMISOUND SRL are sediul in Romania, GORJ, Mun. Târgu Jiu, Str. Frăsinetului nr. 8, 210005, Mun. Târgu Jiu, judetul GORJ.
Cand a fost infiintata SARADUMISOUND SRL?
SARADUMISOUND SRL a fost infiintata in anul 2012 (13 ani de activitate).
Care a fost cifra de afaceri a SARADUMISOUND SRL in 2024?
In 2024, SARADUMISOUND SRL a raportat o cifra de afaceri de 7.194 RON.
Ce activitate are SARADUMISOUND SRL?
SARADUMISOUND SRL are codul CAEN principal 4120.
Ce profit a inregistrat SARADUMISOUND SRL in 2024?
SARADUMISOUND SRL a inregistrat un profit net de 230 RON in 2024.
Surse și actualizare
Contextul datelor, într-un singur loc.
- Identificare și situație fiscală
- Registrele publice ANAF și ONRC
- Date financiare
- Bilanțurile anuale disponibile · 13 exerciții financiare
- Publicații ONRC
- 1 înregistrări încărcate
- Ultima actualizare a profilului
- 15 octombrie 2026
- Următoarea actualizare disponibilă
- 15 noiembrie 2026
Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.
Date personale (GDPR)
Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.