Activ Plătitor TVA

ARHI DESIGN SRL

CUI: 3069820
CIF: RO3069820
Reg. Com.: J16/3323/1992
CAEN: 1723
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 8 februarie 1993 · 33 ani
Distribuie:

Fabricarea articolelor de papetărie

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 15:05

Despre ARHI DESIGN SRL

ARHI DESIGN SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Com. Malu Mare, judetul DOLJ, infiintata in 1993 (33 ani de activitate). Activitatea principala este "Fabricarea articolelor de papetărie" (cod CAEN 1723), in sectorul industria prelucratoare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, ARHI DESIGN SRL a raportat o cifra de afaceri de 10.808.625 RON, relativ stabila fata de anul precedent (+2.1%). Profitul net inregistrat a fost de 67.243 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 40, in scadere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a scazut de la 13.266.458 RON in 2008 la 10.808.625 RON in 2024. Datoriile raportate (14.379.100 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Din punct de vedere al pozitionarii in piata, La cifra de afaceri (2024), se afla pe locul 485 din 23930 firme din judetul DOLJ, pe locul 1 din 6 firme cu acelasi cod CAEN din judet, si pe locul 12 la nivel national in domeniul sau (78 firme).

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
10.808.625 RON
Venituri totale
11.156.898 RON
Cheltuieli totale
11.077.049 RON
Profit brut
79.849 RON
Profit net
67.243 RON
Marja profit net
0,62%
Active imobilizate
9.055.814 RON
Active circulante
12.963.292 RON
Stocuri
4.674.431 RON
Creanțe
2.367.068 RON
Casa & conturi bănci
1.633.791 RON
Capital propriu
7.575.361 RON
Cifra de afaceri · CAEN 1723
Loc 12 din 78
Profit net · CAEN 1723
Loc 28 din 78
Angajati · CAEN 1723
Loc 5 din 78

Contact

AdresaRomania, DOLJ, Com. Malu Mare, Str. CARACAL nr. 254
Telefon0251439727
Fax0251439471

Adresă sediu social

Romania, DOLJ, Com. Malu Mare, Str. CARACAL nr. 254
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, DOLJ, Com. Malu Mare, Str. CARACAL nr. 254
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 08.02.1993
Organ fiscal competent
Administraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Dolj
Platitor TVA
Da

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
10.808.625 RON
Rezultat net
67.243 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 10.808.625 RON 10.583.300 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 11.156.898 RON 11.177.072 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 11.077.049 RON 11.005.248 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 79.849 RON 171.824 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 67.243 RON 148.754 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 9.055.814 RON 9.105.910 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 12.963.292 RON 12.467.542 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 22.019.106 RON 21.573.452 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 4.674.431 RON 4.895.804 RON
CreanțeSume de încasat 2.367.068 RON 2.907.050 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 1.633.791 RON 2.549.542 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 14.379.100 RON 12.526.211 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 7.575.361 RON 8.987.911 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 40 persoane 50 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active22.019.106RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

65,3 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale22.019.106 RON
Datorii totale14.379.100 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,3 %Profit net / active totale
ROE
0,9 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,90 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
34,4 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 10.808.625 +2,1% față de anul precedent 11.156.898 11.077.049 79.849 -53,5% față de anul precedent 67.243 -54,8% față de anul precedent 0 0
2023 10.583.300 -21,2% față de anul precedent 11.177.072 11.005.248 171.824 -91,1% față de anul precedent 148.754 -91,4% față de anul precedent 0 0
2022 13.423.332 +9,1% față de anul precedent 14.748.319 12.810.574 1.937.745 +64,5% față de anul precedent 1.721.526 +66,5% față de anul precedent 0 0
2021 12.299.337 +3,0% față de anul precedent 13.224.358 12.046.150 1.178.208 +12,9% față de anul precedent 1.034.240 +12,7% față de anul precedent 0 0
2020 11.941.674 -2,2% față de anul precedent 12.621.958 11.578.514 1.043.444 +86,9% față de anul precedent 917.987 +93,7% față de anul precedent 0 0
2019 12.211.246 -10,2% față de anul precedent 12.473.013 11.914.754 558.259 -48,4% față de anul precedent 473.854 -49,3% față de anul precedent 0 0
2018 13.594.096 -4,3% față de anul precedent 13.586.781 12.505.695 1.081.086 -4,3% față de anul precedent 935.244 -3,4% față de anul precedent 0 0
2017 14.203.531 -5,2% față de anul precedent 14.456.120 13.326.616 1.129.504 -1,9% față de anul precedent 967.660 -2,9% față de anul precedent 0 0
2016 14.986.494 +0,3% față de anul precedent 14.964.134 13.813.321 1.150.813 -8,9% față de anul precedent 996.205 -8,5% față de anul precedent 0 0
2015 14.944.006 +1,3% față de anul precedent 15.109.040 13.845.963 1.263.077 +30,7% față de anul precedent 1.088.268 +29,6% față de anul precedent 0 0
2014 14.752.094 +8,7% față de anul precedent 14.763.712 13.796.972 966.740 +21,2% față de anul precedent 839.962 +36,9% față de anul precedent 0 0
2013 13.573.192 -6,7% față de anul precedent 14.510.122 13.712.357 797.765 -32,7% față de anul precedent 613.362 -37,9% față de anul precedent 0 0
2012 14.551.964 -3,9% față de anul precedent 14.810.248 13.624.945 1.185.303 -33,2% față de anul precedent 988.237 -32,7% față de anul precedent 0 0
2011 15.140.356 -2,4% față de anul precedent 16.064.371 14.290.005 1.774.366 -17,7% față de anul precedent 1.467.854 -19,4% față de anul precedent 0 0
2010 15.516.452 +8,7% față de anul precedent 16.049.912 13.895.150 2.154.762 +56,8% față de anul precedent 1.819.921 +58,7% față de anul precedent 0 0
2009 14.277.094 +7,6% față de anul precedent 14.400.715 13.026.330 1.374.385 +7,4% față de anul precedent 1.146.666 +6,3% față de anul precedent 0 0
2008 13.266.458 13.609.935 12.330.090 1.279.845 1.078.303 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 9.055.814 12.963.292 22.019.106 4.674.431 2.367.068 1.633.791
2023 9.105.910 12.467.542 21.573.452 4.895.804 2.907.050 2.549.542
2022 9.835.372 12.026.049 21.861.421 7.133.016 3.758.785 346.050
2021 10.531.457 10.233.276 20.764.733 5.100.896 3.777.787 761.527
2020 10.732.410 9.199.695 19.932.105 4.936.918 3.586.249 676.528
2019 10.348.760 8.792.438 19.141.198 4.605.532 3.942.811 244.095
2018 10.291.982 9.805.831 20.097.813 4.258.266 4.408.823 518.592
2017 10.925.604 8.944.814 19.870.418 4.510.695 4.082.550 351.569
2016 11.844.277 8.914.624 20.758.901 4.069.915 4.370.884 473.825
2015 12.366.875 9.864.570 22.231.445 4.193.993 4.645.659 1.024.918
2014 12.983.362 9.318.863 22.302.225 4.466.174 4.084.858 767.831
2013 13.468.203 8.160.798 21.629.001 3.889.241 3.251.260 1.020.297
2012 11.647.138 7.929.881 19.577.019 4.102.074 3.079.411 748.396
2011 8.297.480 8.671.549 16.969.029 3.501.821 3.554.139 1.615.589
2010 7.366.458 7.196.388 14.562.846 3.096.880 2.739.978 709.530
2009 7.205.759 7.070.774 14.276.533 3.055.507 2.541.267 1.474.000
2008 7.671.911 7.062.853 14.734.764 2.523.519 3.293.210 1.246.124

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 14.379.100 +14,8% față de anul precedent 7.575.361 Neraportat 40 -20,0% față de anul precedent
2023 12.526.211 -2,2% față de anul precedent 8.987.911 Neraportat 50 -7,4% față de anul precedent
2022 12.803.580 -1,0% față de anul precedent 8.904.374 Neraportat 54 -1,8% față de anul precedent
2021 12.930.989 -2,3% față de anul precedent 7.540.744 Neraportat 55 -3,5% față de anul precedent
2020 13.230.719 -2,2% față de anul precedent 6.506.503 Neraportat 57 -13,6% față de anul precedent
2019 13.523.963 -3,1% față de anul precedent 5.588.516 Neraportat 66 -8,3% față de anul precedent
2018 13.954.299 -4,7% față de anul precedent 6.110.866 Neraportat 72 -5,3% față de anul precedent
2017 14.647.573 -11,3% față de anul precedent 5.175.622 Neraportat 76 -5,0% față de anul precedent
2016 16.506.813 +117,4% față de anul precedent 4.207.962 Neraportat 80 +9,6% față de anul precedent
2015 7.593.861 -13,3% față de anul precedent 14.558.945 Neraportat 73 -1,4% față de anul precedent
2014 8.757.452 -1,5% față de anul precedent 13.470.677 Neraportat 74 -3,9% față de anul precedent
2013 8.891.970 +20,1% față de anul precedent 12.630.715 Neraportat 77 0,0% față de anul precedent
2012 7.406.337 +28,1% față de anul precedent 12.047.504 Neraportat 77 +4,1% față de anul precedent
2011 5.782.429 +19,9% față de anul precedent 11.059.268 Neraportat 74 -6,3% față de anul precedent
2010 4.822.387 -18,3% față de anul precedent 9.591.414 Neraportat 79 -1,3% față de anul precedent
2009 5.902.310 -21,2% față de anul precedent 8.214.003 Neraportat 80 -12,1% față de anul precedent
2008 7.494.293 7.067.337 Neraportat 91

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

39din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare14 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor5 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate10 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

35 repere. O singură cronologie.

Din 1993 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

1993 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
35 repere · toți anii

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 10.808.625 RON. Profit: 67.243 RON

Cifra de afaceri: 10.808.625 RON. Profit: 67.243 RON

Cifra de afaceri
10.808.625 RON +2.13% față de anul precedent
Profit net
67.243 RON -54.8% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
40 -20% față de anul precedent
Datorii
14.379.100 RON +14.79% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
reper anualClasamentePremii si distinctii 2024Locul 3 in oras la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in judet la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in oras la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in judet la Profit net | Locul 1 CAEN in oras la Profit net | Locul 3 in oras la Angajati | Locul 1 CAEN in judet la Angajati | Locul 1 CAEN in oras la Angajati

Locul 3 in oras la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in judet la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in oras la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in judet la Profit net | Locul 1 CAEN in oras la Profit net | Locul 3 in oras la Angajati | Locul 1 CAEN in judet la Angajati | Locul 1 CAEN in oras la Angajati

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Vezi toate clasamentele

2023 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 10.583.300 RON. Profit: 148.754 RON

Cifra de afaceri: 10.583.300 RON. Profit: 148.754 RON

Cifra de afaceri
10.583.300 RON -21.16% față de anul precedent
Profit net
148.754 RON -91.36% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
50 -7.41% față de anul precedent
Datorii
12.526.211 RON -2.17% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023
reper anualClasamentePremii si distinctii 2023Locul 3 in oras la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in judet la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in oras la Cifra de afaceri | Locul 2 CAEN in judet la Profit net | Locul 1 CAEN in oras la Profit net | Locul 3 in oras la Angajati | Locul 1 CAEN in judet la Angajati | Locul 1 CAEN in oras la Angajati

Locul 3 in oras la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in judet la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in oras la Cifra de afaceri | Locul 2 CAEN in judet la Profit net | Locul 1 CAEN in oras la Profit net | Locul 3 in oras la Angajati | Locul 1 CAEN in judet la Angajati | Locul 1 CAEN in oras la Angajati

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Vezi toate clasamentele

2022 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 13.423.332 RON. Profit: 1.721.526 RON

Cifra de afaceri: 13.423.332 RON. Profit: 1.721.526 RON

Cifra de afaceri
13.423.332 RON +9.14% față de anul precedent
Profit net
1.721.526 RON +66.45% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
54 -1.82% față de anul precedent
Datorii
12.803.580 RON -0.99% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022
reper anualClasamentePremii si distinctii 2022Locul 2 in oras la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in judet la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in oras la Cifra de afaceri | Locul 2 in oras la Profit net | Locul 1 CAEN in judet la Profit net | Locul 1 CAEN in oras la Profit net | Locul 3 in oras la Angajati | Locul 3 in domeniu CAEN la Angajati | Locul 1 CAEN in judet la Angajati | Locul 1 CAEN in oras la Angajati

Locul 2 in oras la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in judet la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in oras la Cifra de afaceri | Locul 2 in oras la Profit net | Locul 1 CAEN in judet la Profit net | Locul 1 CAEN in oras la Profit net | Locul 3 in oras la Angajati | Locul 3 in domeniu CAEN la Angajati | Locul 1 CAEN in judet la Angajati | Locul 1 CAEN in oras la Angajati

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Vezi toate clasamentele

2021 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 12.299.337 RON. Profit: 1.034.240 RON

Cifra de afaceri: 12.299.337 RON. Profit: 1.034.240 RON

Cifra de afaceri
12.299.337 RON +3% față de anul precedent
Profit net
1.034.240 RON +12.66% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
55 -3.51% față de anul precedent
Datorii
12.930.989 RON -2.27% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021
reper anualClasamentePremii si distinctii 2021Locul 2 in oras la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in judet la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in oras la Cifra de afaceri | Locul 3 in oras la Profit net | Locul 1 CAEN in judet la Profit net | Locul 1 CAEN in oras la Profit net | Locul 3 in oras la Angajati | Locul 3 in domeniu CAEN la Angajati | Locul 1 CAEN in judet la Angajati | Locul 1 CAEN in oras la Angajati

Locul 2 in oras la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in judet la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in oras la Cifra de afaceri | Locul 3 in oras la Profit net | Locul 1 CAEN in judet la Profit net | Locul 1 CAEN in oras la Profit net | Locul 3 in oras la Angajati | Locul 3 in domeniu CAEN la Angajati | Locul 1 CAEN in judet la Angajati | Locul 1 CAEN in oras la Angajati

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Vezi toate clasamentele

2020 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 11.941.674 RON. Profit: 917.987 RON

Cifra de afaceri: 11.941.674 RON. Profit: 917.987 RON

Cifra de afaceri
11.941.674 RON -2.21% față de anul precedent
Profit net
917.987 RON +93.73% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
57 -13.64% față de anul precedent
Datorii
13.230.719 RON -2.17% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020
reper anualClasamentePremii si distinctii 2020Locul 2 in oras la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in judet la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in oras la Cifra de afaceri | Locul 3 in oras la Profit net | Locul 1 CAEN in judet la Profit net | Locul 1 CAEN in oras la Profit net | Locul 2 in oras la Angajati | Locul 2 in domeniu CAEN la Angajati | Locul 1 CAEN in judet la Angajati | Locul 1 CAEN in oras la Angajati

Locul 2 in oras la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in judet la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in oras la Cifra de afaceri | Locul 3 in oras la Profit net | Locul 1 CAEN in judet la Profit net | Locul 1 CAEN in oras la Profit net | Locul 2 in oras la Angajati | Locul 2 in domeniu CAEN la Angajati | Locul 1 CAEN in judet la Angajati | Locul 1 CAEN in oras la Angajati

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Vezi toate clasamentele

2019 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 12.211.246 RON. Profit: 473.854 RON

Cifra de afaceri: 12.211.246 RON. Profit: 473.854 RON

Cifra de afaceri
12.211.246 RON -10.17% față de anul precedent
Profit net
473.854 RON -49.33% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
66 -8.33% față de anul precedent
Datorii
13.523.963 RON -3.08% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019
reper anualClasamentePremii si distinctii 2019Locul 2 in oras la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in judet la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in oras la Cifra de afaceri | Locul 3 in oras la Profit net | Locul 2 in domeniu CAEN la Profit net | Locul 1 CAEN in judet la Profit net | Locul 1 CAEN in oras la Profit net | Locul 2 in oras la Angajati | Locul 3 in domeniu CAEN la Angajati | Locul 1 CAEN in judet la Angajati | Locul 1 CAEN in oras la Angajati

Locul 2 in oras la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in judet la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in oras la Cifra de afaceri | Locul 3 in oras la Profit net | Locul 2 in domeniu CAEN la Profit net | Locul 1 CAEN in judet la Profit net | Locul 1 CAEN in oras la Profit net | Locul 2 in oras la Angajati | Locul 3 in domeniu CAEN la Angajati | Locul 1 CAEN in judet la Angajati | Locul 1 CAEN in oras la Angajati

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Vezi toate clasamentele

2018 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 13.594.096 RON. Profit: 935.244 RON

Cifra de afaceri: 13.594.096 RON. Profit: 935.244 RON

Cifra de afaceri
13.594.096 RON -4.29% față de anul precedent
Profit net
935.244 RON -3.35% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
72 -5.26% față de anul precedent
Datorii
13.954.299 RON -4.73% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018
reper anualClasamentePremii si distinctii 2018Locul 2 in oras la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in judet la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in oras la Cifra de afaceri | Locul 3 in oras la Profit net | Locul 2 in domeniu CAEN la Profit net | Locul 1 CAEN in judet la Profit net | Locul 1 CAEN in oras la Profit net | Locul 2 in oras la Angajati | Locul 3 in domeniu CAEN la Angajati | Locul 1 CAEN in judet la Angajati | Locul 1 CAEN in oras la Angajati

Locul 2 in oras la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in judet la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in oras la Cifra de afaceri | Locul 3 in oras la Profit net | Locul 2 in domeniu CAEN la Profit net | Locul 1 CAEN in judet la Profit net | Locul 1 CAEN in oras la Profit net | Locul 2 in oras la Angajati | Locul 3 in domeniu CAEN la Angajati | Locul 1 CAEN in judet la Angajati | Locul 1 CAEN in oras la Angajati

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Vezi toate clasamentele

2017 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 14.203.531 RON. Profit: 967.660 RON

Cifra de afaceri: 14.203.531 RON. Profit: 967.660 RON

Cifra de afaceri
14.203.531 RON -5.22% față de anul precedent
Profit net
967.660 RON -2.87% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
76 -5% față de anul precedent
Datorii
14.647.573 RON -11.26% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017
reper anualClasamentePremii si distinctii 2017Locul 2 in oras la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in judet la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in oras la Cifra de afaceri | Locul 2 in oras la Profit net | Locul 2 in domeniu CAEN la Profit net | Locul 1 CAEN in judet la Profit net | Locul 1 CAEN in oras la Profit net | Locul 2 in oras la Angajati | Locul 1 CAEN in judet la Angajati | Locul 1 CAEN in oras la Angajati

Locul 2 in oras la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in judet la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in oras la Cifra de afaceri | Locul 2 in oras la Profit net | Locul 2 in domeniu CAEN la Profit net | Locul 1 CAEN in judet la Profit net | Locul 1 CAEN in oras la Profit net | Locul 2 in oras la Angajati | Locul 1 CAEN in judet la Angajati | Locul 1 CAEN in oras la Angajati

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Vezi toate clasamentele

2016 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 14.986.494 RON. Profit: 996.205 RON

Cifra de afaceri: 14.986.494 RON. Profit: 996.205 RON

Cifra de afaceri
14.986.494 RON +0.28% față de anul precedent
Profit net
996.205 RON -8.46% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
80 +9.59% față de anul precedent
Datorii
16.506.813 RON +117.37% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016
reper anualClasamentePremii si distinctii 2016Locul 2 in oras la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in judet la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in oras la Cifra de afaceri | Locul 2 in oras la Profit net | Locul 3 in domeniu CAEN la Profit net | Locul 1 CAEN in judet la Profit net | Locul 1 CAEN in oras la Profit net | Locul 2 in oras la Angajati | Locul 3 in domeniu CAEN la Angajati | Locul 1 CAEN in judet la Angajati | Locul 1 CAEN in oras la Angajati

Locul 2 in oras la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in judet la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in oras la Cifra de afaceri | Locul 2 in oras la Profit net | Locul 3 in domeniu CAEN la Profit net | Locul 1 CAEN in judet la Profit net | Locul 1 CAEN in oras la Profit net | Locul 2 in oras la Angajati | Locul 3 in domeniu CAEN la Angajati | Locul 1 CAEN in judet la Angajati | Locul 1 CAEN in oras la Angajati

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Vezi toate clasamentele

2015 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 14.944.006 RON. Profit: 1.088.268 RON

Cifra de afaceri: 14.944.006 RON. Profit: 1.088.268 RON

Cifra de afaceri
14.944.006 RON +1.3% față de anul precedent
Profit net
1.088.268 RON +29.56% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
73 -1.35% față de anul precedent
Datorii
7.593.861 RON -13.29% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015
reper anualClasamentePremii si distinctii 2015Locul 3 in oras la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in judet la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in oras la Cifra de afaceri | Locul 1 in oras la Profit net | Locul 1 CAEN in judet la Profit net | Locul 1 CAEN in oras la Profit net | Locul 2 in oras la Angajati | Locul 1 CAEN in judet la Angajati | Locul 1 CAEN in oras la Angajati

Locul 3 in oras la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in judet la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in oras la Cifra de afaceri | Locul 1 in oras la Profit net | Locul 1 CAEN in judet la Profit net | Locul 1 CAEN in oras la Profit net | Locul 2 in oras la Angajati | Locul 1 CAEN in judet la Angajati | Locul 1 CAEN in oras la Angajati

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Vezi toate clasamentele
Cele mai recente 20 repere; restul se încarcă în pagină.20 din 35 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Distincții 2024

Adaugă gratuit distincția companiei pe website-ul tău.

Istoric complet al clasamentelor · poziție / număr de firme
An / indicatorJudețLocalitateCAENCAEN în județCAEN în localitate
2024Cifra de afaceri485din 23.930 · DOLJ 3din 6 · Com. Malu Mare 12din 78 · CAEN 1723 1din 6 · CAEN 1723 - DOLJ 1din 1 · CAEN 1723 - Com. Malu Mare
2024Profit net5.732din 23.925 · DOLJ 4din 6 · Com. Malu Mare 28din 78 · CAEN 1723 1din 6 · CAEN 1723 - DOLJ 1din 1 · CAEN 1723 - Com. Malu Mare
2024Angajati267din 23.928 · DOLJ 3din 6 · Com. Malu Mare 5din 78 · CAEN 1723 1din 6 · CAEN 1723 - DOLJ 1din 1 · CAEN 1723 - Com. Malu Mare
2023Cifra de afaceri488din 24.993 · DOLJ 3din 6 · Com. Malu Mare 10din 104 · CAEN 1723 1din 6 · CAEN 1723 - DOLJ 1din 1 · CAEN 1723 - Com. Malu Mare
2023Profit net3.981din 24.992 · DOLJ 4din 6 · Com. Malu Mare 22din 104 · CAEN 1723 2din 6 · CAEN 1723 - DOLJ 1din 1 · CAEN 1723 - Com. Malu Mare
2023Angajati191din 24.993 · DOLJ 3din 6 · Com. Malu Mare 4din 104 · CAEN 1723 1din 6 · CAEN 1723 - DOLJ 1din 1 · CAEN 1723 - Com. Malu Mare
2022Cifra de afaceri388din 24.488 · DOLJ 2din 7 · Com. Malu Mare 7din 99 · CAEN 1723 1din 5 · CAEN 1723 - DOLJ 1din 1 · CAEN 1723 - Com. Malu Mare
2022Profit net363din 24.487 · DOLJ 2din 7 · Com. Malu Mare 5din 99 · CAEN 1723 1din 5 · CAEN 1723 - DOLJ 1din 1 · CAEN 1723 - Com. Malu Mare
2022Angajati171din 24.488 · DOLJ 3din 7 · Com. Malu Mare 3din 99 · CAEN 1723 1din 5 · CAEN 1723 - DOLJ 1din 1 · CAEN 1723 - Com. Malu Mare
2021Cifra de afaceri350din 23.161 · DOLJ 2din 8 · Com. Malu Mare 7din 100 · CAEN 1723 1din 6 · CAEN 1723 - DOLJ 1din 1 · CAEN 1723 - Com. Malu Mare
2021Profit net578din 23.161 · DOLJ 3din 8 · Com. Malu Mare 6din 100 · CAEN 1723 1din 6 · CAEN 1723 - DOLJ 1din 1 · CAEN 1723 - Com. Malu Mare
2021Angajati170din 23.161 · DOLJ 3din 8 · Com. Malu Mare 3din 100 · CAEN 1723 1din 6 · CAEN 1723 - DOLJ 1din 1 · CAEN 1723 - Com. Malu Mare
2020Cifra de afaceri313din 22.224 · DOLJ 2din 9 · Com. Malu Mare 7din 101 · CAEN 1723 1din 7 · CAEN 1723 - DOLJ 1din 1 · CAEN 1723 - Com. Malu Mare
2020Profit net482din 22.224 · DOLJ 3din 9 · Com. Malu Mare 5din 101 · CAEN 1723 1din 7 · CAEN 1723 - DOLJ 1din 1 · CAEN 1723 - Com. Malu Mare
2020Angajati171din 22.224 · DOLJ 2din 9 · Com. Malu Mare 2din 101 · CAEN 1723 1din 7 · CAEN 1723 - DOLJ 1din 1 · CAEN 1723 - Com. Malu Mare
2019Cifra de afaceri301din 21.380 · DOLJ 2din 10 · Com. Malu Mare 5din 94 · CAEN 1723 1din 8 · CAEN 1723 - DOLJ 1din 1 · CAEN 1723 - Com. Malu Mare
2019Profit net867din 21.380 · DOLJ 3din 10 · Com. Malu Mare 2din 94 · CAEN 1723 1din 8 · CAEN 1723 - DOLJ 1din 1 · CAEN 1723 - Com. Malu Mare
2019Angajati158din 21.380 · DOLJ 2din 10 · Com. Malu Mare 3din 94 · CAEN 1723 1din 8 · CAEN 1723 - DOLJ 1din 1 · CAEN 1723 - Com. Malu Mare
2018Cifra de afaceri242din 20.288 · DOLJ 2din 11 · Com. Malu Mare 5din 93 · CAEN 1723 1din 8 · CAEN 1723 - DOLJ 1din 1 · CAEN 1723 - Com. Malu Mare
2018Profit net337din 20.299 · DOLJ 3din 11 · Com. Malu Mare 2din 93 · CAEN 1723 1din 8 · CAEN 1723 - DOLJ 1din 1 · CAEN 1723 - Com. Malu Mare
2018Angajati142din 20.299 · DOLJ 2din 11 · Com. Malu Mare 3din 93 · CAEN 1723 1din 8 · CAEN 1723 - DOLJ 1din 1 · CAEN 1723 - Com. Malu Mare
2017Cifra de afaceri215din 19.682 · DOLJ 2din 11 · Com. Malu Mare 4din 98 · CAEN 1723 1din 7 · CAEN 1723 - DOLJ 1din 1 · CAEN 1723 - Com. Malu Mare
2017Profit net251din 19.694 · DOLJ 2din 11 · Com. Malu Mare 2din 98 · CAEN 1723 1din 7 · CAEN 1723 - DOLJ 1din 1 · CAEN 1723 - Com. Malu Mare
2017Angajati129din 19.694 · DOLJ 2din 11 · Com. Malu Mare 4din 98 · CAEN 1723 1din 7 · CAEN 1723 - DOLJ 1din 1 · CAEN 1723 - Com. Malu Mare
2016Cifra de afaceri174din 18.414 · DOLJ 2din 10 · Com. Malu Mare 4din 99 · CAEN 1723 1din 7 · CAEN 1723 - DOLJ 1din 1 · CAEN 1723 - Com. Malu Mare
2016Profit net192din 18.428 · DOLJ 2din 10 · Com. Malu Mare 3din 99 · CAEN 1723 1din 7 · CAEN 1723 - DOLJ 1din 1 · CAEN 1723 - Com. Malu Mare
2016Angajati110din 18.428 · DOLJ 2din 10 · Com. Malu Mare 3din 99 · CAEN 1723 1din 7 · CAEN 1723 - DOLJ 1din 1 · CAEN 1723 - Com. Malu Mare
2015Cifra de afaceri175din 17.986 · DOLJ 3din 10 · Com. Malu Mare 4din 98 · CAEN 1723 1din 6 · CAEN 1723 - DOLJ 1din 1 · CAEN 1723 - Com. Malu Mare
2015Profit net166din 18.002 · DOLJ 1din 10 · Com. Malu Mare 4din 98 · CAEN 1723 1din 6 · CAEN 1723 - DOLJ 1din 1 · CAEN 1723 - Com. Malu Mare
2015Angajati133din 18.002 · DOLJ 2din 10 · Com. Malu Mare 4din 98 · CAEN 1723 1din 6 · CAEN 1723 - DOLJ 1din 1 · CAEN 1723 - Com. Malu Mare
2014Cifra de afaceri159din 18.025 · DOLJ 3din 9 · Com. Malu Mare 4din 102 · CAEN 1723 1din 5 · CAEN 1723 - DOLJ 1din 1 · CAEN 1723 - Com. Malu Mare
2014Profit net163din 18.040 · DOLJ 1din 9 · Com. Malu Mare 3din 102 · CAEN 1723 1din 5 · CAEN 1723 - DOLJ 1din 1 · CAEN 1723 - Com. Malu Mare
2014Angajati124din 18.040 · DOLJ 2din 9 · Com. Malu Mare 3din 102 · CAEN 1723 1din 5 · CAEN 1723 - DOLJ 1din 1 · CAEN 1723 - Com. Malu Mare
2013Cifra de afaceri158din 17.866 · DOLJ 2din 11 · Com. Malu Mare 4din 105 · CAEN 1723 1din 4 · CAEN 1723 - DOLJ 1din 1 · CAEN 1723 - Com. Malu Mare
2013Profit net208din 17.884 · DOLJ 1din 11 · Com. Malu Mare 2din 105 · CAEN 1723 1din 4 · CAEN 1723 - DOLJ 1din 1 · CAEN 1723 - Com. Malu Mare
2013Angajati125din 17.881 · DOLJ 2din 11 · Com. Malu Mare 4din 105 · CAEN 1723 1din 4 · CAEN 1723 - DOLJ 1din 1 · CAEN 1723 - Com. Malu Mare
2012Cifra de afaceri149din 17.669 · DOLJ 2din 13 · Com. Malu Mare 4din 108 · CAEN 1723 1din 4 · CAEN 1723 - DOLJ 1din 1 · CAEN 1723 - Com. Malu Mare
2012Profit net112din 17.685 · DOLJ 1din 13 · Com. Malu Mare 2din 108 · CAEN 1723 1din 4 · CAEN 1723 - DOLJ 1din 1 · CAEN 1723 - Com. Malu Mare
2012Angajati130din 17.682 · DOLJ 2din 13 · Com. Malu Mare 3din 108 · CAEN 1723 1din 4 · CAEN 1723 - DOLJ 1din 1 · CAEN 1723 - Com. Malu Mare
2011Cifra de afaceri134din 17.182 · DOLJ 2din 13 · Com. Malu Mare 4din 110 · CAEN 1723 1din 4 · CAEN 1723 - DOLJ 1din 1 · CAEN 1723 - Com. Malu Mare
2011Profit net74din 17.198 · DOLJ 1din 13 · Com. Malu Mare 1din 110 · CAEN 1723 1din 4 · CAEN 1723 - DOLJ 1din 1 · CAEN 1723 - Com. Malu Mare
2011Angajati138din 17.198 · DOLJ 2din 13 · Com. Malu Mare 3din 110 · CAEN 1723 1din 4 · CAEN 1723 - DOLJ 1din 1 · CAEN 1723 - Com. Malu Mare
2010Cifra de afaceri111din 16.631 · DOLJ 2din 12 · Com. Malu Mare 4din 110 · CAEN 1723 1din 5 · CAEN 1723 - DOLJ 1din 1 · CAEN 1723 - Com. Malu Mare
2010Profit net52din 16.645 · DOLJ 1din 12 · Com. Malu Mare 3din 110 · CAEN 1723 1din 5 · CAEN 1723 - DOLJ 1din 1 · CAEN 1723 - Com. Malu Mare
2010Angajati114din 16.645 · DOLJ 2din 12 · Com. Malu Mare 2din 110 · CAEN 1723 1din 5 · CAEN 1723 - DOLJ 1din 1 · CAEN 1723 - Com. Malu Mare
2009Cifra de afaceri119din 16.683 · DOLJ 2din 12 · Com. Malu Mare 2din 109 · CAEN 1723 1din 4 · CAEN 1723 - DOLJ 1din 1 · CAEN 1723 - Com. Malu Mare
2009Profit net85din 16.684 · DOLJ 2din 12 · Com. Malu Mare 2din 109 · CAEN 1723 1din 4 · CAEN 1723 - DOLJ 1din 1 · CAEN 1723 - Com. Malu Mare
2009Angajati125din 16.684 · DOLJ 2din 12 · Com. Malu Mare 1din 109 · CAEN 1723 1din 4 · CAEN 1723 - DOLJ 1din 1 · CAEN 1723 - Com. Malu Mare
2008Cifra de afaceri162din 18.000 · DOLJ 3din 13 · Com. Malu Mare 3din 119 · CAEN 1723 1din 3 · CAEN 1723 - DOLJ 1din 1 · CAEN 1723 - Com. Malu Mare
2008Profit net114din 18.000 · DOLJ 2din 13 · Com. Malu Mare 1din 119 · CAEN 1723 1din 3 · CAEN 1723 - DOLJ 1din 1 · CAEN 1723 - Com. Malu Mare
2008Angajati123din 18.000 · DOLJ 2din 13 · Com. Malu Mare 2din 119 · CAEN 1723 1din 3 · CAEN 1723 - DOLJ 1din 1 · CAEN 1723 - Com. Malu Mare

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 1723, Dolj

ART AGORA SRL
CUI: 24197288CAEN: 1723
Activ
DOLJ, Mun. Craiova2008-07-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
535.091 RON
Profit
5.592 RON
Angajati
0
FORITA INDEX SRL
CUI: 6663479CAEN: 1723
Activ
DOLJ, Mun. Calafat1994-12-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
450.657 RON
Profit
0 RON
Angajati
3

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 1723, Dolj

CORNUL ABUNDENTEI SRL
CUI: 15196305CAEN: 1723
Activ
DOLJ, Mun. Craiova2003-02-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
690 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Alte firme din Dolj

METRO-PRECIZIA SRL
CUI: 3069839CAEN: 8299
Activ
DOLJ, Mun. Craiova1993-02-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
68.496 RON
Profit
6.829 RON
Angajati
0
PETER COM S.R.L.
CUI: 3067838CAEN: 4711
Activ
DOLJ, Mun. Craiova1993-02-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
54.111 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
FARM GALAN SRL
CUI: 3074053CAEN: 4773
Activ
DOLJ, Mun. Craiova1993-02-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
6.218.745 RON
Profit
592.007 RON
Angajati
7
IANOLIA COM SRL
CUI: 2323598CAEN: 4722
Activ
DOLJ, Mun. Craiova1992-11-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
239.956 RON
Profit
94.813 RON
Angajati
1
LIAEXIM S.R.L.
CUI: 7809328CAEN: 4789
Activ
DOLJ, Mun. Craiova1995-10-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
7.663 RON
Profit
3.412 RON
Angajati
0
DIDAKTMED SRL
CUI: 36790016CAEN: 8622
Activ
DOLJ, Mun. Craiova2016-11-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
222.734 RON
Profit
113.762 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul ARHI DESIGN SRL?

CUI-ul ARHI DESIGN SRL este 3069820.

Unde este sediul ARHI DESIGN SRL?

ARHI DESIGN SRL are sediul in Romania, DOLJ, Com. Malu Mare, Str. CARACAL nr. 254, Com. Malu Mare, judetul DOLJ.

Cand a fost infiintata ARHI DESIGN SRL?

ARHI DESIGN SRL a fost infiintata in anul 1993 (33 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a ARHI DESIGN SRL in 2024?

In 2024, ARHI DESIGN SRL a raportat o cifra de afaceri de 10.808.625 RON.

Cati angajati are ARHI DESIGN SRL?

ARHI DESIGN SRL a raportat un numar mediu de 40 salariati in 2024.

Ce activitate are ARHI DESIGN SRL?

ARHI DESIGN SRL are codul CAEN principal 1723 (Fabricarea articolelor de papetărie).

Ce profit a inregistrat ARHI DESIGN SRL in 2024?

ARHI DESIGN SRL a inregistrat un profit net de 67.243 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.