Activ

TRANSYLVANIA RUBBER SRL

CUI: 30694524
CIF: 30694524
Reg. Com.: J12/2573/2012
CAEN: 8110
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 21 septembrie 2012 · 14 ani
Distribuie:

Activități de servicii suport combinate

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 11:32

Despre TRANSYLVANIA RUBBER SRL

TRANSYLVANIA RUBBER SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Cluj-Napoca, judetul CLUJ, infiintata in 2012 (14 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități de servicii suport combinate" (cod CAEN 8110), in sectorul activitati profesionale, stiintifice si tehnice. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, TRANSYLVANIA RUBBER SRL a raportat o cifra de afaceri de 9.520 RON, in scadere accentuata fata de anul precedent (-83.7%). Profitul net inregistrat a fost de 877 RON (in scadere accentuata). Pe parcursul ultimilor 12 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 100 RON in 2012 la 9.520 RON in 2024.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
9.520 RON
Venituri totale
9.525 RON
Cheltuieli totale
8.553 RON
Profit brut
972 RON
Profit net
877 RON
Marja profit net
9,21%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
256.633 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
254.497 RON
Casa & conturi bănci
2.136 RON
Capital propriu
256.633 RON

Contact

AdresaRomania, CLUJ, Mun. Cluj-Napoca, Str. G-ral Ion Dragalina nr. 97, 400024
Telefon0364567472

Adresă sediu social

Romania, CLUJ, Mun. Cluj-Napoca, Str. G-ral Ion Dragalina nr. 97, 400024
Cod poștal: 400024
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, CLUJ, Mun. Cluj-Napoca, Str. G-ral Ion Dragalina nr. 97, 400024
Cod postal
400024
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 21.09.2012
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2012 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
9.520 RON
Rezultat net
877 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 9.520 RON 58.291 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 9.525 RON 58.300 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 8.553 RON 44.564 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 972 RON 13.736 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 877 RON 13.153 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 256.633 RON 242.515 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 256.633 RON 242.515 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 254.497 RON 208.056 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 2.136 RON 34.459 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 0 RON -13.241 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 256.633 RON 255.756 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 2 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active256.633RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

0,0 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale256.633 RON
Datorii totale0 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,3 %Profit net / active totale
ROE
0,3 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
Neraportat Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
100,0 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 13 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

13 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 9.520 -83,7% față de anul precedent 9.525 8.553 972 -92,9% față de anul precedent 877 -93,3% față de anul precedent 0 0
2023 58.291 -84,8% față de anul precedent 58.300 44.564 13.736 -81,6% față de anul precedent 13.153 -81,5% față de anul precedent 0 0
2022 382.561 +88,8% față de anul precedent 382.577 307.773 74.804 +117,2% față de anul precedent 70.978 +119,0% față de anul precedent 0 0
2021 202.637 +117,4% față de anul precedent 202.671 168.227 34.444 +13,1% față de anul precedent 32.417 +9,8% față de anul precedent 0 0
2020 93.213 -26,5% față de anul precedent 94.605 64.144 30.461 +123,0% față de anul precedent 29.515 +138,2% față de anul precedent 0 0
2019 126.813 -53,6% față de anul precedent 126.833 113.172 13.661 -74,0% față de anul precedent 12.392 -75,0% față de anul precedent 0 0
2018 273.529 +25,5% față de anul precedent 273.552 220.970 52.582 49.600 0 0
2017 217.882 +63,4% față de anul precedent 217.907 223.036 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 5.129 7.308
2016 133.383 -35,6% față de anul precedent 133.400 125.864 7.536 -76,4% față de anul precedent 6.202 -75,9% față de anul precedent 0 0
2015 207.261 +161,3% față de anul precedent 207.286 175.331 31.955 +23,0% față de anul precedent 25.736 +9,1% față de anul precedent 0 0
2014 79.309 +47.676,5% față de anul precedent 79.309 53.338 25.971 +15.545,2% față de anul precedent 23.592 +14.553,4% față de anul precedent 0 0
2013 166 +66,0% față de anul precedent 166 0 166 +66,0% față de anul precedent 161 +66,0% față de anul precedent 0 0
2012 100 100 0 100 97 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

13 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 256.633 256.633 0 254.497 2.136
2023 0 242.515 242.515 0 208.056 34.459
2022 0 244.296 244.296 0 138.621 105.675
2021 0 210.318 210.318 0 136.860 73.458
2020 0 132.233 132.233 0 74.935 57.298
2019 0 116.814 116.814 0 80.125 36.689
2018 0 105.649 105.649 0 45.852 59.797
2017 0 122.706 122.706 0 74.630 48.076
2016 0 93.243 93.243 0 60.706 32.537
2015 0 62.133 62.133 0 29.723 32.410
2014 0 68.003 68.003 0 20.999 47.004
2013 0 466 466 0 266 200
2012 0 300 300 0 100 200

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

13 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 0 +100,0% față de anul precedent 256.633 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2023 -13.241 -2.010,7% față de anul precedent 255.756 Neraportat 2 -77,8% față de anul precedent
2022 693 -98,2% față de anul precedent 243.603 Neraportat 9 +80,0% față de anul precedent
2021 37.694 +572,7% față de anul precedent 172.624 Neraportat 5 +150,0% față de anul precedent
2020 -7.974 -230,3% față de anul precedent 140.207 Neraportat 2 -60,0% față de anul precedent
2019 6.122 -16,7% față de anul precedent 110.692 Neraportat 5 -28,6% față de anul precedent
2018 7.349 -90,1% față de anul precedent 98.300 Neraportat 7
2017 74.006 +98,8% față de anul precedent 48.700 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2016 37.235 +201,6% față de anul precedent 56.008 Neraportat 14 +27,3% față de anul precedent
2015 12.347 -71,9% față de anul precedent 49.786 Neraportat 11 -35,3% față de anul precedent
2014 43.953 +549.312,5% față de anul precedent 24.050 Neraportat 17
2013 8 +166,7% față de anul precedent 458 Neraportat 0
2012 3 297 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

35din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate5 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate10 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

14 repere. O singură cronologie.

Din 2012 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2012 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
14 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 9.520 RON. Profit: 877 RON

Cifra de afaceri: 9.520 RON. Profit: 877 RON

Cifra de afaceri
9.520 RON -83.67% față de anul precedent
Profit net
877 RON -93.33% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
0 RON +100% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 58.291 RON. Profit: 13.153 RON

Cifra de afaceri: 58.291 RON. Profit: 13.153 RON

Cifra de afaceri
58.291 RON -84.76% față de anul precedent
Profit net
13.153 RON -81.47% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 -77.78% față de anul precedent
Datorii
-13.241 RON -2010.68% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 382.561 RON. Profit: 70.978 RON

Cifra de afaceri: 382.561 RON. Profit: 70.978 RON

Cifra de afaceri
382.561 RON +88.79% față de anul precedent
Profit net
70.978 RON +118.95% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
9 +80% față de anul precedent
Datorii
693 RON -98.16% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 202.637 RON. Profit: 32.417 RON

Cifra de afaceri: 202.637 RON. Profit: 32.417 RON

Cifra de afaceri
202.637 RON +117.39% față de anul precedent
Profit net
32.417 RON +9.83% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 +150% față de anul precedent
Datorii
37.694 RON +572.71% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 93.213 RON. Profit: 29.515 RON

Cifra de afaceri: 93.213 RON. Profit: 29.515 RON

Cifra de afaceri
93.213 RON -26.5% față de anul precedent
Profit net
29.515 RON +138.18% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 -60% față de anul precedent
Datorii
-7.974 RON -230.25% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 126.813 RON. Profit: 12.392 RON

Cifra de afaceri: 126.813 RON. Profit: 12.392 RON

Cifra de afaceri
126.813 RON -53.64% față de anul precedent
Profit net
12.392 RON -75.02% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 -28.57% față de anul precedent
Datorii
6.122 RON -16.7% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 273.529 RON. Profit: 49.600 RON

Cifra de afaceri: 273.529 RON. Profit: 49.600 RON

Cifra de afaceri
273.529 RON +25.54% față de anul precedent
Profit net
49.600 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
7
Datorii
7.349 RON -90.07% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 217.882 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 217.882 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
217.882 RON +63.35% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
7.308 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
74.006 RON +98.75% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 133.383 RON. Profit: 6.202 RON

Cifra de afaceri: 133.383 RON. Profit: 6.202 RON

Cifra de afaceri
133.383 RON -35.64% față de anul precedent
Profit net
6.202 RON -75.9% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
14 +27.27% față de anul precedent
Datorii
37.235 RON +201.57% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 207.261 RON. Profit: 25.736 RON

Cifra de afaceri: 207.261 RON. Profit: 25.736 RON

Cifra de afaceri
207.261 RON +161.33% față de anul precedent
Profit net
25.736 RON +9.09% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
11 -35.29% față de anul precedent
Datorii
12.347 RON -71.91% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 79.309 RON. Profit: 23.592 RON

Cifra de afaceri: 79.309 RON. Profit: 23.592 RON

Cifra de afaceri
79.309 RON +47676.51% față de anul precedent
Profit net
23.592 RON +14553.42% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
17
Datorii
43.953 RON +549312.5% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 166 RON. Profit: 161 RON

Cifra de afaceri: 166 RON. Profit: 161 RON

Cifra de afaceri
166 RON +66% față de anul precedent
Profit net
161 RON +65.98% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
8 RON +166.67% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013

2012 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 100 RON. Profit: 97 RON

Cifra de afaceri: 100 RON. Profit: 97 RON

Cifra de afaceri
100 RON
Profit net
97 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
3 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataTRANSYLVANIA RUBBER SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8110 in Mun. Cluj-Napoca (CLUJ)

TRANSYLVANIA RUBBER SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8110 in Mun. Cluj-Napoca (CLUJ)

14 din 14 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 8110, Cluj

PVSOLARTECH S.R.L.
CUI: 49018973CAEN: 8110
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2023-10-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
11.800 RON
Profit
3.681 RON
Angajati
0
ALL SPACE SOLUTIONS S.R.L.
CUI: 47764438CAEN: 8110
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2023-03-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
8.128 RON
Profit
7.114 RON
Angajati
0
PRO BUSINESS SRL
CUI: 16757228CAEN: 8110
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2004-09-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
26.160 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
DEEP CLEANING S.R.L.
CUI: 18127970CAEN: 8110
Activ
CLUJ, Sat Vlaha Com. Săvădisla2005-11-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.235 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
MAXIRA BUSINESS SUPORT S.R.L.
CUI: 42409923CAEN: 8110
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2020-03-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
473.494 RON
Profit
412.713 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 8110, Cluj

MATERIA DESIGN SHOP S.R.L.
CUI: 28344373CAEN: 8110
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2011-04-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
81.842 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
VENTA BUSINESS CONSULTING SRL
CUI: 24169369CAEN: 8110
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2008-07-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
772.529 RON
Profit
141.766 RON
Angajati
1
GRIMAR MANAPRIS S.R.L.
CUI: 30987060CAEN: 8110
Activ
CLUJ, Sat Chiuieşti Com. Chiuieşti2012-12-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Alte firme din Cluj

ANJOLIE STIL SRL
CUI: 30694419CAEN: 4771
Activ
CLUJ, Mun. Câmpia Turzii2012-09-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
221.920 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
MAZE SOFTWARE SRL
CUI: 30694559CAEN: 6201
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2012-09-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
735.762 RON
Profit
561.088 RON
Angajati
2
TOPOLOGIC TOPOGRAFIE SRL
CUI: 30683924CAEN: 7112
Activ
CLUJ, Sat Mera Com. Baciu2012-09-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
299.734 RON
Profit
151.530 RON
Angajati
1
PRISACA TRANSILVANIA SRL
CUI: 30611456CAEN: 1089
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2012-08-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.828.634 RON
Profit
141.080 RON
Angajati
8
ENDOSMART SRL
CUI: 30794744CAEN: 8623
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2012-10-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
315.667 RON
Profit
243.025 RON
Angajati
1
SSM NAPOSERV CONSULT SRL
CUI: 29722418CAEN: 7499
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2012-02-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
162.195 RON
Profit
47.599 RON
Angajati
1
IANSERV EXCAVARI SRL
CUI: 31528023CAEN: 4312
Activ
CLUJ, Mun. Turda2013-04-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.395.114 RON
Profit
142.001 RON
Angajati
3
A DENTA SRL
CUI: 16646700CAEN: 3250
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2004-08-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
112.840 RON
Profit
2.739 RON
Angajati
2
FLAVOURED GOODIES SRL
CUI: 37594158CAEN: 7022
Activ
CLUJ, Sat Floreşti Com. Floreşti2017-05-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
37.524 RON
Profit
9.681 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul TRANSYLVANIA RUBBER SRL?

CUI-ul TRANSYLVANIA RUBBER SRL este 30694524.

Unde este sediul TRANSYLVANIA RUBBER SRL?

TRANSYLVANIA RUBBER SRL are sediul in Romania, CLUJ, Mun. Cluj-Napoca, Str. G-ral Ion Dragalina nr. 97, 400024, Mun. Cluj-Napoca, judetul CLUJ.

Cand a fost infiintata TRANSYLVANIA RUBBER SRL?

TRANSYLVANIA RUBBER SRL a fost infiintata in anul 2012 (14 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a TRANSYLVANIA RUBBER SRL in 2024?

In 2024, TRANSYLVANIA RUBBER SRL a raportat o cifra de afaceri de 9.520 RON.

Ce activitate are TRANSYLVANIA RUBBER SRL?

TRANSYLVANIA RUBBER SRL are codul CAEN principal 8110 (Activități de servicii suport combinate).

Ce profit a inregistrat TRANSYLVANIA RUBBER SRL in 2024?

TRANSYLVANIA RUBBER SRL a inregistrat un profit net de 877 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 13 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.