Activ Plătitor TVA

GAVRILĂ DYA BOG SRL

CUI: 30725094
CIF: RO30725094
Reg. Com.: J2012000818107
CAEN: 4313
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 28 septembrie 2012 · 14 ani
Distribuie:

Lucrări de foraj şi sondaj pentru construcţii

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 04:13

Despre GAVRILĂ DYA BOG SRL

GAVRILĂ DYA BOG SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Padina Com. Padina, judetul BUZĂU, infiintata in 2012 (14 ani de activitate). Activitatea principala este "Lucrări de foraj şi sondaj pentru construcţii" (cod CAEN 4313), in sectorul constructii. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, GAVRILĂ DYA BOG SRL a raportat o cifra de afaceri de 386.700 RON, in scadere fata de anul precedent (-31.2%). Profitul net inregistrat a fost de 107.785 RON (in crestere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 6 ani, cifra de afaceri a scazut semnificativ de la 990.008 RON in 2018 la 386.700 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
386.700 RON
Venituri totale
386.700 RON
Cheltuieli totale
268.754 RON
Profit brut
117.946 RON
Profit net
107.785 RON
Marja profit net
27,87%
Active imobilizate
404.345 RON
Active circulante
699.349 RON
Stocuri
131.108 RON
Creanțe
295.736 RON
Casa & conturi bănci
272.505 RON
Capital propriu
1.097.127 RON

Contact

AdresaRomania, BUZĂU, Sat Padina Com. Padina, Str. 1 Decembrie nr. 17, 127410
Telefon0769-888.144

Adresă sediu social

Romania, BUZĂU, Sat Padina Com. Padina, Str. 1 Decembrie nr. 17, 127410
Cod poștal: 127410
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, BUZĂU, Sat Padina Com. Padina, Str. 1 Decembrie nr. 17, 127410
Cod postal
127410
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 28.09.2012
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Pogoanele
Platitor TVA
Da

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2018 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
386.700 RON
Rezultat net
107.785 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 386.700 RON 562.000 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 386.700 RON 562.000 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 268.754 RON 461.558 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 117.946 RON 100.442 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 107.785 RON 83.582 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 404.345 RON 205.458 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 699.349 RON 833.186 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 1.103.694 RON 1.038.644 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 131.108 RON 68.639 RON
CreanțeSume de încasat 295.736 RON 394.999 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 272.505 RON 369.548 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 6.567 RON 2.833 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 1.097.127 RON 1.035.811 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active1.103.694RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

0,6 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale1.103.694 RON
Datorii totale6.567 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
9,8 %Profit net / active totale
ROE
9,8 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
106,49 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
99,4 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 7 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

7 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 386.700 -31,2% față de anul precedent 386.700 268.754 117.946 +17,4% față de anul precedent 107.785 +29,0% față de anul precedent 0 0
2023 562.000 -36,2% față de anul precedent 562.000 461.558 100.442 -55,0% față de anul precedent 83.582 -57,5% față de anul precedent 0 0
2022 881.450 +96,6% față de anul precedent 881.548 658.594 222.954 +386,5% față de anul precedent 196.508 +507,5% față de anul precedent 0 0
2021 448.356 -59,5% față de anul precedent 525.134 479.304 45.830 -90,8% față de anul precedent 32.349 -93,0% față de anul precedent 0 0
2020 1.107.777 +206,9% față de anul precedent 1.107.777 610.241 497.536 464.303 0 0
2019 361.000 -63,5% față de anul precedent 361.000 459.231 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 98.231 109.061
2018 990.008 990.010 321.416 668.594 638.894 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

7 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 404.345 699.349 1.103.694 131.108 295.736 272.505
2023 205.458 833.186 1.038.644 68.639 394.999 369.548
2022 200.752 825.056 1.025.808 43.778 464.700 316.578
2021 133.234 707.295 840.529 49.781 372.296 285.218
2020 103.351 813.196 916.547 1.787 627.447 183.962
2019 118.614 235.344 353.958 0 160.472 74.872
2018 0 1.260.992 1.260.992 370 114.661 1.145.961

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

7 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 6.567 +131,8% față de anul precedent 1.097.127 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 2.833 -96,2% față de anul precedent 1.035.811 Neraportat 1
2022 73.578 -13,2% față de anul precedent 952.230 Neraportat 0
2021 84.807 -56,1% față de anul precedent 755.722 Neraportat 0
2020 193.174 +103,6% față de anul precedent 723.373 Neraportat 0
2019 94.888 -41,7% față de anul precedent 259.070 Neraportat 0
2018 162.860 1.098.132 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

20din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
DMDIANA MIHAELA GAVRILĂadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

9 repere. O singură cronologie.

Din 2012 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2012 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
9 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 19364/2026capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite

capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 386.700 RON. Profit: 107.785 RON

Cifra de afaceri: 386.700 RON. Profit: 107.785 RON

Cifra de afaceri
386.700 RON -31.19% față de anul precedent
Profit net
107.785 RON +28.96% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
6.567 RON +131.8% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 562.000 RON. Profit: 83.582 RON

Cifra de afaceri: 562.000 RON. Profit: 83.582 RON

Cifra de afaceri
562.000 RON -36.24% față de anul precedent
Profit net
83.582 RON -57.47% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
2.833 RON -96.15% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 881.450 RON. Profit: 196.508 RON

Cifra de afaceri: 881.450 RON. Profit: 196.508 RON

Cifra de afaceri
881.450 RON +96.6% față de anul precedent
Profit net
196.508 RON +507.46% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
73.578 RON -13.24% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 448.356 RON. Profit: 32.349 RON

Cifra de afaceri: 448.356 RON. Profit: 32.349 RON

Cifra de afaceri
448.356 RON -59.53% față de anul precedent
Profit net
32.349 RON -93.03% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
84.807 RON -56.1% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 1.107.777 RON. Profit: 464.303 RON

Cifra de afaceri: 1.107.777 RON. Profit: 464.303 RON

Cifra de afaceri
1.107.777 RON +206.86% față de anul precedent
Profit net
464.303 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
193.174 RON +103.58% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 361.000 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 361.000 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
361.000 RON -63.54% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
109.061 RON
Angajati
0
Datorii
94.888 RON -41.74% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 990.008 RON. Profit: 638.894 RON

Cifra de afaceri: 990.008 RON. Profit: 638.894 RON

Cifra de afaceri
990.008 RON
Profit net
638.894 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
162.860 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2012 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataGAVRILĂ DYA BOG SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4313 in Sat Padina Com. Padina (BUZĂU)

GAVRILĂ DYA BOG SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4313 in Sat Padina Com. Padina (BUZĂU)

9 din 9 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

21.052026Mentiune · Buletin 19364/2026capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite

capital social; domeniu principal de activitate/activitate principală; cod obiect de activitate; modificare date asociaţi persoane fizice; modificare date administrator persoane împuternicite; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 14.05.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
GAVRILĂ DYA BOG SRL
CUI
30725094
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
21.05.2026
Registrul Comerțului
J10/818/2012
EUID
ROONRC.J10/818/2012
Sediu
Sat Padina, Comuna Padina, Jud. Buzău, Strada 1 DECEMBRIE, Nr. 17
Județ
Buzău
Număr încheiere
409226
Data încheierii
20.05.2026
Număr dosar
1978721
Data dosarului
15.05.2026
Tribunal
Buzau
Registrator
Victoria Coman

Subiecte

capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite

Documente menționate

  • Decizie asociat unic nr. 1 din 14.05.2026
  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii din 15.05.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 19364/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4313, Buzău

FORAJ GBD UNIVERSAL SRL
CUI: 34135703CAEN: 4313
Activ
BUZĂU, Sat Padina Com. Padina2015-02-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
14.401 RON
Profit
0 RON
Angajati
0

Alte firme din Buzău

MARIS ANGHEL SRL
CUI: 30737994CAEN: 4791
Activ
BUZĂU, Mun. Buzău2012-10-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
CLAMARTIC UTIL SRL
CUI: 30767847CAEN: 4711
Activ
BUZĂU, Sat Brăeşti Com. Brăeşti2012-10-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
278.804 RON
Profit
27.333 RON
Angajati
1
RAPID COV CONSTRUCT SRL
CUI: 30351712CAEN: 4100
Activ
BUZĂU, Sat Potoceni Com. Mărăcineni2012-06-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
615.039 RON
Profit
0 RON
Angajati
4
ASCO INSTANT RESULT SRL
CUI: 26027930CAEN: 7111
Activ
BUZĂU, Sat Mărăcineni Com. Mărăcineni2009-09-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.094.053 RON
Profit
1.578.752 RON
Angajati
4
BWS AGR INTERNATIONAL SRL
CUI: 34382363CAEN: 4623
Activ
BUZĂU, Sat Movila Oii Com. Cilibia2015-04-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.228.890 RON
Profit
0 RON
Angajati
2

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul GAVRILĂ DYA BOG SRL?

CUI-ul GAVRILĂ DYA BOG SRL este 30725094.

Unde este sediul GAVRILĂ DYA BOG SRL?

GAVRILĂ DYA BOG SRL are sediul in Romania, BUZĂU, Sat Padina Com. Padina, Str. 1 Decembrie nr. 17, 127410, Sat Padina Com. Padina, judetul BUZĂU.

Cand a fost infiintata GAVRILĂ DYA BOG SRL?

GAVRILĂ DYA BOG SRL a fost infiintata in anul 2012 (14 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a GAVRILĂ DYA BOG SRL in 2024?

In 2024, GAVRILĂ DYA BOG SRL a raportat o cifra de afaceri de 386.700 RON.

Cati angajati are GAVRILĂ DYA BOG SRL?

GAVRILĂ DYA BOG SRL a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are GAVRILĂ DYA BOG SRL?

GAVRILĂ DYA BOG SRL are codul CAEN principal 4313 (Lucrări de foraj şi sondaj pentru construcţii).

Ce profit a inregistrat GAVRILĂ DYA BOG SRL in 2024?

GAVRILĂ DYA BOG SRL a inregistrat un profit net de 107.785 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 7 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.