Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
Surse și actualizareActualizat: 11 octombrie 2026 la 03:39
Despre CRIS INTER NAV SRL
CRIS INTER NAV SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Galaţi, judetul GALAŢI, infiintata in 2012 (13 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea" (cod CAEN 7112), in sectorul tranzactii imobiliare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.
In 2024, CRIS INTER NAV SRL a raportat o cifra de afaceri de 89.187 RON, in scadere accentuata fata de anul precedent (-54.2%). Profitul net inregistrat a fost de 37.475 RON (in crestere puternica). Pe parcursul ultimilor 12 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 28.550 RON in 2012 la 89.187 RON in 2024. Datoriile raportate (339.864 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.
Este inregistrata ca platitoare de TVA. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).
Compania, pe scurt
- Cifră de afaceri netă
- 89.187 RON
- Venituri totale
- 102.086 RON
- Cheltuieli totale
- 55.699 RON
- Profit brut
- 46.387 RON
- Profit net
- 37.475 RON
- Marja profit net
- 42,02%
- Active imobilizate
- 12.028 RON
- Active circulante
- 365.791 RON
- Stocuri
- 0 RON
- Creanțe
- 9.819 RON
- Casa & conturi bănci
- 355.972 RON
- Capital propriu
- 37.955 RON
Contact
Adresă sediu social
Adresa fiscala
- Adresa
- Romania, GALAŢI, Mun. Galaţi, Str. Tecuci nr. 3, 800120
- Detalii
- camera 2
- Cod postal
- 800120
Date juridice și fiscale
Detalii companie
- Forma proprietate
- Proprietate Privata Capital Privat Autohton
- Forma organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Stare inregistrare
- Înregistrat din 10.12.2012
- Organ fiscal competent
- Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Galaţi
- Platitor TVA
- Da
Informatii fiscale
- TVA la incasare
- 12 martie 2013 - 5 ianuarie 2023
Stare inactivitate
- Data inactivare
- 5 ianuarie 2023
- Data reactivare
- 2 martie 2023
Indicatori financiari
Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.
Evoluția companiei
2012 –2024 · RON
- An explorat în grafic
- 2024
- Cifră de afaceri
- 89.187 RON
- Rezultat net
- 37.475 RON
Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.
Toți indicatorii raportați
17 indicatori · valori exacte
| Indicator și explicație | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii | 89.187 RON | 194.738 RON |
| Venituri totaleToate veniturile raportate | 102.086 RON | 212.977 RON |
| Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate | 55.699 RON | 205.377 RON |
| Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț | 46.387 RON | 7.600 RON |
| Profit netCâmpul de profit net din bilanț | 37.475 RON | 3.459 RON |
| Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero | 0 RON | 0 RON |
| Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung | 12.028 RON | 13.152 RON |
| Active circulanteActive folosite în activitatea curentă | 365.791 RON | 403.859 RON |
| Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante | 377.819 RON | 417.011 RON |
| StocuriBunuri și materiale în stoc | 0 RON | 0 RON |
| CreanțeSume de încasat | 9.819 RON | 52.649 RON |
| Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești | 355.972 RON | 351.210 RON |
| Datorii totaleTotalul datoriilor raportate | 339.864 RON | 244.927 RON |
| Capital propriuCapitaluri proprii raportate | 37.955 RON | 172.084 RON |
| Capital socialCapitalul social din bilanț | Neraportat | Neraportat |
| Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați | 0 persoane | 0 persoane |
Structura activelor
Distribuția activelor · 2024
Datorii și active
Comparație la finalul anului 2024
Datorii totale / active totale afișate
Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.
Rate de eficiență · 2024
- ROA
- 9,9 %Profit net / active totale
- ROE
- 98,7 %Profit net / capital propriu
- Lichiditate afișată
- 1,08 Active circulante / datorii totale
- Solvabilitate afișată
- 10,0 %Capital propriu / active totale
Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.
Bilanțuri anuale
Toate cele 13 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.
Venituri, cheltuieli și rezultate
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Cifră de afaceri netă | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit brut | Profit net | Pierdere brută | Pierdere netă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 89.187 -54,2% față de anul precedent | 102.086 | 55.699 | 46.387 +510,4% față de anul precedent | 37.475 +983,4% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2023 | 194.738 +518,2% față de anul precedent | 212.977 | 205.377 | 7.600 | 3.459 | 0 | 0 |
| 2022 | 31.500 -95,0% față de anul precedent | 43.848 | 70.149 | 0 | 0 | 26.301 | 27.553 |
| 2021 | 632.030 +200,5% față de anul precedent | 841.321 | 947.763 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 106.442 | 120.657 |
| 2020 | 210.354 +47,8% față de anul precedent | 640.729 | 359.684 | 281.045 +65,9% față de anul precedent | 265.008 +63,6% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2019 | 142.350 +82,3% față de anul precedent | 245.747 | 76.370 | 169.377 +716,0% față de anul precedent | 162.004 +788,2% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2018 | 78.100 -49,2% față de anul precedent | 83.888 | 63.132 | 20.756 -80,8% față de anul precedent | 18.239 -82,3% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2017 | 153.593 +37,3% față de anul precedent | 155.573 | 47.772 | 107.801 +24,2% față de anul precedent | 103.134 +23,6% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2016 | 111.850 -40,4% față de anul precedent | 111.850 | 25.065 | 86.785 -41,4% față de anul precedent | 83.429 -41,3% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2015 | 187.579 +76,2% față de anul precedent | 198.539 | 50.545 | 147.994 +176,6% față de anul precedent | 142.045 +182,3% față de anul precedent | Neraportat | 0 |
| 2014 | 106.487 +1,2% față de anul precedent | 106.560 | 53.051 | 53.509 +93,2% față de anul precedent | 50.313 +97,7% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2013 | 105.212 +268,5% față de anul precedent | 105.214 | 77.511 | 27.703 -0,9% față de anul precedent | 25.446 -6,1% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2012 | 28.550 | 28.550 | 591 | 27.959 | 27.102 | 0 | 0 |
Active și disponibilități
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Active imobilizate | Active circulante | Active totale | Stocuri | Creanțe | Casa și conturi la bănci |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 12.028 | 365.791 | 377.819 | 0 | 9.819 | 355.972 |
| 2023 | 13.152 | 403.859 | 417.011 | 0 | 52.649 | 351.210 |
| 2022 | 5.693 | 574.088 | 579.781 | 0 | 16.791 | 557.297 |
| 2021 | 12.928 | 600.304 | 613.232 | 0 | 40.206 | 560.098 |
| 2020 | 23.619 | 908.181 | 931.800 | 0 | 223.765 | 684.416 |
| 2019 | 161.842 | 492.402 | 654.244 | 0 | 107.995 | 384.407 |
| 2018 | 117.225 | 282.448 | 399.673 | 0 | 43.934 | 238.514 |
| 2017 | 81.634 | 378.839 | 460.473 | 0 | 90.534 | 288.305 |
| 2016 | 77.198 | 288.790 | 365.988 | 0 | 33.609 | 255.181 |
| 2015 | 86.696 | 286.320 | 373.016 | 0 | 58.751 | 227.569 |
| 2014 | 91.895 | 111.002 | 202.897 | 0 | 49.998 | 61.004 |
| 2013 | 91.042 | 48.034 | 139.076 | 0 | 22.703 | 25.331 |
| 2012 | 0 | 28.759 | 28.759 | 0 | 28.550 | 209 |
Datorii, capital și salariați
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Datorii totale | Capital propriu | Capital social | Număr mediu de salariați |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 339.864 +38,8% față de anul precedent | 37.955 | Neraportat | 0 |
| 2023 | 244.927 +2.095,3% față de anul precedent | 172.084 | Neraportat | 0 |
| 2022 | 11.157 -54,7% față de anul precedent | 568.624 | Neraportat | 0 -100,0% față de anul precedent |
| 2021 | 24.640 -88,5% față de anul precedent | 596.177 | Neraportat | 2 +100,0% față de anul precedent |
| 2020 | 214.965 +6,2% față de anul precedent | 716.835 | Neraportat | 1 |
| 2019 | 202.417 +121,0% față de anul precedent | 451.827 | Neraportat | 0 |
| 2018 | 91.611 -46,3% față de anul precedent | 308.062 | Neraportat | 0 |
| 2017 | 170.650 -4,8% față de anul precedent | 289.823 | Neraportat | 0 |
| 2016 | 179.299 +40,4% față de anul precedent | 186.689 | Neraportat | 0 |
| 2015 | 127.711 +28,2% față de anul precedent | 245.305 | Neraportat | 0 |
| 2014 | 99.637 +15,7% față de anul precedent | 103.260 | Neraportat | 0 |
| 2013 | 86.128 +5.811,3% față de anul precedent | 52.948 | Neraportat | 0 |
| 2012 | 1.457 | 27.302 | Neraportat | 0 |
„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.
Scor de risc estimat
O privire asupra indicatorilor financiari · 2024
Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.
Cum se calculează și cum se citește scorul?
Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.
Acționariat și capital
Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.
Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.
Persoane asociate
1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.
| Persoană | Rol | Țară | Localitate / județ |
|---|---|---|---|
| ICIULIAN CRISTEA | administrator | Neraportată | Neraportată |
Conexiuni
Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.
Grafic conexiuni
Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.
Parcursul firmei
Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.
19 repere. O singură cronologie.
Din 2012 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.
2026 1 repere
data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 34947/2026actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3
actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3
Deschide înregistrarea completă2024 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 89.187 RON. Profit: 37.475 RON
Cifra de afaceri: 89.187 RON. Profit: 37.475 RON
- Cifra de afaceri
- 89.187 RON -54.2% față de anul precedent
- Profit net
- 37.475 RON +983.41% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 339.864 RON +38.76% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20242023 4 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 194.738 RON. Profit: 3.459 RON
Cifra de afaceri: 194.738 RON. Profit: 3.459 RON
- Cifra de afaceri
- 194.738 RON +518.22% față de anul precedent
- Profit net
- 3.459 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 244.927 RON +2095.28% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2023Stare companieStare companieFirma a fost reactivataCompania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.
Compania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.
Stare companieStare companieFirma a fost declarata inactivaCompania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.
Compania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.
Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.
2022 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 31.500 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 31.500 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 31.500 RON -95.02% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 27.553 RON
- Angajati
- 0 -100% față de anul precedent
- Datorii
- 11.157 RON -54.72% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20222021 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 632.030 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 632.030 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 632.030 RON +200.46% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 120.657 RON
- Angajati
- 2 +100% față de anul precedent
- Datorii
- 24.640 RON -88.54% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20212020 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 210.354 RON. Profit: 265.008 RON
Cifra de afaceri: 210.354 RON. Profit: 265.008 RON
- Cifra de afaceri
- 210.354 RON +47.77% față de anul precedent
- Profit net
- 265.008 RON +63.58% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1
- Datorii
- 214.965 RON +6.2% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20202019 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 142.350 RON. Profit: 162.004 RON
Cifra de afaceri: 142.350 RON. Profit: 162.004 RON
- Cifra de afaceri
- 142.350 RON +82.27% față de anul precedent
- Profit net
- 162.004 RON +788.23% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 202.417 RON +120.95% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20192018 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 78.100 RON. Profit: 18.239 RON
Cifra de afaceri: 78.100 RON. Profit: 18.239 RON
- Cifra de afaceri
- 78.100 RON -49.15% față de anul precedent
- Profit net
- 18.239 RON -82.32% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 91.611 RON -46.32% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20182017 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 153.593 RON. Profit: 103.134 RON
Cifra de afaceri: 153.593 RON. Profit: 103.134 RON
- Cifra de afaceri
- 153.593 RON +37.32% față de anul precedent
- Profit net
- 103.134 RON +23.62% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 170.650 RON -4.82% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20172016 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 111.850 RON. Profit: 83.429 RON
Cifra de afaceri: 111.850 RON. Profit: 83.429 RON
- Cifra de afaceri
- 111.850 RON -40.37% față de anul precedent
- Profit net
- 83.429 RON -41.27% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 179.299 RON +40.39% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20162015 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 187.579 RON. Profit: 142.045 RON
Cifra de afaceri: 187.579 RON. Profit: 142.045 RON
- Cifra de afaceri
- 187.579 RON +76.15% față de anul precedent
- Profit net
- 142.045 RON +182.32% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 127.711 RON +28.18% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20152014 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 106.487 RON. Profit: 50.313 RON
Cifra de afaceri: 106.487 RON. Profit: 50.313 RON
- Cifra de afaceri
- 106.487 RON +1.21% față de anul precedent
- Profit net
- 50.313 RON +97.72% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 99.637 RON +15.68% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20142013 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 105.212 RON. Profit: 25.446 RON
Cifra de afaceri: 105.212 RON. Profit: 25.446 RON
- Cifra de afaceri
- 105.212 RON +268.52% față de anul precedent
- Profit net
- 25.446 RON -6.11% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 86.128 RON +5811.32% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2013Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.
Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.
2012 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 28.550 RON. Profit: 27.102 RON
Cifra de afaceri: 28.550 RON. Profit: 27.102 RON
- Cifra de afaceri
- 28.550 RON
- Profit net
- 27.102 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 1.457 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2012ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataCRIS INTER NAV SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7112 in Mun. Galaţi (GALAŢI)
CRIS INTER NAV SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7112 in Mun. Galaţi (GALAŢI)
Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.
Publicații ONRC
1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.
22.092026Mentiune · Buletin 34947/2026actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3
actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3
- Companie
- CRIS INTER NAV SRL
- CUI
- 30995926
- Tip în sursă
- Modification
- Data buletinului
- 22.09.2026
- Registrul Comerțului
- J17/1427/2012
- EUID
- ROONRC.J17/1427/2012
- Sediu
- Municipiul Galaţi, Jud. Galaţi, Strada TECUCI, Nr. 3, camera 2, Bl. V3, Scara 2, Etaj 5, Ap.
- Județ
- Galaţi
- Număr încheiere
- 740097
- Data încheierii
- 21.09.2026
- Număr dosar
- 3416568
- Data dosarului
- 27.08.2026
- Tribunal
- Galati
- Registrator
- Camelia-Maria Pop
Subiecte
actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3
Documente menționate
- Cerere de înregistrare nr. 3416568 din 27.08.2026
Dosare instanță
0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată
Achiziții publice (SEAP)
Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro
Clasamente și premii
Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.
Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.
Recenzii
Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!
Firme similare
Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.
Firme de mărime apropiată — CAEN 7112, Galaţi
Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 7112, Galaţi
Alte firme din Galaţi
Întrebări frecvente
Răspunsuri din datele publicate în acest profil.
Care este CUI-ul CRIS INTER NAV SRL?
CUI-ul CRIS INTER NAV SRL este 30995926.
Unde este sediul CRIS INTER NAV SRL?
CRIS INTER NAV SRL are sediul in Romania, GALAŢI, Mun. Galaţi, Str. Tecuci nr. 3, 800120, Mun. Galaţi, judetul GALAŢI.
Cand a fost infiintata CRIS INTER NAV SRL?
CRIS INTER NAV SRL a fost infiintata in anul 2012 (13 ani de activitate).
Care a fost cifra de afaceri a CRIS INTER NAV SRL in 2024?
In 2024, CRIS INTER NAV SRL a raportat o cifra de afaceri de 89.187 RON.
Ce activitate are CRIS INTER NAV SRL?
CRIS INTER NAV SRL are codul CAEN principal 7112 (Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea).
Ce profit a inregistrat CRIS INTER NAV SRL in 2024?
CRIS INTER NAV SRL a inregistrat un profit net de 37.475 RON in 2024.
Surse și actualizare
Contextul datelor, într-un singur loc.
- Identificare și situație fiscală
- Registrele publice ANAF și ONRC
- Date financiare
- Bilanțurile anuale disponibile · 13 exerciții financiare
- Publicații ONRC
- 1 înregistrări încărcate
- Ultima actualizare a profilului
- 11 octombrie 2026
- Următoarea actualizare disponibilă
- 11 noiembrie 2026
Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.
Date personale (GDPR)
Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.