Activ Plătitor TVAe‑Factură

NAHIL CRISTAL GRUP SRL

CUI: 30627975
CIF: RO30627975
Reg. Com.: J2012001905138
CAEN: 4639
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 5 septembrie 2012 · 14 ani
Distribuie:

Comerţ cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi şi tutun

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 20:58

Despre NAHIL CRISTAL GRUP SRL

NAHIL CRISTAL GRUP SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Constanţa, judetul CONSTANŢA, infiintata in 2012 (14 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi şi tutun" (cod CAEN 4639), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, NAHIL CRISTAL GRUP SRL a raportat o cifra de afaceri de 4.905.289 RON, in scadere fata de anul precedent (-27.3%). Profitul net inregistrat a fost de 3.723 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 11, in scadere fata de anul anterior.

Este inregistrata ca platitoare de TVA si in sistemul RO e-Factura din iulie 2022. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
4.905.289 RON
Venituri totale
4.962.442 RON
Cheltuieli totale
4.954.396 RON
Profit brut
8.046 RON
Profit net
3.723 RON
Marja profit net
0,08%
Active imobilizate
2.063.686 RON
Active circulante
1.130.388 RON
Stocuri
843.777 RON
Creanțe
205.706 RON
Casa & conturi bănci
80.905 RON
Capital propriu
1.301.032 RON

Contact

AdresaRomania, CONSTANŢA, Mun. Constanţa, Bld. Aurel Vlaicu nr. 187A, 900055
Detalii adresaCENTRUL COMERCIAL EDEN. SPATII COMERCIALE 8.9

Adresă sediu social

Romania, CONSTANŢA, Mun. Constanţa, Bld. Aurel Vlaicu nr. 187A, 900055
Cod poștal: 900055
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, CONSTANŢA, Mun. Constanţa, Bld. Aurel Vlaicu nr. 187A, 900055
Detalii
CENTRUL COMERCIAL EDEN. SPATII COMERCIALE 8.9
Cod postal
900055
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 05.09.2012
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Constanţa
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 iulie 2022)
TVA la incasare
1 aprilie 2013 - 1 februarie 2014

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2012 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
4.905.289 RON
Rezultat net
3.723 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 4.905.289 RON 6.747.103 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 4.962.442 RON 6.987.321 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 4.954.396 RON 6.955.214 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 8.046 RON 32.107 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 3.723 RON 21.050 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 2.063.686 RON 1.875.171 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 1.130.388 RON 1.420.428 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 3.194.074 RON 3.295.599 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 843.777 RON 1.078.629 RON
CreanțeSume de încasat 205.706 RON 322.307 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 80.905 RON 19.492 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 2.085.520 RON 2.026.957 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 1.301.032 RON 1.297.310 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 11 persoane 13 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active3.194.074RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

65,3 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale3.194.074 RON
Datorii totale2.085.520 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,1 %Profit net / active totale
ROE
0,3 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,54 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
40,7 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 13 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

13 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 4.905.289 -27,3% față de anul precedent 4.962.442 4.954.396 8.046 -74,9% față de anul precedent 3.723 -82,3% față de anul precedent 0 0
2023 6.747.103 +4,4% față de anul precedent 6.987.321 6.955.214 32.107 +6,4% față de anul precedent 21.050 +10,6% față de anul precedent 0 0
2022 6.462.823 +1,7% față de anul precedent 6.528.608 6.498.444 30.164 -63,4% față de anul precedent 19.041 -71,6% față de anul precedent 0 0
2021 6.356.263 -8,4% față de anul precedent 6.427.562 6.345.048 82.514 -60,2% față de anul precedent 66.938 -61,7% față de anul precedent 0 0
2020 6.936.477 -4,1% față de anul precedent 7.022.918 6.815.655 207.263 -27,5% față de anul precedent 174.780 -29,1% față de anul precedent 0 0
2019 7.235.736 +36,0% față de anul precedent 7.334.269 7.048.277 285.992 +80,4% față de anul precedent 246.466 +80,3% față de anul precedent 0 0
2018 5.321.574 +2,7% față de anul precedent 5.382.042 5.223.547 158.495 -41,0% față de anul precedent 136.725 -41,3% față de anul precedent 0 0
2017 5.179.722 +17,1% față de anul precedent 5.252.295 4.983.768 268.527 +15,8% față de anul precedent 232.962 +16,0% față de anul precedent 0 0
2016 4.423.416 -4,3% față de anul precedent 4.501.922 4.270.122 231.800 -4,7% față de anul precedent 200.860 -4,4% față de anul precedent 0 0
2015 4.620.623 +61,0% față de anul precedent 4.646.037 4.402.721 243.316 +2.324,9% față de anul precedent 210.032 +3.706,3% față de anul precedent 0 0
2014 2.869.774 +120,2% față de anul precedent 2.875.891 2.865.857 10.034 -82,0% față de anul precedent 5.518 -88,2% față de anul precedent 0 0
2013 1.303.543 1.303.097 1.247.271 55.826 46.654 0 0
2012 0 0 2.974 0 0 2.974 2.974

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

13 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 2.063.686 1.130.388 3.194.074 843.777 205.706 80.905
2023 1.875.171 1.420.428 3.295.599 1.078.629 322.307 19.492
2022 702.048 1.107.547 1.809.595 968.421 76.160 62.966
2021 431.560 1.078.839 1.510.399 833.018 156.962 88.859
2020 620.947 919.221 1.540.168 702.783 126.202 90.236
2019 462.010 830.515 1.292.525 659.976 158.133 12.406
2018 253.750 717.399 971.149 537.648 68.353 111.398
2017 65.170 877.219 942.389 633.460 57.216 186.543
2016 63.126 516.725 579.851 404.630 51.410 60.685
2015 16.349 572.523 588.872 393.580 66.870 112.073
2014 1.290 910.325 911.615 570.541 66.138 273.646
2013 0 237.419 237.419 158.615 67.387 11.417
2012 0 130 130 0 0 130

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

13 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 2.085.520 +2,9% față de anul precedent 1.301.032 Neraportat 11 -15,4% față de anul precedent
2023 2.026.957 +272,1% față de anul precedent 1.297.310 Neraportat 13 -13,3% față de anul precedent
2022 544.772 +111,9% față de anul precedent 1.276.259 Neraportat 15 +25,0% față de anul precedent
2021 257.054 -28,5% față de anul precedent 1.257.218 Neraportat 12 0,0% față de anul precedent
2020 359.251 +34,9% față de anul precedent 1.189.290 Neraportat 12 0,0% față de anul precedent
2019 266.237 +39,0% față de anul precedent 1.027.266 Neraportat 12 -20,0% față de anul precedent
2018 191.568 -35,9% față de anul precedent 780.800 Neraportat 15 +15,4% față de anul precedent
2017 298.659 +144,2% față de anul precedent 644.075 Neraportat 13 0,0% față de anul precedent
2016 122.323 -62,8% față de anul precedent 461.114 Neraportat 13 0,0% față de anul precedent
2015 328.618 -61,9% față de anul precedent 260.254 Neraportat 13 +8,3% față de anul precedent
2014 861.393 +345,1% față de anul precedent 50.222 Neraportat 12 +1.100,0% față de anul precedent
2013 193.539 +6.564,6% față de anul precedent 43.880 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2012 2.904 -2.774 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

53din 100 de puncte
Risc ridicat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare13 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate10 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
EDEHAB DAKROUKadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

18 repere. O singură cronologie.

Din 2012 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2012 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
18 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 30708/2026modificare date sediu social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare puteri administrator persoane împuternicite

modificare date sediu social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare puteri administrator persoane împuternicite

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 4.905.289 RON. Profit: 3.723 RON

Cifra de afaceri: 4.905.289 RON. Profit: 3.723 RON

Cifra de afaceri
4.905.289 RON -27.3% față de anul precedent
Profit net
3.723 RON -82.31% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
11 -15.38% față de anul precedent
Datorii
2.085.520 RON +2.89% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 6.747.103 RON. Profit: 21.050 RON

Cifra de afaceri: 6.747.103 RON. Profit: 21.050 RON

Cifra de afaceri
6.747.103 RON +4.4% față de anul precedent
Profit net
21.050 RON +10.55% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
13 -13.33% față de anul precedent
Datorii
2.026.957 RON +272.07% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 6.462.823 RON. Profit: 19.041 RON

Cifra de afaceri: 6.462.823 RON. Profit: 19.041 RON

Cifra de afaceri
6.462.823 RON +1.68% față de anul precedent
Profit net
19.041 RON -71.55% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
15 +25% față de anul precedent
Datorii
544.772 RON +111.93% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 6.356.263 RON. Profit: 66.938 RON

Cifra de afaceri: 6.356.263 RON. Profit: 66.938 RON

Cifra de afaceri
6.356.263 RON -8.36% față de anul precedent
Profit net
66.938 RON -61.7% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
12 0% față de anul precedent
Datorii
257.054 RON -28.45% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 6.936.477 RON. Profit: 174.780 RON

Cifra de afaceri: 6.936.477 RON. Profit: 174.780 RON

Cifra de afaceri
6.936.477 RON -4.14% față de anul precedent
Profit net
174.780 RON -29.09% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
12 0% față de anul precedent
Datorii
359.251 RON +34.94% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 7.235.736 RON. Profit: 246.466 RON

Cifra de afaceri: 7.235.736 RON. Profit: 246.466 RON

Cifra de afaceri
7.235.736 RON +35.97% față de anul precedent
Profit net
246.466 RON +80.26% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
12 -20% față de anul precedent
Datorii
266.237 RON +38.98% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 5.321.574 RON. Profit: 136.725 RON

Cifra de afaceri: 5.321.574 RON. Profit: 136.725 RON

Cifra de afaceri
5.321.574 RON +2.74% față de anul precedent
Profit net
136.725 RON -41.31% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
15 +15.38% față de anul precedent
Datorii
191.568 RON -35.86% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 5.179.722 RON. Profit: 232.962 RON

Cifra de afaceri: 5.179.722 RON. Profit: 232.962 RON

Cifra de afaceri
5.179.722 RON +17.1% față de anul precedent
Profit net
232.962 RON +15.98% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
13 0% față de anul precedent
Datorii
298.659 RON +144.16% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 4.423.416 RON. Profit: 200.860 RON

Cifra de afaceri: 4.423.416 RON. Profit: 200.860 RON

Cifra de afaceri
4.423.416 RON -4.27% față de anul precedent
Profit net
200.860 RON -4.37% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
13 0% față de anul precedent
Datorii
122.323 RON -62.78% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 4.620.623 RON. Profit: 210.032 RON

Cifra de afaceri: 4.620.623 RON. Profit: 210.032 RON

Cifra de afaceri
4.620.623 RON +61.01% față de anul precedent
Profit net
210.032 RON +3706.31% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
13 +8.33% față de anul precedent
Datorii
328.618 RON -61.85% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 2.869.774 RON. Profit: 5.518 RON

Cifra de afaceri: 2.869.774 RON. Profit: 5.518 RON

Cifra de afaceri
2.869.774 RON +120.15% față de anul precedent
Profit net
5.518 RON -88.17% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
12 +1100% față de anul precedent
Datorii
861.393 RON +345.07% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 1.303.543 RON. Profit: 46.654 RON

Cifra de afaceri: 1.303.543 RON. Profit: 46.654 RON

Cifra de afaceri
1.303.543 RON
Profit net
46.654 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
193.539 RON +6564.57% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
2.974 RON
Angajati
1
Datorii
2.904 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataNAHIL CRISTAL GRUP SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4639 in Mun. Constanţa (CONSTANŢA)

NAHIL CRISTAL GRUP SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4639 in Mun. Constanţa (CONSTANŢA)

18 din 18 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

17.082026Mentiune · Buletin 30708/2026modificare date sediu social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare puteri administrator persoane împuternicite

modificare date sediu social; domeniu principal de activitate/activitate principală; cod obiect de activitate; sedii secundare; modificare puteri administrator persoane împuternicite; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 05.06.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
NAHIL CRISTAL GRUP SRL
CUI
30627975
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
17.08.2026
Registrul Comerțului
J13/1905/2012
EUID
ROONRC.J13/1905/2012
Sediu
Municipiul Constanţa, Jud. Constanţa, Aleea EGRETEI, Nr. 6, Bl. AV6, Scara B, Etaj 6, Ap.
Județ
Constanţa
Număr încheiere
646389
Data încheierii
14.08.2026
Număr dosar
3072044
Data dosarului
04.08.2026
Tribunal
Constanta
Registrator
Ioana Catalina Florea

Subiecte

modificare date sediu social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare puteri administrator persoane împuternicite

Documente menționate

  • Decizie asociat unic nr. 01 din 05.06.2026
  • Act adiţional nr. 8 din 28.02.2026 la contract de închiriere nr. 126 din 01.07.2018, Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 3072044 din 04.08.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 30708/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4639, Constanţa

NICEAS IMPORT EXPORT SRL
CUI: 1859467CAEN: 4639
Activ
CONSTANŢA, Mun. Medgidia1992-11-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
6.220.655 RON
Profit
403.509 RON
Angajati
9
RALVERTI GROUP SRL
CUI: 17405327CAEN: 4639
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2005-03-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.781.655 RON
Profit
140.263 RON
Angajati
8
VIO IMPEX ERO SRL
CUI: 6398267CAEN: 4639
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa1994-11-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
6.590.180 RON
Profit
31.201 RON
Angajati
13
HERMES OPTIM BUSINESS SRL
CUI: 25422647CAEN: 4639
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2009-04-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.743.914 RON
Profit
59.995 RON
Angajati
10
A&O MARITIME TRADING SRL
CUI: 11835635CAEN: 4639
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa1999-06-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
18.627.302 RON
Profit
668.970 RON
Angajati
13
LT INGHETATA S.R.L.
CUI: 40603434CAEN: 4639
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2019-02-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.102.448 RON
Profit
0 RON
Angajati
7

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4639, Constanţa

CLEVER BRANDS INTERNATIONAL SRL
CUI: 30589332CAEN: 4639
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2012-08-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.485.377 RON
Profit
105.601 RON
Angajati
1
ALEX SIM SWEET SRL
CUI: 31553825CAEN: 4639
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2013-04-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
135.546.698 RON
Profit
9.752.508 RON
Angajati
46
DIRTY ORGANICS S.R.L.
CUI: 29345849CAEN: 4639
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2011-11-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
123.013 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
GABIADI ALIMENT SRL
CUI: 31557045CAEN: 4639
Activ
CONSTANŢA, Sat Valu lui Traian Com. Valu lui Traian2013-04-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
290.112 RON
Profit
0 RON
Angajati
2

Alte firme din Constanţa

SISTEME RUTIERE INTEGRATE SRL
CUI: 30621921CAEN: 2363
Activ
CONSTANŢA, Sat Corbu Com. Corbu2012-09-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
22.871.106 RON
Profit
47.528 RON
Angajati
30
GANESH IND SRL
CUI: 30628016CAEN: 4645
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2012-09-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
9.013 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
ROBEST STIL SRL
CUI: 30646667CAEN: 5610
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2012-09-11
fara e-Factura
NETWORKER ACTIV SRL
CUI: 30439440CAEN: 4321
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2012-07-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
19.358 RON
Profit
10.639 RON
Angajati
0
AURUM AGRAR SRL
CUI: 30810807CAEN: 6832
Activ
CONSTANŢA, Mun. Mangalia2012-10-22
fara e-Factura
NYD AGROROUTE SRL
CUI: 28611900CAEN: 0111
Activ
CONSTANŢA, Sat Cobadin Com. Cobadin2011-06-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
288.829 RON
Profit
27.412 RON
Angajati
1
TERRA INTER-MEDIA SRL
CUI: 32442469CAEN: 6010
Activ
CONSTANŢA, Orş. Cernavodă2013-11-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
160.951 RON
Profit
42.827 RON
Angajati
0
EXCALIBUR S.R.L.
CUI: 2982777CAEN: 6820
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa1993-02-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.897 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
BEACH AREA S.R.L.
CUI: 41813035CAEN: 5520
Activ
CONSTANŢA, Loc. Eforie Nord Orş. Eforie2019-10-25
fara e-Factura

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul NAHIL CRISTAL GRUP SRL?

CUI-ul NAHIL CRISTAL GRUP SRL este 30627975.

Unde este sediul NAHIL CRISTAL GRUP SRL?

NAHIL CRISTAL GRUP SRL are sediul in Romania, CONSTANŢA, Mun. Constanţa, Bld. Aurel Vlaicu nr. 187A, 900055, Mun. Constanţa, judetul CONSTANŢA.

Cand a fost infiintata NAHIL CRISTAL GRUP SRL?

NAHIL CRISTAL GRUP SRL a fost infiintata in anul 2012 (14 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a NAHIL CRISTAL GRUP SRL in 2024?

In 2024, NAHIL CRISTAL GRUP SRL a raportat o cifra de afaceri de 4.905.289 RON.

Cati angajati are NAHIL CRISTAL GRUP SRL?

NAHIL CRISTAL GRUP SRL a raportat un numar mediu de 11 salariati in 2024.

Ce activitate are NAHIL CRISTAL GRUP SRL?

NAHIL CRISTAL GRUP SRL are codul CAEN principal 4639 (Comerţ cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi şi tutun).

Ce profit a inregistrat NAHIL CRISTAL GRUP SRL in 2024?

NAHIL CRISTAL GRUP SRL a inregistrat un profit net de 3.723 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 13 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.