Transporturi rutiere de mărfuri
Surse și actualizareActualizat: 13 octombrie 2026 la 05:43
Despre DAVID SPEED EXPORT SRL
DAVID SPEED EXPORT SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Coşeri Com. Căteasca, judetul ARGEŞ, infiintata in 2012 (13 ani de activitate). Activitatea principala este "Transporturi rutiere de mărfuri" (cod CAEN 4941), in sectorul transport si depozitare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.
In 2024, DAVID SPEED EXPORT SRL a raportat o cifra de afaceri de 976.309 RON, relativ stabila fata de anul precedent (-0.4%). Profitul net inregistrat a fost de 76.216 RON (in crestere).
Este inregistrata ca platitoare de TVA si in sistemul RO e-Factura din februarie 2024. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).
Compania, pe scurt
- Cifră de afaceri netă
- 976.309 RON
- Venituri totale
- 1.052.802 RON
- Cheltuieli totale
- 963.184 RON
- Profit brut
- 89.618 RON
- Profit net
- 76.216 RON
- Marja profit net
- 7,81%
- Active imobilizate
- 576.544 RON
- Active circulante
- 273.357 RON
- Stocuri
- 48.251 RON
- Creanțe
- 102.776 RON
- Casa & conturi bănci
- 122.330 RON
- Capital propriu
- 835.761 RON
Contact
Adresă sediu social
Adresa fiscala
- Adresa
- Romania, ARGEŞ, Sat Coşeri Com. Căteasca, 117223
- Cod postal
- 117223
Date juridice și fiscale
Detalii companie
- Forma proprietate
- Proprietate Privata Capital Privat Autohton
- Forma organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Stare inregistrare
- Înregistrat din 19.12.2012
- Organ fiscal competent
- Unitatea Fiscală Orăşenească Topoloveni
- Platitor TVA
- Da
- TVA la incasare (RTVAI)
- Da
Informatii fiscale
- RO e-Factura
- Da (din 1 februarie 2024)
- TVA la incasare
- 16 ianuarie 2013
Indicatori financiari
Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.
Evoluția companiei
2012 –2024 · RON
- An explorat în grafic
- 2024
- Cifră de afaceri
- 976.309 RON
- Rezultat net
- 76.216 RON
Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.
Toți indicatorii raportați
17 indicatori · valori exacte
| Indicator și explicație | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii | 976.309 RON | 979.932 RON |
| Venituri totaleToate veniturile raportate | 1.052.802 RON | 1.082.619 RON |
| Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate | 963.184 RON | 1.000.708 RON |
| Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț | 89.618 RON | 81.911 RON |
| Profit netCâmpul de profit net din bilanț | 76.216 RON | 71.085 RON |
| Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero | 0 RON | 0 RON |
| Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung | 576.544 RON | 576.545 RON |
| Active circulanteActive folosite în activitatea curentă | 273.357 RON | 276.140 RON |
| Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante | 849.901 RON | 852.685 RON |
| StocuriBunuri și materiale în stoc | 48.251 RON | 0 RON |
| CreanțeSume de încasat | 102.776 RON | 105.644 RON |
| Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești | 122.330 RON | 170.496 RON |
| Datorii totaleTotalul datoriilor raportate | 101.140 RON | 223.140 RON |
| Capital propriuCapitaluri proprii raportate | 835.761 RON | 759.545 RON |
| Capital socialCapitalul social din bilanț | Neraportat | Neraportat |
| Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați | 0 persoane | 4 persoane |
Structura activelor
Distribuția activelor · 2024
Datorii și active
Comparație la finalul anului 2024
Datorii totale / active totale afișate
Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.
Rate de eficiență · 2024
- ROA
- 9,0 %Profit net / active totale
- ROE
- 9,1 %Profit net / capital propriu
- Lichiditate afișată
- 2,70 Active circulante / datorii totale
- Solvabilitate afișată
- 98,3 %Capital propriu / active totale
Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.
Bilanțuri anuale
Toate cele 13 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.
Venituri, cheltuieli și rezultate
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Cifră de afaceri netă | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit brut | Profit net | Pierdere brută | Pierdere netă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 976.309 -0,4% față de anul precedent | 1.052.802 | 963.184 | 89.618 +9,4% față de anul precedent | 76.216 +7,2% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2023 | 979.932 -14,9% față de anul precedent | 1.082.619 | 1.000.708 | 81.911 -36,6% față de anul precedent | 71.085 -39,3% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2022 | 1.151.847 +38,4% față de anul precedent | 1.212.878 | 1.083.724 | 129.154 +10,3% față de anul precedent | 117.025 +8,1% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2021 | 832.410 +7,3% față de anul precedent | 884.242 | 767.182 | 117.060 +1,8% față de anul precedent | 108.218 +1,3% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2020 | 775.539 +22,4% față de anul precedent | 812.019 | 697.036 | 114.983 +36,7% față de anul precedent | 106.863 +43,4% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2019 | 633.466 +10,6% față de anul precedent | 718.484 | 634.378 | 84.106 +53,7% față de anul precedent | 74.530 +46,4% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2018 | 572.673 -6,3% față de anul precedent | 622.777 | 568.043 | 54.734 -52,0% față de anul precedent | 50.899 -52,7% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2017 | 611.283 +78,2% față de anul precedent | 640.655 | 526.681 | 113.974 +390,7% față de anul precedent | 107.623 +461,4% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2016 | 343.089 -31,2% față de anul precedent | 342.392 | 319.167 | 23.225 -63,1% față de anul precedent | 19.171 -62,3% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2015 | 498.319 +172,7% față de anul precedent | 507.109 | 444.221 | 62.888 +149,9% față de anul precedent | 50.867 +158,4% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2014 | 182.745 +7,8% față de anul precedent | 182.826 | 157.657 | 25.169 -34,6% față de anul precedent | 19.687 -41,0% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2013 | 169.557 | 169.559 | 131.097 | 38.462 | 33.376 | 0 | 0 |
| 2012 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Active și disponibilități
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Active imobilizate | Active circulante | Active totale | Stocuri | Creanțe | Casa și conturi la bănci |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 576.544 | 273.357 | 849.901 | 48.251 | 102.776 | 122.330 |
| 2023 | 576.545 | 276.140 | 852.685 | 0 | 105.644 | 170.496 |
| 2022 | 434.202 | 505.344 | 939.546 | 0 | 68.202 | 437.142 |
| 2021 | 464.831 | 450.371 | 915.202 | 0 | 34.543 | 415.828 |
| 2020 | 464.831 | 497.572 | 962.403 | 0 | 47.097 | 450.475 |
| 2019 | 556.715 | 466.359 | 1.023.074 | 0 | 33.856 | 432.503 |
| 2018 | 175.667 | 449.101 | 624.768 | 0 | 70.405 | 378.696 |
| 2017 | 41.570 | 444.133 | 485.703 | 0 | 96.241 | 347.892 |
| 2016 | 42.083 | 319.727 | 361.810 | 0 | 67.130 | 252.597 |
| 2015 | 25.000 | 112.276 | 137.276 | 0 | 56.883 | 55.393 |
| 2014 | 8.754 | 83.206 | 91.960 | 0 | 0 | 83.206 |
| 2013 | 0 | 71.381 | 71.381 | 0 | 13.664 | 57.717 |
| 2012 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Datorii, capital și salariați
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Datorii totale | Capital propriu | Capital social | Număr mediu de salariați |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 101.140 -54,7% față de anul precedent | 835.761 | Neraportat | 0 -100,0% față de anul precedent |
| 2023 | 223.140 -11,1% față de anul precedent | 759.545 | Neraportat | 4 0,0% față de anul precedent |
| 2022 | 251.086 -27,0% față de anul precedent | 688.460 | Neraportat | 4 0,0% față de anul precedent |
| 2021 | 343.766 -31,1% față de anul precedent | 571.436 | Neraportat | 4 0,0% față de anul precedent |
| 2020 | 499.186 -25,1% față de anul precedent | 463.217 | Neraportat | 4 0,0% față de anul precedent |
| 2019 | 666.720 +94,4% față de anul precedent | 356.354 | Neraportat | 4 0,0% față de anul precedent |
| 2018 | 342.944 +34,6% față de anul precedent | 281.824 | Neraportat | 4 0,0% față de anul precedent |
| 2017 | 254.778 -1,4% față de anul precedent | 230.925 | Neraportat | 4 |
| 2016 | 258.297 +679,3% față de anul precedent | 123.302 | Neraportat | 0 -100,0% față de anul precedent |
| 2015 | 33.145 -14,4% față de anul precedent | 104.131 | Neraportat | 3 +50,0% față de anul precedent |
| 2014 | 38.696 +2,4% față de anul precedent | 53.264 | Neraportat | 2 0,0% față de anul precedent |
| 2013 | 37.805 | 33.576 | Neraportat | 2 |
| 2012 | 0 | 0 | Neraportat | 0 |
„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.
Scor de risc estimat
O privire asupra indicatorilor financiari · 2024
Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.
Cum se calculează și cum se citește scorul?
Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.
Acționariat și capital
Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.
Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.
Persoane asociate
1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.
| Persoană | Rol | Țară | Localitate / județ |
|---|---|---|---|
| DCDOLFINA CARMEN ILIE | administrator | Neraportată | Neraportată |
Conexiuni
Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.
Grafic conexiuni
Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.
Parcursul firmei
Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.
17 repere. O singură cronologie.
Din 2012 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.
2026 1 repere
data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 36877/2026actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3
actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3
Deschide înregistrarea completă2024 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 976.309 RON. Profit: 76.216 RON
Cifra de afaceri: 976.309 RON. Profit: 76.216 RON
- Cifra de afaceri
- 976.309 RON -0.37% față de anul precedent
- Profit net
- 76.216 RON +7.22% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0 -100% față de anul precedent
- Datorii
- 101.140 RON -54.67% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2024Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.
Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.
2023 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 979.932 RON. Profit: 71.085 RON
Cifra de afaceri: 979.932 RON. Profit: 71.085 RON
- Cifra de afaceri
- 979.932 RON -14.93% față de anul precedent
- Profit net
- 71.085 RON -39.26% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 4 0% față de anul precedent
- Datorii
- 223.140 RON -11.13% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20232022 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 1.151.847 RON. Profit: 117.025 RON
Cifra de afaceri: 1.151.847 RON. Profit: 117.025 RON
- Cifra de afaceri
- 1.151.847 RON +38.37% față de anul precedent
- Profit net
- 117.025 RON +8.14% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 4 0% față de anul precedent
- Datorii
- 251.086 RON -26.96% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20222021 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 832.410 RON. Profit: 108.218 RON
Cifra de afaceri: 832.410 RON. Profit: 108.218 RON
- Cifra de afaceri
- 832.410 RON +7.33% față de anul precedent
- Profit net
- 108.218 RON +1.27% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 4 0% față de anul precedent
- Datorii
- 343.766 RON -31.13% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20212020 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 775.539 RON. Profit: 106.863 RON
Cifra de afaceri: 775.539 RON. Profit: 106.863 RON
- Cifra de afaceri
- 775.539 RON +22.43% față de anul precedent
- Profit net
- 106.863 RON +43.38% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 4 0% față de anul precedent
- Datorii
- 499.186 RON -25.13% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20202019 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 633.466 RON. Profit: 74.530 RON
Cifra de afaceri: 633.466 RON. Profit: 74.530 RON
- Cifra de afaceri
- 633.466 RON +10.62% față de anul precedent
- Profit net
- 74.530 RON +46.43% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 4 0% față de anul precedent
- Datorii
- 666.720 RON +94.41% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20192018 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 572.673 RON. Profit: 50.899 RON
Cifra de afaceri: 572.673 RON. Profit: 50.899 RON
- Cifra de afaceri
- 572.673 RON -6.32% față de anul precedent
- Profit net
- 50.899 RON -52.71% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 4 0% față de anul precedent
- Datorii
- 342.944 RON +34.61% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20182017 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 611.283 RON. Profit: 107.623 RON
Cifra de afaceri: 611.283 RON. Profit: 107.623 RON
- Cifra de afaceri
- 611.283 RON +78.17% față de anul precedent
- Profit net
- 107.623 RON +461.38% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 4
- Datorii
- 254.778 RON -1.36% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20172016 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 343.089 RON. Profit: 19.171 RON
Cifra de afaceri: 343.089 RON. Profit: 19.171 RON
- Cifra de afaceri
- 343.089 RON -31.15% față de anul precedent
- Profit net
- 19.171 RON -62.31% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0 -100% față de anul precedent
- Datorii
- 258.297 RON +679.29% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20162015 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 498.319 RON. Profit: 50.867 RON
Cifra de afaceri: 498.319 RON. Profit: 50.867 RON
- Cifra de afaceri
- 498.319 RON +172.69% față de anul precedent
- Profit net
- 50.867 RON +158.38% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 3 +50% față de anul precedent
- Datorii
- 33.145 RON -14.35% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20152014 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 182.745 RON. Profit: 19.687 RON
Cifra de afaceri: 182.745 RON. Profit: 19.687 RON
- Cifra de afaceri
- 182.745 RON +7.78% față de anul precedent
- Profit net
- 19.687 RON -41.01% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 0% față de anul precedent
- Datorii
- 38.696 RON +2.36% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20142013 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 169.557 RON. Profit: 33.376 RON
Cifra de afaceri: 169.557 RON. Profit: 33.376 RON
- Cifra de afaceri
- 169.557 RON
- Profit net
- 33.376 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2
- Datorii
- 37.805 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2013Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.
Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.
2012 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 0 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2012ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataDAVID SPEED EXPORT SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4941 in Sat Coşeri Com. Căteasca (ARGEŞ)
DAVID SPEED EXPORT SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4941 in Sat Coşeri Com. Căteasca (ARGEŞ)
Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.
Publicații ONRC
1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.
07.102026Mentiune · Buletin 36877/2026actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3
actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3
- Companie
- DAVID SPEED EXPORT SRL
- CUI
- 31030583
- Tip în sursă
- Modification
- Data buletinului
- 07.10.2026
- Registrul Comerțului
- J3/1783/2012
- EUID
- ROONRC.J3/1783/2012
- Sediu
- Sat Coşeri, Comuna Căteasca, Jud. Argeş, Nr. 116
- Județ
- Argeş
- Număr încheiere
- 789260
- Data încheierii
- 06.10.2026
- Număr dosar
- 3558395
- Data dosarului
- 07.09.2026
- Tribunal
- Arges
- Registrator
- Magdalena Amelia Ilinca
Subiecte
actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3
Documente menționate
- Cerere de înregistrare nr. 3558395 din 07.09.2026
Dosare instanță
0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată
Achiziții publice (SEAP)
Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro
Clasamente și premii
Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.
Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.
Recenzii
Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!
Firme similare
Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.
Firme de mărime apropiată — CAEN 4941, Argeş
Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4941, Argeş
Alte firme din Argeş
Întrebări frecvente
Răspunsuri din datele publicate în acest profil.
Care este CUI-ul DAVID SPEED EXPORT SRL?
CUI-ul DAVID SPEED EXPORT SRL este 31030583.
Unde este sediul DAVID SPEED EXPORT SRL?
DAVID SPEED EXPORT SRL are sediul in Romania, ARGEŞ, Sat Coşeri Com. Căteasca, 117223, Sat Coşeri Com. Căteasca, judetul ARGEŞ.
Cand a fost infiintata DAVID SPEED EXPORT SRL?
DAVID SPEED EXPORT SRL a fost infiintata in anul 2012 (13 ani de activitate).
Care a fost cifra de afaceri a DAVID SPEED EXPORT SRL in 2024?
In 2024, DAVID SPEED EXPORT SRL a raportat o cifra de afaceri de 976.309 RON.
Ce activitate are DAVID SPEED EXPORT SRL?
DAVID SPEED EXPORT SRL are codul CAEN principal 4941 (Transporturi rutiere de mărfuri).
Ce profit a inregistrat DAVID SPEED EXPORT SRL in 2024?
DAVID SPEED EXPORT SRL a inregistrat un profit net de 76.216 RON in 2024.
Surse și actualizare
Contextul datelor, într-un singur loc.
- Identificare și situație fiscală
- Registrele publice ANAF și ONRC
- Date financiare
- Bilanțurile anuale disponibile · 13 exerciții financiare
- Publicații ONRC
- 1 înregistrări încărcate
- Ultima actualizare a profilului
- 13 octombrie 2026
- Următoarea actualizare disponibilă
- 13 noiembrie 2026
Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.
Date personale (GDPR)
Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.