Activ Plătitor TVA

MONTAGE WEST 2012 SRL

CUI: 30993453
CIF: RO30993453
Reg. Com.: J05/2078/2012
CAEN: 4647
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 7 decembrie 2012 · 13 ani
Distribuie:

Comerţ cu ridicata al mobilei (inclusiv de birou şi pentru magazine), covoarelor şi a articolelor de iluminat

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 13:08

Despre MONTAGE WEST 2012 SRL

MONTAGE WEST 2012 SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Oradea, judetul BIHOR, infiintata in 2012 (13 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu ridicata al mobilei (inclusiv de birou şi pentru magazine), covoarelor şi a articolelor de iluminat" (cod CAEN 4647), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, MONTAGE WEST 2012 SRL a raportat o cifra de afaceri de 27.611 RON, in scadere fata de anul precedent (-23.3%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON (in scadere accentuata). Datoriile raportate (1.460.447 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
27.611 RON
Venituri totale
27.611 RON
Cheltuieli totale
28.551 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
71.181 RON
Active circulante
1.272.285 RON
Stocuri
1.163.681 RON
Creanțe
80.689 RON
Casa & conturi bănci
27.915 RON
Capital propriu
-116.981 RON

Contact

AdresaRomania, BIHOR, Mun. Oradea, Str. Miron Pompiliu nr. 9, 410571
Detalii adresaCAM. 2
Telefon0732406081

Adresă sediu social

Romania, BIHOR, Mun. Oradea, Str. Miron Pompiliu nr. 9, 410571
Cod poștal: 410571
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, BIHOR, Mun. Oradea, Str. Miron Pompiliu nr. 9, 410571
Detalii
CAM. 2
Cod postal
410571
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Strain
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 07.12.2012
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bihor
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
25 iunie 2013 - 1 februarie 2014

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2012 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
27.611 RON
Rezultat net
-940 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 27.611 RON 36.000 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 27.611 RON 36.000 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 28.551 RON 35.936 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 64 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 54 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 940 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 940 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 71.181 RON 71.182 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 1.272.285 RON 1.116.407 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 1.343.466 RON 1.187.589 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 1.163.681 RON 449.440 RON
CreanțeSume de încasat 80.689 RON 667.099 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 27.915 RON -132 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 1.460.447 RON 1.303.630 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -116.981 RON -116.041 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active1.343.466RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

108,7 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale1.343.466 RON
Datorii totale1.460.447 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,87 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-8,7 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 13 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

13 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 27.611 -23,3% față de anul precedent 27.611 28.551 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 940 940
2023 36.000 36.000 35.936 64 -99,3% față de anul precedent 54 -99,4% față de anul precedent 0 0
2022 0 -100,0% față de anul precedent 8.798 130 8.668 -18,1% față de anul precedent 8.668 -1,5% față de anul precedent 0 0
2021 74.152 74.152 63.575 10.577 8.798 0 0
2020 0 -100,0% față de anul precedent 0 7.535 0 0 7.535 7.535
2019 7.111 -73,6% față de anul precedent 7.111 25.399 0 0 18.288 18.501
2018 26.922 -95,2% față de anul precedent 26.922 44.533 0 0 17.611 18.417
2017 561.069 +169,3% față de anul precedent 561.069 638.798 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 77.729 83.102
2016 208.374 -37,2% față de anul precedent 224.659 223.637 1.022 +501,2% față de anul precedent 54 -62,0% față de anul precedent 0 0
2015 331.847 -56,0% față de anul precedent 332.212 332.042 170 -93,6% față de anul precedent 142 -93,6% față de anul precedent Neraportat 0
2014 754.906 +453,7% față de anul precedent 755.152 752.501 2.651 +1.199,5% față de anul precedent 2.227 +1.202,3% față de anul precedent 0 0
2013 136.332 136.690 136.486 204 171 0 0
2012 0 0 0 0 0 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

13 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 71.181 1.272.285 1.343.466 1.163.681 80.689 27.915
2023 71.182 1.116.407 1.187.589 449.440 667.099 -132
2022 71.182 488.418 559.600 395.716 92.053 649
2021 71.182 122.736 193.918 84.283 92.029 -53.576
2020 108.857 958.258 1.067.115 136.092 891.819 -69.653
2019 108.857 956.733 1.065.590 131.908 888.050 -63.225
2018 108.857 787.150 896.007 0 787.150 0
2017 108.857 859.568 968.425 0 856.715 2.853
2016 138.844 632.484 771.328 325.353 305.432 1.699
2015 3.900 399.956 403.856 106.720 287.751 5.485
2014 3.900 249.942 253.842 166.902 82.860 180
2013 3.900 53.262 57.162 7.894 44.864 504
2012 0 200 200 0 0 200

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

13 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 1.460.447 +12,0% față de anul precedent -116.981 Neraportat 0
2023 1.303.630 +92,9% față de anul precedent -116.041 Neraportat 0
2022 675.695 +118,1% față de anul precedent -116.095 Neraportat 0
2021 309.883 -74,0% față de anul precedent -115.965 Neraportat 0
2020 1.191.878 +0,8% față de anul precedent -124.763 Neraportat 0
2019 1.182.818 +18,9% față de anul precedent -117.228 Neraportat 0
2018 994.733 -5,2% față de anul precedent -98.726 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2017 1.048.734 +36,5% față de anul precedent -80.309 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2016 768.535 +91,6% față de anul precedent 2.793 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2015 401.117 +59,7% față de anul precedent 2.739 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2014 251.244 +342,4% față de anul precedent 2.598 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2013 56.791 371 Neraportat 1
2012 0 200 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

70din 100 de puncte
Risc ridicat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor15 / 20
Pierderi consecutive10 / 20
Lichiditate10 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

16 repere. O singură cronologie.

Din 2012 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2012 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
16 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 27.611 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 27.611 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
27.611 RON -23.3% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
940 RON
Angajati
0
Datorii
1.460.447 RON +12.03% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 36.000 RON. Profit: 54 RON

Cifra de afaceri: 36.000 RON. Profit: 54 RON

Cifra de afaceri
36.000 RON
Profit net
54 RON -99.38% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
1.303.630 RON +92.93% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 8.668 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 8.668 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
8.668 RON -1.48% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
675.695 RON +118.05% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 74.152 RON. Profit: 8.798 RON

Cifra de afaceri: 74.152 RON. Profit: 8.798 RON

Cifra de afaceri
74.152 RON
Profit net
8.798 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
309.883 RON -74% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
7.535 RON
Angajati
0
Datorii
1.191.878 RON +0.77% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 7.111 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 7.111 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
7.111 RON -73.59% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
18.501 RON
Angajati
0
Datorii
1.182.818 RON +18.91% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 26.922 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 26.922 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
26.922 RON -95.2% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
18.417 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
994.733 RON -5.15% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 561.069 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 561.069 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
561.069 RON +169.26% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
83.102 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
1.048.734 RON +36.46% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 208.374 RON. Profit: 54 RON

Cifra de afaceri: 208.374 RON. Profit: 54 RON

Cifra de afaceri
208.374 RON -37.21% față de anul precedent
Profit net
54 RON -61.97% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
768.535 RON +91.6% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 331.847 RON. Profit: 142 RON

Cifra de afaceri: 331.847 RON. Profit: 142 RON

Cifra de afaceri
331.847 RON -56.04% față de anul precedent
Profit net
142 RON -93.62% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
401.117 RON +59.65% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 754.906 RON. Profit: 2.227 RON

Cifra de afaceri: 754.906 RON. Profit: 2.227 RON

Cifra de afaceri
754.906 RON +453.73% față de anul precedent
Profit net
2.227 RON +1202.34% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
251.244 RON +342.4% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 136.332 RON. Profit: 171 RON

Cifra de afaceri: 136.332 RON. Profit: 171 RON

Cifra de afaceri
136.332 RON
Profit net
171 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
56.791 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
0 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataMONTAGE WEST 2012 SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4647 in Mun. Oradea (BIHOR)

MONTAGE WEST 2012 SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4647 in Mun. Oradea (BIHOR)

16 din 16 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4647, Bihor

COMBYTOT S.R.L.
CUI: 45978966CAEN: 4647
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2022-04-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
35.444 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
CLM AXIS MOB S.R.L.
CUI: 33819851CAEN: 4647
Activ
BIHOR, Sat Budoi Com. Popeşti2014-11-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
16.183 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
LUX LIGNUM SRL
CUI: 34875086CAEN: 4647
Activ
BIHOR, Sat Rontău Com. Sânmartin2015-08-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
50.047 RON
Profit
0 RON
Angajati
0

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4647, Bihor

ECLECTIC INSIDE S.R.L.
CUI: 26678113CAEN: 4647
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2010-03-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
482.497 RON
Profit
148.224 RON
Angajati
0
KIRA SRL
CUI: 24848408CAEN: 4647
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2008-12-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
9.330 RON
Angajati
0

Alte firme din Bihor

DR. PANYI LAURA DIANA SRL
CUI: 30993488CAEN: 8621
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2012-12-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
480.498 RON
Profit
244.667 RON
Angajati
2
ALEXENA TRANS SRL
CUI: 30975554CAEN: 4933
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2012-12-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
117.092 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
DRCARMEN-TECHNOLOGY S.R.L.
CUI: 31002524CAEN: 5829
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2012-12-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.632.851 RON
Profit
161.937 RON
Angajati
9
STAGE TEHNIC SRL
CUI: 30789853CAEN: 9002
Activ
BIHOR, Sat Sântimreu Com. Sălard2012-10-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
88.075 RON
Profit
52.451 RON
Angajati
0
WOW COMPUTERS SRL
CUI: 31158729CAEN: 4740
Activ
BIHOR, Mun. Beiuş2013-01-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
292.136 RON
Profit
39.573 RON
Angajati
1
REISEN PREST SRL
CUI: 29209880CAEN: 5590
Activ
BIHOR, Sat Tămăşeu Com. Tămăşeu2011-10-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
62.657 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
EASY CRAFT S.R.L.
CUI: 32852655CAEN: 4120
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2014-02-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
176.940 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
ALNER EXIM SRL
CUI: 4389670CAEN: 4771
Activ
BIHOR, Mun. Oradea1993-07-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
31.363 RON
Profit
2.870 RON
Angajati
0
GUSTO DI NAPOLI S.R.L.
CUI: 42450680CAEN: 5610
Activ
BIHOR, Sat Sântandrei Com. Sântandrei2020-04-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul MONTAGE WEST 2012 SRL?

CUI-ul MONTAGE WEST 2012 SRL este 30993453.

Unde este sediul MONTAGE WEST 2012 SRL?

MONTAGE WEST 2012 SRL are sediul in Romania, BIHOR, Mun. Oradea, Str. Miron Pompiliu nr. 9, 410571, Mun. Oradea, judetul BIHOR.

Cand a fost infiintata MONTAGE WEST 2012 SRL?

MONTAGE WEST 2012 SRL a fost infiintata in anul 2012 (13 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a MONTAGE WEST 2012 SRL in 2024?

In 2024, MONTAGE WEST 2012 SRL a raportat o cifra de afaceri de 27.611 RON.

Ce activitate are MONTAGE WEST 2012 SRL?

MONTAGE WEST 2012 SRL are codul CAEN principal 4647 (Comerţ cu ridicata al mobilei (inclusiv de birou şi pentru magazine), covoarelor şi a articolelor de iluminat).

Ce profit a inregistrat MONTAGE WEST 2012 SRL in 2024?

MONTAGE WEST 2012 SRL a inregistrat o pierdere neta de 940 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 13 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.