Activ

PAUSIN CAR SRL

CUI: 30910202
CIF: 30910202
Reg. Com.: J22/1949/2012
CAEN: 4932
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 15 noiembrie 2012 · 13 ani
Distribuie:

Transporturi terestre de pasageri, ocazionale

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 08:47

Despre PAUSIN CAR SRL

PAUSIN CAR SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Iaşi, judetul IAŞI, infiintata in 2012 (13 ani de activitate). Activitatea principala este "Transporturi terestre de pasageri, ocazionale" (cod CAEN 4932), in sectorul transport si depozitare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, PAUSIN CAR SRL a raportat o cifra de afaceri de 70.129 RON, in scadere fata de anul precedent (-38.3%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 12 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 2.300 RON in 2012 la 70.129 RON in 2024.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
70.129 RON
Venituri totale
70.129 RON
Cheltuieli totale
87.319 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
23.180 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
4 RON
Casa & conturi bănci
23.176 RON
Capital propriu
-17.653 RON

Contact

AdresaRomania, IAŞI, Mun. Iaşi, Str. Bradului nr. 19, 700660

Adresă sediu social

Romania, IAŞI, Mun. Iaşi, Str. Bradului nr. 19, 700660
Cod poștal: 700660
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, IAŞI, Mun. Iaşi, Str. Bradului nr. 19, 700660
Cod postal
700660
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 15.11.2012
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2012 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
70.129 RON
Rezultat net
-17.190 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 70.129 RON 113.566 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 70.129 RON 113.566 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 87.319 RON 113.133 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 433 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 17.190 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 17.190 RON 703 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 3.361 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 23.180 RON 54.569 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 23.180 RON 57.930 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 4 RON 0 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 23.176 RON 54.569 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 48.252 RON 65.812 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -17.653 RON -463 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active23.180RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

208,2 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale23.180 RON
Datorii totale48.252 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,48 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-76,2 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 13 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

13 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 70.129 -38,3% față de anul precedent 70.129 87.319 0 -100,0% față de anul precedent 0 17.190 17.190
2023 113.566 -33,4% față de anul precedent 113.566 113.133 433 -99,6% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 0 703
2022 170.403 +29,5% față de anul precedent 174.267 66.743 107.524 +73,4% față de anul precedent 104.040 +73,0% față de anul precedent 0 0
2021 131.571 +51,5% față de anul precedent 131.671 69.674 61.997 +25,2% față de anul precedent 60.148 +25,3% față de anul precedent 0 0
2020 86.831 +15,8% față de anul precedent 86.831 37.309 49.522 +106,8% față de anul precedent 48.008 +107,0% față de anul precedent 0 0
2019 74.995 +32,6% față de anul precedent 74.995 51.053 23.942 +1.319,2% față de anul precedent 23.191 +2.281,0% față de anul precedent 0 0
2018 56.546 +47,1% față de anul precedent 56.546 54.859 1.687 974 0 0
2017 38.450 -20,9% față de anul precedent 38.450 44.330 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 5.880 6.867
2016 48.612 -40,4% față de anul precedent 48.612 35.194 13.418 +110,3% față de anul precedent 11.960 +206,4% față de anul precedent 0 0
2015 81.566 +27,9% față de anul precedent 82.566 76.186 6.380 -67,7% față de anul precedent 3.904 -78,1% față de anul precedent Neraportat 0
2014 63.784 -1,0% față de anul precedent 63.784 44.013 19.771 -29,4% față de anul precedent 17.858 -32,5% față de anul precedent 0 0
2013 64.426 +2.701,1% față de anul precedent 64.426 36.435 27.991 26.451 0 0
2012 2.300 2.300 6.015 0 0 3.715 3.715

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

13 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 23.180 23.180 0 4 23.176
2023 3.361 54.569 57.930 0 0 54.569
2022 11.428 319.704 331.132 0 0 319.704
2021 19.494 216.200 235.694 1.600 0 214.600
2020 26.473 106.994 133.467 0 0 106.994
2019 26.473 64.628 91.101 0 0 64.628
2018 26.473 52.892 79.365 0 0 52.892
2017 26.473 77.116 103.589 0 0 77.116
2016 26.473 90.914 117.387 0 0 90.914
2015 26.473 84.517 110.990 0 0 84.517
2014 59.045 51.030 110.075 0 0 51.030
2013 26.667 1.138 27.805 0 0 1.138
2012 40.564 2.165 42.729 0 0 2.165

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

13 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 48.252 -26,7% față de anul precedent -17.653 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 65.812 +46,3% față de anul precedent -463 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 44.980 -16,1% față de anul precedent 286.152 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2021 53.582 +135,0% față de anul precedent 182.112 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2020 22.804 +33,0% față de anul precedent 121.964 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2019 17.145 -48,7% față de anul precedent 73.956 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2018 33.426 -47,4% față de anul precedent 50.765 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2017 63.582 -12,8% față de anul precedent 49.791 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2016 72.942 -12,6% față de anul precedent 56.658 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2015 83.475 -12,7% față de anul precedent 44.698 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2014 95.590 +1.863,2% față de anul precedent 40.793 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2013 4.869 -89,5% față de anul precedent 22.936 Neraportat 2
2012 46.244 -3.515 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

90din 100 de puncte
Risc crescut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive20 / 20
Lichiditate15 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

14 repere. O singură cronologie.

Din 2012 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2012 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
14 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 70.129 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 70.129 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
70.129 RON -38.25% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
17.190 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
48.252 RON -26.68% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 113.566 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 113.566 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
113.566 RON -33.35% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
703 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
65.812 RON +46.31% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 170.403 RON. Profit: 104.040 RON

Cifra de afaceri: 170.403 RON. Profit: 104.040 RON

Cifra de afaceri
170.403 RON +29.51% față de anul precedent
Profit net
104.040 RON +72.97% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
44.980 RON -16.05% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 131.571 RON. Profit: 60.148 RON

Cifra de afaceri: 131.571 RON. Profit: 60.148 RON

Cifra de afaceri
131.571 RON +51.53% față de anul precedent
Profit net
60.148 RON +25.29% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
53.582 RON +134.97% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 86.831 RON. Profit: 48.008 RON

Cifra de afaceri: 86.831 RON. Profit: 48.008 RON

Cifra de afaceri
86.831 RON +15.78% față de anul precedent
Profit net
48.008 RON +107.01% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
22.804 RON +33.01% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 74.995 RON. Profit: 23.191 RON

Cifra de afaceri: 74.995 RON. Profit: 23.191 RON

Cifra de afaceri
74.995 RON +32.63% față de anul precedent
Profit net
23.191 RON +2281.01% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
17.145 RON -48.71% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 56.546 RON. Profit: 974 RON

Cifra de afaceri: 56.546 RON. Profit: 974 RON

Cifra de afaceri
56.546 RON +47.06% față de anul precedent
Profit net
974 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
33.426 RON -47.43% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 38.450 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 38.450 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
38.450 RON -20.9% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
6.867 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
63.582 RON -12.83% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 48.612 RON. Profit: 11.960 RON

Cifra de afaceri: 48.612 RON. Profit: 11.960 RON

Cifra de afaceri
48.612 RON -40.4% față de anul precedent
Profit net
11.960 RON +206.35% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
72.942 RON -12.62% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 81.566 RON. Profit: 3.904 RON

Cifra de afaceri: 81.566 RON. Profit: 3.904 RON

Cifra de afaceri
81.566 RON +27.88% față de anul precedent
Profit net
3.904 RON -78.14% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
83.475 RON -12.67% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 63.784 RON. Profit: 17.858 RON

Cifra de afaceri: 63.784 RON. Profit: 17.858 RON

Cifra de afaceri
63.784 RON -1% față de anul precedent
Profit net
17.858 RON -32.49% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
95.590 RON +1863.24% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 64.426 RON. Profit: 26.451 RON

Cifra de afaceri: 64.426 RON. Profit: 26.451 RON

Cifra de afaceri
64.426 RON +2701.13% față de anul precedent
Profit net
26.451 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2
Datorii
4.869 RON -89.47% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013

2012 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 2.300 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 2.300 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
2.300 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
3.715 RON
Angajati
0
Datorii
46.244 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataPAUSIN CAR SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4932 in Mun. Iaşi (IAŞI)

PAUSIN CAR SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4932 in Mun. Iaşi (IAŞI)

14 din 14 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4932, Iaşi

ANDARO TAX SRL
CUI: 30223330CAEN: 4932
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2012-05-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
70.624 RON
Profit
12.529 RON
Angajati
1
LUX TAKSI CINCI S.R.L.
CUI: 42103923CAEN: 4932
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2020-01-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
68.571 RON
Profit
3.475 RON
Angajati
1
YUBERIX S.R.L.
CUI: 46992969CAEN: 4932
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2022-10-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
70.645 RON
Profit
3.502 RON
Angajati
0
SLIM SRL
CUI: 21509741CAEN: 4932
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2007-04-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
68.373 RON
Profit
3.996 RON
Angajati
1
DAN & ALEX TAXI DOI S.R.L.
CUI: 43213274CAEN: 4932
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2020-10-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
75.929 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
MIDRAD S.R.L.
CUI: 49380506CAEN: 4932
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2024-01-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
62.168 RON
Profit
5.514 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4932, Iaşi

BUTAND TAXI SRL
CUI: 30871936CAEN: 4932
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2012-11-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
9.131 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
GIMRYM COM SRL
CUI: 30930684CAEN: 4932
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2012-11-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
89.726 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
RAVI-SERV LUX SRL
CUI: 30806849CAEN: 4932
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2012-10-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
33.914 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
RAPID CLASS TAXI SRL
CUI: 31027480CAEN: 4932
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2012-12-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
98.179 RON
Profit
0 RON
Angajati
3

Alte firme din Iaşi

ECO PRINT TRADING SRL
CUI: 30910180CAEN: 9511
Activ
IAŞI, Sat Costeşti Com. Costeşti2012-11-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
952.444 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
KRUSELL S.R.L.
CUI: 30910229CAEN: 7490
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2012-11-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
170.636 RON
Profit
27.154 RON
Angajati
2
ZONE TECH S.R.L.
CUI: 30894344CAEN: 4100
Activ
IAŞI, Sat Cârlig Com. Popricani2012-11-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
716.777 RON
Profit
19.253 RON
Angajati
8
HARYPREST SERV SRL
CUI: 30924917CAEN: 7120
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2012-11-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
208.978 RON
Profit
85.249 RON
Angajati
2
DELTA DOI TRANS SRL
CUI: 30716223CAEN: 4933
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2012-09-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
74.709 RON
Profit
8.472 RON
Angajati
0
APISTOPVET SRL
CUI: 28470410CAEN: 7500
Activ
IAŞI, Sat Topile Com. Valea Seacă2011-05-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.596.995 RON
Profit
314.087 RON
Angajati
7
GRANDE EXITO SRL
CUI: 32892935CAEN: 4724
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2014-03-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.260.856 RON
Profit
251.762 RON
Angajati
2
WORLD VISION SOLUTION S.R.L.
CUI: 42529270CAEN: 7810
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2020-05-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
249.988 RON
Profit
168.131 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul PAUSIN CAR SRL?

CUI-ul PAUSIN CAR SRL este 30910202.

Unde este sediul PAUSIN CAR SRL?

PAUSIN CAR SRL are sediul in Romania, IAŞI, Mun. Iaşi, Str. Bradului nr. 19, 700660, Mun. Iaşi, judetul IAŞI.

Cand a fost infiintata PAUSIN CAR SRL?

PAUSIN CAR SRL a fost infiintata in anul 2012 (13 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a PAUSIN CAR SRL in 2024?

In 2024, PAUSIN CAR SRL a raportat o cifra de afaceri de 70.129 RON.

Cati angajati are PAUSIN CAR SRL?

PAUSIN CAR SRL a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are PAUSIN CAR SRL?

PAUSIN CAR SRL are codul CAEN principal 4932 (Transporturi terestre de pasageri, ocazionale).

Ce profit a inregistrat PAUSIN CAR SRL in 2024?

PAUSIN CAR SRL a inregistrat o pierdere neta de 17.190 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 13 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.