Activ Plătitor TVA

HOME FAMILY CONSTRUCT S.R.L.

CUI: 30809861
CIF: RO30809861
Reg. Com.: J40/12125/2012
CAEN: 6820
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 19 octombrie 2012 · 13 ani
Distribuie:

Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 22:02

Despre HOME FAMILY CONSTRUCT S.R.L.

HOME FAMILY CONSTRUCT S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 2 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2012 (13 ani de activitate). Activitatea principala este "Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate" (cod CAEN 6820), in sectorul intermedieri financiare si asigurari. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, HOME FAMILY CONSTRUCT S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 426.191 RON, relativ stabila fata de anul precedent (+4.3%). Profitul net inregistrat a fost de 167.683 RON (in scadere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 2, in crestere fata de anul anterior. Datoriile raportate (3.695.857 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
426.191 RON
Venituri totale
502.491 RON
Cheltuieli totale
302.567 RON
Profit brut
199.924 RON
Profit net
167.683 RON
Marja profit net
39,34%
Active imobilizate
1.942.368 RON
Active circulante
2.141.461 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
204.502 RON
Casa & conturi bănci
1.936.959 RON
Capital propriu
311.683 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Cal. Moşilor nr. 231, 20871
Detalii adresaCAM.1
Telefon0725562182

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Cal. Moşilor nr. 231, 20871
Cod poștal: 20871
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Cal. Moşilor nr. 231, 20871
Detalii
CAM.1
Cod postal
20871
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 19.10.2012
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Da

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2012 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
426.191 RON
Rezultat net
167.683 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 426.191 RON 408.676 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 502.491 RON 455.180 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 302.567 RON 199.135 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 199.924 RON 256.045 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 167.683 RON 252.768 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 1.942.368 RON 1.979.156 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 2.141.461 RON 1.878.194 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 4.083.829 RON 3.857.350 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 204.502 RON 78.080 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 1.936.959 RON 1.800.114 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 3.695.857 RON 1.896.906 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 311.683 RON 1.960.721 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 2 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active4.083.829RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

90,5 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale4.083.829 RON
Datorii totale3.695.857 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
4,1 %Profit net / active totale
ROE
53,8 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,58 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
7,6 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 13 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

13 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 426.191 +4,3% față de anul precedent 502.491 302.567 199.924 -21,9% față de anul precedent 167.683 -33,7% față de anul precedent 0 0
2023 408.676 -34,0% față de anul precedent 455.180 199.135 256.045 -28,0% față de anul precedent 252.768 -27,9% față de anul precedent 0 0
2022 618.984 +3,5% față de anul precedent 619.170 263.740 355.430 -10,9% față de anul precedent 350.411 -8,0% față de anul precedent 0 0
2021 598.032 +7,4% față de anul precedent 598.033 199.364 398.669 +17,4% față de anul precedent 380.728 +13,8% față de anul precedent 0 0
2020 556.739 +5,0% față de anul precedent 556.739 217.007 339.732 +3,2% față de anul precedent 334.440 +3,2% față de anul precedent 0 0
2019 530.399 +15,4% față de anul precedent 530.416 201.096 329.320 +13,3% față de anul precedent 324.015 +13,3% față de anul precedent 0 0
2018 459.570 +143,4% față de anul precedent 459.656 169.040 290.616 +171,8% față de anul precedent 286.019 +167,5% față de anul precedent 0 0
2017 188.843 +177,0% față de anul precedent 188.867 81.959 106.908 +1.585,2% față de anul precedent 106.908 +1.585,2% față de anul precedent 0 0
2016 68.185 -6,2% față de anul precedent 68.185 61.841 6.344 6.344 0 0
2015 72.698 72.708 94.596 0 0 Neraportat 21.888
2014 0 140 96.347 0 0 96.207 96.207
2013 0 11 49.755 0 0 49.744 49.744
2012 0 3 33.076 0 0 33.073 33.073

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

13 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 1.942.368 2.141.461 4.083.829 0 204.502 1.936.959
2023 1.979.156 1.878.194 3.857.350 0 78.080 1.800.114
2022 2.018.322 1.579.725 3.598.047 0 114.132 1.465.593
2021 2.038.959 1.164.592 3.203.551 0 24.247 1.140.345
2020 2.063.342 782.376 2.845.718 0 -18.713 801.089
2019 2.095.708 416.365 2.512.073 0 -25.399 441.764
2018 2.128.075 317.583 2.445.658 0 -18.885 336.468
2017 2.154.428 34.832 2.189.260 0 9.652 25.180
2016 2.185.483 13.834 2.199.317 0 9.000 4.834
2015 2.216.537 6.549 2.223.086 0 6.108 441
2014 2.247.592 451 2.248.043 0 0 451
2013 2.278.647 425 2.279.072 0 0 425
2012 2.309.701 587 2.310.288 0 0 587

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

13 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 3.695.857 +94,8% față de anul precedent 311.683 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2023 1.896.906 +1,0% față de anul precedent 1.960.721 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 1.878.303 +1,8% față de anul precedent 1.707.953 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2021 1.846.009 -1,2% față de anul precedent 1.357.542 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2020 1.868.904 -0,0% față de anul precedent 976.814 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2019 1.869.699 -12,1% față de anul precedent 642.374 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2018 2.127.299 -6,6% față de anul precedent 318.359 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2017 2.276.720 -4,9% față de anul precedent -87.460 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2016 2.393.685 -1,2% față de anul precedent -194.368 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2015 2.423.798 -0,1% față de anul precedent -200.712 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2014 2.426.868 +2,8% față de anul precedent -178.825 Neraportat 2 -50,0% față de anul precedent
2013 2.361.689 +0,8% față de anul precedent -82.617 Neraportat 4
2012 2.343.161 -32.873 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

34din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare19 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor5 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate10 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

14 repere. O singură cronologie.

Din 2012 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2012 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
14 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 426.191 RON. Profit: 167.683 RON

Cifra de afaceri: 426.191 RON. Profit: 167.683 RON

Cifra de afaceri
426.191 RON +4.29% față de anul precedent
Profit net
167.683 RON -33.66% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
3.695.857 RON +94.84% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 408.676 RON. Profit: 252.768 RON

Cifra de afaceri: 408.676 RON. Profit: 252.768 RON

Cifra de afaceri
408.676 RON -33.98% față de anul precedent
Profit net
252.768 RON -27.87% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
1.896.906 RON +0.99% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 618.984 RON. Profit: 350.411 RON

Cifra de afaceri: 618.984 RON. Profit: 350.411 RON

Cifra de afaceri
618.984 RON +3.5% față de anul precedent
Profit net
350.411 RON -7.96% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
1.878.303 RON +1.75% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 598.032 RON. Profit: 380.728 RON

Cifra de afaceri: 598.032 RON. Profit: 380.728 RON

Cifra de afaceri
598.032 RON +7.42% față de anul precedent
Profit net
380.728 RON +13.84% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
1.846.009 RON -1.23% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 556.739 RON. Profit: 334.440 RON

Cifra de afaceri: 556.739 RON. Profit: 334.440 RON

Cifra de afaceri
556.739 RON +4.97% față de anul precedent
Profit net
334.440 RON +3.22% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
1.868.904 RON -0.04% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 530.399 RON. Profit: 324.015 RON

Cifra de afaceri: 530.399 RON. Profit: 324.015 RON

Cifra de afaceri
530.399 RON +15.41% față de anul precedent
Profit net
324.015 RON +13.28% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
1.869.699 RON -12.11% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 459.570 RON. Profit: 286.019 RON

Cifra de afaceri: 459.570 RON. Profit: 286.019 RON

Cifra de afaceri
459.570 RON +143.36% față de anul precedent
Profit net
286.019 RON +167.54% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
2.127.299 RON -6.56% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 188.843 RON. Profit: 106.908 RON

Cifra de afaceri: 188.843 RON. Profit: 106.908 RON

Cifra de afaceri
188.843 RON +176.96% față de anul precedent
Profit net
106.908 RON +1585.18% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
2.276.720 RON -4.89% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 68.185 RON. Profit: 6.344 RON

Cifra de afaceri: 68.185 RON. Profit: 6.344 RON

Cifra de afaceri
68.185 RON -6.21% față de anul precedent
Profit net
6.344 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
2.393.685 RON -1.24% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 72.698 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 72.698 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
72.698 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
21.888 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
2.423.798 RON -0.13% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
96.207 RON
Angajati
2 -50% față de anul precedent
Datorii
2.426.868 RON +2.76% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
49.744 RON
Angajati
4
Datorii
2.361.689 RON +0.79% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013

2012 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
33.073 RON
Angajati
0
Datorii
2.343.161 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataHOME FAMILY CONSTRUCT S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6820 in Sector 2 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

HOME FAMILY CONSTRUCT S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6820 in Sector 2 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

14 din 14 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 6820, Municipiul Bucureşti

MARI TOP CONSTRUCT SRL
CUI: 22949546CAEN: 6820
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2007-12-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
426.324 RON
Profit
139.161 RON
Angajati
1
TEXON INTERNATIONAL SRL
CUI: 15212176CAEN: 6820
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2003-02-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
426.092 RON
Profit
175.338 RON
Angajati
1
KAMINA PROPERTIES SRL
CUI: 32453280CAEN: 6820
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2013-11-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
426.682 RON
Profit
139.682 RON
Angajati
1
MULLER & PEMBROKE FINANCIAL SRL
CUI: 17901568CAEN: 6820
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2005-08-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
425.854 RON
Profit
165.055 RON
Angajati
1
VELARIUM ESTATE S.R.L.
CUI: 45331101CAEN: 6820
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2021-12-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
432.536 RON
Profit
68.113 RON
Angajati
0
MUNACTIV SA
CUI: 24050057CAEN: 6820
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2008-06-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
421.547 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 6820, Municipiul Bucureşti

HAWKRIDGE IMOBILIARE SRL
CUI: 30793013CAEN: 6820
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2012-10-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
7.392.899 RON
Profit
172.086 RON
Angajati
1
ANALEX DESIGN SRL
CUI: 30760598CAEN: 6820
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2012-10-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.366.973 RON
Profit
59.167 RON
Angajati
3
MEAT PACK INVEST SRL
CUI: 30820487CAEN: 6820
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2012-10-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
597.023 RON
Profit
199.081 RON
Angajati
1

Alte firme din Municipiul Bucureşti

HIGH LEVEL TRADE SRL
CUI: 30809829CAEN: 7311
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2012-10-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
7.816.248 RON
Profit
176.372 RON
Angajati
20
ENDO CLINIC PITILA S.R.L.
CUI: 30804589CAEN: 8623
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2012-10-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
603.149 RON
Profit
333.401 RON
Angajati
0
ITEM-V CONSTRUCŢII SRL
CUI: 30810645CAEN: 4100
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2012-10-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.660.085 RON
Profit
192.068 RON
Angajati
8
SUPPORT ACCOUNTING TASKS S.R.L.
CUI: 30776896CAEN: 8210
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2012-10-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
58.680 RON
Profit
6.610 RON
Angajati
1
NICOL FISHING SRL
CUI: 30837250CAEN: 4763
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2012-10-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
67.837 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
EWE HĂLCHIU SOLAR SRL
CUI: 30461260CAEN: 3512
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2012-07-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
611.920 RON
Profit
750.626 RON
Angajati
0
PKW/LKW CONSULTING SRL
CUI: 31094722CAEN: 9531
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2013-01-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
278.288 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
METROHM ANALYTICS ROMANIA SRL
CUI: 26157581CAEN: 4664
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2009-10-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
15.845.030 RON
Profit
1.008.469 RON
Angajati
6
FORMAT LADY ONLINE SRL
CUI: 33888096CAEN: 7111
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2014-12-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
85.098 RON
Profit
30.121 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul HOME FAMILY CONSTRUCT S.R.L.?

CUI-ul HOME FAMILY CONSTRUCT S.R.L. este 30809861.

Unde este sediul HOME FAMILY CONSTRUCT S.R.L.?

HOME FAMILY CONSTRUCT S.R.L. are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Cal. Moşilor nr. 231, 20871, Sector 2 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata HOME FAMILY CONSTRUCT S.R.L.?

HOME FAMILY CONSTRUCT S.R.L. a fost infiintata in anul 2012 (13 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a HOME FAMILY CONSTRUCT S.R.L. in 2024?

In 2024, HOME FAMILY CONSTRUCT S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 426.191 RON.

Cati angajati are HOME FAMILY CONSTRUCT S.R.L.?

HOME FAMILY CONSTRUCT S.R.L. a raportat un numar mediu de 2 salariati in 2024.

Ce activitate are HOME FAMILY CONSTRUCT S.R.L.?

HOME FAMILY CONSTRUCT S.R.L. are codul CAEN principal 6820 (Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate).

Ce profit a inregistrat HOME FAMILY CONSTRUCT S.R.L. in 2024?

HOME FAMILY CONSTRUCT S.R.L. a inregistrat un profit net de 167.683 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 13 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.