Activ

PROACTIVE ADVISER SRL

CUI: 31039108
CIF: 31039108
Reg. Com.: J2012001325044
CAEN: 8299
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 21 decembrie 2012 · 13 ani
Distribuie:

Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 09:16

Despre PROACTIVE ADVISER SRL

PROACTIVE ADVISER SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Bacău, judetul BACĂU, infiintata in 2012 (13 ani de activitate). Activitatea principala este "Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a." (cod CAEN 8299), in sectorul activitati profesionale, stiintifice si tehnice. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, PROACTIVE ADVISER SRL a raportat o cifra de afaceri de 296.778 RON. Profitul net inregistrat a fost de 21.881 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 4.

Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
296.778 RON
Venituri totale
296.778 RON
Cheltuieli totale
270.516 RON
Profit brut
26.262 RON
Profit net
21.881 RON
Marja profit net
7,37%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
71.974 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
37.874 RON
Casa & conturi bănci
34.100 RON
Capital propriu
20.479 RON

Contact

AdresaRomania, BACĂU, Mun. Bacău, Str. Războieni nr. 8, 600031
Detalii adresabiroul 4
Telefon0744510021

Adresă sediu social

Romania, BACĂU, Mun. Bacău, Str. Războieni nr. 8, 600031
Cod poștal: 600031
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, BACĂU, Mun. Bacău, Str. Războieni nr. 8, 600031
Detalii
biroul 4
Cod postal
600031
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 21.12.2012
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bacău
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2012 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
296.778 RON
Rezultat net
21.881 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 296.778 RON 0 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 296.778 RON 0 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 270.516 RON 0 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 26.262 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 21.881 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 71.974 RON 0 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 71.974 RON 0 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 37.874 RON 0 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 34.100 RON 0 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 51.495 RON 0 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 20.479 RON 0 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 4 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active71.974RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

71,5 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale71.974 RON
Datorii totale51.495 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
30,4 %Profit net / active totale
ROE
106,8 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,40 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
28,5 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 13 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

13 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 296.778 296.778 270.516 26.262 21.881 0 0
2023 0 -100,0% față de anul precedent 0 0 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 0 0
2022 299.420 +3,3% față de anul precedent 302.050 270.150 31.900 -78,6% față de anul precedent 28.966 -80,2% față de anul precedent 0 0
2021 289.827 +54,8% față de anul precedent 331.033 181.681 149.352 +82,3% față de anul precedent 146.571 +82,8% față de anul precedent 0 0
2020 187.184 +97,7% față de anul precedent 203.609 121.681 81.928 +159,6% față de anul precedent 80.186 +162,0% față de anul precedent 0 0
2019 94.705 108.205 76.647 31.558 30.611 0 0
2018 0 -100,0% față de anul precedent 0 0 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 0 0
2017 39.287 -17,6% față de anul precedent 42.887 29.628 13.259 -23,8% față de anul precedent 12.673 -22,7% față de anul precedent 0 0
2016 47.675 +186,7% față de anul precedent 47.675 30.269 17.406 +241,9% față de anul precedent 16.389 +256,9% față de anul precedent 0 0
2015 16.629 -38,4% față de anul precedent 16.629 11.538 5.091 -79,8% față de anul precedent 4.592 -81,2% față de anul precedent Neraportat 0
2014 26.982 +10,1% față de anul precedent 26.982 1.783 25.199 +313,9% față de anul precedent 24.389 +352,8% față de anul precedent 0 0
2013 24.501 24.550 18.462 6.088 5.386 0 0
2012 0 0 259 0 0 259 259

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

13 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 71.974 71.974 0 37.874 34.100
2023 0 0 0 0 0 0
2022 980 157.216 158.196 0 50.560 106.656
2021 2.254 151.433 153.687 2.521 42.320 106.592
2020 1.462 128.858 130.320 0 21.602 107.256
2019 2.385 71.353 73.738 0 25.985 45.368
2018 0 0 0 0 0 0
2017 2.599 62.619 65.218 0 19.672 42.947
2016 3.899 48.904 52.803 0 5.070 43.834
2015 0 34.644 34.644 0 994 33.650
2014 634 29.638 30.272 0 3.629 26.009
2013 1.267 8.529 9.796 0 2.025 6.504
2012 2.598 302 2.900 0 0 302

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

13 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 51.495 20.479 Neraportat 4
2023 0 -100,0% față de anul precedent 0 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2022 128.990 +801,9% față de anul precedent 29.206 Neraportat 5 0,0% față de anul precedent
2021 14.302 +91,1% față de anul precedent 139.385 Neraportat 5 +150,0% față de anul precedent
2020 7.484 +114,6% față de anul precedent 122.836 Neraportat 2 -33,3% față de anul precedent
2019 3.488 70.250 Neraportat 3
2018 0 -100,0% față de anul precedent 0 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2017 1.848 -12,3% față de anul precedent 63.370 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2016 2.106 +526,8% față de anul precedent 50.697 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2015 336 -39,6% față de anul precedent 34.308 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2014 556 -87,6% față de anul precedent 29.716 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2013 4.470 +51,1% față de anul precedent 5.326 Neraportat 1
2012 2.959 -59 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

35din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare15 / 20
Profitabilitate5 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
DCDRAGOŞ CEAUNAŞadministrator si reprezentantNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

15 repere. O singură cronologie.

Din 2012 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2012 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
15 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 27641/2026capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator si reprezentant persoane împuternicite

capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator si reprezentant persoane împuternicite

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 296.778 RON. Profit: 21.881 RON

Cifra de afaceri: 296.778 RON. Profit: 21.881 RON

Cifra de afaceri
296.778 RON
Profit net
21.881 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4
Datorii
51.495 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
0 RON -100% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 299.420 RON. Profit: 28.966 RON

Cifra de afaceri: 299.420 RON. Profit: 28.966 RON

Cifra de afaceri
299.420 RON +3.31% față de anul precedent
Profit net
28.966 RON -80.24% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 0% față de anul precedent
Datorii
128.990 RON +801.9% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 289.827 RON. Profit: 146.571 RON

Cifra de afaceri: 289.827 RON. Profit: 146.571 RON

Cifra de afaceri
289.827 RON +54.84% față de anul precedent
Profit net
146.571 RON +82.79% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 +150% față de anul precedent
Datorii
14.302 RON +91.1% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 187.184 RON. Profit: 80.186 RON

Cifra de afaceri: 187.184 RON. Profit: 80.186 RON

Cifra de afaceri
187.184 RON +97.65% față de anul precedent
Profit net
80.186 RON +161.95% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 -33.33% față de anul precedent
Datorii
7.484 RON +114.56% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 94.705 RON. Profit: 30.611 RON

Cifra de afaceri: 94.705 RON. Profit: 30.611 RON

Cifra de afaceri
94.705 RON
Profit net
30.611 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3
Datorii
3.488 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
0 RON -100% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 39.287 RON. Profit: 12.673 RON

Cifra de afaceri: 39.287 RON. Profit: 12.673 RON

Cifra de afaceri
39.287 RON -17.59% față de anul precedent
Profit net
12.673 RON -22.67% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
1.848 RON -12.25% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 47.675 RON. Profit: 16.389 RON

Cifra de afaceri: 47.675 RON. Profit: 16.389 RON

Cifra de afaceri
47.675 RON +186.7% față de anul precedent
Profit net
16.389 RON +256.9% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
2.106 RON +526.79% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 16.629 RON. Profit: 4.592 RON

Cifra de afaceri: 16.629 RON. Profit: 4.592 RON

Cifra de afaceri
16.629 RON -38.37% față de anul precedent
Profit net
4.592 RON -81.17% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
336 RON -39.57% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 26.982 RON. Profit: 24.389 RON

Cifra de afaceri: 26.982 RON. Profit: 24.389 RON

Cifra de afaceri
26.982 RON +10.13% față de anul precedent
Profit net
24.389 RON +352.82% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
556 RON -87.56% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 24.501 RON. Profit: 5.386 RON

Cifra de afaceri: 24.501 RON. Profit: 5.386 RON

Cifra de afaceri
24.501 RON
Profit net
5.386 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
4.470 RON +51.06% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013

2012 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
259 RON
Angajati
0
Datorii
2.959 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataPROACTIVE ADVISER SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8299 in Mun. Bacău (BACĂU)

PROACTIVE ADVISER SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8299 in Mun. Bacău (BACĂU)

15 din 15 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

22.072026Mentiune · Buletin 27641/2026capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator si reprezentant persoane împuternicite

capital social; domeniu principal de activitate/activitate principală; cod obiect de activitate; modificare date asociaţi persoane fizice; modificare date administrator si reprezentant persoane împuternicite; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat avand numarul 4 din data: 14.07.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
PROACTIVE ADVISER SRL
CUI
31039108
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
22.07.2026
Registrul Comerțului
J4/1325/2012
EUID
ROONRC.J4/1325/2012
Sediu
Municipiul Bacău, Jud. Bacău, Strada RĂZBOIENI, Nr. 8, biroul 4, Etaj 2
Județ
Bacău
Număr încheiere
581203
Data încheierii
21.07.2026
Număr dosar
2803261
Data dosarului
15.07.2026
Tribunal
Bacău
Registrator
Maria Geamanu

Subiecte

capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator si reprezentant persoane împuternicite

Documente menționate

  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii din 15.07.2026
  • Decizie asociat unic nr. 3 din 14.07.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 27641/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 8299, Bacău

SMARTFAM SERVICE S.R.L.
CUI: 41726737CAEN: 8299
Activ
BACĂU, Sat Lupeşti Com. Mănăstirea Caşin2019-10-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
309.864 RON
Profit
158.253 RON
Angajati
3
ADEBO SERV S.R.L.
CUI: 48537166CAEN: 8299
Activ
BACĂU, Sat Poduri Com. Poduri2023-07-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
296.591 RON
Profit
208.953 RON
Angajati
1
AUTO TRANSFER S.R.L.
CUI: 50430233CAEN: 8299
Activ
BACĂU, Mun. Bacău2024-08-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
326.246 RON
Profit
254.713 RON
Angajati
1
EVARIS CONSULT SRL
CUI: 21947687CAEN: 8299
Activ
BACĂU, Orş. Comăneşti2007-06-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
293.463 RON
Profit
212.011 RON
Angajati
1
PETROVLAD COM S.R.L.
CUI: 49681789CAEN: 8299
Activ
BACĂU, Mun. Bacău2024-02-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
458.094 RON
Profit
152.067 RON
Angajati
7
CRISCONF CTC S.R.L.
CUI: 38820288CAEN: 8299
Activ
BACĂU, Sat Buciumi Com. Buciumi2018-02-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
226.341 RON
Profit
59.699 RON
Angajati
2

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 8299, Bacău

MIDAL SERVICES SRL
CUI: 30641589CAEN: 8299
Activ
BACĂU, Mun. Oneşti2012-09-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.437.703 RON
Profit
22.528 RON
Angajati
10
ARAL PREST SRL
CUI: 32455027CAEN: 8299
Activ
BACĂU, Mun. Bacău2013-11-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
233.389 RON
Profit
182.957 RON
Angajati
1
ECORESPECT ABC SRL
CUI: 32464491CAEN: 8299
Activ
BACĂU, Sat Măgura Com. Măgura2013-11-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
244.796 RON
Profit
0 RON
Angajati
4

Alte firme din Bacău

CARISMA TOTAL SRL
CUI: 31039094CAEN: 4619
Activ
BACĂU, Mun. Bacău2012-12-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
CARDIOSAN CLINIC SRL
CUI: 31009018CAEN: 8622
Activ
BACĂU, Sat Măgura Com. Măgura2012-12-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
461.800 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
GABRY TOUR SRL
CUI: 31080832CAEN: 4673
Activ
BACĂU, Orş. Comăneşti2013-01-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
279.470 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
CIOTRANS SERV SRL
CUI: 30766361CAEN: 2223
Activ
BACĂU, Sat Baraţi Com. Mărgineni2012-10-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
139.180 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
AUTO PROFI AVANTAJ S.R.L.
CUI: 31353240CAEN: 9531
Activ
BACĂU, Sat Lilieci Com. Hemeiuş2013-03-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
7.765 RON
Profit
3.591 RON
Angajati
0
FLORION PLAST SRL
CUI: 34124593CAEN: 4789
Activ
BACĂU, Mun. Bacău2015-02-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
10.632 RON
Profit
2.093 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul PROACTIVE ADVISER SRL?

CUI-ul PROACTIVE ADVISER SRL este 31039108.

Unde este sediul PROACTIVE ADVISER SRL?

PROACTIVE ADVISER SRL are sediul in Romania, BACĂU, Mun. Bacău, Str. Războieni nr. 8, 600031, Mun. Bacău, judetul BACĂU.

Cand a fost infiintata PROACTIVE ADVISER SRL?

PROACTIVE ADVISER SRL a fost infiintata in anul 2012 (13 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a PROACTIVE ADVISER SRL in 2024?

In 2024, PROACTIVE ADVISER SRL a raportat o cifra de afaceri de 296.778 RON.

Cati angajati are PROACTIVE ADVISER SRL?

PROACTIVE ADVISER SRL a raportat un numar mediu de 4 salariati in 2024.

Ce activitate are PROACTIVE ADVISER SRL?

PROACTIVE ADVISER SRL are codul CAEN principal 8299 (Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.).

Ce profit a inregistrat PROACTIVE ADVISER SRL in 2024?

PROACTIVE ADVISER SRL a inregistrat un profit net de 21.881 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 13 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.