Activ Plătitor TVAe‑Factură

SPOT CUPS S.R.L.

CUI: 30654759
CIF: RO30654759
Reg. Com.: J2012002450123
CAEN: 1722
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 12 septembrie 2012 · 14 ani
Distribuie:

Fabricarea produselor de uz gospodăresc și sanitar, din hârtie sau carton

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 11:31

Despre SPOT CUPS S.R.L.

SPOT CUPS S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Cluj-Napoca, judetul CLUJ, infiintata in 2012 (14 ani de activitate). Activitatea principala este "Fabricarea produselor de uz gospodăresc și sanitar, din hârtie sau carton" (cod CAEN 1722), in sectorul industria prelucratoare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, SPOT CUPS S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 2.635.340 RON, relativ stabila fata de anul precedent (+0.3%). Profitul net inregistrat a fost de 299.261 RON (in crestere puternica). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 11, in crestere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 11 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 144.296 RON in 2013 la 2.635.340 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA si in sistemul RO e-Factura din februarie 2024. Conducerea inregistrata cuprinde 2 persoane (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
2.635.340 RON
Venituri totale
2.699.683 RON
Cheltuieli totale
2.361.674 RON
Profit brut
338.009 RON
Profit net
299.261 RON
Marja profit net
11,36%
Active imobilizate
601.353 RON
Active circulante
985.684 RON
Stocuri
838.813 RON
Creanțe
72.992 RON
Casa & conturi bănci
73.879 RON
Capital propriu
1.299.573 RON

Contact

AdresaRomania, CLUJ, Mun. Cluj-Napoca, Str. Timişului nr. 33, 400394
Telefon0744575751

Adresă sediu social

Romania, CLUJ, Mun. Cluj-Napoca, Str. Timişului nr. 33, 400394
Cod poștal: 400394
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, CLUJ, Mun. Cluj-Napoca, Str. Timişului nr. 33, 400394
Cod postal
400394
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 12.09.2012
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 februarie 2024)
TVA la incasare
18 aprilie 2013 - 1 martie 2019

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2013 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
2.635.340 RON
Rezultat net
299.261 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 2.635.340 RON 2.627.404 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 2.699.683 RON 2.684.306 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 2.361.674 RON 2.462.879 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 338.009 RON 221.427 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 299.261 RON 190.988 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 601.353 RON 660.317 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 985.684 RON 957.826 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 1.587.037 RON 1.618.143 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 838.813 RON 875.210 RON
CreanțeSume de încasat 72.992 RON 67.056 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 73.879 RON 15.560 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 125.266 RON 412.859 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 1.299.573 RON 1.000.313 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 11 persoane 10 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active1.587.037RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

7,9 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale1.587.037 RON
Datorii totale125.266 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
18,9 %Profit net / active totale
ROE
23,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
7,87 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
81,9 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 12 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

12 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 2.635.340 +0,3% față de anul precedent 2.699.683 2.361.674 338.009 +52,7% față de anul precedent 299.261 +56,7% față de anul precedent 0 0
2023 2.627.404 -12,9% față de anul precedent 2.684.306 2.462.879 221.427 -73,3% față de anul precedent 190.988 -76,3% față de anul precedent 0 0
2022 3.017.474 +54,6% față de anul precedent 3.185.911 2.355.953 829.958 +106,7% față de anul precedent 804.226 +106,3% față de anul precedent 0 0
2021 1.952.232 +57,5% față de anul precedent 2.000.809 1.599.319 401.490 +637,6% față de anul precedent 389.894 +806,1% față de anul precedent 0 0
2020 1.239.889 -46,8% față de anul precedent 1.317.342 1.262.911 54.431 -63,4% față de anul precedent 43.030 -65,5% față de anul precedent 0 0
2019 2.329.358 +1,1% față de anul precedent 2.600.416 2.451.660 148.756 -56,2% față de anul precedent 124.764 -60,5% față de anul precedent 0 0
2018 2.305.205 +18,6% față de anul precedent 2.387.639 2.047.897 339.742 +4,8% față de anul precedent 316.122 +4,8% față de anul precedent 0 0
2017 1.943.944 +18,6% față de anul precedent 1.945.275 1.621.042 324.233 +24,1% față de anul precedent 301.524 +34,4% față de anul precedent 0 0
2016 1.638.759 +89,9% față de anul precedent 1.641.512 1.380.299 261.213 +252,7% față de anul precedent 224.399 +252,8% față de anul precedent 0 0
2015 862.790 +163,8% față de anul precedent 867.195 793.125 74.070 +29,6% față de anul precedent 63.610 +32,7% față de anul precedent Neraportat 0
2014 327.051 +126,7% față de anul precedent 393.373 336.227 57.146 +173,6% față de anul precedent 47.933 +189,5% față de anul precedent 0 0
2013 144.296 148.807 127.921 20.886 16.557 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

12 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 601.353 985.684 1.587.037 838.813 72.992 73.879
2023 660.317 957.826 1.618.143 875.210 67.056 15.560
2022 752.414 1.089.431 1.841.845 797.211 286.758 5.462
2021 723.524 654.251 1.377.775 226.120 342.768 85.363
2020 812.475 443.400 1.255.875 345.313 59.176 38.911
2019 903.697 436.685 1.340.382 299.453 133.801 3.431
2018 977.119 637.297 1.614.416 339.226 255.163 42.908
2017 82.004 331.611 413.615 218.399 79.095 34.117
2016 119.383 287.704 407.087 131.276 122.136 34.292
2015 133.557 215.819 349.376 52.161 55.716 107.942
2014 64.073 122.721 186.794 45.232 36.168 41.321
2013 6.178 67.927 74.105 42.518 11.662 13.747

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

12 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 125.266 -69,7% față de anul precedent 1.299.573 Neraportat 11 +10,0% față de anul precedent
2023 412.859 -47,4% față de anul precedent 1.000.313 Neraportat 10 +25,0% față de anul precedent
2022 784.777 +41,3% față de anul precedent 809.324 Neraportat 8 0,0% față de anul precedent
2021 555.302 -13,9% față de anul precedent 531.956 Neraportat 8 -11,1% față de anul precedent
2020 644.916 -11,6% față de anul precedent 277.670 Neraportat 9 -10,0% față de anul precedent
2019 729.680 -21,5% față de anul precedent 234.640 Neraportat 10 +66,7% față de anul precedent
2018 929.525 +647,6% față de anul precedent 388.346 Neraportat 6 +500,0% față de anul precedent
2017 124.335 -32,6% față de anul precedent 302.724 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2016 184.592 -20,6% față de anul precedent 225.599 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2015 232.528 +91,4% față de anul precedent 117.259 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2014 121.477 +114,3% față de anul precedent 65.554 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2013 56.684 17.421 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

5din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor5 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

2 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
MPMIRELA- PETRINA MAZURECfondatorNeraportatăNeraportată
MPMIRELA PETRINA MAZURECfondatorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

18 repere. O singură cronologie.

Din 2012 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2012 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
18 repere · toți anii

2026 2 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 34289/2026capital social, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare puteri administrator persoane împuternicite

capital social, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare puteri administrator persoane împuternicite

Deschide înregistrarea completă
data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 30105/2026actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Deschide înregistrarea completă

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 2.635.340 RON. Profit: 299.261 RON

Cifra de afaceri: 2.635.340 RON. Profit: 299.261 RON

Cifra de afaceri
2.635.340 RON +0.3% față de anul precedent
Profit net
299.261 RON +56.69% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
11 +10% față de anul precedent
Datorii
125.266 RON -69.66% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 2.627.404 RON. Profit: 190.988 RON

Cifra de afaceri: 2.627.404 RON. Profit: 190.988 RON

Cifra de afaceri
2.627.404 RON -12.93% față de anul precedent
Profit net
190.988 RON -76.25% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
10 +25% față de anul precedent
Datorii
412.859 RON -47.39% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 3.017.474 RON. Profit: 804.226 RON

Cifra de afaceri: 3.017.474 RON. Profit: 804.226 RON

Cifra de afaceri
3.017.474 RON +54.57% față de anul precedent
Profit net
804.226 RON +106.27% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
8 0% față de anul precedent
Datorii
784.777 RON +41.32% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 1.952.232 RON. Profit: 389.894 RON

Cifra de afaceri: 1.952.232 RON. Profit: 389.894 RON

Cifra de afaceri
1.952.232 RON +57.45% față de anul precedent
Profit net
389.894 RON +806.1% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
8 -11.11% față de anul precedent
Datorii
555.302 RON -13.9% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 1.239.889 RON. Profit: 43.030 RON

Cifra de afaceri: 1.239.889 RON. Profit: 43.030 RON

Cifra de afaceri
1.239.889 RON -46.77% față de anul precedent
Profit net
43.030 RON -65.51% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
9 -10% față de anul precedent
Datorii
644.916 RON -11.62% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 2.329.358 RON. Profit: 124.764 RON

Cifra de afaceri: 2.329.358 RON. Profit: 124.764 RON

Cifra de afaceri
2.329.358 RON +1.05% față de anul precedent
Profit net
124.764 RON -60.53% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
10 +66.67% față de anul precedent
Datorii
729.680 RON -21.5% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 2.305.205 RON. Profit: 316.122 RON

Cifra de afaceri: 2.305.205 RON. Profit: 316.122 RON

Cifra de afaceri
2.305.205 RON +18.58% față de anul precedent
Profit net
316.122 RON +4.84% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6 +500% față de anul precedent
Datorii
929.525 RON +647.6% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 1.943.944 RON. Profit: 301.524 RON

Cifra de afaceri: 1.943.944 RON. Profit: 301.524 RON

Cifra de afaceri
1.943.944 RON +18.62% față de anul precedent
Profit net
301.524 RON +34.37% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
124.335 RON -32.64% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 1.638.759 RON. Profit: 224.399 RON

Cifra de afaceri: 1.638.759 RON. Profit: 224.399 RON

Cifra de afaceri
1.638.759 RON +89.94% față de anul precedent
Profit net
224.399 RON +252.77% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
184.592 RON -20.62% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 862.790 RON. Profit: 63.610 RON

Cifra de afaceri: 862.790 RON. Profit: 63.610 RON

Cifra de afaceri
862.790 RON +163.81% față de anul precedent
Profit net
63.610 RON +32.71% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
232.528 RON +91.42% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 327.051 RON. Profit: 47.933 RON

Cifra de afaceri: 327.051 RON. Profit: 47.933 RON

Cifra de afaceri
327.051 RON +126.65% față de anul precedent
Profit net
47.933 RON +189.5% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
121.477 RON +114.31% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 144.296 RON. Profit: 16.557 RON

Cifra de afaceri: 144.296 RON. Profit: 16.557 RON

Cifra de afaceri
144.296 RON
Profit net
16.557 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
56.684 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataSPOT CUPS S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 1722 in Mun. Cluj-Napoca (CLUJ)

SPOT CUPS S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 1722 in Mun. Cluj-Napoca (CLUJ)

18 din 18 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

2 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

16.092026Mentiune · Buletin 34289/2026capital social, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare puteri administrator persoane împuternicite

capital social; cod obiect de activitate; modificare date asociaţi persoane fizice; modificare puteri administrator persoane împuternicite; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 19.08.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
SPOT CUPS S.R.L.
CUI
30654759
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
16.09.2026
Registrul Comerțului
J2012002450123
EUID
ROONRC.J2012002450123
Sediu
Municipiul Cluj-Napoca, Jud. Cluj, Strada TIMIŞULUI, Nr. 33
Județ
Cluj
Număr încheiere
721269
Data încheierii
14.09.2026
Număr dosar
3334394
Data dosarului
24.08.2026
Tribunal
Cluj
Registrator
Mihaela-Simona Coclea

Subiecte

capital social, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare puteri administrator persoane împuternicite

Documente menționate

  • Hotărârea adunării generale a asociaţilor nr. 1 din 19.08.2026
  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii din 24.08.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 34289/2026 (PDF)
11.082026Mentiune · Buletin 30105/2026actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Companie
SPOT CUPS S.R.L.
CUI
30654759
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
11.08.2026
Registrul Comerțului
J12/2450/2012
EUID
ROONRC.J12/2450/2012
Sediu
Municipiul Cluj-Napoca, Jud. Cluj, Strada TIMIŞULUI, Nr. 33
Județ
Cluj
Număr încheiere
634423
Data încheierii
11.08.2026
Număr dosar
3027138
Data dosarului
31.07.2026
Tribunal
Cluj
Registrator
Noel Flavius Toader

Subiecte

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Documente menționate

  • Cerere de înregistrare nr. 3027138 din 31.07.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 30105/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 1722, Cluj

OPEN CONSULT SRL
CUI: 15397430CAEN: 1722
Activ
CLUJ, Sat Liţa Com. Săvădisla2003-04-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.258.011 RON
Profit
197.498 RON
Angajati
1
MG TEC INDUSTRY S.R.L.
CUI: 39469500CAEN: 1722
Activ
CLUJ, Mun. Dej2018-06-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
342.779.922 RON
Profit
2.432.088 RON
Angajati
330
GOLDENPACK FACTORY S.R.L.
CUI: 37691959CAEN: 1722
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2017-05-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
96.245 RON
Profit
1.809 RON
Angajati
0

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 1722, Cluj

SAMLACT S.R.L.
CUI: 18616101CAEN: 1722
Activ
CLUJ, Sat Şigău Com. Jichişu de Jos2006-04-26
fara e-Factura
N R ZODIAC S.R.L.
CUI: 16319554CAEN: 1722
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2004-04-08
fara e-Factura
CHICIBALAZS CONST SRL
CUI: 37371075CAEN: 1722
Activ
CLUJ, Sat Sic Com. Sic2017-04-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.681 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Alte firme din Cluj

VIPEROVEN SRL
CUI: 30654740CAEN: 0149
Activ
CLUJ, Sat Valea Ierii Com. Valea Ierii2012-09-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
20.870 RON
Profit
4.443 RON
Angajati
1
AMI SPEDITION SRL
CUI: 30654767CAEN: 4941
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2012-09-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
539.824 RON
Profit
10.791 RON
Angajati
2
MAXI ERIGATI S.R.L.
CUI: 30650285CAEN: 7022
Activ
CLUJ, Mun. Câmpia Turzii2012-09-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
76.378 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
FAN U ALO TAXI SRL
CUI: 30661195CAEN: 4933
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2012-09-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
49.208 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
BOSSOTEHNIC SRL
CUI: 30570321CAEN: 6220
Activ
CLUJ, Mun. Turda2012-08-21
fara e-Factura
DIESEL CAR SRL
CUI: 30759054CAEN: 4932
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2012-10-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
278.217 RON
Profit
10.303 RON
Angajati
3
ADEVAL CONSULTING SRL
CUI: 29638148CAEN: 7020
Activ
CLUJ, Sat Floreşti Com. Floreşti2012-02-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
821.482 RON
Profit
277.874 RON
Angajati
0
BRICK DEPOT SRL
CUI: 31481850CAEN: 4764
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2013-04-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
73.690.647 RON
Profit
1.612.324 RON
Angajati
90
ACTIV B SRL
CUI: 16591310CAEN: 4799
Activ
CLUJ, Sat Tureni Com. Tureni2004-07-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
56.103 RON
Profit
26.294 RON
Angajati
0
G & RAD CORPORATION SRL
CUI: 37583612CAEN: 6201
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2017-05-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
125.359 RON
Profit
129.934 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul SPOT CUPS S.R.L.?

CUI-ul SPOT CUPS S.R.L. este 30654759.

Unde este sediul SPOT CUPS S.R.L.?

SPOT CUPS S.R.L. are sediul in Romania, CLUJ, Mun. Cluj-Napoca, Str. Timişului nr. 33, 400394, Mun. Cluj-Napoca, judetul CLUJ.

Cand a fost infiintata SPOT CUPS S.R.L.?

SPOT CUPS S.R.L. a fost infiintata in anul 2012 (14 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a SPOT CUPS S.R.L. in 2024?

In 2024, SPOT CUPS S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 2.635.340 RON.

Cati angajati are SPOT CUPS S.R.L.?

SPOT CUPS S.R.L. a raportat un numar mediu de 11 salariati in 2024.

Ce activitate are SPOT CUPS S.R.L.?

SPOT CUPS S.R.L. are codul CAEN principal 1722 (Fabricarea produselor de uz gospodăresc și sanitar, din hârtie sau carton).

Ce profit a inregistrat SPOT CUPS S.R.L. in 2024?

SPOT CUPS S.R.L. a inregistrat un profit net de 299.261 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 12 exerciții financiare
Publicații ONRC
2 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.