Activ e‑Factură

ALEXIA NIȚĂ SRL

CUI: 30512665
CIF: 30512665
Reg. Com.: J27/526/2012
CAEN: 5630
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 3 august 2012 · 14 ani
Distribuie:

Baruri şi alte activităţi de servire a băuturilor

Surse și actualizare

Actualizat: 11 octombrie 2026 la 15:45

Despre ALEXIA NIȚĂ SRL

ALEXIA NIȚĂ SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Borca Com. Borca, judetul NEAMŢ, infiintata in 2012 (14 ani de activitate). Activitatea principala este "Baruri şi alte activităţi de servire a băuturilor" (cod CAEN 5630), in sectorul hoteluri si restaurante. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, ALEXIA NIȚĂ SRL a raportat o cifra de afaceri de 262.963 RON, in crestere fata de anul precedent (+31.3%). Profitul net inregistrat a fost de 9.414 RON (relativ stabila). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 12 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 23.369 RON in 2012 la 262.963 RON in 2024.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
262.963 RON
Venituri totale
262.963 RON
Cheltuieli totale
251.862 RON
Profit brut
11.101 RON
Profit net
9.414 RON
Marja profit net
3,58%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
164.150 RON
Stocuri
159.322 RON
Creanțe
359 RON
Casa & conturi bănci
4.469 RON
Capital propriu
116.060 RON

Contact

AdresaRomania, NEAMŢ, Sat Borca Com. Borca, 617075
Telefon0731626654

Adresă sediu social

Romania, NEAMŢ, Sat Borca Com. Borca, 617075
Cod poștal: 617075
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, NEAMŢ, Sat Borca Com. Borca, 617075
Cod postal
617075
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 03.08.2012
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească BICAZ
Platitor TVA
Nu

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 martie 2024)

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2012 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
262.963 RON
Rezultat net
9.414 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 262.963 RON 200.324 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 262.963 RON 200.324 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 251.862 RON 189.147 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 11.101 RON 11.177 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 9.414 RON 9.389 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 164.150 RON 141.900 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 164.150 RON 141.900 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 159.322 RON 136.920 RON
CreanțeSume de încasat 359 RON 0 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 4.469 RON 4.980 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 48.090 RON 35.253 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 116.060 RON 106.647 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active164.150RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

29,3 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale164.150 RON
Datorii totale48.090 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
5,7 %Profit net / active totale
ROE
8,1 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
3,41 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
70,7 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 13 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

13 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 262.963 +31,3% față de anul precedent 262.963 251.862 11.101 -0,7% față de anul precedent 9.414 +0,3% față de anul precedent 0 0
2023 200.324 -9,1% față de anul precedent 200.324 189.147 11.177 +143,2% față de anul precedent 9.389 +292,5% față de anul precedent 0 0
2022 220.279 -21,2% față de anul precedent 220.279 215.684 4.595 -73,6% față de anul precedent 2.392 -83,6% față de anul precedent 0 0
2021 279.383 +41,9% față de anul precedent 279.383 261.992 17.391 -9,0% față de anul precedent 14.597 -14,7% față de anul precedent 0 0
2020 196.899 -28,6% față de anul precedent 196.899 177.786 19.113 -5,3% față de anul precedent 17.108 -1,8% față de anul precedent 0 0
2019 275.673 +0,0% față de anul precedent 275.673 255.492 20.181 -31,3% față de anul precedent 17.424 -34,6% față de anul precedent 0 0
2018 275.600 +40,8% față de anul precedent 275.600 246.207 29.393 +130,5% față de anul precedent 26.637 +151,7% față de anul precedent 0 0
2017 195.738 +4,7% față de anul precedent 195.738 182.987 12.751 -28,6% față de anul precedent 10.584 -25,0% față de anul precedent 0 0
2016 186.993 +42,0% față de anul precedent 186.993 169.143 17.850 +402,5% față de anul precedent 14.110 0 0
2015 131.668 +0,4% față de anul precedent 131.668 128.116 3.552 -35,5% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 0 398
2014 131.125 +130,5% față de anul precedent 131.125 125.622 5.503 1.569 0 0
2013 56.886 +143,4% față de anul precedent 56.886 61.986 0 0 5.100 6.807
2012 23.369 23.369 23.528 0 0 159 159

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

13 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 164.150 164.150 159.322 359 4.469
2023 0 141.900 141.900 136.920 0 4.980
2022 0 115.645 115.645 106.152 0 9.493
2021 0 114.802 114.802 112.586 0 2.216
2020 0 136.123 136.123 134.929 0 1.194
2019 0 124.395 124.395 81.450 0 42.945
2018 0 146.094 146.094 118.190 0 27.904
2017 0 129.382 129.382 124.777 0 4.605
2016 0 192.056 192.056 180.908 0 11.148
2015 0 159.302 159.302 156.939 0 2.363
2014 0 159.014 159.014 157.051 0 1.963
2013 916 107.992 108.908 106.058 0 1.934
2012 916 31.029 31.945 29.946 0 1.083

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

13 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 48.090 +36,4% față de anul precedent 116.060 Neraportat 1
2023 35.253 +91,7% față de anul precedent 106.647 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2022 18.387 -7,8% față de anul precedent 97.258 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2021 19.936 -64,3% față de anul precedent 94.866 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2020 55.854 -8,8% față de anul precedent 80.269 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2019 61.235 -39,0% față de anul precedent 63.160 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2018 100.357 -9,0% față de anul precedent 45.737 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2017 110.283 -39,9% față de anul precedent 19.099 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2016 183.541 +11,3% față de anul precedent 8.515 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2015 164.897 +0,4% față de anul precedent -5.595 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2014 164.211 +42,0% față de anul precedent -5.197 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2013 115.674 +262,6% față de anul precedent -6.766 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2012 31.904 41 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

10din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

15 repere. O singură cronologie.

Din 2012 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2012 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
15 repere · toți anii

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 262.963 RON. Profit: 9.414 RON

Cifra de afaceri: 262.963 RON. Profit: 9.414 RON

Cifra de afaceri
262.963 RON +31.27% față de anul precedent
Profit net
9.414 RON +0.27% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
48.090 RON +36.41% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 200.324 RON. Profit: 9.389 RON

Cifra de afaceri: 200.324 RON. Profit: 9.389 RON

Cifra de afaceri
200.324 RON -9.06% față de anul precedent
Profit net
9.389 RON +292.52% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
35.253 RON +91.73% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 220.279 RON. Profit: 2.392 RON

Cifra de afaceri: 220.279 RON. Profit: 2.392 RON

Cifra de afaceri
220.279 RON -21.16% față de anul precedent
Profit net
2.392 RON -83.61% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
18.387 RON -7.77% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 279.383 RON. Profit: 14.597 RON

Cifra de afaceri: 279.383 RON. Profit: 14.597 RON

Cifra de afaceri
279.383 RON +41.89% față de anul precedent
Profit net
14.597 RON -14.68% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
19.936 RON -64.31% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 196.899 RON. Profit: 17.108 RON

Cifra de afaceri: 196.899 RON. Profit: 17.108 RON

Cifra de afaceri
196.899 RON -28.58% față de anul precedent
Profit net
17.108 RON -1.81% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
55.854 RON -8.79% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 275.673 RON. Profit: 17.424 RON

Cifra de afaceri: 275.673 RON. Profit: 17.424 RON

Cifra de afaceri
275.673 RON +0.03% față de anul precedent
Profit net
17.424 RON -34.59% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
61.235 RON -38.98% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 275.600 RON. Profit: 26.637 RON

Cifra de afaceri: 275.600 RON. Profit: 26.637 RON

Cifra de afaceri
275.600 RON +40.8% față de anul precedent
Profit net
26.637 RON +151.67% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
100.357 RON -9% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 195.738 RON. Profit: 10.584 RON

Cifra de afaceri: 195.738 RON. Profit: 10.584 RON

Cifra de afaceri
195.738 RON +4.68% față de anul precedent
Profit net
10.584 RON -24.99% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
110.283 RON -39.91% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 186.993 RON. Profit: 14.110 RON

Cifra de afaceri: 186.993 RON. Profit: 14.110 RON

Cifra de afaceri
186.993 RON +42.02% față de anul precedent
Profit net
14.110 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
183.541 RON +11.31% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 131.668 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 131.668 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
131.668 RON +0.41% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
398 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
164.897 RON +0.42% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 131.125 RON. Profit: 1.569 RON

Cifra de afaceri: 131.125 RON. Profit: 1.569 RON

Cifra de afaceri
131.125 RON +130.5% față de anul precedent
Profit net
1.569 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
164.211 RON +41.96% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 56.886 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 56.886 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
56.886 RON +143.43% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
6.807 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
115.674 RON +262.57% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013

2012 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 23.369 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 23.369 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
23.369 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
159 RON
Angajati
1
Datorii
31.904 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataALEXIA NIȚĂ SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 5630 in Sat Borca Com. Borca (NEAMŢ)

ALEXIA NIȚĂ SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 5630 in Sat Borca Com. Borca (NEAMŢ)

15 din 15 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 5630, Neamţ

NKST SHOP S.R.L.
CUI: 47398922CAEN: 5630
Activ
NEAMŢ, Sat Dumbrava Roşie Com. Dumbrava Roşie2023-01-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
267.407 RON
Profit
63 RON
Angajati
1
COSTACHE GIANICOS SRL
CUI: 32919640CAEN: 5630
Activ
NEAMŢ, Mun. Roman2014-03-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
262.384 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
GEODANGHER SRL
CUI: 28635399CAEN: 5630
Activ
NEAMŢ, Sat Bârgăuani Com. Bârgăuani2011-06-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
268.232 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
SAVE TECH S.R.L.
CUI: 48146575CAEN: 5630
Activ
NEAMŢ, Mun. Roman2023-05-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
260.125 RON
Profit
40.276 RON
Angajati
1
ICC MIXMARKET S.R.L.
CUI: 45677424CAEN: 5630
Activ
NEAMŢ, Mun. Piatra Neamţ2022-02-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
290.517 RON
Profit
3.630 RON
Angajati
1
PASCAL COMERCIAL SRL
CUI: 34895067CAEN: 5630
Activ
NEAMŢ, Mun. Piatra Neamţ2015-08-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
236.358 RON
Profit
23.421 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 5630, Neamţ

NECSTAR YULCOM SRL
CUI: 30439157CAEN: 5630
Activ
NEAMŢ, Sat Căciuleşti Com. Girov2012-07-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.032.536 RON
Profit
85.083 RON
Angajati
2
NEW VENETT SRL
CUI: 30596224CAEN: 5630
Activ
NEAMŢ, Sat Dumbrava Roşie Com. Dumbrava Roşie2012-08-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
733.950 RON
Profit
0 RON
Angajati
5
CUBAN PUB SRL
CUI: 30382123CAEN: 5630
Activ
NEAMŢ, Mun. Piatra Neamţ2012-07-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
192.036 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
MEGAGER SRL
CUI: 30786644CAEN: 5630
Activ
NEAMŢ, Mun. Piatra Neamţ2012-10-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
419.479 RON
Profit
46.494 RON
Angajati
3

Alte firme din Neamţ

CĂTĂEMA TRANS SRL
CUI: 30507693CAEN: 4941
Activ
NEAMŢ, Sat Gherăeşti Com. Gherăeşti2012-08-02
fara e-Factura
ANKNAR SRL
CUI: 30512720CAEN: 4711
Activ
NEAMŢ, Sat Gâdinţi Com. Gâdinţi2012-08-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
325.080 RON
Profit
28.987 RON
Angajati
1
CICA TRADING SRL
CUI: 30464991CAEN: 4681
Activ
NEAMŢ, Mun. Piatra Neamţ2012-07-24
fara e-Factura
GRANDALIM SRL
CUI: 30546463CAEN: 4617
Activ
NEAMŢ, Mun. Roman2012-08-13
fara e-Factura
AUTO LUKA TRANS SRL
CUI: 30095550CAEN: 7120
Activ
NEAMŢ, Sat Petricani Com. Petricani2012-04-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
452.654 RON
Profit
70.678 RON
Angajati
1
YNUMAF SPEDITION SRL
CUI: 31058398CAEN: 4941
Activ
NEAMŢ, Sat Petricani Com. Petricani2013-01-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
183.886 RON
Profit
4.746 RON
Angajati
1
BELA QPEDIATRIX SRL
CUI: 35397265CAEN: 8622
Activ
NEAMŢ, Mun. Piatra Neamţ2016-01-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
320.566 RON
Profit
38.720 RON
Angajati
2

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul ALEXIA NIȚĂ SRL?

CUI-ul ALEXIA NIȚĂ SRL este 30512665.

Unde este sediul ALEXIA NIȚĂ SRL?

ALEXIA NIȚĂ SRL are sediul in Romania, NEAMŢ, Sat Borca Com. Borca, 617075, Sat Borca Com. Borca, judetul NEAMŢ.

Cand a fost infiintata ALEXIA NIȚĂ SRL?

ALEXIA NIȚĂ SRL a fost infiintata in anul 2012 (14 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a ALEXIA NIȚĂ SRL in 2024?

In 2024, ALEXIA NIȚĂ SRL a raportat o cifra de afaceri de 262.963 RON.

Cati angajati are ALEXIA NIȚĂ SRL?

ALEXIA NIȚĂ SRL a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are ALEXIA NIȚĂ SRL?

ALEXIA NIȚĂ SRL are codul CAEN principal 5630 (Baruri şi alte activităţi de servire a băuturilor).

Ce profit a inregistrat ALEXIA NIȚĂ SRL in 2024?

ALEXIA NIȚĂ SRL a inregistrat un profit net de 9.414 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 13 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
11 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
11 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.