Activ Plătitor TVAe‑Factură

SERV SAMIS SRL

CUI: 31058
CIF: RO31058
Reg. Com.: J1991011188407
CAEN: 4711
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 10 decembrie 1992 · 33 ani
Distribuie:

Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi şi tutun

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 01:24

Despre SERV SAMIS SRL

SERV SAMIS SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 2 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 1992 (33 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi şi tutun" (cod CAEN 4711), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2023, SERV SAMIS SRL a raportat o cifra de afaceri de 5.315.632 RON, in crestere fata de anul precedent (+9.8%). Profitul net inregistrat a fost de 65.380 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 2, in scadere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 15 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 943.563 RON in 2008 la 5.315.632 RON in 2023.

Este inregistrata ca platitoare de TVA si in sistemul RO e-Factura din februarie 2024. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
5.315.632 RON
Venituri totale
5.310.767 RON
Cheltuieli totale
5.234.051 RON
Profit brut
76.716 RON
Profit net
65.380 RON
Marja profit net
1,23%
Active imobilizate
56.435 RON
Active circulante
907.928 RON
Stocuri
729.179 RON
Creanțe
56.332 RON
Casa & conturi bănci
122.417 RON
Capital propriu
551.764 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Str. Teiul Doamnei nr. 6, 23581
Detalii adresaCAMERA 1
Telefon0724516195

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Str. Teiul Doamnei nr. 6, 23581
Cod poștal: 23581
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Str. Teiul Doamnei nr. 6, 23581
Detalii
CAMERA 1
Cod postal
23581
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 01.10.1991
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 februarie 2024)
TVA la incasare
1 ianuarie 2013 - 1 februarie 2014

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2023 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2023
Cifră de afaceri
5.315.632 RON
Rezultat net
65.380 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2023 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2023 2022
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 5.315.632 RON 4.839.215 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 5.310.767 RON 4.849.772 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 5.234.051 RON 4.653.018 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 76.716 RON 196.754 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 65.380 RON 165.193 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 56.435 RON 74.484 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 907.928 RON 764.643 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 964.363 RON 839.127 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 729.179 RON 706.235 RON
CreanțeSume de încasat 56.332 RON 40.365 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 122.417 RON 18.043 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 412.599 RON 352.744 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 551.764 RON 486.383 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 2 persoane 3 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2023

Total active964.363RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2023

42,8 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale964.363 RON
Datorii totale412.599 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2023

ROA
6,8 %Profit net / active totale
ROE
11,8 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
2,20 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
57,2 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 16 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

16 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2023 5.315.632 +9,8% față de anul precedent 5.310.767 5.234.051 76.716 -61,0% față de anul precedent 65.380 -60,4% față de anul precedent 0 0
2022 4.839.215 +20,8% față de anul precedent 4.849.772 4.653.018 196.754 +14,6% față de anul precedent 165.193 +14,6% față de anul precedent 0 0
2021 4.005.260 +45,0% față de anul precedent 4.013.971 3.842.288 171.683 +166,5% față de anul precedent 144.214 +163,2% față de anul precedent 0 0
2020 2.763.155 +495,2% față de anul precedent 2.768.120 2.703.692 64.428 +506,2% față de anul precedent 54.786 +415,4% față de anul precedent 0 0
2019 464.235 -54,3% față de anul precedent 464.184 453.555 10.629 10.629 0 0
2018 1.016.101 +4,0% față de anul precedent 1.016.101 1.023.628 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 7.527 10.007
2017 977.231 -11,1% față de anul precedent 978.219 951.495 26.724 -52,5% față de anul precedent 21.766 -53,9% față de anul precedent 0 0
2016 1.098.753 +10,9% față de anul precedent 1.098.789 1.042.531 56.258 +81,8% față de anul precedent 47.257 +69,3% față de anul precedent 0 0
2015 990.910 -3,5% față de anul precedent 992.210 961.261 30.949 +32,0% față de anul precedent 27.913 +19,1% față de anul precedent Neraportat 0
2014 1.026.500 +7,6% față de anul precedent 1.026.564 1.003.122 23.442 23.442 0 0
2013 954.421 -12,8% față de anul precedent 954.425 958.886 0 0 4.461 4.461
2012 1.094.992 -6,8% față de anul precedent 1.094.992 1.122.818 0 0 27.826 27.826
2011 1.175.240 +3,0% față de anul precedent 1.175.240 1.189.112 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 13.872 13.872
2010 1.141.158 +9,3% față de anul precedent 1.141.308 1.093.648 47.660 +349,8% față de anul precedent 38.674 +695,6% față de anul precedent 0 0
2009 1.044.554 +10,7% față de anul precedent 1.044.555 1.033.960 10.595 -63,9% față de anul precedent 4.861 -80,2% față de anul precedent 0 0
2008 943.563 943.563 914.229 29.334 24.561 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

16 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2023 56.435 907.928 964.363 729.179 56.332 122.417
2022 74.484 764.643 839.127 706.235 40.365 18.043
2021 16.872 667.621 684.493 570.367 41.365 55.889
2020 44.362 456.719 501.081 390.464 59.221 7.034
2019 73.848 304.759 378.607 244.335 39.028 21.396
2018 9.981 112.893 122.874 57.341 27.433 28.119
2017 0 176.593 176.593 147.196 26.319 3.078
2016 0 140.577 140.577 115.433 19.203 5.941
2015 0 148.348 148.348 121.572 21.834 4.942
2014 0 89.532 89.532 62.302 14.367 12.863
2013 0 54.269 54.269 28.640 24.770 859
2012 0 40.249 40.249 31.310 6.036 2.903
2011 799 82.625 83.424 73.706 6.327 2.592
2010 1.597 147.514 149.111 145.032 1.737 745
2009 2.395 117.880 120.275 116.701 914 265
2008 0 111.829 111.829 108.692 911 2.226

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

16 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2023 412.599 +17,0% față de anul precedent 551.764 Neraportat 2 -33,3% față de anul precedent
2022 352.744 -2,9% față de anul precedent 486.383 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2021 363.303 +12,1% față de anul precedent 321.190 Neraportat 3 +50,0% față de anul precedent
2020 324.106 +26,4% față de anul precedent 176.975 Neraportat 2 -33,3% față de anul precedent
2019 256.419 +2.166,2% față de anul precedent 122.188 Neraportat 3 -25,0% față de anul precedent
2018 11.315 -79,4% față de anul precedent 111.559 Neraportat 4 0,0% față de anul precedent
2017 55.027 -35,9% față de anul precedent 121.566 Neraportat 4 0,0% față de anul precedent
2016 85.776 -26,4% față de anul precedent 54.801 Neraportat 4 0,0% față de anul precedent
2015 116.606 +36,1% față de anul precedent 31.742 Neraportat 4 0,0% față de anul precedent
2014 85.704 +16,0% față de anul precedent 3.828 Neraportat 4 0,0% față de anul precedent
2013 73.883 +33,4% față de anul precedent -19.614 Neraportat 4 -20,0% față de anul precedent
2012 55.402 +9,2% față de anul precedent -15.153 Neraportat 5 0,0% față de anul precedent
2011 50.750 -3,5% față de anul precedent 32.674 Neraportat 5 0,0% față de anul precedent
2010 52.566 -15,8% față de anul precedent 96.545 Neraportat 5 +66,7% față de anul precedent
2009 62.404 +6,1% față de anul precedent 57.871 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2008 58.819 53.010 Neraportat 3

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2023

21din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare6 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor5 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
DSDUMITRU SAMARAadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

21 repere. O singură cronologie.

Din 1992 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

1992 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
21 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 32412/2026domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare

domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 5.315.632 RON. Profit: 65.380 RON

Cifra de afaceri: 5.315.632 RON. Profit: 65.380 RON

Cifra de afaceri
5.315.632 RON +9.84% față de anul precedent
Profit net
65.380 RON -60.42% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 -33.33% față de anul precedent
Datorii
412.599 RON +16.97% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 4.839.215 RON. Profit: 165.193 RON

Cifra de afaceri: 4.839.215 RON. Profit: 165.193 RON

Cifra de afaceri
4.839.215 RON +20.82% față de anul precedent
Profit net
165.193 RON +14.55% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
352.744 RON -2.91% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 4.005.260 RON. Profit: 144.214 RON

Cifra de afaceri: 4.005.260 RON. Profit: 144.214 RON

Cifra de afaceri
4.005.260 RON +44.95% față de anul precedent
Profit net
144.214 RON +163.23% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 +50% față de anul precedent
Datorii
363.303 RON +12.09% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 2.763.155 RON. Profit: 54.786 RON

Cifra de afaceri: 2.763.155 RON. Profit: 54.786 RON

Cifra de afaceri
2.763.155 RON +495.21% față de anul precedent
Profit net
54.786 RON +415.44% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 -33.33% față de anul precedent
Datorii
324.106 RON +26.4% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 464.235 RON. Profit: 10.629 RON

Cifra de afaceri: 464.235 RON. Profit: 10.629 RON

Cifra de afaceri
464.235 RON -54.31% față de anul precedent
Profit net
10.629 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 -25% față de anul precedent
Datorii
256.419 RON +2166.19% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 1.016.101 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 1.016.101 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
1.016.101 RON +3.98% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
10.007 RON
Angajati
4 0% față de anul precedent
Datorii
11.315 RON -79.44% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 977.231 RON. Profit: 21.766 RON

Cifra de afaceri: 977.231 RON. Profit: 21.766 RON

Cifra de afaceri
977.231 RON -11.06% față de anul precedent
Profit net
21.766 RON -53.94% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 0% față de anul precedent
Datorii
55.027 RON -35.85% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 1.098.753 RON. Profit: 47.257 RON

Cifra de afaceri: 1.098.753 RON. Profit: 47.257 RON

Cifra de afaceri
1.098.753 RON +10.88% față de anul precedent
Profit net
47.257 RON +69.3% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 0% față de anul precedent
Datorii
85.776 RON -26.44% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 990.910 RON. Profit: 27.913 RON

Cifra de afaceri: 990.910 RON. Profit: 27.913 RON

Cifra de afaceri
990.910 RON -3.47% față de anul precedent
Profit net
27.913 RON +19.07% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 0% față de anul precedent
Datorii
116.606 RON +36.06% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 1.026.500 RON. Profit: 23.442 RON

Cifra de afaceri: 1.026.500 RON. Profit: 23.442 RON

Cifra de afaceri
1.026.500 RON +7.55% față de anul precedent
Profit net
23.442 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 0% față de anul precedent
Datorii
85.704 RON +16% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 954.421 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 954.421 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
954.421 RON -12.84% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
4.461 RON
Angajati
4 -20% față de anul precedent
Datorii
73.883 RON +33.36% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 1.094.992 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 1.094.992 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
1.094.992 RON -6.83% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
27.826 RON
Angajati
5 0% față de anul precedent
Datorii
55.402 RON +9.17% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 1.175.240 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 1.175.240 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
1.175.240 RON +2.99% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
13.872 RON
Angajati
5 0% față de anul precedent
Datorii
50.750 RON -3.45% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 1.141.158 RON. Profit: 38.674 RON

Cifra de afaceri: 1.141.158 RON. Profit: 38.674 RON

Cifra de afaceri
1.141.158 RON +9.25% față de anul precedent
Profit net
38.674 RON +695.6% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 +66.67% față de anul precedent
Datorii
52.566 RON -15.77% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 1.044.554 RON. Profit: 4.861 RON

Cifra de afaceri: 1.044.554 RON. Profit: 4.861 RON

Cifra de afaceri
1.044.554 RON +10.7% față de anul precedent
Profit net
4.861 RON -80.21% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
62.404 RON +6.09% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 943.563 RON. Profit: 24.561 RON

Cifra de afaceri: 943.563 RON. Profit: 24.561 RON

Cifra de afaceri
943.563 RON
Profit net
24.561 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3
Datorii
58.819 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008
Cele mai recente 20 repere; restul se încarcă în pagină.20 din 21 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

01.092026Mentiune · Buletin 32412/2026domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare

domeniu principal de activitate/activitate principală; cod obiect de activitate; sedii secundare; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 12.08.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
SERV SAMIS SRL
CUI
31058
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
01.09.2026
Registrul Comerțului
J40/11188/1991
EUID
ROONRC.J40/11188/1991
Sediu
Bucureşti Sectorul 2, Strada TEIUL DOAMNEI, Nr. 6, CAMERA 1, Bl. 22, Scara A, Etaj 2,
Județ
București
Număr încheiere
682049
Data încheierii
31.08.2026
Număr dosar
3207749
Data dosarului
13.08.2026
Tribunal
Bucureşti
Registrator
Irina-Simona Nasulea

Subiecte

domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare

Documente menționate

  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 3207749 din 13.08.2026
  • Decizie asociat unic nr. 1 din 12.08.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 32412/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4711, Municipiul Bucureşti

ALICE TRADING COM SRL
CUI: 9545176CAEN: 4711
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti1997-06-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.424.780 RON
Profit
128.297 RON
Angajati
6
PALADIUM COM SRL
CUI: 4902880CAEN: 4711
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti1993-11-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.313.674 RON
Profit
71.712 RON
Angajati
8
ERTICO AG SRL
CUI: 18658212CAEN: 4711
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2006-05-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.425.775 RON
Profit
363.270 RON
Angajati
8
DANA PRODCOM FAMILY SRL
CUI: 26986695CAEN: 4711
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2010-05-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.254.840 RON
Profit
8.856 RON
Angajati
5
RAMI TOTAL IT S.R.L.
CUI: 41976024CAEN: 4711
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2019-12-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.712.879 RON
Profit
221.452 RON
Angajati
4
RIZAURA MARKET SRL
CUI: 25235894CAEN: 4711
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2009-03-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.008.333 RON
Profit
37.863 RON
Angajati
5

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4711, Municipiul Bucureşti

VISENS IMPORT-EXPORT SRL
CUI: 30710CAEN: 4711
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti1992-12-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
131.453 RON
Profit
32.776 RON
Angajati
0
CONCORDIA M.A.I. S.R.L.
CUI: 325568CAEN: 4711
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti1992-12-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
161.354 RON
Profit
113.988 RON
Angajati
1
D & D SERVICII SI COMERT SRL
CUI: 325592CAEN: 4711
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti1992-12-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.248.805 RON
Profit
99.700 RON
Angajati
3

Alte firme din Municipiul Bucureşti

L & I IMPEX 92 SRL
CUI: 30842CAEN: 9531
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti1992-12-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
420.092 RON
Profit
17.117 RON
Angajati
3
MANINI COMPREST SRL
CUI: 31457CAEN: 4782
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti1992-12-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
89.332 RON
Profit
1.774 RON
Angajati
0
A.E.C. EXCHANGE SRL
CUI: 29929CAEN: 6612
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti1992-12-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.267.663 RON
Profit
444.578 RON
Angajati
3
DELICIA COM SA
CUI: 324538CAEN: 6820
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti1992-12-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
94.825 RON
Profit
60.905 RON
Angajati
1
POLYROM IMPEX SRL
CUI: 2359524CAEN: 4641
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti1992-12-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.741.399 RON
Profit
360.128 RON
Angajati
7
CONTRAST IMPEX SRL
CUI: 332158CAEN: 4645
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti1992-12-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.809.888 RON
Profit
73.263 RON
Angajati
35
NICOTRANS SRL
CUI: 378961CAEN: 4941
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti1992-12-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.172.009 RON
Profit
6.594 RON
Angajati
9
TOTO SRL
CUI: 3006768
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti1993-02-04
fara e-Factura
NOVACOLOR SRL
CUI: 11619577CAEN: 2030
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti1999-04-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.836.606 RON
Profit
657.922 RON
Angajati
5

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul SERV SAMIS SRL?

CUI-ul SERV SAMIS SRL este 31058.

Unde este sediul SERV SAMIS SRL?

SERV SAMIS SRL are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Str. Teiul Doamnei nr. 6, 23581, Sector 2 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata SERV SAMIS SRL?

SERV SAMIS SRL a fost infiintata in anul 1992 (33 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a SERV SAMIS SRL in 2023?

In 2023, SERV SAMIS SRL a raportat o cifra de afaceri de 5.315.632 RON.

Cati angajati are SERV SAMIS SRL?

SERV SAMIS SRL a raportat un numar mediu de 2 salariati in 2023.

Ce activitate are SERV SAMIS SRL?

SERV SAMIS SRL are codul CAEN principal 4711 (Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi şi tutun).

Ce profit a inregistrat SERV SAMIS SRL in 2023?

SERV SAMIS SRL a inregistrat un profit net de 65.380 RON in 2023.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 16 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.