Activ

I.V.A. TOP FASHION SRL

CUI: 30636795
CIF: 30636795
Reg. Com.: J23/2560/2012
CAEN: 1413
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 7 septembrie 2012 · 14 ani
Distribuie:

Profil de companie · informații din registrele publice

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 18:20

Despre I.V.A. TOP FASHION SRL

I.V.A. TOP FASHION SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Com. 1 Decembrie, judetul ILFOV, infiintata in 2012 (14 ani de activitate). Activeaza in sectorul industria prelucratoare (cod CAEN 1413). Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, I.V.A. TOP FASHION SRL a raportat o cifra de afaceri de 0 RON. Profitul net inregistrat a fost de 0 RON.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
0 RON
Venituri totale
0 RON
Cheltuieli totale
0 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Active imobilizate
485 RON
Active circulante
18.058 RON
Stocuri
5.674 RON
Creanțe
12.309 RON
Casa & conturi bănci
75 RON
Capital propriu
-4.633 RON

Contact

AdresaRomania, ILFOV, Com. 1 Decembrie, Str. RĂSĂRITULUI nr. 13, 77005

Adresă sediu social

Romania, ILFOV, Com. 1 Decembrie, Str. RĂSĂRITULUI nr. 13, 77005
Cod poștal: 77005
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, ILFOV, Com. 1 Decembrie, Str. RĂSĂRITULUI nr. 13, 77005
Cod postal
77005
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 07.09.2012
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Bragadiru
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2012 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
0 RON
Rezultat net
0 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 0 RON 0 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 0 RON 0 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 0 RON 0 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 485 RON 485 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 18.058 RON 18.058 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 18.543 RON 18.543 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 5.674 RON 5.674 RON
CreanțeSume de încasat 12.309 RON 12.309 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 75 RON 75 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 23.176 RON 23.176 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -4.633 RON -4.633 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active18.543RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

125,0 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale18.543 RON
Datorii totale23.176 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,78 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-25,0 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 13 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

13 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 0 0 0 0 0 0 0
2023 0 0 0 0 0 0 0
2022 0 0 0 0 0 0 0
2021 0 0 0 0 0 0 0
2020 0 0 0 0 0 0 0
2019 0 -100,0% față de anul precedent 0 0 0 0 0 0
2018 7.197 +1.441,1% față de anul precedent 7.197 13.699 0 0 6.502 6.717
2017 467 467 3.796 0 0 3.329 3.334
2016 0 0 349 0 0 349 349
2015 0 0 349 0 0 Neraportat 349
2014 0 -100,0% față de anul precedent 0 349 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 349 349
2013 9.927 +623,0% față de anul precedent 9.927 1.979 7.948 7.650 0 0
2012 1.373 1.373 2.760 0 0 1.387 1.387

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

13 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 485 18.058 18.543 5.674 12.309 75
2023 485 18.058 18.543 5.674 12.309 75
2022 485 18.058 18.543 5.674 12.309 75
2021 485 18.058 18.543 5.674 12.309 75
2020 485 18.058 18.543 5.674 12.309 75
2019 485 18.058 18.543 5.674 12.309 75
2018 485 18.057 18.542 5.673 12.309 75
2017 775 15.338 16.113 2.915 12.309 114
2016 1.153 12.816 13.969 0 12.309 507
2015 1.502 12.815 14.317 0 12.308 507
2014 1.850 12.816 14.666 0 12.309 507
2013 2.199 12.816 15.015 0 12.309 507
2012 2.547 3.341 5.888 1.630 1.204 507

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

13 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 23.176 0,0% față de anul precedent -4.633 Neraportat 0
2023 23.176 0,0% față de anul precedent -4.633 Neraportat 0
2022 23.176 0,0% față de anul precedent -4.633 Neraportat 0
2021 23.176 0,0% față de anul precedent -4.633 Neraportat 0
2020 23.176 0,0% față de anul precedent -4.633 Neraportat 0
2019 23.176 0,0% față de anul precedent -4.633 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2018 23.175 +65,2% față de anul precedent -4.633 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2017 14.030 +64,1% față de anul precedent 2.083 Neraportat 1
2016 8.552 0,0% față de anul precedent 5.417 Neraportat 0
2015 8.552 0,0% față de anul precedent 5.765 Neraportat 0
2014 8.552 0,0% față de anul precedent 6.114 Neraportat 0
2013 8.552 +20,9% față de anul precedent 6.463 Neraportat 0
2012 7.075 -1.187 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

50din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate10 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

14 repere. O singură cronologie.

Din 2012 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2012 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
14 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
23.176 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
23.176 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
23.176 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
23.176 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
23.176 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
23.176 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 7.197 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 7.197 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
7.197 RON +1441.11% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
6.717 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
23.175 RON +65.18% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 467 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 467 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
467 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
3.334 RON
Angajati
1
Datorii
14.030 RON +64.06% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
349 RON
Angajati
0
Datorii
8.552 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
349 RON
Angajati
0
Datorii
8.552 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
349 RON
Angajati
0
Datorii
8.552 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 9.927 RON. Profit: 7.650 RON

Cifra de afaceri: 9.927 RON. Profit: 7.650 RON

Cifra de afaceri
9.927 RON +623.02% față de anul precedent
Profit net
7.650 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
8.552 RON +20.88% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013

2012 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 1.373 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 1.373 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
1.373 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
1.387 RON
Angajati
0
Datorii
7.075 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataI.V.A. TOP FASHION SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 1413 in Com. 1 Decembrie (ILFOV)

I.V.A. TOP FASHION SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 1413 in Com. 1 Decembrie (ILFOV)

14 din 14 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 1413, Ilfov

MARUCA ATELIER SRL
CUI: 30495475CAEN: 1413
Activ
ILFOV, Orş. Voluntari2012-07-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
19.250 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
ROBERTO FABIANI FASHION SRL
CUI: 30963568CAEN: 1413
Activ
ILFOV, Orş. Popeşti-Leordeni2012-11-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
797.166 RON
Profit
223.122 RON
Angajati
8
GUTH ART SRL
CUI: 29420576CAEN: 1413
Activ
ILFOV, Sat Domneşti Com. Domneşti2011-12-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
6.775 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
MARQUISE COUTURE SRL
CUI: 32059413CAEN: 1413
Activ
ILFOV, Sat Izvorani Com. Ciolpani2013-07-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Alte firme din Ilfov

DIAZ BALLROOM SRL
CUI: 30636760CAEN: 5611
Activ
ILFOV, Sat Clinceni Com. Clinceni2012-09-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
425.778 RON
Profit
4.294 RON
Angajati
2
REX SOFTWARE SRL
CUI: 30636833CAEN: 6210
Activ
ILFOV, Orş. Bragadiru2012-09-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
600.682 RON
Profit
256.362 RON
Angajati
2
RAM - CAR GARAGE SRL
CUI: 30627819CAEN: 4520
Activ
ILFOV, Sat Jilava Com. Jilava2012-09-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
110.292 RON
Profit
0 RON
Angajati
4
ADEL-KOR CORPORATION SRL
CUI: 30646900CAEN: 7020
Activ
ILFOV, Sat Tunari Com. Tunari2012-09-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
158.266 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
DANAOS LOGISTICS SRL
CUI: 30510516CAEN: 4520
Activ
ILFOV, Orş. Voluntari2012-08-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
119.360 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
W&T LIGHTING PROSPER SRL
CUI: 30734076CAEN: 4647
Activ
ILFOV, Orş. Pantelimon2012-10-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.468.664 RON
Profit
1.074.680 RON
Angajati
5
HAPPY & SET SRL
CUI: 29256709CAEN: 4631
Activ
ILFOV, Sat Dobroeşti Com. Dobroeşti2011-10-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.965 RON
Profit
1.029 RON
Angajati
0
TRANSACUT SA
CUI: 5197125CAEN: 6820
Activ
ILFOV, Com. Jilava1994-02-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.464.181 RON
Profit
151.843 RON
Angajati
5

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul I.V.A. TOP FASHION SRL?

CUI-ul I.V.A. TOP FASHION SRL este 30636795.

Unde este sediul I.V.A. TOP FASHION SRL?

I.V.A. TOP FASHION SRL are sediul in Romania, ILFOV, Com. 1 Decembrie, Str. RĂSĂRITULUI nr. 13, 77005, Com. 1 Decembrie, judetul ILFOV.

Cand a fost infiintata I.V.A. TOP FASHION SRL?

I.V.A. TOP FASHION SRL a fost infiintata in anul 2012 (14 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a I.V.A. TOP FASHION SRL in 2024?

In 2024, I.V.A. TOP FASHION SRL a raportat o cifra de afaceri de 0 RON.

Ce activitate are I.V.A. TOP FASHION SRL?

I.V.A. TOP FASHION SRL are codul CAEN principal 1413.

Ce profit a inregistrat I.V.A. TOP FASHION SRL in 2024?

I.V.A. TOP FASHION SRL a inregistrat un profit net de 0 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 13 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.