Cifra de afaceri
Activități de închiriere și leasing cu bunuri recreaționale și echipament sportiv
Surse și actualizareActualizat: 10 octombrie 2026 la 11:37
Despre KITLET S.R.L.
KITLET S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Fălticeni, judetul SUCEAVA, infiintata in 2012 (14 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități de închiriere și leasing cu bunuri recreaționale și echipament sportiv" (cod CAEN 7721), in sectorul activitati profesionale, stiintifice si tehnice. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.
In 2024, KITLET S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 25.598.933 RON, in scadere fata de anul precedent (-30.5%). Profitul net inregistrat a fost de 6.460.133 RON (in scadere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 5. Pe parcursul ultimilor 12 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 47.048 RON in 2012 la 25.598.933 RON in 2024.
Din punct de vedere al pozitionarii in piata, La cifra de afaceri (2024), se afla pe locul 193 din 21183 firme din judetul SUCEAVA, pe locul 1 din 23 firme cu acelasi cod CAEN din judet, si pe locul 2 la nivel national in domeniul sau (820 firme).
Este inregistrata ca platitoare de TVA. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).
Compania, pe scurt
- Cifră de afaceri netă
- 25.598.933 RON
- Venituri totale
- 26.876.934 RON
- Cheltuieli totale
- 19.568.586 RON
- Profit brut
- 7.308.348 RON
- Profit net
- 6.460.133 RON
- Marja profit net
- 25,24%
- Active imobilizate
- 45.393.461 RON
- Active circulante
- 10.219.064 RON
- Stocuri
- 997.301 RON
- Creanțe
- 5.654.448 RON
- Casa & conturi bănci
- 3.567.315 RON
- Capital propriu
- 47.821.844 RON
- Cifra de afaceri · CAEN 7721
- Loc 2 din 820
- Profit net · CAEN 7721
- Loc 1 din 820
- Angajati · CAEN 7721
- Loc 8 din 820
Contact
Adresă sediu social
Adresa fiscala
- Adresa
- Romania, SUCEAVA, Mun. Fălticeni, Str. Armatei nr. 3, 725200
- Cod postal
- 725200
Date juridice și fiscale
Detalii companie
- Forma proprietate
- Proprietate Privata Capital Privat Autohton
- Forma organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Stare inregistrare
- Înregistrat din 10.10.2012
- Organ fiscal competent
- Administraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Suceava
- Platitor TVA
- Da
Indicatori financiari
Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.
Evoluția companiei
2012 –2024 · RON
- An explorat în grafic
- 2024
- Cifră de afaceri
- 25.598.933 RON
- Rezultat net
- 6.460.133 RON
Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.
Toți indicatorii raportați
17 indicatori · valori exacte
| Indicator și explicație | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii | 25.598.933 RON | 36.824.441 RON |
| Venituri totaleToate veniturile raportate | 26.876.934 RON | 39.958.430 RON |
| Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate | 19.568.586 RON | 27.718.877 RON |
| Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț | 7.308.348 RON | 12.239.553 RON |
| Profit netCâmpul de profit net din bilanț | 6.460.133 RON | 11.117.448 RON |
| Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero | 0 RON | 0 RON |
| Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung | 45.393.461 RON | 47.213.212 RON |
| Active circulanteActive folosite în activitatea curentă | 10.219.064 RON | 10.239.263 RON |
| Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante | 55.612.525 RON | 57.452.475 RON |
| StocuriBunuri și materiale în stoc | 997.301 RON | 572.175 RON |
| CreanțeSume de încasat | 5.654.448 RON | 4.958.494 RON |
| Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești | 3.567.315 RON | 4.708.594 RON |
| Datorii totaleTotalul datoriilor raportate | 7.865.741 RON | 13.579.754 RON |
| Capital propriuCapitaluri proprii raportate | 47.821.844 RON | 43.937.798 RON |
| Capital socialCapitalul social din bilanț | Neraportat | Neraportat |
| Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați | 5 persoane | 5 persoane |
Structura activelor
Distribuția activelor · 2024
Datorii și active
Comparație la finalul anului 2024
Datorii totale / active totale afișate
Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.
Rate de eficiență · 2024
- ROA
- 11,6 %Profit net / active totale
- ROE
- 13,5 %Profit net / capital propriu
- Lichiditate afișată
- 1,30 Active circulante / datorii totale
- Solvabilitate afișată
- 86,0 %Capital propriu / active totale
Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.
Bilanțuri anuale
Toate cele 13 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.
Venituri, cheltuieli și rezultate
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Cifră de afaceri netă | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit brut | Profit net | Pierdere brută | Pierdere netă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 25.598.933 -30,5% față de anul precedent | 26.876.934 | 19.568.586 | 7.308.348 -40,3% față de anul precedent | 6.460.133 -41,9% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2023 | 36.824.441 +4,1% față de anul precedent | 39.958.430 | 27.718.877 | 12.239.553 -4,1% față de anul precedent | 11.117.448 -9,8% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2022 | 35.372.553 +42,1% față de anul precedent | 40.554.929 | 27.794.745 | 12.760.184 +62,3% față de anul precedent | 12.318.800 +70,7% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2021 | 24.885.096 +72,6% față de anul precedent | 27.133.851 | 19.273.825 | 7.860.026 +594,9% față de anul precedent | 7.218.011 +538,2% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2020 | 14.419.303 -5,2% față de anul precedent | 15.577.957 | 14.446.919 | 1.131.038 -74,5% față de anul precedent | 1.131.038 -74,0% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2019 | 15.217.393 +128,4% față de anul precedent | 17.308.474 | 12.877.657 | 4.430.817 +171,1% față de anul precedent | 4.355.189 +178,9% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2018 | 6.662.327 +31,9% față de anul precedent | 7.065.918 | 5.431.666 | 1.634.252 -23,1% față de anul precedent | 1.561.475 -26,5% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2017 | 5.050.080 +19,3% față de anul precedent | 6.699.738 | 4.575.791 | 2.123.947 +28,9% față de anul precedent | 2.123.947 +40,2% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2016 | 4.233.006 +21,2% față de anul precedent | 4.413.591 | 2.765.550 | 1.648.041 +5,7% față de anul precedent | 1.515.187 +15,4% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2015 | 3.493.606 +0,8% față de anul precedent | 3.583.643 | 2.023.836 | 1.559.807 -27,6% față de anul precedent | 1.312.589 -27,8% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2014 | 3.467.579 +66,0% față de anul precedent | 3.576.555 | 1.423.378 | 2.153.177 +59,4% față de anul precedent | 1.816.657 +59,6% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2013 | 2.089.078 +4.340,3% față de anul precedent | 2.126.275 | 775.801 | 1.350.474 +3.290,1% față de anul precedent | 1.138.598 +3.302,7% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2012 | 47.048 | 47.048 | 7.212 | 39.836 | 33.462 | 0 | 0 |
Active și disponibilități
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Active imobilizate | Active circulante | Active totale | Stocuri | Creanțe | Casa și conturi la bănci |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 45.393.461 | 10.219.064 | 55.612.525 | 997.301 | 5.654.448 | 3.567.315 |
| 2023 | 47.213.212 | 10.239.263 | 57.452.475 | 572.175 | 4.958.494 | 4.708.594 |
| 2022 | 29.474.773 | 10.671.816 | 40.146.589 | 219.116 | 3.947.932 | 6.504.768 |
| 2021 | 24.057.753 | 5.023.581 | 29.081.334 | 10.562 | 2.570.396 | 2.442.623 |
| 2020 | 19.388.844 | 2.032.304 | 21.421.148 | 66.668 | 1.418.628 | 547.008 |
| 2019 | 22.714.740 | 1.541.205 | 24.255.945 | 85.581 | 908.990 | 546.634 |
| 2018 | 17.479.143 | 1.600.559 | 19.079.702 | 42.364 | 1.018.745 | 539.450 |
| 2017 | 12.665.948 | 1.098.673 | 13.764.621 | 2.568 | 1.048.004 | 48.101 |
| 2016 | 7.666.992 | 358.969 | 8.025.961 | 47.490 | 291.801 | 19.678 |
| 2015 | 8.258.816 | 163.520 | 8.422.336 | 1.559 | 117.787 | 44.174 |
| 2014 | 5.355.083 | 63.511 | 5.418.594 | 1.559 | 54.200 | 7.752 |
| 2013 | 3.380.072 | 87.447 | 3.467.519 | 0 | 83.710 | 3.737 |
| 2012 | 725.126 | 203.299 | 928.425 | 0 | 189.558 | 13.741 |
Datorii, capital și salariați
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Datorii totale | Capital propriu | Capital social | Număr mediu de salariați |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 7.865.741 -42,1% față de anul precedent | 47.821.844 | Neraportat | 5 0,0% față de anul precedent |
| 2023 | 13.579.754 +91,0% față de anul precedent | 43.937.798 | Neraportat | 5 +25,0% față de anul precedent |
| 2022 | 7.108.849 -7,4% față de anul precedent | 33.037.740 | Neraportat | 4 -20,0% față de anul precedent |
| 2021 | 7.677.570 +6,7% față de anul precedent | 21.139.993 | Neraportat | 5 +25,0% față de anul precedent |
| 2020 | 7.193.275 -34,4% față de anul precedent | 14.055.348 | Neraportat | 4 0,0% față de anul precedent |
| 2019 | 10.959.729 +8,3% față de anul precedent | 12.924.310 | Neraportat | 4 +33,3% față de anul precedent |
| 2018 | 10.120.426 +49,9% față de anul precedent | 8.569.122 | Neraportat | 3 +50,0% față de anul precedent |
| 2017 | 6.751.357 +114,5% față de anul precedent | 7.007.647 | Neraportat | 2 -33,3% față de anul precedent |
| 2016 | 3.147.259 -30,9% față de anul precedent | 4.883.700 | Neraportat | 3 0,0% față de anul precedent |
| 2015 | 4.553.823 +71,0% față de anul precedent | 3.868.513 | Neraportat | 3 +50,0% față de anul precedent |
| 2014 | 2.662.671 +14,4% față de anul precedent | 2.755.923 | Neraportat | 2 +100,0% față de anul precedent |
| 2013 | 2.328.259 +160,2% față de anul precedent | 1.139.260 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2012 | 894.763 | 33.662 | Neraportat | 1 |
„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.
Scor de risc estimat
O privire asupra indicatorilor financiari · 2024
Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.
Cum se calculează și cum se citește scorul?
Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.
Acționariat și capital
Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.
Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.
Persoane asociate
1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.
| Persoană | Rol | Țară | Localitate / județ |
|---|---|---|---|
| IGIOANA GĂINĂ | administrator | Neraportată | Neraportată |
Conexiuni
Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.
Grafic conexiuni
Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.
Parcursul firmei
Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.
27 repere. O singură cronologie.
Din 2012 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.
2026 1 repere
data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 20066/2026sedii secundare
sedii secundare
Deschide înregistrarea completă2024 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 25.598.933 RON. Profit: 6.460.133 RON
Cifra de afaceri: 25.598.933 RON. Profit: 6.460.133 RON
- Cifra de afaceri
- 25.598.933 RON -30.48% față de anul precedent
- Profit net
- 6.460.133 RON -41.89% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 5 0% față de anul precedent
- Datorii
- 7.865.741 RON -42.08% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2024reper anualClasamentePremii si distinctii 2024Locul 2 in domeniu CAEN la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in judet la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in oras la Cifra de afaceri | Locul 1 in domeniu CAEN la Profit net | Locul 1 CAEN in judet la Profit net | Locul 1 CAEN in oras la Profit net | Locul 2 CAEN in judet la Angajati | Locul 2 CAEN in oras la Angajati
Locul 2 in domeniu CAEN la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in judet la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in oras la Cifra de afaceri | Locul 1 in domeniu CAEN la Profit net | Locul 1 CAEN in judet la Profit net | Locul 1 CAEN in oras la Profit net | Locul 2 CAEN in judet la Angajati | Locul 2 CAEN in oras la Angajati
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Vezi toate clasamentele2023 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 36.824.441 RON. Profit: 11.117.448 RON
Cifra de afaceri: 36.824.441 RON. Profit: 11.117.448 RON
- Cifra de afaceri
- 36.824.441 RON +4.1% față de anul precedent
- Profit net
- 11.117.448 RON -9.75% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 5 +25% față de anul precedent
- Datorii
- 13.579.754 RON +91.03% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2023reper anualClasamentePremii si distinctii 2023Locul 1 in domeniu CAEN la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in judet la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in oras la Cifra de afaceri | Locul 3 in oras la Profit net | Locul 1 in domeniu CAEN la Profit net | Locul 1 CAEN in judet la Profit net | Locul 1 CAEN in oras la Profit net | Locul 2 CAEN in judet la Angajati | Locul 2 CAEN in oras la Angajati
Locul 1 in domeniu CAEN la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in judet la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in oras la Cifra de afaceri | Locul 3 in oras la Profit net | Locul 1 in domeniu CAEN la Profit net | Locul 1 CAEN in judet la Profit net | Locul 1 CAEN in oras la Profit net | Locul 2 CAEN in judet la Angajati | Locul 2 CAEN in oras la Angajati
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Vezi toate clasamentele2022 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 35.372.553 RON. Profit: 12.318.800 RON
Cifra de afaceri: 35.372.553 RON. Profit: 12.318.800 RON
- Cifra de afaceri
- 35.372.553 RON +42.14% față de anul precedent
- Profit net
- 12.318.800 RON +70.67% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 4 -20% față de anul precedent
- Datorii
- 7.108.849 RON -7.41% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2022reper anualClasamentePremii si distinctii 2022Locul 1 in domeniu CAEN la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in judet la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in oras la Cifra de afaceri | Locul 3 in oras la Profit net | Locul 1 in domeniu CAEN la Profit net | Locul 1 CAEN in judet la Profit net | Locul 1 CAEN in oras la Profit net | Locul 2 CAEN in judet la Angajati | Locul 2 CAEN in oras la Angajati
Locul 1 in domeniu CAEN la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in judet la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in oras la Cifra de afaceri | Locul 3 in oras la Profit net | Locul 1 in domeniu CAEN la Profit net | Locul 1 CAEN in judet la Profit net | Locul 1 CAEN in oras la Profit net | Locul 2 CAEN in judet la Angajati | Locul 2 CAEN in oras la Angajati
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Vezi toate clasamentele2021 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 24.885.096 RON. Profit: 7.218.011 RON
Cifra de afaceri: 24.885.096 RON. Profit: 7.218.011 RON
- Cifra de afaceri
- 24.885.096 RON +72.58% față de anul precedent
- Profit net
- 7.218.011 RON +538.18% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 5 +25% față de anul precedent
- Datorii
- 7.677.570 RON +6.73% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2021reper anualClasamentePremii si distinctii 2021Locul 1 in domeniu CAEN la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in judet la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in oras la Cifra de afaceri | Locul 3 in oras la Profit net | Locul 1 in domeniu CAEN la Profit net | Locul 1 CAEN in judet la Profit net | Locul 1 CAEN in oras la Profit net | Locul 2 CAEN in judet la Angajati | Locul 2 CAEN in oras la Angajati
Locul 1 in domeniu CAEN la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in judet la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in oras la Cifra de afaceri | Locul 3 in oras la Profit net | Locul 1 in domeniu CAEN la Profit net | Locul 1 CAEN in judet la Profit net | Locul 1 CAEN in oras la Profit net | Locul 2 CAEN in judet la Angajati | Locul 2 CAEN in oras la Angajati
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Vezi toate clasamentele2020 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 14.419.303 RON. Profit: 1.131.038 RON
Cifra de afaceri: 14.419.303 RON. Profit: 1.131.038 RON
- Cifra de afaceri
- 14.419.303 RON -5.24% față de anul precedent
- Profit net
- 1.131.038 RON -74.03% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 4 0% față de anul precedent
- Datorii
- 7.193.275 RON -34.37% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2020reper anualClasamentePremii si distinctii 2020Locul 1 in domeniu CAEN la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in judet la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in oras la Cifra de afaceri | Locul 2 CAEN in judet la Profit net | Locul 2 CAEN in oras la Profit net | Locul 2 CAEN in judet la Angajati | Locul 2 CAEN in oras la Angajati
Locul 1 in domeniu CAEN la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in judet la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in oras la Cifra de afaceri | Locul 2 CAEN in judet la Profit net | Locul 2 CAEN in oras la Profit net | Locul 2 CAEN in judet la Angajati | Locul 2 CAEN in oras la Angajati
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Vezi toate clasamentele2019 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 15.217.393 RON. Profit: 4.355.189 RON
Cifra de afaceri: 15.217.393 RON. Profit: 4.355.189 RON
- Cifra de afaceri
- 15.217.393 RON +128.41% față de anul precedent
- Profit net
- 4.355.189 RON +178.92% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 4 +33.33% față de anul precedent
- Datorii
- 10.959.729 RON +8.29% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2019reper anualClasamentePremii si distinctii 2019Locul 1 in domeniu CAEN la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in judet la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in oras la Cifra de afaceri | Locul 3 in oras la Profit net | Locul 1 in domeniu CAEN la Profit net | Locul 1 CAEN in judet la Profit net | Locul 1 CAEN in oras la Profit net | Locul 2 CAEN in judet la Angajati | Locul 2 CAEN in oras la Angajati
Locul 1 in domeniu CAEN la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in judet la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in oras la Cifra de afaceri | Locul 3 in oras la Profit net | Locul 1 in domeniu CAEN la Profit net | Locul 1 CAEN in judet la Profit net | Locul 1 CAEN in oras la Profit net | Locul 2 CAEN in judet la Angajati | Locul 2 CAEN in oras la Angajati
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Vezi toate clasamentele2018 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 6.662.327 RON. Profit: 1.561.475 RON
Cifra de afaceri: 6.662.327 RON. Profit: 1.561.475 RON
- Cifra de afaceri
- 6.662.327 RON +31.93% față de anul precedent
- Profit net
- 1.561.475 RON -26.48% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 3 +50% față de anul precedent
- Datorii
- 10.120.426 RON +49.9% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2018reper anualClasamentePremii si distinctii 2018Locul 1 in domeniu CAEN la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in judet la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in oras la Cifra de afaceri | Locul 2 in domeniu CAEN la Profit net | Locul 2 CAEN in judet la Profit net | Locul 2 CAEN in oras la Profit net | Locul 2 CAEN in judet la Angajati | Locul 2 CAEN in oras la Angajati
Locul 1 in domeniu CAEN la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in judet la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in oras la Cifra de afaceri | Locul 2 in domeniu CAEN la Profit net | Locul 2 CAEN in judet la Profit net | Locul 2 CAEN in oras la Profit net | Locul 2 CAEN in judet la Angajati | Locul 2 CAEN in oras la Angajati
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Vezi toate clasamentele2017 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 5.050.080 RON. Profit: 2.123.947 RON
Cifra de afaceri: 5.050.080 RON. Profit: 2.123.947 RON
- Cifra de afaceri
- 5.050.080 RON +19.3% față de anul precedent
- Profit net
- 2.123.947 RON +40.18% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 -33.33% față de anul precedent
- Datorii
- 6.751.357 RON +114.52% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2017reper anualClasamentePremii si distinctii 2017Locul 1 in domeniu CAEN la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in judet la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in oras la Cifra de afaceri | Locul 1 in domeniu CAEN la Profit net | Locul 1 CAEN in judet la Profit net | Locul 1 CAEN in oras la Profit net | Locul 3 CAEN in judet la Angajati | Locul 2 CAEN in oras la Angajati
Locul 1 in domeniu CAEN la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in judet la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in oras la Cifra de afaceri | Locul 1 in domeniu CAEN la Profit net | Locul 1 CAEN in judet la Profit net | Locul 1 CAEN in oras la Profit net | Locul 3 CAEN in judet la Angajati | Locul 2 CAEN in oras la Angajati
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Vezi toate clasamentele2016 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 4.233.006 RON. Profit: 1.515.187 RON
Cifra de afaceri: 4.233.006 RON. Profit: 1.515.187 RON
- Cifra de afaceri
- 4.233.006 RON +21.16% față de anul precedent
- Profit net
- 1.515.187 RON +15.43% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 3 0% față de anul precedent
- Datorii
- 3.147.259 RON -30.89% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2016reper anualClasamentePremii si distinctii 2016Locul 1 in domeniu CAEN la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in judet la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in oras la Cifra de afaceri | Locul 1 in domeniu CAEN la Profit net | Locul 1 CAEN in judet la Profit net | Locul 1 CAEN in oras la Profit net | Locul 2 CAEN in judet la Angajati | Locul 2 CAEN in oras la Angajati
Locul 1 in domeniu CAEN la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in judet la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in oras la Cifra de afaceri | Locul 1 in domeniu CAEN la Profit net | Locul 1 CAEN in judet la Profit net | Locul 1 CAEN in oras la Profit net | Locul 2 CAEN in judet la Angajati | Locul 2 CAEN in oras la Angajati
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Vezi toate clasamentele2015 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 3.493.606 RON. Profit: 1.312.589 RON
Cifra de afaceri: 3.493.606 RON. Profit: 1.312.589 RON
- Cifra de afaceri
- 3.493.606 RON +0.75% față de anul precedent
- Profit net
- 1.312.589 RON -27.75% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 3 +50% față de anul precedent
- Datorii
- 4.553.823 RON +71.02% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2015Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.
Publicații ONRC
1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.
26.052026Mentiune · Buletin 20066/2026sedii secundare
sedii secundare, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii
- Companie
- KITLET S.R.L.
- CUI
- 30768885
- Tip în sursă
- Modification
- Data buletinului
- 26.05.2026
- Registrul Comerțului
- J2012000895337
- EUID
- ROONRC.J2012000895337
- Sediu
- Municipiul Fălticeni, Jud. Suceava, Strada ARMATEI, Nr. 3
- Județ
- Suceava
- Număr încheiere
- 420033
- Data încheierii
- 25.05.2026
- Număr dosar
- 2047712
- Data dosarului
- 20.05.2026
- Tribunal
- Suceava
- Registrator
- Ninela Rusu
Subiecte
sedii secundare
Documente menționate
- Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 2047712 din 20.05.2026
- Hotărâre asociat unic din 15.05.2026
Dosare instanță
0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată
Achiziții publice (SEAP)
Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro
Clasamente și premii
Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.
Distincții 2024
Adaugă gratuit distincția companiei pe website-ul tău.
Cifra de afaceri
Cifra de afaceri
Profit net
Profit net
Profit net
Angajati
Angajati
Recenzii
Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!
Firme similare
Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.
Firme de mărime apropiată — CAEN 7721, Suceava
Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 7721, Suceava
Alte firme din Suceava
Întrebări frecvente
Răspunsuri din datele publicate în acest profil.
Care este CUI-ul KITLET S.R.L.?
CUI-ul KITLET S.R.L. este 30768885.
Unde este sediul KITLET S.R.L.?
KITLET S.R.L. are sediul in Romania, SUCEAVA, Mun. Fălticeni, Str. Armatei nr. 3, 725200, Mun. Fălticeni, judetul SUCEAVA.
Cand a fost infiintata KITLET S.R.L.?
KITLET S.R.L. a fost infiintata in anul 2012 (14 ani de activitate).
Care a fost cifra de afaceri a KITLET S.R.L. in 2024?
In 2024, KITLET S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 25.598.933 RON.
Cati angajati are KITLET S.R.L.?
KITLET S.R.L. a raportat un numar mediu de 5 salariati in 2024.
Ce activitate are KITLET S.R.L.?
KITLET S.R.L. are codul CAEN principal 7721 (Activități de închiriere și leasing cu bunuri recreaționale și echipament sportiv).
Ce profit a inregistrat KITLET S.R.L. in 2024?
KITLET S.R.L. a inregistrat un profit net de 6.460.133 RON in 2024.
Surse și actualizare
Contextul datelor, într-un singur loc.
- Identificare și situație fiscală
- Registrele publice ANAF și ONRC
- Date financiare
- Bilanțurile anuale disponibile · 13 exerciții financiare
- Publicații ONRC
- 1 înregistrări încărcate
- Ultima actualizare a profilului
- 10 octombrie 2026
- Următoarea actualizare disponibilă
- 10 noiembrie 2026
Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.
Date personale (GDPR)
Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.