Radiat

IN LAB COSMETICS S.R.L.

CUI: 30900497
CIF: 30900497
Reg. Com.: J05/1942/2012
CAEN: 4645
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 13 noiembrie 2012 · 13 ani
Radiată din: 23 februarie 2026
Distribuie:

Comerţ cu ridicata al produselor cosmetice şi de parfumerie

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 20:49

Despre IN LAB COSMETICS S.R.L.

IN LAB COSMETICS S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Oradea, judetul BIHOR, infiintata in 2012 (13 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu ridicata al produselor cosmetice şi de parfumerie" (cod CAEN 4645), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Conform datelor oficiale, firma figureaza in prezent ca radiat (din februarie 2026).

In 2024, IN LAB COSMETICS S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 13.415 RON. Profitul net inregistrat a fost de 0 RON. Pe parcursul ultimilor 12 ani, cifra de afaceri a crescut de la 9.318 RON in 2012 la 13.415 RON in 2024. Datoriile raportate (125.327 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Conducerea inregistrata cuprinde 2 persoane (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
13.415 RON
Venituri totale
15.216 RON
Cheltuieli totale
26.266 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
46.944 RON
Stocuri
39.155 RON
Creanțe
7.555 RON
Casa & conturi bănci
234 RON
Capital propriu
-78.383 RON

Contact

AdresaRomania, BIHOR, Mun. Oradea, Str. Alba Iulia nr. 14
Telefon0720400300

Adresă sediu social

Romania, BIHOR, Mun. Oradea, Str. Alba Iulia nr. 14
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, BIHOR, Mun. Oradea, Str. Alba Iulia nr. 14
Date juridice și fiscale

Alte date din registru

Data inactivării în sursă
23 februarie 2026

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton Si Strain
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Radiere din 23.02.2026
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bihor
Platitor TVA
Nu

Informatii fiscale

TVA la incasare
21 martie 2013 - 1 februarie 2016

Stare inactivitate

Data inactivare
24 iunie 2016
Data reactivare
18 mai 2022

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2012 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
13.415 RON
Rezultat net
-11.050 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 13.415 RON 0 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 15.216 RON 0 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 26.266 RON 148 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 11.050 RON 148 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 11.050 RON 148 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 46.944 RON 5.629 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 46.944 RON 5.629 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 39.155 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 7.555 RON 5.629 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 234 RON 0 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 125.327 RON 72.962 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -78.383 RON -67.333 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active46.944RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

267,0 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale46.944 RON
Datorii totale125.327 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,37 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-167,0 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 13 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

13 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 13.415 15.216 26.266 0 0 11.050 11.050
2023 0 0 148 0 0 148 148
2022 0 0 0 0 0 0 0
2021 0 0 0 0 0 0 0
2020 0 0 0 0 0 0 0
2019 0 0 0 0 0 0 0
2018 0 0 0 0 0 0 0
2017 0 0 0 0 0 0 0
2016 0 -100,0% față de anul precedent 0 155 0 0 155 155
2015 200 -98,0% față de anul precedent 200 25.202 0 0 Neraportat 25.002
2014 10.230 -51,6% față de anul precedent 10.310 38.512 0 0 28.202 28.511
2013 21.125 +126,7% față de anul precedent 22.273 42.169 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 19.896 20.564
2012 9.318 9.803 2.622 7.181 6.887 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

13 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 46.944 46.944 39.155 7.555 234
2023 0 5.629 5.629 0 5.629 0
2022 0 6.561 6.561 0 6.561 0
2021 0 6.561 6.561 0 6.561 0
2020 0 6.561 6.561 0 6.561 0
2019 0 6.561 6.561 0 6.561 0
2018 0 6.561 6.561 0 6.561 0
2017 0 6.561 6.561 0 6.561 0
2016 0 6.561 6.561 0 6.561 0
2015 0 4.888 4.888 0 4.907 -19
2014 0 28.565 28.565 22.627 5.904 34
2013 20 29.304 29.324 20.841 5.445 3.018
2012 0 23.893 23.893 20.921 2.201 771

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

13 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 125.327 +71,8% față de anul precedent -78.383 Neraportat 0
2023 72.962 -1,1% față de anul precedent -67.333 Neraportat 0
2022 73.746 0,0% față de anul precedent -67.185 Neraportat 0
2021 73.746 0,0% față de anul precedent -67.185 Neraportat 0
2020 73.746 0,0% față de anul precedent -67.185 Neraportat 0
2019 73.746 0,0% față de anul precedent -67.185 Neraportat 0
2018 73.746 0,0% față de anul precedent -67.185 Neraportat 0
2017 73.746 0,0% față de anul precedent -67.185 Neraportat 0
2016 73.746 +2,5% față de anul precedent -67.185 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2015 71.919 +1,9% față de anul precedent -67.031 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2014 70.553 +64,8% față de anul precedent -41.988 Neraportat 1
2013 42.801 +154,7% față de anul precedent -13.477 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2012 16.806 7.087 Neraportat 2

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

80din 100 de puncte
Risc crescut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive20 / 20
Lichiditate15 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

2 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
CRCRISTINA RALUCA MĂNĂILĂadministratorNeraportatăNeraportată
CRCRISTINA- RALUCA MĂNĂILĂadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

21 repere. O singură cronologie.

Din 2012 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2012 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
21 repere · toți anii

2026 3 repere

Stare companieStare companieFirma a fost radiataCompania a fost radiata din Registrul Comertului.

Compania a fost radiata din Registrul Comertului.

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 7119/2026radiere firmă. Motivul radierii este conform art. 227 coroborat cu art. 235 din Legea nr. 31/1990

radiere firmă. Motivul radierii este conform art. 227 coroborat cu art. 235 din Legea nr. 31/1990

Deschide înregistrarea completă
data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 4971/2026Conținutul mențiunii nu este precizat în sursă.

Conținutul mențiunii nu este precizat în sursă.

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 13.415 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 13.415 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
13.415 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
11.050 RON
Angajati
0
Datorii
125.327 RON +71.77% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
148 RON
Angajati
0
Datorii
72.962 RON -1.06% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
73.746 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022
Stare companieStare companieFirma a fost reactivataCompania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.

Compania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
73.746 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
73.746 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
73.746 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
73.746 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
73.746 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 3 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
155 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
73.746 RON +2.54% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016
Stare companieStare companieFirma a fost declarata inactivaCompania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

Compania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 200 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 200 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
200 RON -98.04% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
25.002 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
71.919 RON +1.94% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 10.230 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 10.230 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
10.230 RON -51.57% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
28.511 RON
Angajati
1
Datorii
70.553 RON +64.84% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 21.125 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 21.125 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
21.125 RON +126.71% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
20.564 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
42.801 RON +154.68% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 9.318 RON. Profit: 6.887 RON

Cifra de afaceri: 9.318 RON. Profit: 6.887 RON

Cifra de afaceri
9.318 RON
Profit net
6.887 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2
Datorii
16.806 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012
Cele mai recente 20 repere; restul se încarcă în pagină.20 din 21 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

2 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

23.022026Mentiune · Buletin 7119/2026radiere firmă. Motivul radierii este conform art. 227 coroborat cu art. 235 din Legea nr. 31/1990

radiere firmă. Motivul radierii este conform art. 227 coroborat cu art. 235 din Legea nr. 31/1990

Companie
IN LAB COSMETICS S.R.L.
CUI
30900497
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
23.02.2026
Registrul Comerțului
J5/1942/2012
EUID
ROONRC.J5/1942/2012
Sediu
Jud. Bihor, Municipiul Oradea, Strada ALBA IULIA, Nr. 14
Județ
Bihor
Număr încheiere
153522
Data încheierii
23.02.2026
Număr dosar
745756
Data dosarului
18.02.2026
Tribunal
Bihor
Registrator
Anca-Laura Anton

Subiecte

radiere firmă. Motivul radierii este conform art. 227 coroborat cu art. 235 din Legea nr. 31/1990

Vezi Buletinul ONRC nr. 7119/2026 (PDF)
09.022026Mentiune · Buletin 4971/2026Detalii în înregistrarea disponibilă.
Companie
IN LAB COSMETICS S.R.L.
CUI
30900497
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
09.02.2026
Registrul Comerțului
J5/1942/2012
EUID
ROONRC.J5/1942/2012
Sediu
Jud. Bihor, Municipiul Oradea, Strada ALBA IULIA, Nr. 14
Județ
Bihor
Număr încheiere
105633
Data încheierii
09.02.2026
Număr dosar
273791
Data dosarului
22.01.2026
Tribunal
Bihor
Registrator
Elena-Simona Catrina
Vezi Buletinul ONRC nr. 4971/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Cele mai mari firme — CAEN 4645, Bihor

ETERNAL BEAUTY SRL
CUI: 8530622CAEN: 4645
Activ
BIHOR, Mun. Salonta1996-06-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
44.908.992 RON
Profit
2.788.774 RON
Angajati
51
ABA-RO SRL
CUI: 6158000CAEN: 4645
Activ
BIHOR, Mun. Oradea1994-09-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
34.328.988 RON
Profit
3.268.661 RON
Angajati
23
PRO BEAUTY ONLINE S.R.L.
CUI: 27820886CAEN: 4645
Activ
BIHOR, Mun. Salonta2010-12-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
9.552.237 RON
Profit
130.124 RON
Angajati
2
TERTIA COSMETIC SRL
CUI: 8274443CAEN: 4645
Activ
BIHOR, Mun. Oradea1996-03-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.017.200 RON
Profit
148.079 RON
Angajati
13
SOHO DISTRIBUŢIE S.R.L.
CUI: 25149181CAEN: 4645
Activ
BIHOR, Sat Paleu Com. Paleu2009-02-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.826.936 RON
Profit
0 RON
Angajati
5
L.N.C. LOGISTIC SRL
CUI: 24571004CAEN: 4645
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2008-10-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.721.324 RON
Profit
23.074 RON
Angajati
11
RULLY COMERT SRL
CUI: 3292520CAEN: 4645
Activ
BIHOR, Mun. Oradea1993-02-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.784.711 RON
Profit
60.817 RON
Angajati
7
SELECTIVE STYL SRL
CUI: 9519053CAEN: 4645
Activ
BIHOR, Sat Sântandrei Com. Sântandrei1997-06-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.436.667 RON
Profit
350.351 RON
Angajati
4
BEAUTYWOOD RO S.R.L.
CUI: 35480424CAEN: 4645
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2016-01-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.632.858 RON
Profit
27.925 RON
Angajati
4
LANET & CRIS COSMETICS SRL
CUI: 14272366CAEN: 4645
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2001-11-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.465.379 RON
Profit
70.191 RON
Angajati
6

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul IN LAB COSMETICS S.R.L.?

CUI-ul IN LAB COSMETICS S.R.L. este 30900497.

Unde este sediul IN LAB COSMETICS S.R.L.?

IN LAB COSMETICS S.R.L. are sediul in Romania, BIHOR, Mun. Oradea, Str. Alba Iulia nr. 14, Mun. Oradea, judetul BIHOR.

Cand a fost infiintata IN LAB COSMETICS S.R.L.?

IN LAB COSMETICS S.R.L. a fost infiintata in anul 2012 (13 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a IN LAB COSMETICS S.R.L. in 2024?

In 2024, IN LAB COSMETICS S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 13.415 RON.

Ce activitate are IN LAB COSMETICS S.R.L.?

IN LAB COSMETICS S.R.L. are codul CAEN principal 4645 (Comerţ cu ridicata al produselor cosmetice şi de parfumerie).

Ce profit a inregistrat IN LAB COSMETICS S.R.L. in 2024?

IN LAB COSMETICS S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 11.050 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 13 exerciții financiare
Publicații ONRC
2 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.