Activ

SIMONE BEAUTY CENTER SRL

CUI: 31077705
CIF: 31077705
Reg. Com.: J2013000257408
CAEN: 9623
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 11 ianuarie 2013 · 13 ani
Distribuie:

Activități ale centrelor spa, saunelor și băilor de abur

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 23:08

Despre SIMONE BEAUTY CENTER SRL

SIMONE BEAUTY CENTER SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 3 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2013 (13 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități ale centrelor spa, saunelor și băilor de abur" (cod CAEN 9623), in sectorul activitati de spectacole, culturale si recreative. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2023, SIMONE BEAUTY CENTER SRL a raportat o cifra de afaceri de 168.433 RON, in scadere fata de anul precedent (-16.9%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 4. Pe parcursul ultimilor 10 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 24.488 RON in 2013 la 168.433 RON in 2023. Datoriile raportate (530.584 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Din punct de vedere al pozitionarii in piata, pe locul 2 din 11 firme cu acelasi cod CAEN din judet, si pe locul 4 la nivel national in domeniul sau (26 firme).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
168.433 RON
Venituri totale
168.441 RON
Cheltuieli totale
184.492 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
6.507 RON
Active circulante
37.163 RON
Stocuri
13.361 RON
Creanțe
11.209 RON
Casa & conturi bănci
12.593 RON
Capital propriu
-486.914 RON
Cifra de afaceri · CAEN 9623
Loc 4 din 26
Profit net · CAEN 9623
Loc 8 din 26
Angajati · CAEN 9623
Loc 2 din 26

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti, Str. Matei Basarab nr. 88
Telefon0766634674

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti, Str. Matei Basarab nr. 88
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti, Str. Matei Basarab nr. 88
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 11.01.2013
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Nu

Informatii fiscale

TVA la incasare
31 ianuarie 2013 - 12 ianuarie 2016

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2013 –2023 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2023
Cifră de afaceri
168.433 RON
Rezultat net
-17.732 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2023 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2023 2022
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 168.433 RON 202.736 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 168.441 RON 203.185 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 184.492 RON 206.247 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 16.051 RON 3.062 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 17.732 RON 5.089 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 6.507 RON 6.507 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 37.163 RON 46.805 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 43.670 RON 53.312 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 13.361 RON 13.924 RON
CreanțeSume de încasat 11.209 RON 15.343 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 12.593 RON 17.538 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 530.584 RON 522.494 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -486.914 RON -469.182 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 4 persoane 4 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2023

Total active43.670RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2023

1.215,0 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale43.670 RON
Datorii totale530.584 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2023

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,07 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-1.115,0 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 11 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

11 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2023 168.433 -16,9% față de anul precedent 168.441 184.492 0 0 16.051 17.732
2022 202.736 -20,9% față de anul precedent 203.185 206.247 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 3.062 5.089
2021 256.282 +17,1% față de anul precedent 257.602 225.351 32.251 +77,8% față de anul precedent 29.675 +84,7% față de anul precedent 0 0
2020 218.786 -9,4% față de anul precedent 218.877 200.739 18.138 16.070 0 0
2019 241.380 +5,6% față de anul precedent 241.380 243.806 0 0 2.426 4.840
2018 228.520 -18,5% față de anul precedent 229.047 277.433 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 48.386 50.676
2017 280.340 +40,9% față de anul precedent 281.259 274.047 7.212 4.812 0 0
2016 198.911 +18,8% față de anul precedent 198.920 283.116 0 0 84.196 86.570
2015 167.484 +141,6% față de anul precedent 169.138 257.585 0 0 Neraportat 93.520
2014 69.331 +183,1% față de anul precedent 69.331 213.703 0 0 144.372 146.697
2013 24.488 25.538 157.318 0 0 131.780 132.546

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

11 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2023 6.507 37.163 43.670 13.361 11.209 12.593
2022 6.507 46.805 53.312 13.924 15.343 17.538
2021 6.979 30.355 37.334 5.794 11.221 13.340
2020 7.688 54.230 61.918 11.242 10.186 32.802
2019 9.432 27.026 36.458 3.866 17.555 5.605
2018 10.095 19.938 30.033 560 13.274 6.104
2017 12.281 45.084 57.365 -119 9.815 35.388
2016 25.973 12.296 38.269 -119 4.173 8.242
2015 49.870 7.227 57.097 -119 3.717 3.629
2014 78.681 28.018 106.699 1.191 26.047 780
2013 77.436 36.684 114.120 3.068 32.749 867

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

11 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2023 530.584 +1,6% față de anul precedent -486.914 Neraportat 4 0,0% față de anul precedent
2022 522.494 +4,2% față de anul precedent -469.182 Neraportat 4 0,0% față de anul precedent
2021 501.428 -9,8% față de anul precedent -464.094 Neraportat 4 0,0% față de anul precedent
2020 555.686 +1,7% față de anul precedent -493.768 Neraportat 4 -20,0% față de anul precedent
2019 546.296 +2,1% față de anul precedent -509.838 Neraportat 5 -16,7% față de anul precedent
2018 535.031 +4,6% față de anul precedent -504.998 Neraportat 6 -14,3% față de anul precedent
2017 511.686 +2,9% față de anul precedent -454.321 Neraportat 7 +16,7% față de anul precedent
2016 497.403 +15,8% față de anul precedent -459.134 Neraportat 6 0,0% față de anul precedent
2015 429.661 +11,4% față de anul precedent -372.564 Neraportat 6 +20,0% față de anul precedent
2014 385.742 +56,5% față de anul precedent -279.043 Neraportat 5 +66,7% față de anul precedent
2013 246.466 -132.346 Neraportat 3

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2023

90din 100 de puncte
Risc crescut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor15 / 20
Pierderi consecutive20 / 20
Lichiditate20 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

15 repere. O singură cronologie.

Din 2013 până în 2023 · datele disponibile în acest profil.

2013 → 2023
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
15 repere · toți anii

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 168.433 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 168.433 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
168.433 RON -16.92% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
17.732 RON
Angajati
4 0% față de anul precedent
Datorii
530.584 RON +1.55% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 202.736 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 202.736 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
202.736 RON -20.89% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
5.089 RON
Angajati
4 0% față de anul precedent
Datorii
522.494 RON +4.2% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022
reper anualClasamentePremii si distinctii 2022Locul 2 CAEN in judet la Cifra de afaceri | Locul 2 CAEN in oras la Cifra de afaceri | Locul 2 CAEN in judet la Profit net | Locul 2 CAEN in oras la Profit net | Locul 2 in domeniu CAEN la Angajati | Locul 1 CAEN in judet la Angajati | Locul 1 CAEN in oras la Angajati

Locul 2 CAEN in judet la Cifra de afaceri | Locul 2 CAEN in oras la Cifra de afaceri | Locul 2 CAEN in judet la Profit net | Locul 2 CAEN in oras la Profit net | Locul 2 in domeniu CAEN la Angajati | Locul 1 CAEN in judet la Angajati | Locul 1 CAEN in oras la Angajati

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Vezi toate clasamentele

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 256.282 RON. Profit: 29.675 RON

Cifra de afaceri: 256.282 RON. Profit: 29.675 RON

Cifra de afaceri
256.282 RON +17.14% față de anul precedent
Profit net
29.675 RON +84.66% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 0% față de anul precedent
Datorii
501.428 RON -9.76% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 218.786 RON. Profit: 16.070 RON

Cifra de afaceri: 218.786 RON. Profit: 16.070 RON

Cifra de afaceri
218.786 RON -9.36% față de anul precedent
Profit net
16.070 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 -20% față de anul precedent
Datorii
555.686 RON +1.72% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 241.380 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 241.380 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
241.380 RON +5.63% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
4.840 RON
Angajati
5 -16.67% față de anul precedent
Datorii
546.296 RON +2.11% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 228.520 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 228.520 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
228.520 RON -18.48% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
50.676 RON
Angajati
6 -14.29% față de anul precedent
Datorii
535.031 RON +4.56% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 280.340 RON. Profit: 4.812 RON

Cifra de afaceri: 280.340 RON. Profit: 4.812 RON

Cifra de afaceri
280.340 RON +40.94% față de anul precedent
Profit net
4.812 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
7 +16.67% față de anul precedent
Datorii
511.686 RON +2.87% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 198.911 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 198.911 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
198.911 RON +18.76% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
86.570 RON
Angajati
6 0% față de anul precedent
Datorii
497.403 RON +15.77% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 167.484 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 167.484 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
167.484 RON +141.57% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
93.520 RON
Angajati
6 +20% față de anul precedent
Datorii
429.661 RON +11.39% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 69.331 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 69.331 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
69.331 RON +183.12% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
146.697 RON
Angajati
5 +66.67% față de anul precedent
Datorii
385.742 RON +56.51% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 3 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 24.488 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 24.488 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
24.488 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
132.546 RON
Angajati
3
Datorii
246.466 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataSIMONE BEAUTY CENTER SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 9623 in Sector 3 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

SIMONE BEAUTY CENTER SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 9623 in Sector 3 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

15 din 15 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Distincții 2022

Adaugă gratuit distincția companiei pe website-ul tău.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 9623, Municipiul Bucureşti

PISCINE SPERANTA S.R.L.
CUI: 36117754CAEN: 9623
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2016-05-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
173.204 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
NATURA SI DISTINCTIE SRL
CUI: 18351101CAEN: 9623
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2006-02-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
167.252 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
BESPOKE WELLNESS S.R.L.
CUI: 34758795CAEN: 9623
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2015-07-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
177.327 RON
Profit
9.075 RON
Angajati
1
QUANTUM SPACE S.R.L.
CUI: 47502291CAEN: 9623
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2023-01-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
159.384 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
MIGDAR CONSULTING S.R.L.
CUI: 44538932CAEN: 9623
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2021-07-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
194.601 RON
Profit
0 RON
Angajati
2

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 9623, Municipiul Bucureşti

ACTIV CLUB DT SRL
CUI: 31017754CAEN: 9623
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2012-12-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
33.729 RON
Profit
8.482 RON
Angajati
0
SNNS STAR MEDIA SRL
CUI: 31284344CAEN: 9623
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2013-02-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.714 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
ACVATIC BEBE CLUB SRL
CUI: 30782146CAEN: 9623
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2012-10-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.641.963 RON
Profit
710.647 RON
Angajati
0
VOK - ARTA CONTEMPORANA SRL
CUI: 31497822CAEN: 9623
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2013-04-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
269.648 RON
Profit
323.516 RON
Angajati
2

Alte firme din Municipiul Bucureşti

BOON MANAGEMENT SRL
CUI: 31077667CAEN: 6832
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2013-01-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
203.055 RON
Profit
105.907 RON
Angajati
1
PANCU TRAVEL & CARGO SRL
CUI: 31077764CAEN: 4110
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2013-01-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
231.480 RON
Profit
61.604 RON
Angajati
1
RONEX EXPRES SRL
CUI: 31081587CAEN: 6612
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2013-01-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.616.510 RON
Profit
603.896 RON
Angajati
13
LVS BUSINESS INTELLIGENCE SRL
CUI: 31043257CAEN: 7022
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2012-12-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
523.503 RON
Profit
801.963 RON
Angajati
1
BEST TIME EVENTS SRL
CUI: 31115671CAEN: 9002
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2013-01-21
fara e-Factura
LEVEL UP LEARNING SRL
CUI: 30797880CAEN: 8559
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2012-10-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
185.833 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
MARKETBOX ONLINE SRL
CUI: 31410957CAEN: 4791
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2013-03-26
fara e-Factura
SOUND PARTY DYNAMIC SRL
CUI: 26709554CAEN: 9002
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2010-03-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
11.900 RON
Profit
2.373 RON
Angajati
0
PRO DRILL ACTIV CONSULT SRL
CUI: 34166432CAEN: 4313
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2015-02-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
23.645.789 RON
Profit
9.950.816 RON
Angajati
10

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul SIMONE BEAUTY CENTER SRL?

CUI-ul SIMONE BEAUTY CENTER SRL este 31077705.

Unde este sediul SIMONE BEAUTY CENTER SRL?

SIMONE BEAUTY CENTER SRL are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti, Str. Matei Basarab nr. 88, Sector 3 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata SIMONE BEAUTY CENTER SRL?

SIMONE BEAUTY CENTER SRL a fost infiintata in anul 2013 (13 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a SIMONE BEAUTY CENTER SRL in 2023?

In 2023, SIMONE BEAUTY CENTER SRL a raportat o cifra de afaceri de 168.433 RON.

Cati angajati are SIMONE BEAUTY CENTER SRL?

SIMONE BEAUTY CENTER SRL a raportat un numar mediu de 4 salariati in 2023.

Ce activitate are SIMONE BEAUTY CENTER SRL?

SIMONE BEAUTY CENTER SRL are codul CAEN principal 9623 (Activități ale centrelor spa, saunelor și băilor de abur).

Ce profit a inregistrat SIMONE BEAUTY CENTER SRL in 2023?

SIMONE BEAUTY CENTER SRL a inregistrat o pierdere neta de 17.732 RON in 2023.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 11 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.