Activ Plătitor TVA

SMART ROUTE SRL

CUI: 30546943
CIF: RO30546943
Reg. Com.: J40/9312/2012
CAEN: 4941
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 13 august 2012 · 14 ani
Distribuie:

Transporturi rutiere de mărfuri

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 13:35

Despre SMART ROUTE SRL

SMART ROUTE SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 3 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2012 (14 ani de activitate). Activitatea principala este "Transporturi rutiere de mărfuri" (cod CAEN 4941), in sectorul transport si depozitare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2023, SMART ROUTE SRL a raportat o cifra de afaceri de 368.194 RON, in crestere puternica fata de anul precedent (+139.7%). Profitul net inregistrat a fost de 59.224 RON (in scadere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 11 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 16.263 RON in 2012 la 368.194 RON in 2023.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
368.194 RON
Venituri totale
400.957 RON
Cheltuieli totale
337.804 RON
Profit brut
63.153 RON
Profit net
59.224 RON
Marja profit net
16,08%
Active imobilizate
264.285 RON
Active circulante
661.887 RON
Stocuri
34.630 RON
Creanțe
56.382 RON
Casa & conturi bănci
90.875 RON
Capital propriu
700.368 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti, Str. Becaţei nr. 25, 32411
Telefon0729501732

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti, Str. Becaţei nr. 25, 32411
Cod poștal: 32411
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti, Str. Becaţei nr. 25, 32411
Cod postal
32411
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 13.08.2012
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Da
TVA la incasare (RTVAI)
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2024

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2012 –2023 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2023
Cifră de afaceri
368.194 RON
Rezultat net
59.224 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2023 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2023 2022
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 368.194 RON 153.585 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 400.957 RON 156.939 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 337.804 RON 87.351 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 63.153 RON 69.588 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 59.224 RON 68.097 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 264.285 RON 262.706 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 661.887 RON 777.074 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 926.172 RON 1.039.780 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 34.630 RON 38.138 RON
CreanțeSume de încasat 56.382 RON 209.143 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 90.875 RON 129.793 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 218.665 RON 289.128 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 700.368 RON 744.653 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2023

Total active926.172RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2023

23,6 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale926.172 RON
Datorii totale218.665 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2023

ROA
6,4 %Profit net / active totale
ROE
8,5 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
3,03 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
75,6 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 12 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

12 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2023 368.194 +139,7% față de anul precedent 400.957 337.804 63.153 -9,3% față de anul precedent 59.224 -13,0% față de anul precedent 0 0
2022 153.585 +1.756,7% față de anul precedent 156.939 87.351 69.588 68.097 0 0
2021 8.272 -92,0% față de anul precedent 66.108 149.869 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 83.761 84.379
2020 103.074 -94,5% față de anul precedent 682.286 642.683 39.603 -92,1% față de anul precedent 33.463 -93,0% față de anul precedent 0 0
2019 1.857.780 -26,3% față de anul precedent 1.860.152 1.362.086 498.066 -6,1% față de anul precedent 479.464 -5,1% față de anul precedent 0 0
2018 2.521.084 +67,3% față de anul precedent 2.527.551 1.997.193 530.358 +247,3% față de anul precedent 505.142 +264,8% față de anul precedent 0 0
2017 1.506.642 -18,4% față de anul precedent 1.805.461 1.652.741 152.720 -64,4% față de anul precedent 138.467 -61,3% față de anul precedent 0 0
2016 1.846.708 +3,4% față de anul precedent 2.074.592 1.645.146 429.446 +377,2% față de anul precedent 358.199 +477,6% față de anul precedent 0 0
2015 1.786.201 +15,8% față de anul precedent 1.805.918 1.715.922 89.996 -84,2% față de anul precedent 62.014 -87,1% față de anul precedent Neraportat 0
2014 1.542.516 +68,1% față de anul precedent 1.544.943 974.575 570.368 +65,1% față de anul precedent 478.767 +65,0% față de anul precedent 0 0
2013 917.661 +5.542,6% față de anul precedent 917.689 572.277 345.412 +3.262,3% față de anul precedent 290.099 +2.864,7% față de anul precedent 0 0
2012 16.263 16.263 5.990 10.273 9.785 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

12 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2023 264.285 661.887 926.172 34.630 56.382 90.875
2022 262.706 777.074 1.039.780 38.138 209.143 129.793
2021 262.318 808.971 1.071.289 38.138 124.801 646.032
2020 263.355 881.662 1.145.017 47.446 59.649 774.567
2019 649.741 1.286.612 1.936.353 26.256 931.551 328.805
2018 900.806 1.369.036 2.269.842 26.099 502.422 840.515
2017 1.115.799 1.049.661 2.165.460 23.670 673.626 352.365
2016 479.944 1.157.003 1.636.947 124.652 542.624 489.727
2015 355.175 778.246 1.133.421 82.780 518.753 176.713
2014 482.379 893.352 1.375.731 2.000 539.250 352.102
2013 33.814 450.584 484.398 0 392.449 58.135
2012 320 26.530 26.850 0 14.763 11.767

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

12 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2023 218.665 -24,4% față de anul precedent 700.368 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 289.128 +48,5% față de anul precedent 744.653 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2021 194.733 -49,1% față de anul precedent 876.556 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2020 382.640 -62,6% față de anul precedent 762.377 Neraportat 2 -71,4% față de anul precedent
2019 1.021.641 -14,9% față de anul precedent 914.712 Neraportat 7 -22,2% față de anul precedent
2018 1.200.346 -18,0% față de anul precedent 1.069.496 Neraportat 9 -10,0% față de anul precedent
2017 1.463.384 +78,3% față de anul precedent 702.076 Neraportat 10 -33,3% față de anul precedent
2016 820.939 +21,5% față de anul precedent 816.008 Neraportat 15 +7,1% față de anul precedent
2015 675.612 +15,1% față de anul precedent 457.809 Neraportat 14 +75,0% față de anul precedent
2014 587.080 +236,4% față de anul precedent 788.651 Neraportat 8 +33,3% față de anul precedent
2013 174.514 +2.370,1% față de anul precedent 309.884 Neraportat 6 +500,0% față de anul precedent
2012 7.065 19.785 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2023

0din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

14 repere. O singură cronologie.

Din 2012 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2012 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
14 repere · toți anii

2024 1 repere

Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 368.194 RON. Profit: 59.224 RON

Cifra de afaceri: 368.194 RON. Profit: 59.224 RON

Cifra de afaceri
368.194 RON +139.73% față de anul precedent
Profit net
59.224 RON -13.03% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
218.665 RON -24.37% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 153.585 RON. Profit: 68.097 RON

Cifra de afaceri: 153.585 RON. Profit: 68.097 RON

Cifra de afaceri
153.585 RON +1756.69% față de anul precedent
Profit net
68.097 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
289.128 RON +48.47% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 8.272 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 8.272 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
8.272 RON -91.97% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
84.379 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
194.733 RON -49.11% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 103.074 RON. Profit: 33.463 RON

Cifra de afaceri: 103.074 RON. Profit: 33.463 RON

Cifra de afaceri
103.074 RON -94.45% față de anul precedent
Profit net
33.463 RON -93.02% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 -71.43% față de anul precedent
Datorii
382.640 RON -62.55% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 1.857.780 RON. Profit: 479.464 RON

Cifra de afaceri: 1.857.780 RON. Profit: 479.464 RON

Cifra de afaceri
1.857.780 RON -26.31% față de anul precedent
Profit net
479.464 RON -5.08% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
7 -22.22% față de anul precedent
Datorii
1.021.641 RON -14.89% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 2.521.084 RON. Profit: 505.142 RON

Cifra de afaceri: 2.521.084 RON. Profit: 505.142 RON

Cifra de afaceri
2.521.084 RON +67.33% față de anul precedent
Profit net
505.142 RON +264.81% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
9 -10% față de anul precedent
Datorii
1.200.346 RON -17.97% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 1.506.642 RON. Profit: 138.467 RON

Cifra de afaceri: 1.506.642 RON. Profit: 138.467 RON

Cifra de afaceri
1.506.642 RON -18.41% față de anul precedent
Profit net
138.467 RON -61.34% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
10 -33.33% față de anul precedent
Datorii
1.463.384 RON +78.26% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 1.846.708 RON. Profit: 358.199 RON

Cifra de afaceri: 1.846.708 RON. Profit: 358.199 RON

Cifra de afaceri
1.846.708 RON +3.39% față de anul precedent
Profit net
358.199 RON +477.61% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
15 +7.14% față de anul precedent
Datorii
820.939 RON +21.51% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 1.786.201 RON. Profit: 62.014 RON

Cifra de afaceri: 1.786.201 RON. Profit: 62.014 RON

Cifra de afaceri
1.786.201 RON +15.8% față de anul precedent
Profit net
62.014 RON -87.05% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
14 +75% față de anul precedent
Datorii
675.612 RON +15.08% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 1.542.516 RON. Profit: 478.767 RON

Cifra de afaceri: 1.542.516 RON. Profit: 478.767 RON

Cifra de afaceri
1.542.516 RON +68.09% față de anul precedent
Profit net
478.767 RON +65.04% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
8 +33.33% față de anul precedent
Datorii
587.080 RON +236.41% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 917.661 RON. Profit: 290.099 RON

Cifra de afaceri: 917.661 RON. Profit: 290.099 RON

Cifra de afaceri
917.661 RON +5542.63% față de anul precedent
Profit net
290.099 RON +2864.73% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6 +500% față de anul precedent
Datorii
174.514 RON +2370.12% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013

2012 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 16.263 RON. Profit: 9.785 RON

Cifra de afaceri: 16.263 RON. Profit: 9.785 RON

Cifra de afaceri
16.263 RON
Profit net
9.785 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
7.065 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataSMART ROUTE SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4941 in Sector 3 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

SMART ROUTE SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4941 in Sector 3 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

14 din 14 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4941, Municipiul Bucureşti

TRANS CATANI INTERNATIONAL SRL
CUI: 31491609CAEN: 4941
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2013-04-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
368.397 RON
Profit
36.929 RON
Angajati
1
DINA UNIVERSAL SOLUTIONS S.R.L.
CUI: 34639549CAEN: 4941
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2015-06-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
367.909 RON
Profit
81.897 RON
Angajati
2
DORMAGI-TRANS SRL
CUI: 32658358CAEN: 4941
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2014-01-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
367.774 RON
Profit
547 RON
Angajati
3
GENE TRADE COM 94 SRL
CUI: 5769685CAEN: 4941
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti1994-06-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
376.151 RON
Profit
20.477 RON
Angajati
1
DAN & MIHAI EUROTRANS S.R.L.
CUI: 44046859CAEN: 4941
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2021-04-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
365.793 RON
Profit
17.199 RON
Angajati
0

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4941, Municipiul Bucureşti

DARK MARCAFFE SRL
CUI: 30539733CAEN: 4941
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2012-08-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.052.185 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
LAREXIM TRANS LOGISTIC SRL
CUI: 30552015CAEN: 4941
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2012-08-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
53.947 RON
Profit
745 RON
Angajati
1
FLAV SOLUTION LOGISTIC SRL
CUI: 30536435CAEN: 4941
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2012-08-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
237.054 RON
Profit
42.576 RON
Angajati
1
JUNIOR TRUCK SRL
CUI: 30583674CAEN: 4941
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2012-08-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.621.624 RON
Profit
49.806 RON
Angajati
4

Alte firme din Municipiul Bucureşti

MSP SYNDICATED SOLUTIONS SRL
CUI: 30546897CAEN: 7112
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2012-08-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
118.640 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
GRUPPO SINOPIA RESTAURI SRL
CUI: 30546960CAEN: 4120
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2012-08-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.352.651 RON
Profit
178.739 RON
Angajati
2
UNIVERSAL DIAMOND SRL
CUI: 30542739CAEN: 8121
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2012-08-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.478.936 RON
Profit
211.989 RON
Angajati
18
FREYA PRODUCTIONS SRL
CUI: 30550839CAEN: 7410
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2012-08-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
707 RON
Angajati
0
SORANA DOLCE ART SRL
CUI: 30513873CAEN: 1071
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2012-08-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
412.693 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
ISRA LAND INVEST SRL
CUI: 30583518CAEN: 6811
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2012-08-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
40 RON
Angajati
0
ON-TOP HUMAN ADVISORS SRL
CUI: 30202699CAEN: 8230
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2012-05-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
62.370 RON
Profit
1.079 RON
Angajati
1
DOMI PAPER SRL
CUI: 30874452CAEN: 4762
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2012-11-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
600.115 RON
Profit
1.126 RON
Angajati
2
JBG - 2 COOLING SYSTEMS SRL
CUI: 25623250CAEN: 4669
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2009-06-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
39.371.364 RON
Profit
1.813.154 RON
Angajati
2
OLMO POWER CLEANING SRL
CUI: 33696716CAEN: 4771
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2014-10-16
fara e-Factura

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul SMART ROUTE SRL?

CUI-ul SMART ROUTE SRL este 30546943.

Unde este sediul SMART ROUTE SRL?

SMART ROUTE SRL are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti, Str. Becaţei nr. 25, 32411, Sector 3 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata SMART ROUTE SRL?

SMART ROUTE SRL a fost infiintata in anul 2012 (14 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a SMART ROUTE SRL in 2023?

In 2023, SMART ROUTE SRL a raportat o cifra de afaceri de 368.194 RON.

Cati angajati are SMART ROUTE SRL?

SMART ROUTE SRL a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2023.

Ce activitate are SMART ROUTE SRL?

SMART ROUTE SRL are codul CAEN principal 4941 (Transporturi rutiere de mărfuri).

Ce profit a inregistrat SMART ROUTE SRL in 2023?

SMART ROUTE SRL a inregistrat un profit net de 59.224 RON in 2023.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 12 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.