Activ

PAMBIT COM SRL

CUI: 31123321
CIF: 31123321
Reg. Com.: J2013000023375
CAEN: 4711
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 23 ianuarie 2013 · 13 ani
Distribuie:

Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi şi tutun

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 21:57

Despre PAMBIT COM SRL

PAMBIT COM SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Răduieşti Com. Deleşti, judetul VASLUI, infiintata in 2013 (13 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi şi tutun" (cod CAEN 4711), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, PAMBIT COM SRL a raportat o cifra de afaceri de 259.555 RON, in crestere puternica fata de anul precedent (+74.3%). Profitul net inregistrat a fost de 6.097 RON (in crestere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 2. Pe parcursul ultimilor 11 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 74.648 RON in 2013 la 259.555 RON in 2024.

Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
259.555 RON
Venituri totale
259.555 RON
Cheltuieli totale
250.862 RON
Profit brut
8.693 RON
Profit net
6.097 RON
Marja profit net
2,35%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
11.914 RON
Stocuri
3.284 RON
Creanțe
0 RON
Casa & conturi bănci
8.630 RON
Capital propriu
6.297 RON

Contact

AdresaRomania, VASLUI, Sat Răduieşti Com. Deleşti, Str. Zorilor nr. 38

Adresă sediu social

Romania, VASLUI, Sat Răduieşti Com. Deleşti, Str. Zorilor nr. 38
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, VASLUI, Sat Răduieşti Com. Deleşti, Str. Zorilor nr. 38
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 23.01.2013
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vaslui
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2013 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
259.555 RON
Rezultat net
6.097 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 259.555 RON 148.952 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 259.555 RON 172.959 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 250.862 RON 166.543 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 8.693 RON 6.416 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 6.097 RON 4.686 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 11.914 RON 13.897 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 11.914 RON 13.897 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 3.284 RON 10.026 RON
CreanțeSume de încasat 0 RON 0 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 8.630 RON 3.871 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 5.617 RON 9.011 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 6.297 RON 4.886 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 2 persoane 2 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active11.914RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

47,1 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale11.914 RON
Datorii totale5.617 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
51,2 %Profit net / active totale
ROE
96,8 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
2,12 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
52,9 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 12 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

12 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 259.555 +74,3% față de anul precedent 259.555 250.862 8.693 +35,5% față de anul precedent 6.097 +30,1% față de anul precedent 0 0
2023 148.952 -4,1% față de anul precedent 172.959 166.543 6.416 -36,0% față de anul precedent 4.686 -45,2% față de anul precedent 0 0
2022 155.307 +65,0% față de anul precedent 155.307 145.279 10.028 +807,5% față de anul precedent 8.553 +5.147,2% față de anul precedent 0 0
2021 94.154 94.154 93.049 1.105 163 0 0
2020 0 0 0 0 0 0 0
2019 0 0 0 0 0 0 0
2018 0 -100,0% față de anul precedent 0 0 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 0 0
2017 13.964 -75,2% față de anul precedent 13.964 11.314 2.650 -61,8% față de anul precedent 2.231 -57,4% față de anul precedent 0 0
2016 56.343 -22,1% față de anul precedent 56.343 49.414 6.929 -10,3% față de anul precedent 5.239 -5,6% față de anul precedent 0 0
2015 72.287 +13,2% față de anul precedent 72.321 64.599 7.722 +44,3% față de anul precedent 5.552 +61,9% față de anul precedent Neraportat 0
2014 63.870 -14,4% față de anul precedent 64.041 58.691 5.350 3.430 0 0
2013 74.648 74.777 78.969 0 0 4.192 4.192

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

12 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 11.914 11.914 3.284 0 8.630
2023 0 13.897 13.897 10.026 0 3.871
2022 0 11.983 11.983 5.925 0 6.058
2021 0 12.322 12.322 10.738 0 1.584
2020 0 12.461 12.461 0 12.461 0
2019 0 12.461 12.461 0 12.461 0
2018 0 12.461 12.461 0 12.461 0
2017 0 12.461 12.461 0 12.461 0
2016 0 12.657 12.657 8.335 4.200 122
2015 0 19.932 19.932 19.721 0 211
2014 0 22.090 22.090 21.602 0 488
2013 0 4.547 4.547 4.134 0 413

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

12 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 5.617 -37,7% față de anul precedent 6.297 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2023 9.011 +193,8% față de anul precedent 4.886 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2022 3.067 -74,4% față de anul precedent 8.916 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2021 11.959 363 Neraportat 1
2020 0 12.461 Neraportat 0
2019 0 12.461 Neraportat 0
2018 0 12.461 Neraportat 0
2017 0 -100,0% față de anul precedent 12.461 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2016 2.427 -83,8% față de anul precedent 10.230 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2015 14.941 -34,0% față de anul precedent 4.991 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2014 22.652 +165,3% față de anul precedent -562 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2013 8.539 -3.992 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

19din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare9 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
APADRIAN POPAfondatorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

14 repere. O singură cronologie.

Din 2013 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2013 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
14 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 20547/2026modificare date sediu social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date, adăugare asociaţi persoane fizice, modificare date administrator, Numire administrator persoane împuternicite

modificare date sediu social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date, adăugare asociaţi persoane fizice, modificare date administrator, Numire administrator persoane împuternicite

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 259.555 RON. Profit: 6.097 RON

Cifra de afaceri: 259.555 RON. Profit: 6.097 RON

Cifra de afaceri
259.555 RON +74.25% față de anul precedent
Profit net
6.097 RON +30.11% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
5.617 RON -37.67% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 148.952 RON. Profit: 4.686 RON

Cifra de afaceri: 148.952 RON. Profit: 4.686 RON

Cifra de afaceri
148.952 RON -4.09% față de anul precedent
Profit net
4.686 RON -45.21% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
9.011 RON +193.81% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 155.307 RON. Profit: 8.553 RON

Cifra de afaceri: 155.307 RON. Profit: 8.553 RON

Cifra de afaceri
155.307 RON +64.95% față de anul precedent
Profit net
8.553 RON +5147.24% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
3.067 RON -74.35% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 94.154 RON. Profit: 163 RON

Cifra de afaceri: 94.154 RON. Profit: 163 RON

Cifra de afaceri
94.154 RON
Profit net
163 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
11.959 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
0 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
0 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
0 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 13.964 RON. Profit: 2.231 RON

Cifra de afaceri: 13.964 RON. Profit: 2.231 RON

Cifra de afaceri
13.964 RON -75.22% față de anul precedent
Profit net
2.231 RON -57.42% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
0 RON -100% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 56.343 RON. Profit: 5.239 RON

Cifra de afaceri: 56.343 RON. Profit: 5.239 RON

Cifra de afaceri
56.343 RON -22.06% față de anul precedent
Profit net
5.239 RON -5.64% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
2.427 RON -83.76% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 72.287 RON. Profit: 5.552 RON

Cifra de afaceri: 72.287 RON. Profit: 5.552 RON

Cifra de afaceri
72.287 RON +13.18% față de anul precedent
Profit net
5.552 RON +61.87% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
14.941 RON -34.04% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 63.870 RON. Profit: 3.430 RON

Cifra de afaceri: 63.870 RON. Profit: 3.430 RON

Cifra de afaceri
63.870 RON -14.44% față de anul precedent
Profit net
3.430 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
22.652 RON +165.28% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 74.648 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 74.648 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
74.648 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
4.192 RON
Angajati
1
Datorii
8.539 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataPAMBIT COM SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4711 in Sat Răduieşti Com. Deleşti (VASLUI)

PAMBIT COM SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4711 in Sat Răduieşti Com. Deleşti (VASLUI)

14 din 14 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

28.052026Mentiune · Buletin 20547/2026modificare date sediu social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date, adăugare asociaţi persoane fizice, modificare date administrator, Numire administrator persoane împuternicite

modificare date sediu social; domeniu principal de activitate/activitate principală; cod obiect de activitate; modificare date, adăugare asociaţi persoane fizice; modificare date administrator, Numire administrator persoane împuternicite; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 07.05.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
PAMBIT COM SRL
CUI
31123321
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
28.05.2026
Registrul Comerțului
J37/23/2013
EUID
ROONRC.J37/23/2013
Sediu
Sat Răduieşti, Comuna Deleşti, Jud. Vaslui, Nr. 20
Județ
Vaslui
Număr încheiere
435356
Data încheierii
28.05.2026
Număr dosar
2101369
Data dosarului
25.05.2026
Tribunal
Vaslui
Registrator
Luminiţa Rusu

Subiecte

modificare date sediu social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date, adăugare asociaţi persoane fizice, modificare date administrator, Numire administrator persoane împuternicite

Documente menționate

  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 2101369 din 25.05.2026
  • Decizie asociat unic nr. 1 din 07.05.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 20547/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4711, Vaslui

GEOMIH DAMIAN S.R.L.
CUI: 48161591CAEN: 4711
Activ
VASLUI, Sat Sărăţeni Orş. Murgeni2023-05-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
259.583 RON
Profit
5.804 RON
Angajati
0
TOMIDOR SRL
CUI: 6332904CAEN: 4711
Activ
VASLUI, Mun. Bârlad1994-10-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
259.432 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
NIXON CEL MIC S.R.L.
CUI: 46644760CAEN: 4711
Activ
VASLUI, Sat Mărăşeni Com. Ştefan cel Mare2022-08-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
260.187 RON
Profit
12.285 RON
Angajati
1
GICUŢA ŞI VIOREL SRL
CUI: 32813613CAEN: 4711
Activ
VASLUI, Sat Bălţaţi Com. Tătărăni2014-02-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
259.042 RON
Profit
193 RON
Angajati
1
MARIŞTEF ŞAIM S.R.L.
CUI: 38712634CAEN: 4711
Activ
VASLUI, Mun. Bârlad2018-01-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
263.067 RON
Profit
9.824 RON
Angajati
2
MARTICDAV SRL
CUI: 37083048CAEN: 4711
Activ
VASLUI, Mun. Huşi2017-02-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
255.316 RON
Profit
3.487 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4711, Vaslui

MAGABU-PUG SRL
CUI: 31077306CAEN: 4711
Activ
VASLUI, Mun. Vaslui2013-01-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
385.075 RON
Profit
5.271 RON
Angajati
1
BIGMAR COM SRL
CUI: 31373816CAEN: 4711
Activ
VASLUI, Sat Murgeni Orş. Murgeni2013-03-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.853.002 RON
Profit
222.146 RON
Angajati
6
POLARIS-PALMAX SRL
CUI: 31009433CAEN: 4711
Activ
VASLUI, Sat Fedeşti Com. Şuletea2012-12-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
221.024 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
IULOCTI SRL
CUI: 31472895CAEN: 4711
Activ
VASLUI, Sat Chirceşti Com. Micleşti2013-04-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
265.192 RON
Profit
0 RON
Angajati
2

Alte firme din Vaslui

TRITOMA SRL
CUI: 31123283CAEN: 4776
Activ
VASLUI, Mun. Huşi2013-01-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
137.838 RON
Profit
25.646 RON
Angajati
1
MOLDOVA MT SRL
CUI: 31019364CAEN: 1512
Activ
VASLUI, Sat Odaia Bursucani Com. Griviţa2012-12-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
160.656 RON
Profit
39.739 RON
Angajati
0
TONIC-LIFE FARMA SRL
CUI: 31195174CAEN: 4773
Activ
VASLUI, Mun. Bârlad2013-02-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.031.360 RON
Profit
184.192 RON
Angajati
8
ADYMEDFAM-NT SRL
CUI: 29968685CAEN: 8621
Activ
VASLUI, Sat Todireşti Com. Todireşti2012-03-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
515.297 RON
Profit
41.922 RON
Angajati
3
MATIX MAPAMOND TRANS SRL
CUI: 32226953CAEN: 4941
Activ
VASLUI, Sat Crâng Com. Ciocani2013-09-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
354.569 RON
Profit
22.456 RON
Angajati
1
IVASOR SRL
CUI: 19103252CAEN: 4721
Activ
VASLUI, Sat Pogăneşti Com. Stănileşti2006-10-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
26.900 RON
Profit
4.400 RON
Angajati
0
RODALENA SRL
CUI: 37201135CAEN: 4771
Activ
VASLUI, Mun. Huşi2017-03-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
7.937 RON
Profit
1.148 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul PAMBIT COM SRL?

CUI-ul PAMBIT COM SRL este 31123321.

Unde este sediul PAMBIT COM SRL?

PAMBIT COM SRL are sediul in Romania, VASLUI, Sat Răduieşti Com. Deleşti, Str. Zorilor nr. 38, Sat Răduieşti Com. Deleşti, judetul VASLUI.

Cand a fost infiintata PAMBIT COM SRL?

PAMBIT COM SRL a fost infiintata in anul 2013 (13 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a PAMBIT COM SRL in 2024?

In 2024, PAMBIT COM SRL a raportat o cifra de afaceri de 259.555 RON.

Cati angajati are PAMBIT COM SRL?

PAMBIT COM SRL a raportat un numar mediu de 2 salariati in 2024.

Ce activitate are PAMBIT COM SRL?

PAMBIT COM SRL are codul CAEN principal 4711 (Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi şi tutun).

Ce profit a inregistrat PAMBIT COM SRL in 2024?

PAMBIT COM SRL a inregistrat un profit net de 6.097 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 12 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.