Activ Plătitor TVA

MARPANDUM SERV SRL

CUI: 30921732
CIF: RO30921732
Reg. Com.: J09/679/2012
CAEN: 4941
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 19 noiembrie 2012 · 13 ani
Distribuie:

Transporturi rutiere de mărfuri

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 06:41

Despre MARPANDUM SERV SRL

MARPANDUM SERV SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Brăila, judetul BRĂILA, infiintata in 2012 (13 ani de activitate). Activitatea principala este "Transporturi rutiere de mărfuri" (cod CAEN 4941), in sectorul transport si depozitare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, MARPANDUM SERV SRL a raportat o cifra de afaceri de 42.950 RON, in scadere fata de anul precedent (-26.7%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 2. Datoriile raportate (115.261 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
42.950 RON
Venituri totale
43.013 RON
Cheltuieli totale
110.657 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
12.581 RON
Stocuri
459 RON
Creanțe
4.082 RON
Casa & conturi bănci
8.040 RON
Capital propriu
-102.680 RON

Contact

AdresaRomania, BRĂILA, Mun. Brăila, Aleea Micşunelelor nr. 7, 810498

Adresă sediu social

Romania, BRĂILA, Mun. Brăila, Aleea Micşunelelor nr. 7, 810498
Cod poștal: 810498
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, BRĂILA, Mun. Brăila, Aleea Micşunelelor nr. 7, 810498
Cod postal
810498
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 19.11.2012
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Brăila
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 aprilie 2013 - 1 februarie 2014

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2012 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
42.950 RON
Rezultat net
-67.965 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 42.950 RON 58.590 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 43.013 RON 93.345 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 110.657 RON 145.248 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 67.644 RON 51.903 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 67.965 RON 52.837 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 12.581 RON 34.079 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 12.581 RON 34.079 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 459 RON 920 RON
CreanțeSume de încasat 4.082 RON 17.630 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 8.040 RON 15.529 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 115.261 RON 68.794 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -102.680 RON -34.715 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 2 persoane 2 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active12.581RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

916,2 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale12.581 RON
Datorii totale115.261 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,11 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-816,2 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 13 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

13 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 42.950 -26,7% față de anul precedent 43.013 110.657 0 0 67.644 67.965
2023 58.590 -49,7% față de anul precedent 93.345 145.248 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 51.903 52.837
2022 116.517 -22,0% față de anul precedent 268.414 166.215 102.199 99.514 0 0
2021 149.276 149.745 186.871 0 0 37.126 38.638
2020 0 0 4.559 0 0 4.559 4.559
2019 0 0 6.241 0 0 6.241 6.241
2018 0 -100,0% față de anul precedent 0 4.904 0 0 4.904 4.904
2017 8.743 8.743 9.784 0 0 1.041 1.303
2016 0 -100,0% față de anul precedent 0 6.527 0 0 6.527 6.527
2015 375 -97,0% față de anul precedent 1.060 4.842 0 0 Neraportat 3.814
2014 12.658 -81,3% față de anul precedent 12.720 15.764 0 0 3.044 3.424
2013 67.577 67.660 73.573 0 0 5.913 7.738
2012 0 0 4.329 0 0 4.329 4.329

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

13 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 12.581 12.581 459 4.082 8.040
2023 0 34.079 34.079 920 17.630 15.529
2022 0 26.129 26.129 0 20.156 5.973
2021 0 61.794 61.794 0 49.685 12.109
2020 0 8.939 8.939 0 8.916 23
2019 0 16.523 16.523 0 8.502 8.021
2018 0 15.968 15.968 0 15.745 223
2017 0 15.743 15.743 0 14.822 921
2016 0 7.014 7.014 0 6.988 26
2015 0 10.269 10.269 0 5.794 4.475
2014 55.844 5.348 61.192 0 4.814 534
2013 56.619 13.484 70.103 0 13.186 298
2012 56.619 8.017 64.636 879 6.464 674

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

13 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 115.261 +67,6% față de anul precedent -102.680 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2023 68.794 +759,1% față de anul precedent -34.715 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2022 8.008 -94,5% față de anul precedent 18.121 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2021 144.434 +180,0% față de anul precedent -81.375 Neraportat 1
2020 51.579 -5,5% față de anul precedent -42.640 Neraportat 0
2019 54.604 +14,2% față de anul precedent -38.081 Neraportat 0
2018 47.808 +12,0% față de anul precedent -31.840 Neraportat 0
2017 42.678 +30,7% față de anul precedent -26.935 Neraportat 0
2016 32.646 +11,1% față de anul precedent -25.632 Neraportat 0
2015 29.374 -61,6% față de anul precedent -19.105 Neraportat 0
2014 76.483 -6,7% față de anul precedent -15.291 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2013 81.970 +121,7% față de anul precedent -11.867 Neraportat 1
2012 36.967 -4.129 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

95din 100 de puncte
Risc crescut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive20 / 20
Lichiditate20 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

16 repere. O singură cronologie.

Din 2012 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2012 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
16 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 42.950 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 42.950 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
42.950 RON -26.69% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
67.965 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
115.261 RON +67.55% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 58.590 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 58.590 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
58.590 RON -49.72% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
52.837 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
68.794 RON +759.07% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 116.517 RON. Profit: 99.514 RON

Cifra de afaceri: 116.517 RON. Profit: 99.514 RON

Cifra de afaceri
116.517 RON -21.95% față de anul precedent
Profit net
99.514 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
8.008 RON -94.46% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 149.276 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 149.276 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
149.276 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
38.638 RON
Angajati
1
Datorii
144.434 RON +180.02% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
4.559 RON
Angajati
0
Datorii
51.579 RON -5.54% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
6.241 RON
Angajati
0
Datorii
54.604 RON +14.22% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
4.904 RON
Angajati
0
Datorii
47.808 RON +12.02% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 8.743 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 8.743 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
8.743 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
1.303 RON
Angajati
0
Datorii
42.678 RON +30.73% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
6.527 RON
Angajati
0
Datorii
32.646 RON +11.14% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 375 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 375 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
375 RON -97.04% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
3.814 RON
Angajati
0
Datorii
29.374 RON -61.59% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 12.658 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 12.658 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
12.658 RON -81.27% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
3.424 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
76.483 RON -6.69% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 67.577 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 67.577 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
67.577 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
7.738 RON
Angajati
1
Datorii
81.970 RON +121.74% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
4.329 RON
Angajati
0
Datorii
36.967 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataMARPANDUM SERV SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4941 in Mun. Brăila (BRĂILA)

MARPANDUM SERV SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4941 in Mun. Brăila (BRĂILA)

16 din 16 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4941, Brăila

NECOS TRANS S.R.L.
CUI: 48961446CAEN: 4941
Activ
BRĂILA, Sat Chiscani Com. Chiscani2023-10-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
43.532 RON
Profit
4.688 RON
Angajati
0
ROXSPEED CARGO S.R.L.
CUI: 50499978CAEN: 4941
Activ
BRĂILA, Sat Tătaru Com. Dudeşti2024-09-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
35.775 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
ROIFALNEL S.R.L.
CUI: 39042150CAEN: 4941
Activ
BRĂILA, Sat Surdila-Găiseanca Com. Surdila-Găiseanca2018-03-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
44.502 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
ROLF TRANS S.R.L.
CUI: 49390763CAEN: 4941
Activ
BRĂILA, Mun. Brăila2024-01-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
35.650 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
DANGEMADY TRANS S.R.L.
CUI: 40815496CAEN: 4941
Activ
BRĂILA, Sat Corbu Nou Com. Maxineni2019-03-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
48.888 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
KSY TRANSCIUC S.R.L.
CUI: 50548892CAEN: 4941
Activ
BRĂILA, Mun. Brăila2024-09-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
23.000 RON
Profit
12.155 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4941, Brăila

BIVADINATA SRL
CUI: 30635323CAEN: 4941
Activ
BRĂILA, Sat Ulmu Com. Ulmu2012-09-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
6.200.541 RON
Profit
308.733 RON
Angajati
12
MIPERACHE TRANS SRL
CUI: 30508842CAEN: 4941
Activ
BRĂILA, Sat Tufeşti Com. Tufeşti2012-08-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
48.949 RON
Profit
1.317 RON
Angajati
2
BEST OMEGA LOGISTIC S.R.L.
CUI: 31242705CAEN: 4941
Activ
BRĂILA, Sat Cazasu Com. Cazasu2013-02-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
540.963 RON
Profit
29.848 RON
Angajati
1

Alte firme din Brăila

CRIPVSOL ENERGY SRL
CUI: 30918095CAEN: 3511
Activ
BRĂILA, Mun. Brăila2012-11-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
569.644 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
GEZUZIX SRL
CUI: 30940742CAEN: 4791
Activ
BRĂILA, Mun. Brăila2012-11-23
fara e-Factura
CRIMONIJAN SRL
CUI: 30882021CAEN: 4782
Activ
BRĂILA, Mun. Brăila2012-11-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
187.953 RON
Profit
73.587 RON
Angajati
3
INTILELECTRIC SRL
CUI: 30982403CAEN: 4722
Activ
BRĂILA, Mun. Brăila2012-12-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
460.458 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
SC ZIUA NUNŢII TALE SRL
CUI: 30286193CAEN: 7420
Activ
BRĂILA, Mun. Brăila2012-06-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
93.551 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
CARPGET TOUR SRL
CUI: 31486360CAEN: 1072
Activ
BRĂILA, Mun. Brăila2013-04-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
25.052 RON
Profit
7.037 RON
Angajati
1
NORDSON S.R.L.
CUI: 22090357CAEN: 4322
Activ
BRĂILA, Sat Gropeni Com. Gropeni2007-07-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
587.416 RON
Profit
2.117 RON
Angajati
2

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul MARPANDUM SERV SRL?

CUI-ul MARPANDUM SERV SRL este 30921732.

Unde este sediul MARPANDUM SERV SRL?

MARPANDUM SERV SRL are sediul in Romania, BRĂILA, Mun. Brăila, Aleea Micşunelelor nr. 7, 810498, Mun. Brăila, judetul BRĂILA.

Cand a fost infiintata MARPANDUM SERV SRL?

MARPANDUM SERV SRL a fost infiintata in anul 2012 (13 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a MARPANDUM SERV SRL in 2024?

In 2024, MARPANDUM SERV SRL a raportat o cifra de afaceri de 42.950 RON.

Cati angajati are MARPANDUM SERV SRL?

MARPANDUM SERV SRL a raportat un numar mediu de 2 salariati in 2024.

Ce activitate are MARPANDUM SERV SRL?

MARPANDUM SERV SRL are codul CAEN principal 4941 (Transporturi rutiere de mărfuri).

Ce profit a inregistrat MARPANDUM SERV SRL in 2024?

MARPANDUM SERV SRL a inregistrat o pierdere neta de 67.965 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 13 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.