Activ

FERDINAND ŞAPTE HUB S.R.L.

CUI: 30587749
CIF: 30587749
Reg. Com.: J12/2272/2012
CAEN: 2511
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 24 august 2012 · 14 ani
Distribuie:

Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 16:01

Despre FERDINAND ŞAPTE HUB S.R.L.

FERDINAND ŞAPTE HUB S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Cojocna Com. Cojocna, judetul CLUJ, infiintata in 2012 (14 ani de activitate). Activitatea principala este "Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice" (cod CAEN 2511), in sectorul industria prelucratoare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, FERDINAND ŞAPTE HUB S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 0 RON. Profitul net inregistrat a fost de 0 RON.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
0 RON
Venituri totale
510 RON
Cheltuieli totale
48.812 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Active imobilizate
304.339 RON
Active circulante
292.621 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
288.070 RON
Casa & conturi bănci
4.551 RON
Capital propriu
407.866 RON

Contact

AdresaRomania, CLUJ, Sat Cojocna Com. Cojocna, Str. Sărăriei nr. 6, 407240
Telefon0726494348

Adresă sediu social

Romania, CLUJ, Sat Cojocna Com. Cojocna, Str. Sărăriei nr. 6, 407240
Cod poștal: 407240
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, CLUJ, Sat Cojocna Com. Cojocna, Str. Sărăriei nr. 6, 407240
Cod postal
407240
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 24.08.2012
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2012 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
0 RON
Rezultat net
-48.302 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 0 RON 0 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 510 RON 0 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 48.812 RON 19.592 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 48.302 RON 19.592 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 48.302 RON 19.592 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 304.339 RON 314.803 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 292.621 RON 415.023 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 596.960 RON 729.826 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 13.453 RON
CreanțeSume de încasat 288.070 RON 393.252 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 4.551 RON 8.318 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 189.094 RON 249.272 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 407.866 RON 480.554 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active596.960RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

31,7 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale596.960 RON
Datorii totale189.094 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,55 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
68,3 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 13 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

13 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 0 510 48.812 0 0 48.302 48.302
2023 0 -100,0% față de anul precedent 0 19.592 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 19.592 19.592
2022 194.514 +85,5% față de anul precedent 198.514 48.980 149.534 +546,1% față de anul precedent 147.549 +564,0% față de anul precedent 0 0
2021 104.882 -63,6% față de anul precedent 104.882 81.739 23.143 -89,5% față de anul precedent 22.220 -89,8% față de anul precedent 0 0
2020 288.300 +46,5% față de anul precedent 288.300 67.015 221.285 +158,9% față de anul precedent 218.402 +174,5% față de anul precedent 0 0
2019 196.800 +94,3% față de anul precedent 196.800 111.334 85.466 +1.320,9% față de anul precedent 79.562 +2.573,5% față de anul precedent 0 0
2018 101.295 -42,5% față de anul precedent 101.295 95.280 6.015 -90,2% față de anul precedent 2.976 -94,7% față de anul precedent 0 0
2017 176.105 +143,5% față de anul precedent 176.609 115.342 61.267 56.545 0 0
2016 72.336 -30,1% față de anul precedent 73.123 162.840 0 0 89.717 91.054
2015 103.520 -21,6% față de anul precedent 103.554 115.543 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent Neraportat 15.095
2014 132.101 +42,9% față de anul precedent 132.101 96.356 35.745 +4,1% față de anul precedent 32.781 +3,9% față de anul precedent 0 0
2013 92.419 +360,4% față de anul precedent 92.463 58.136 34.327 +126,0% față de anul precedent 31.554 +116,3% față de anul precedent 0 0
2012 20.076 20.076 4.884 15.192 14.590 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

13 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 304.339 292.621 596.960 0 288.070 4.551
2023 314.803 415.023 729.826 13.453 393.252 8.318
2022 325.268 426.576 751.844 13.453 412.106 1.017
2021 344.294 418.960 763.254 10.200 393.252 15.508
2020 380.884 329.490 710.374 200 329.250 40
2019 417.473 41.806 459.279 0 40.950 856
2018 454.063 51.044 505.107 3.097 42.605 5.342
2017 490.652 6.010 496.662 3.097 1.700 1.213
2016 527.241 7.498 534.739 2.952 2.671 1.875
2015 567.364 23.065 590.429 15.821 1.780 5.464
2014 610.038 20.581 630.619 15.092 1.291 4.198
2013 0 93.444 93.444 0 93.359 85
2012 0 17.774 17.774 0 17.571 203

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

13 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 189.094 -24,1% față de anul precedent 407.866 Neraportat 0
2023 249.272 -1,0% față de anul precedent 480.554 Neraportat 0
2022 251.698 -38,7% față de anul precedent 500.146 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2021 410.657 +8,1% față de anul precedent 352.597 Neraportat 1
2020 379.998 +6,0% față de anul precedent 330.376 Neraportat 0
2019 358.523 -25,9% față de anul precedent 100.756 Neraportat 0
2018 483.913 +1,1% față de anul precedent 21.194 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2017 478.454 -16,5% față de anul precedent 18.208 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2016 573.075 +7,1% față de anul precedent -38.336 Neraportat 2 -66,7% față de anul precedent
2015 535.099 -3,0% față de anul precedent 55.330 Neraportat 6 +500,0% față de anul precedent
2014 551.484 +1.070,9% față de anul precedent 79.135 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2013 47.100 -1,8% față de anul precedent 46.344 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2012 47.984 14.790 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

46din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare1 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive20 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

14 repere. O singură cronologie.

Din 2012 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2012 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
14 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
48.302 RON
Angajati
0
Datorii
189.094 RON -24.14% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
19.592 RON
Angajati
0
Datorii
249.272 RON -0.96% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 194.514 RON. Profit: 147.549 RON

Cifra de afaceri: 194.514 RON. Profit: 147.549 RON

Cifra de afaceri
194.514 RON +85.46% față de anul precedent
Profit net
147.549 RON +564.04% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
251.698 RON -38.71% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 104.882 RON. Profit: 22.220 RON

Cifra de afaceri: 104.882 RON. Profit: 22.220 RON

Cifra de afaceri
104.882 RON -63.62% față de anul precedent
Profit net
22.220 RON -89.83% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
410.657 RON +8.07% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 288.300 RON. Profit: 218.402 RON

Cifra de afaceri: 288.300 RON. Profit: 218.402 RON

Cifra de afaceri
288.300 RON +46.49% față de anul precedent
Profit net
218.402 RON +174.51% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
379.998 RON +5.99% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 196.800 RON. Profit: 79.562 RON

Cifra de afaceri: 196.800 RON. Profit: 79.562 RON

Cifra de afaceri
196.800 RON +94.28% față de anul precedent
Profit net
79.562 RON +2573.45% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
358.523 RON -25.91% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 101.295 RON. Profit: 2.976 RON

Cifra de afaceri: 101.295 RON. Profit: 2.976 RON

Cifra de afaceri
101.295 RON -42.48% față de anul precedent
Profit net
2.976 RON -94.74% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
483.913 RON +1.14% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 176.105 RON. Profit: 56.545 RON

Cifra de afaceri: 176.105 RON. Profit: 56.545 RON

Cifra de afaceri
176.105 RON +143.45% față de anul precedent
Profit net
56.545 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
478.454 RON -16.51% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 72.336 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 72.336 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
72.336 RON -30.12% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
91.054 RON
Angajati
2 -66.67% față de anul precedent
Datorii
573.075 RON +7.1% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 103.520 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 103.520 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
103.520 RON -21.64% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
15.095 RON
Angajati
6 +500% față de anul precedent
Datorii
535.099 RON -2.97% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 132.101 RON. Profit: 32.781 RON

Cifra de afaceri: 132.101 RON. Profit: 32.781 RON

Cifra de afaceri
132.101 RON +42.94% față de anul precedent
Profit net
32.781 RON +3.89% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
551.484 RON +1070.88% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 92.419 RON. Profit: 31.554 RON

Cifra de afaceri: 92.419 RON. Profit: 31.554 RON

Cifra de afaceri
92.419 RON +360.35% față de anul precedent
Profit net
31.554 RON +116.27% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
47.100 RON -1.84% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013

2012 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 20.076 RON. Profit: 14.590 RON

Cifra de afaceri: 20.076 RON. Profit: 14.590 RON

Cifra de afaceri
20.076 RON
Profit net
14.590 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
47.984 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataFERDINAND ŞAPTE HUB S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 2511 in Sat Cojocna Com. Cojocna (CLUJ)

FERDINAND ŞAPTE HUB S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 2511 in Sat Cojocna Com. Cojocna (CLUJ)

14 din 14 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 2511, Cluj

METALAX CONSTRUCTII SRL
CUI: 30484298CAEN: 2511
Activ
CLUJ, Sat Mociu Com. Mociu2012-07-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
201.161 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
TEO CONFECT SRL
CUI: 30687560CAEN: 2511
Activ
CLUJ, Sat Câţcău Com. Câţcău2012-09-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
METAL KLS SRL
CUI: 30470780CAEN: 2511
Activ
CLUJ, Sat Floreşti Com. Floreşti2012-07-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.422.272 RON
Profit
516.605 RON
Angajati
3
METAL MAN SRL
CUI: 31035602CAEN: 2511
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2012-12-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.703.597 RON
Profit
562.538 RON
Angajati
13

Alte firme din Cluj

RIMEDO HAND SRL
CUI: 30587730CAEN: 7311
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2012-08-24
fara e-Factura
CONCRETE DLX SRL
CUI: 30587765CAEN: 7020
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2012-08-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
234.127 RON
Profit
23.979 RON
Angajati
0
DAN TAPITERUL SRL
CUI: 30581282CAEN: 9524
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2012-08-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
229.386 RON
Profit
45.358 RON
Angajati
1
FELEKAPRIOL SRL
CUI: 30596682CAEN: 4120
Activ
CLUJ, Sat Copăceni Com. Sănduleşti2012-08-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
41.020 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
NELIDAMED SRL
CUI: 30498854CAEN: 8622
Activ
CLUJ, Mun. Turda2012-08-01
fara e-Factura
IDEA PRINTING SRL
CUI: 30666230CAEN: 7311
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2012-09-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
TODEA VET SRL
CUI: 29542387CAEN: 7500
Activ
CLUJ, Orş. Huedin2012-01-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.911.823 RON
Profit
0 RON
Angajati
4
EURO DRILLING SRL
CUI: 31414878CAEN: 7022
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2013-03-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
1 RON
Angajati
0
GRAFIDESIGN SRL
CUI: 16531262CAEN: 7311
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2004-06-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
152.620 RON
Profit
13.886 RON
Angajati
1
FRENENT SRL
CUI: 37566034CAEN: 6811
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2017-05-12
fara e-Factura

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul FERDINAND ŞAPTE HUB S.R.L.?

CUI-ul FERDINAND ŞAPTE HUB S.R.L. este 30587749.

Unde este sediul FERDINAND ŞAPTE HUB S.R.L.?

FERDINAND ŞAPTE HUB S.R.L. are sediul in Romania, CLUJ, Sat Cojocna Com. Cojocna, Str. Sărăriei nr. 6, 407240, Sat Cojocna Com. Cojocna, judetul CLUJ.

Cand a fost infiintata FERDINAND ŞAPTE HUB S.R.L.?

FERDINAND ŞAPTE HUB S.R.L. a fost infiintata in anul 2012 (14 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a FERDINAND ŞAPTE HUB S.R.L. in 2024?

In 2024, FERDINAND ŞAPTE HUB S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 0 RON.

Ce activitate are FERDINAND ŞAPTE HUB S.R.L.?

FERDINAND ŞAPTE HUB S.R.L. are codul CAEN principal 2511 (Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice).

Ce profit a inregistrat FERDINAND ŞAPTE HUB S.R.L. in 2024?

FERDINAND ŞAPTE HUB S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 48.302 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 13 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.