Activ Furnizor SEAP

PUMNEA ADELA DIANA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ

CUI: 30426777
CIF: 30426777
Reg. Com.: F2012000855261
CAEN: 7499
Formă: Necunoscut
Înființată: 13 iulie 2012 · 14 ani
Distribuie:

Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a.

Surse și actualizare

Actualizat: 8 octombrie 2026 la 07:00

Despre PUMNEA ADELA DIANA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ

PUMNEA ADELA DIANA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ este o necunoscut cu sediul in Mun. Târnăveni, judetul MUREŞ, infiintata in 2012 (14 ani de activitate). Activitatea principala este "Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a." (cod CAEN 7499), in sectorul tranzactii imobiliare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

Compania, pe scurt

Nu sunt disponibile date financiare

Indicatorii vor apărea aici când datele sunt publicate.

Contact

AdresaRomania, MUREŞ, Mun. Târnăveni, Str. Izvor nr. 4, 545600
Telefon+40 748646868

Adresă sediu social

Romania, MUREŞ, Mun. Târnăveni, Str. Izvor nr. 4, 545600
Cod poștal: 545600
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUREŞ, Mun. Târnăveni, Str. Izvor nr. 4, 545600
Cod postal
545600
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Stare inregistrare
Înregistrat din 12.07.2012
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Municipală Târnăveni
Platitor TVA
Nu

Informatii fiscale

TVA la incasare
26 martie 2013 - 1 aprilie 2014

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

3 repere. O singură cronologie.

Din 2012 până în 2014 · datele disponibile în acest profil.

2012 → 2014
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
3 repere · toți anii

2014 1 repere

Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2013 1 repere

Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataPUMNEA ADELA DIANA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (Necunoscut) - CAEN 7499 in Mun. Târnăveni (MUREŞ)

PUMNEA ADELA DIANA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (Necunoscut) - CAEN 7499 in Mun. Târnăveni (MUREŞ)

3 din 3 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Proceduri de achiziție

Total proceduri raportat
0
Achiziții directe
9

Înregistrare SEAP

Stare
Inregistrat
Tip participant
Ofertant
Calitate
Castigator, Participant
Înregistrat la
17 ianuarie 2017
Reprezentant legal
Pumnea Adela Diana

Catalog electronic

Produse publicate
1
Valide
1
Neexpirate
1
Achiziții directe atribuite
0
Participări, pe tip de procedură și calitate. Totalurile sunt cele raportate în SEAP; achizițiile directe sunt afișate separat.
CalitateAchiziții directeCereri de ofertăLicitații deschiseLicitații restrânseLicitații electroniceProceduri simplificateTotal
Castigator 9000000
Participant 0000000

Identificare și contact SEAP

ID SEAP
171399
CUI
30426777
Denumire în SEAP
Intreprindere Individuala Pumnea Adela Diana
Persoană de contact
Pumnea Adela Diana
Adresă
Strada: izvor, nr. 4, Sector: -, Judet: Mures, Localitate: Tarnaveni, Cod postal: 545600
Localitate
Tarnaveni
Județ
Mures
Cod poștal
545600
Telefon
+40 748646868
Date preluate la
8 octombrie 2026

Date din SEAP (e‑licitatie.ro) · actualizat 8 octombrie 2026

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Cele mai mari firme — CAEN 7499, Mureş

FOREST INFO EXPERT SRL
CUI: 33911890CAEN: 7499
Activ
MUREŞ, Sat Ibăneşti Com. Ibăneşti2014-12-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.641.764 RON
Profit
117.820 RON
Angajati
8
SI MAR CONSULTING SRL
CUI: 23465447CAEN: 7499
Activ
MUREŞ, Sat Ungheni Orş. Ungheni2008-03-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.123.536 RON
Profit
72.762 RON
Angajati
2
ADIMAR SAFETY CONSULT S.R.L.
CUI: 35876047CAEN: 7499
Activ
MUREŞ, Mun. Târgu Mureş2016-03-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.417.612 RON
Profit
265.327 RON
Angajati
4
RELUXA COMGLOB SRL
CUI: 2850938CAEN: 7499
Activ
MUREŞ, Mun. Târgu Mureş1993-01-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.175.770 RON
Profit
202.528 RON
Angajati
4
CADUANA SAFETY SRL
CUI: 24376453CAEN: 7499
Activ
MUREŞ, Mun. Târgu Mureş2008-08-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.069.196 RON
Profit
379.065 RON
Angajati
4
NISSCRIS EXPEDITION S.R.L.
CUI: 44732652CAEN: 7499
Activ
MUREŞ, Mun. Târgu Mureş2021-08-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
848.484 RON
Profit
145.009 RON
Angajati
6
FIRE CONSULTING SRL
CUI: 22436958CAEN: 7499
Activ
MUREŞ, Mun. Târgu Mureş2007-09-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
598.991 RON
Profit
278.730 RON
Angajati
3
NEW SIMOX SRL
CUI: 34123784CAEN: 7499
Activ
MUREŞ, Mun. Târgu Mureş2015-02-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
556.568 RON
Profit
126.190 RON
Angajati
2
SANTETRIS SRL
CUI: 21792264CAEN: 7499
Activ
MUREŞ, Sat Sâncraiu de Mureş Com. Sâncraiu de Mureş2007-05-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
481.050 RON
Profit
188.650 RON
Angajati
2
RIA UNION CONCEPT S.R.L.
CUI: 35166180CAEN: 7499
Activ
MUREŞ, Mun. Târgu Mureş2015-10-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
471.113 RON
Profit
306.307 RON
Angajati
3

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul PUMNEA ADELA DIANA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

CUI-ul PUMNEA ADELA DIANA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ este 30426777.

Unde este sediul PUMNEA ADELA DIANA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

PUMNEA ADELA DIANA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ are sediul in Romania, MUREŞ, Mun. Târnăveni, Str. Izvor nr. 4, 545600, Mun. Târnăveni, judetul MUREŞ.

Cand a fost infiintata PUMNEA ADELA DIANA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

PUMNEA ADELA DIANA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ a fost infiintata in anul 2012 (14 ani de activitate).

Ce activitate are PUMNEA ADELA DIANA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

PUMNEA ADELA DIANA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ are codul CAEN principal 7499 (Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a.).

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 0 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
8 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
8 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.