Profil de companie · informații din registrele publice
Surse și actualizareActualizat: 13 octombrie 2026 la 04:14
Despre TORDOI DAD CONSULT SRL
TORDOI DAD CONSULT SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Satu Mare, judetul SATU MARE, infiintata in 2012 (14 ani de activitate). Activeaza in sectorul tranzactii imobiliare (cod CAEN 7022). Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.
In 2024, TORDOI DAD CONSULT SRL a raportat o cifra de afaceri de 79.985 RON, in scadere fata de anul precedent (-16.2%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1, in scadere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 12 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 8.265 RON in 2012 la 79.985 RON in 2024.
Este inregistrata ca platitoare de TVA si in sistemul RO e-Factura din februarie 2024.
Compania, pe scurt
- Cifră de afaceri netă
- 79.985 RON
- Venituri totale
- 85.526 RON
- Cheltuieli totale
- 150.921 RON
- Profit brut
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON
- Marja profit net
- 0,00%
- Active imobilizate
- 119.806 RON
- Active circulante
- 265.787 RON
- Stocuri
- 5.437 RON
- Creanțe
- 212.686 RON
- Casa & conturi bănci
- 47.664 RON
- Capital propriu
- 323.291 RON
Contact
Adresă sediu social
Adresa fiscala
- Adresa
- Romania, SATU MARE, Mun. Satu Mare, Bld. Lucian Blaga nr. 415, 440247
- Cod postal
- 440247
Date juridice și fiscale
Detalii companie
- Forma proprietate
- Proprietate Privata Capital Privat Autohton
- Forma organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Stare inregistrare
- Înregistrat din 15.10.2012
- Organ fiscal competent
- Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Satu Mare
- Platitor TVA
- Da
Informatii fiscale
- RO e-Factura
- Da (din 1 februarie 2024)
Indicatori financiari
Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.
Evoluția companiei
2012 –2024 · RON
- An explorat în grafic
- 2024
- Cifră de afaceri
- 79.985 RON
- Rezultat net
- -65.395 RON
Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.
Toți indicatorii raportați
17 indicatori · valori exacte
| Indicator și explicație | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii | 79.985 RON | 95.488 RON |
| Venituri totaleToate veniturile raportate | 85.526 RON | 95.488 RON |
| Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate | 150.921 RON | 220.916 RON |
| Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț | 0 RON | 0 RON |
| Profit netCâmpul de profit net din bilanț | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut | 65.395 RON | 125.428 RON |
| Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero | 65.395 RON | 126.382 RON |
| Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung | 119.806 RON | 14.580 RON |
| Active circulanteActive folosite în activitatea curentă | 265.787 RON | 397.449 RON |
| Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante | 385.593 RON | 412.029 RON |
| StocuriBunuri și materiale în stoc | 5.437 RON | 4.105 RON |
| CreanțeSume de încasat | 212.686 RON | 196.788 RON |
| Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești | 47.664 RON | 196.556 RON |
| Datorii totaleTotalul datoriilor raportate | 63.669 RON | 25.847 RON |
| Capital propriuCapitaluri proprii raportate | 323.291 RON | 388.685 RON |
| Capital socialCapitalul social din bilanț | Neraportat | Neraportat |
| Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați | 1 persoane | 2 persoane |
Structura activelor
Distribuția activelor · 2024
Datorii și active
Comparație la finalul anului 2024
Datorii totale / active totale afișate
Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.
Rate de eficiență · 2024
- ROA
- 0,0 %Profit net / active totale
- ROE
- 0,0 %Profit net / capital propriu
- Lichiditate afișată
- 4,17 Active circulante / datorii totale
- Solvabilitate afișată
- 83,8 %Capital propriu / active totale
Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.
Bilanțuri anuale
Toate cele 13 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.
Venituri, cheltuieli și rezultate
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Cifră de afaceri netă | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit brut | Profit net | Pierdere brută | Pierdere netă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 79.985 -16,2% față de anul precedent | 85.526 | 150.921 | 0 | 0 | 65.395 | 65.395 |
| 2023 | 95.488 -72,8% față de anul precedent | 95.488 | 220.916 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 125.428 | 126.382 |
| 2022 | 351.102 +19,1% față de anul precedent | 351.102 | 223.637 | 127.465 +33,4% față de anul precedent | 124.305 +34,2% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2021 | 294.774 +59,5% față de anul precedent | 294.774 | 199.227 | 95.547 +32,8% față de anul precedent | 92.599 +32,0% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2020 | 184.875 -23,5% față de anul precedent | 228.071 | 156.136 | 71.935 -41,1% față de anul precedent | 70.152 -41,4% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2019 | 241.773 +8,3% față de anul precedent | 257.521 | 135.460 | 122.061 +41,0% față de anul precedent | 119.602 +41,8% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2018 | 223.254 +23,2% față de anul precedent | 223.254 | 136.711 | 86.543 +80,4% față de anul precedent | 84.319 +82,7% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2017 | 181.224 +51,4% față de anul precedent | 181.224 | 133.248 | 47.976 +2.981,3% față de anul precedent | 46.164 +12.723,3% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2016 | 119.728 +13,0% față de anul precedent | 119.728 | 118.171 | 1.557 -58,2% față de anul precedent | 360 -66,8% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2015 | 105.987 +47,6% față de anul precedent | 105.987 | 102.263 | 3.724 -90,4% față de anul precedent | 1.084 -97,0% față de anul precedent | Neraportat | 0 |
| 2014 | 71.810 +17,0% față de anul precedent | 71.810 | 33.158 | 38.652 -6,5% față de anul precedent | 36.497 -6,5% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2013 | 61.381 +642,7% față de anul precedent | 61.381 | 20.046 | 41.335 +1.550,8% față de anul precedent | 39.039 +2.137,2% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2012 | 8.265 | 8.265 | 5.761 | 2.504 | 1.745 | 0 | 0 |
Active și disponibilități
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Active imobilizate | Active circulante | Active totale | Stocuri | Creanțe | Casa și conturi la bănci |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 119.806 | 265.787 | 385.593 | 5.437 | 212.686 | 47.664 |
| 2023 | 14.580 | 397.449 | 412.029 | 4.105 | 196.788 | 196.556 |
| 2022 | 17.040 | 532.556 | 549.596 | 0 | 209.986 | 322.570 |
| 2021 | 39.415 | 503.824 | 543.239 | 0 | 206.318 | 297.506 |
| 2020 | 61.792 | 411.103 | 472.895 | 725 | 198.216 | 212.162 |
| 2019 | 84.167 | 342.466 | 426.633 | 641 | 189.914 | 151.911 |
| 2018 | 4.086 | 279.265 | 283.351 | 0 | 9.056 | 270.209 |
| 2017 | 5.675 | 176.988 | 182.663 | 0 | 313 | 176.675 |
| 2016 | 6.553 | 124.651 | 131.204 | 2.234 | 11.926 | 110.491 |
| 2015 | 7.432 | 94.884 | 102.316 | 12.594 | 1.696 | 80.594 |
| 2014 | 3.665 | 79.683 | 83.348 | 13.085 | 1.707 | 64.891 |
| 2013 | 4.544 | 39.031 | 43.575 | 0 | 0 | 39.031 |
| 2012 | 3.151 | 4.163 | 7.314 | 0 | 0 | 4.163 |
Datorii, capital și salariați
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Datorii totale | Capital propriu | Capital social | Număr mediu de salariați |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 63.669 +146,3% față de anul precedent | 323.291 | Neraportat | 1 -50,0% față de anul precedent |
| 2023 | 25.847 -28,7% față de anul precedent | 388.685 | Neraportat | 2 -33,3% față de anul precedent |
| 2022 | 36.248 -50,6% față de anul precedent | 515.068 | Neraportat | 3 -40,0% față de anul precedent |
| 2021 | 73.364 -23,1% față de anul precedent | 470.763 | Neraportat | 5 +66,7% față de anul precedent |
| 2020 | 95.374 -20,1% față de anul precedent | 378.164 | Neraportat | 3 -25,0% față de anul precedent |
| 2019 | 119.355 +61,4% față de anul precedent | 308.011 | Neraportat | 4 +33,3% față de anul precedent |
| 2018 | 73.942 +28,2% față de anul precedent | 209.409 | Neraportat | 3 -25,0% față de anul precedent |
| 2017 | 57.677 +10,3% față de anul precedent | 125.090 | Neraportat | 4 -20,0% față de anul precedent |
| 2016 | 52.285 +116,7% față de anul precedent | 78.926 | Neraportat | 5 |
| 2015 | 24.129 +311,3% față de anul precedent | 78.565 | Neraportat | 0 |
| 2014 | 5.867 +126,4% față de anul precedent | 77.481 | Neraportat | 0 |
| 2013 | 2.591 -54,9% față de anul precedent | 40.984 | Neraportat | 0 |
| 2012 | 5.748 | 1.945 | Neraportat | 0 |
„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.
Scor de risc estimat
O privire asupra indicatorilor financiari · 2024
Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.
Cum se calculează și cum se citește scorul?
Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.
Acționariat și capital
Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.
Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.
Persoane asociate
0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.
Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.
Conexiuni
Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.
Grafic conexiuni
Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.
Parcursul firmei
Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.
15 repere. O singură cronologie.
Din 2012 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.
2024 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 79.985 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 79.985 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 79.985 RON -16.24% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 65.395 RON
- Angajati
- 1 -50% față de anul precedent
- Datorii
- 63.669 RON +146.33% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2024Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.
Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.
2023 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 95.488 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 95.488 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 95.488 RON -72.8% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 126.382 RON
- Angajati
- 2 -33.33% față de anul precedent
- Datorii
- 25.847 RON -28.69% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20232022 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 351.102 RON. Profit: 124.305 RON
Cifra de afaceri: 351.102 RON. Profit: 124.305 RON
- Cifra de afaceri
- 351.102 RON +19.11% față de anul precedent
- Profit net
- 124.305 RON +34.24% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 3 -40% față de anul precedent
- Datorii
- 36.248 RON -50.59% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20222021 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 294.774 RON. Profit: 92.599 RON
Cifra de afaceri: 294.774 RON. Profit: 92.599 RON
- Cifra de afaceri
- 294.774 RON +59.45% față de anul precedent
- Profit net
- 92.599 RON +32% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 5 +66.67% față de anul precedent
- Datorii
- 73.364 RON -23.08% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20212020 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 184.875 RON. Profit: 70.152 RON
Cifra de afaceri: 184.875 RON. Profit: 70.152 RON
- Cifra de afaceri
- 184.875 RON -23.53% față de anul precedent
- Profit net
- 70.152 RON -41.35% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 3 -25% față de anul precedent
- Datorii
- 95.374 RON -20.09% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20202019 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 241.773 RON. Profit: 119.602 RON
Cifra de afaceri: 241.773 RON. Profit: 119.602 RON
- Cifra de afaceri
- 241.773 RON +8.3% față de anul precedent
- Profit net
- 119.602 RON +41.84% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 4 +33.33% față de anul precedent
- Datorii
- 119.355 RON +61.42% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20192018 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 223.254 RON. Profit: 84.319 RON
Cifra de afaceri: 223.254 RON. Profit: 84.319 RON
- Cifra de afaceri
- 223.254 RON +23.19% față de anul precedent
- Profit net
- 84.319 RON +82.65% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 3 -25% față de anul precedent
- Datorii
- 73.942 RON +28.2% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20182017 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 181.224 RON. Profit: 46.164 RON
Cifra de afaceri: 181.224 RON. Profit: 46.164 RON
- Cifra de afaceri
- 181.224 RON +51.36% față de anul precedent
- Profit net
- 46.164 RON +12723.33% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 4 -20% față de anul precedent
- Datorii
- 57.677 RON +10.31% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20172016 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 119.728 RON. Profit: 360 RON
Cifra de afaceri: 119.728 RON. Profit: 360 RON
- Cifra de afaceri
- 119.728 RON +12.96% față de anul precedent
- Profit net
- 360 RON -66.79% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 5
- Datorii
- 52.285 RON +116.69% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20162015 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 105.987 RON. Profit: 1.084 RON
Cifra de afaceri: 105.987 RON. Profit: 1.084 RON
- Cifra de afaceri
- 105.987 RON +47.59% față de anul precedent
- Profit net
- 1.084 RON -97.03% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 24.129 RON +311.27% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20152014 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 71.810 RON. Profit: 36.497 RON
Cifra de afaceri: 71.810 RON. Profit: 36.497 RON
- Cifra de afaceri
- 71.810 RON +16.99% față de anul precedent
- Profit net
- 36.497 RON -6.51% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 5.867 RON +126.44% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20142013 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 61.381 RON. Profit: 39.039 RON
Cifra de afaceri: 61.381 RON. Profit: 39.039 RON
- Cifra de afaceri
- 61.381 RON +642.66% față de anul precedent
- Profit net
- 39.039 RON +2137.19% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 2.591 RON -54.92% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20132012 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 8.265 RON. Profit: 1.745 RON
Cifra de afaceri: 8.265 RON. Profit: 1.745 RON
- Cifra de afaceri
- 8.265 RON
- Profit net
- 1.745 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 5.748 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2012ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataTORDOI DAD CONSULT SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7022 in Mun. Satu Mare (SATU MARE)
TORDOI DAD CONSULT SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7022 in Mun. Satu Mare (SATU MARE)
Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.
Publicații ONRC
0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.
Dosare instanță
0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată
Achiziții publice (SEAP)
Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro
Clasamente și premii
Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.
Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.
Recenzii
Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!
Firme similare
Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.
Firme de mărime apropiată — CAEN 7022, Satu Mare
Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 7022, Satu Mare
Alte firme din Satu Mare
Întrebări frecvente
Răspunsuri din datele publicate în acest profil.
Care este CUI-ul TORDOI DAD CONSULT SRL?
CUI-ul TORDOI DAD CONSULT SRL este 30785053.
Unde este sediul TORDOI DAD CONSULT SRL?
TORDOI DAD CONSULT SRL are sediul in Romania, SATU MARE, Mun. Satu Mare, Bld. Lucian Blaga nr. 415, 440247, Mun. Satu Mare, judetul SATU MARE.
Cand a fost infiintata TORDOI DAD CONSULT SRL?
TORDOI DAD CONSULT SRL a fost infiintata in anul 2012 (14 ani de activitate).
Care a fost cifra de afaceri a TORDOI DAD CONSULT SRL in 2024?
In 2024, TORDOI DAD CONSULT SRL a raportat o cifra de afaceri de 79.985 RON.
Cati angajati are TORDOI DAD CONSULT SRL?
TORDOI DAD CONSULT SRL a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.
Ce activitate are TORDOI DAD CONSULT SRL?
TORDOI DAD CONSULT SRL are codul CAEN principal 7022.
Ce profit a inregistrat TORDOI DAD CONSULT SRL in 2024?
TORDOI DAD CONSULT SRL a inregistrat o pierdere neta de 65.395 RON in 2024.
Surse și actualizare
Contextul datelor, într-un singur loc.
- Identificare și situație fiscală
- Registrele publice ANAF și ONRC
- Date financiare
- Bilanțurile anuale disponibile · 13 exerciții financiare
- Publicații ONRC
- 0 înregistrări încărcate
- Ultima actualizare a profilului
- 13 octombrie 2026
- Următoarea actualizare disponibilă
- 13 noiembrie 2026
Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.
Date personale (GDPR)
Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.