Activ e‑Factură

PROF. BĂLAN GEORGETA-CARMEN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ

CUI: 30746160
CIF: 30746160
Reg. Com.: F35/1464/2012
CAEN: 8552
Formă: Necunoscut
Înființată: 4 octombrie 2012 · 14 ani
Distribuie:

Învățământ în domeniul cultural (muzică, teatru, dans, arte plastice, etc.)

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 18:14

Despre PROF. BĂLAN GEORGETA-CARMEN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ

PROF. BĂLAN GEORGETA-CARMEN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ este o necunoscut cu sediul in Mun. Timişoara, judetul TIMIŞ, infiintata in 2012 (14 ani de activitate). Activitatea principala este "Învățământ în domeniul cultural (muzică, teatru, dans, arte plastice, etc.)" (cod CAEN 8552), in sectorul administratie publica si aparare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

Compania, pe scurt

Nu sunt disponibile date financiare

Indicatorii vor apărea aici când datele sunt publicate.

Contact

AdresaRomania, TIMIŞ, Mun. Timişoara, Pţa. Vasile Adamachi nr. 8, 300592
Telefon0728972664

Adresă sediu social

Romania, TIMIŞ, Mun. Timişoara, Pţa. Vasile Adamachi nr. 8, 300592
Cod poștal: 300233
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, TIMIŞ, Mun. Timişoara, Pţa. Bisericii nr. 2, 300233
Cod postal
300233
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Stare inregistrare
Înregistrat din 04.10.2012
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Platitor TVA
Nu

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 aprilie 2024)

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

2 repere. O singură cronologie.

Din 2012 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2012 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
2 repere · toți anii

2024 1 repere

Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2012 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataPROF. BĂLAN GEORGETA-CARMEN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (Necunoscut) - CAEN 8552 in Mun. Timişoara (TIMIŞ)

PROF. BĂLAN GEORGETA-CARMEN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (Necunoscut) - CAEN 8552 in Mun. Timişoara (TIMIŞ)

2 din 2 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Cele mai mari firme — CAEN 8552, Timiş

KINDER TRUPPE TM S.R.L.
CUI: 45111661CAEN: 8552
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2021-10-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
777.493 RON
Profit
6.073 RON
Angajati
3
JUNIOR KINDER CLUB S.R.L.
CUI: 28015702CAEN: 8552
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2011-02-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
552.235 RON
Profit
120.137 RON
Angajati
2
CAMELEON KIDS S.R.L.
CUI: 46140347CAEN: 8552
Activ
TIMIŞ, Sat Dumbrăviţa Com. Dumbrăviţa2022-05-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
467.121 RON
Profit
21.736 RON
Angajati
4
LANGUAGE EXPRESS S.R.L.
CUI: 35164030CAEN: 8552
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2015-10-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
408.558 RON
Profit
78.830 RON
Angajati
1
VIP EDUCATION S.R.L.
CUI: 49169534CAEN: 8552
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2023-11-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
353.269 RON
Profit
55.083 RON
Angajati
2
BDS - DESTINY SRL
CUI: 28391278CAEN: 8552
Activ
TIMIŞ, Sat Dumbrăviţa Com. Dumbrăviţa2011-04-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
344.680 RON
Profit
35.131 RON
Angajati
4
DANCESPIRIT S.R.L.
CUI: 44663587CAEN: 8552
Activ
TIMIŞ, Sat Săcălaz Com. Săcălaz2021-07-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
299.625 RON
Profit
139.306 RON
Angajati
2
EDUHUB LANGUAGE CENTER S.R.L.
CUI: 39512740CAEN: 8552
Activ
TIMIŞ, Sat Giroc Com. Giroc2018-06-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
296.856 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
EDU-KIDS DUMBRAVITA S.R.L.
CUI: 44323194CAEN: 8552
Activ
TIMIŞ, Sat Dumbrăviţa Com. Dumbrăviţa2021-05-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
296.590 RON
Profit
93.772 RON
Angajati
2

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul PROF. BĂLAN GEORGETA-CARMEN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

CUI-ul PROF. BĂLAN GEORGETA-CARMEN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ este 30746160.

Unde este sediul PROF. BĂLAN GEORGETA-CARMEN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

PROF. BĂLAN GEORGETA-CARMEN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ are sediul in Romania, TIMIŞ, Mun. Timişoara, Pţa. Vasile Adamachi nr. 8, 300592, Mun. Timişoara, judetul TIMIŞ.

Cand a fost infiintata PROF. BĂLAN GEORGETA-CARMEN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

PROF. BĂLAN GEORGETA-CARMEN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ a fost infiintata in anul 2012 (14 ani de activitate).

Ce activitate are PROF. BĂLAN GEORGETA-CARMEN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

PROF. BĂLAN GEORGETA-CARMEN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ are codul CAEN principal 8552 (Învățământ în domeniul cultural (muzică, teatru, dans, arte plastice, etc.)).

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 0 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.