Comerţ cu ridicata nespecializat
Surse și actualizareActualizat: 13 octombrie 2026 la 11:31
Despre HIDROFLOW COM SRL
HIDROFLOW COM SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Vâlcele Com. Feleacu, judetul CLUJ, infiintata in 2012 (13 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu ridicata nespecializat" (cod CAEN 4690), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.
In 2024, HIDROFLOW COM SRL a raportat o cifra de afaceri de 0 RON, in scadere accentuata fata de anul precedent (-100.0%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 2.
Compania, pe scurt
- Cifră de afaceri netă
- 0 RON
- Venituri totale
- 0 RON
- Cheltuieli totale
- 32.954 RON
- Profit brut
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON
- Active imobilizate
- 0 RON
- Active circulante
- 25.674 RON
- Stocuri
- 0 RON
- Creanțe
- 25.205 RON
- Casa & conturi bănci
- 469 RON
- Capital propriu
- -45.826 RON
Contact
Adresă sediu social
Adresa fiscala
- Adresa
- Romania, CLUJ, Sat Vâlcele Com. Feleacu, VÎLCELE nr. 139C, 407274
- Cod postal
- 407274
Date juridice și fiscale
Detalii companie
- Forma proprietate
- Proprietate Privata Capital Privat Autohton
- Forma organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Stare inregistrare
- Înregistrat din 28.11.2012
- Organ fiscal competent
- Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
- Platitor TVA
- Nu
Informatii fiscale
- TVA la incasare
- 1 aprilie 2013 - 1 aprilie 2014
Indicatori financiari
Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.
Evoluția companiei
2012 –2024 · RON
- An explorat în grafic
- 2024
- Cifră de afaceri
- 0 RON
- Rezultat net
- -32.954 RON
Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.
Toți indicatorii raportați
17 indicatori · valori exacte
| Indicator și explicație | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii | 0 RON | 14.742 RON |
| Venituri totaleToate veniturile raportate | 0 RON | 19.742 RON |
| Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate | 32.954 RON | 60.590 RON |
| Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț | 0 RON | 0 RON |
| Profit netCâmpul de profit net din bilanț | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut | 32.954 RON | 40.848 RON |
| Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero | 32.954 RON | 41.046 RON |
| Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung | 0 RON | 0 RON |
| Active circulanteActive folosite în activitatea curentă | 25.674 RON | 136.800 RON |
| Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante | 25.674 RON | 136.800 RON |
| StocuriBunuri și materiale în stoc | 0 RON | 0 RON |
| CreanțeSume de încasat | 25.205 RON | 112.205 RON |
| Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești | 469 RON | 24.595 RON |
| Datorii totaleTotalul datoriilor raportate | 71.500 RON | 149.672 RON |
| Capital propriuCapitaluri proprii raportate | -45.826 RON | -12.872 RON |
| Capital socialCapitalul social din bilanț | Neraportat | Neraportat |
| Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați | 2 persoane | 2 persoane |
Structura activelor
Distribuția activelor · 2024
Datorii și active
Comparație la finalul anului 2024
Datorii totale / active totale afișate
Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.
Rate de eficiență · 2024
- ROA
- 0,0 %Profit net / active totale
- ROE
- -0,0 %Profit net / capital propriu
- Lichiditate afișată
- 0,36 Active circulante / datorii totale
- Solvabilitate afișată
- -178,5 %Capital propriu / active totale
Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.
Bilanțuri anuale
Toate cele 13 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.
Venituri, cheltuieli și rezultate
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Cifră de afaceri netă | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit brut | Profit net | Pierdere brută | Pierdere netă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 | 32.954 | 0 | 0 | 32.954 | 32.954 |
| 2023 | 14.742 | 19.742 | 60.590 | 0 | 0 | 40.848 | 41.046 |
| 2022 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 | 109.717 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 109.717 | 109.717 |
| 2021 | 72.685 +31,8% față de anul precedent | 72.685 | 32.700 | 39.985 +112,9% față de anul precedent | 38.245 +109,7% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2020 | 55.165 -80,9% față de anul precedent | 55.165 | 36.382 | 18.783 -89,5% față de anul precedent | 18.235 -89,7% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2019 | 288.912 +1.012,7% față de anul precedent | 288.912 | 109.695 | 179.217 | 176.328 | 0 | 0 |
| 2018 | 25.964 -83,1% față de anul precedent | 25.964 | 56.407 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 30.443 | 30.703 |
| 2017 | 154.011 +10,4% față de anul precedent | 154.011 | 75.308 | 78.703 -25,6% față de anul precedent | 77.163 -24,1% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2016 | 139.546 -43,4% față de anul precedent | 139.546 | 33.756 | 105.790 -54,2% față de anul precedent | 101.604 -54,6% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2015 | 246.415 +42,1% față de anul precedent | 246.415 | 15.218 | 231.197 +50,6% față de anul precedent | 223.804 +50,9% față de anul precedent | Neraportat | 0 |
| 2014 | 173.409 +114,5% față de anul precedent | 173.409 | 19.855 | 153.554 +882,4% față de anul precedent | 148.352 +1.023,6% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2013 | 80.864 -60,3% față de anul precedent | 80.864 | 65.234 | 15.630 +245,0% față de anul precedent | 13.203 +246,4% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2012 | 203.649 | 203.649 | 199.119 | 4.530 | 3.812 | 0 | 0 |
Active și disponibilități
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Active imobilizate | Active circulante | Active totale | Stocuri | Creanțe | Casa și conturi la bănci |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 0 | 25.674 | 25.674 | 0 | 25.205 | 469 |
| 2023 | 0 | 136.800 | 136.800 | 0 | 112.205 | 24.595 |
| 2022 | 0 | 260.393 | 260.393 | 0 | 138.174 | 122.219 |
| 2021 | 0 | 380.251 | 380.251 | 0 | 360.964 | 19.287 |
| 2020 | 0 | 350.582 | 350.582 | 0 | 342.469 | 8.113 |
| 2019 | 1.598 | 341.954 | 343.552 | 0 | 302.871 | 39.083 |
| 2018 | 3.195 | 71.352 | 74.547 | 5.198 | 45.353 | 20.801 |
| 2017 | 4.794 | 153.496 | 158.290 | 0 | 137.494 | 16.002 |
| 2016 | 6.462 | 191.228 | 197.690 | 0 | 88.853 | 102.375 |
| 2015 | 0 | 240.343 | 240.343 | 0 | 55.806 | 184.537 |
| 2014 | 0 | 190.257 | 190.257 | 0 | 5.679 | 184.578 |
| 2013 | 0 | 22.198 | 22.198 | 0 | 0 | 22.198 |
| 2012 | 719 | 73.526 | 74.245 | 59.558 | 13.145 | 823 |
Datorii, capital și salariați
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Datorii totale | Capital propriu | Capital social | Număr mediu de salariați |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 71.500 -52,2% față de anul precedent | -45.826 | Neraportat | 2 0,0% față de anul precedent |
| 2023 | 149.672 +21,2% față de anul precedent | -12.872 | Neraportat | 2 |
| 2022 | 123.523 -7,6% față de anul precedent | 136.870 | Neraportat | 0 -100,0% față de anul precedent |
| 2021 | 133.664 -6,0% față de anul precedent | 246.587 | Neraportat | 2 0,0% față de anul precedent |
| 2020 | 142.240 -5,4% față de anul precedent | 208.342 | Neraportat | 2 0,0% față de anul precedent |
| 2019 | 150.287 +160,9% față de anul precedent | 193.265 | Neraportat | 2 0,0% față de anul precedent |
| 2018 | 57.610 -27,1% față de anul precedent | 16.937 | Neraportat | 2 0,0% față de anul precedent |
| 2017 | 79.071 -16,9% față de anul precedent | 79.219 | Neraportat | 2 0,0% față de anul precedent |
| 2016 | 95.114 +518,8% față de anul precedent | 102.576 | Neraportat | 2 0,0% față de anul precedent |
| 2015 | 15.371 -37,7% față de anul precedent | 224.972 | Neraportat | 2 0,0% față de anul precedent |
| 2014 | 24.690 +395,5% față de anul precedent | 165.567 | Neraportat | 2 |
| 2013 | 4.983 -92,9% față de anul precedent | 17.215 | Neraportat | 0 |
| 2012 | 70.233 | 4.012 | Neraportat | 0 |
„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.
Scor de risc estimat
O privire asupra indicatorilor financiari · 2024
Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.
Cum se calculează și cum se citește scorul?
Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.
Acționariat și capital
Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.
Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.
Persoane asociate
0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.
Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.
Conexiuni
Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.
Grafic conexiuni
Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.
Parcursul firmei
Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.
16 repere. O singură cronologie.
Din 2012 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.
2024 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 32.954 RON
- Angajati
- 2 0% față de anul precedent
- Datorii
- 71.500 RON -52.23% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20242023 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 14.742 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 14.742 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 14.742 RON
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 41.046 RON
- Angajati
- 2
- Datorii
- 149.672 RON +21.17% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20232022 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 109.717 RON
- Angajati
- 0 -100% față de anul precedent
- Datorii
- 123.523 RON -7.59% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20222021 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 72.685 RON. Profit: 38.245 RON
Cifra de afaceri: 72.685 RON. Profit: 38.245 RON
- Cifra de afaceri
- 72.685 RON +31.76% față de anul precedent
- Profit net
- 38.245 RON +109.73% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 0% față de anul precedent
- Datorii
- 133.664 RON -6.03% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20212020 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 55.165 RON. Profit: 18.235 RON
Cifra de afaceri: 55.165 RON. Profit: 18.235 RON
- Cifra de afaceri
- 55.165 RON -80.91% față de anul precedent
- Profit net
- 18.235 RON -89.66% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 0% față de anul precedent
- Datorii
- 142.240 RON -5.35% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20202019 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 288.912 RON. Profit: 176.328 RON
Cifra de afaceri: 288.912 RON. Profit: 176.328 RON
- Cifra de afaceri
- 288.912 RON +1012.74% față de anul precedent
- Profit net
- 176.328 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 0% față de anul precedent
- Datorii
- 150.287 RON +160.87% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20192018 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 25.964 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 25.964 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 25.964 RON -83.14% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 30.703 RON
- Angajati
- 2 0% față de anul precedent
- Datorii
- 57.610 RON -27.14% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20182017 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 154.011 RON. Profit: 77.163 RON
Cifra de afaceri: 154.011 RON. Profit: 77.163 RON
- Cifra de afaceri
- 154.011 RON +10.37% față de anul precedent
- Profit net
- 77.163 RON -24.06% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 0% față de anul precedent
- Datorii
- 79.071 RON -16.87% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20172016 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 139.546 RON. Profit: 101.604 RON
Cifra de afaceri: 139.546 RON. Profit: 101.604 RON
- Cifra de afaceri
- 139.546 RON -43.37% față de anul precedent
- Profit net
- 101.604 RON -54.6% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 0% față de anul precedent
- Datorii
- 95.114 RON +518.79% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20162015 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 246.415 RON. Profit: 223.804 RON
Cifra de afaceri: 246.415 RON. Profit: 223.804 RON
- Cifra de afaceri
- 246.415 RON +42.1% față de anul precedent
- Profit net
- 223.804 RON +50.86% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 0% față de anul precedent
- Datorii
- 15.371 RON -37.74% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20152014 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 173.409 RON. Profit: 148.352 RON
Cifra de afaceri: 173.409 RON. Profit: 148.352 RON
- Cifra de afaceri
- 173.409 RON +114.45% față de anul precedent
- Profit net
- 148.352 RON +1023.62% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2
- Datorii
- 24.690 RON +395.48% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2014Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.
Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.
2013 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 80.864 RON. Profit: 13.203 RON
Cifra de afaceri: 80.864 RON. Profit: 13.203 RON
- Cifra de afaceri
- 80.864 RON -60.29% față de anul precedent
- Profit net
- 13.203 RON +246.35% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 4.983 RON -92.91% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2013Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.
Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.
2012 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 203.649 RON. Profit: 3.812 RON
Cifra de afaceri: 203.649 RON. Profit: 3.812 RON
- Cifra de afaceri
- 203.649 RON
- Profit net
- 3.812 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 70.233 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2012ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataHIDROFLOW COM SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4690 in Sat Vâlcele Com. Feleacu (CLUJ)
HIDROFLOW COM SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4690 in Sat Vâlcele Com. Feleacu (CLUJ)
Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.
Publicații ONRC
0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.
Dosare instanță
0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată
Achiziții publice (SEAP)
Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro
Clasamente și premii
Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.
Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.
Recenzii
Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!
Firme similare
Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.
Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4690, Cluj
Alte firme din Cluj
Întrebări frecvente
Răspunsuri din datele publicate în acest profil.
Care este CUI-ul HIDROFLOW COM SRL?
CUI-ul HIDROFLOW COM SRL este 30958634.
Unde este sediul HIDROFLOW COM SRL?
HIDROFLOW COM SRL are sediul in Romania, CLUJ, Sat Vâlcele Com. Feleacu, VÎLCELE nr. 139C, 407274, Sat Vâlcele Com. Feleacu, judetul CLUJ.
Cand a fost infiintata HIDROFLOW COM SRL?
HIDROFLOW COM SRL a fost infiintata in anul 2012 (13 ani de activitate).
Care a fost cifra de afaceri a HIDROFLOW COM SRL in 2024?
In 2024, HIDROFLOW COM SRL a raportat o cifra de afaceri de 0 RON.
Cati angajati are HIDROFLOW COM SRL?
HIDROFLOW COM SRL a raportat un numar mediu de 2 salariati in 2024.
Ce activitate are HIDROFLOW COM SRL?
HIDROFLOW COM SRL are codul CAEN principal 4690 (Comerţ cu ridicata nespecializat).
Ce profit a inregistrat HIDROFLOW COM SRL in 2024?
HIDROFLOW COM SRL a inregistrat o pierdere neta de 32.954 RON in 2024.
Surse și actualizare
Contextul datelor, într-un singur loc.
- Identificare și situație fiscală
- Registrele publice ANAF și ONRC
- Date financiare
- Bilanțurile anuale disponibile · 13 exerciții financiare
- Publicații ONRC
- 0 înregistrări încărcate
- Ultima actualizare a profilului
- 13 octombrie 2026
- Următoarea actualizare disponibilă
- 13 noiembrie 2026
Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.
Date personale (GDPR)
Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.