Activ

SPORT TOTAL D & C SRL

CUI: 31137351
CIF: 31137351
Reg. Com.: J2013000138226
CAEN: 6820
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 25 ianuarie 2013 · 13 ani
Distribuie:

Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 08:42

Despre SPORT TOTAL D & C SRL

SPORT TOTAL D & C SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Iaşi, judetul IAŞI, infiintata in 2013 (13 ani de activitate). Activitatea principala este "Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate" (cod CAEN 6820), in sectorul intermedieri financiare si asigurari. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, SPORT TOTAL D & C SRL a raportat o cifra de afaceri de 264.777 RON, in crestere fata de anul precedent (+13.2%). Profitul net inregistrat a fost de 101.559 RON (in crestere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 11 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 143.252 RON in 2013 la 264.777 RON in 2024.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
264.777 RON
Venituri totale
270.123 RON
Cheltuieli totale
165.894 RON
Profit brut
104.229 RON
Profit net
101.559 RON
Marja profit net
38,36%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
307.245 RON
Stocuri
3.108 RON
Creanțe
83.371 RON
Casa & conturi bănci
60.766 RON
Capital propriu
105.273 RON

Contact

AdresaRomania, IAŞI, Mun. Iaşi, Bld. Poitiers nr. 43, 700669
Detalii adresaparter şi et. 1

Adresă sediu social

Romania, IAŞI, Mun. Iaşi, Bld. Poitiers nr. 43, 700669
Cod poștal: 700669
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, IAŞI, Mun. Iaşi, Bld. Poitiers nr. 43, 700669
Detalii
parter şi et. 1
Cod postal
700669
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 25.01.2013
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2013 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
264.777 RON
Rezultat net
101.559 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 264.777 RON 233.809 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 270.123 RON 234.901 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 165.894 RON 147.187 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 104.229 RON 87.714 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 101.559 RON 85.941 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 307.245 RON 99.219 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 307.245 RON 99.219 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 3.108 RON 2.095 RON
CreanțeSume de încasat 83.371 RON 1.000 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 60.766 RON 11.124 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 202.350 RON 7.085 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 105.273 RON 92.482 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active307.245RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

65,9 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale307.245 RON
Datorii totale202.350 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
33,1 %Profit net / active totale
ROE
96,5 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,52 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
34,3 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 12 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

12 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 264.777 +13,2% față de anul precedent 270.123 165.894 104.229 +18,8% față de anul precedent 101.559 +18,2% față de anul precedent 0 0
2023 233.809 +24,9% față de anul precedent 234.901 147.187 87.714 +24,4% față de anul precedent 85.941 +24,6% față de anul precedent 0 0
2022 187.139 +12,0% față de anul precedent 187.139 116.611 70.528 +20,9% față de anul precedent 68.973 +19,9% față de anul precedent 0 0
2021 167.112 +28,9% față de anul precedent 167.112 108.760 58.352 +12,4% față de anul precedent 57.532 +12,3% față de anul precedent 0 0
2020 129.628 -37,7% față de anul precedent 136.497 84.568 51.929 -43,4% față de anul precedent 51.252 -42,9% față de anul precedent 0 0
2019 207.990 +14,5% față de anul precedent 207.990 116.296 91.694 +28,2% față de anul precedent 89.688 +28,7% față de anul precedent 0 0
2018 181.736 -10,0% față de anul precedent 181.736 110.228 71.508 +2,8% față de anul precedent 69.700 +3,2% față de anul precedent 0 0
2017 202.016 +0,1% față de anul precedent 202.016 132.459 69.557 -5,6% față de anul precedent 67.537 -5,8% față de anul precedent 0 0
2016 201.899 +7,3% față de anul precedent 201.899 128.190 73.709 -1,3% față de anul precedent 71.689 +3,9% față de anul precedent 0 0
2015 188.214 +68,0% față de anul precedent 188.214 113.548 74.666 +298,6% față de anul precedent 69.019 +349,1% față de anul precedent Neraportat 0
2014 112.061 -21,8% față de anul precedent 112.061 93.329 18.732 -50,1% față de anul precedent 15.370 -53,8% față de anul precedent 0 0
2013 143.252 143.524 105.959 37.565 33.274 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

12 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 307.245 307.245 3.108 83.371 60.766
2023 0 99.219 99.219 2.095 1.000 11.124
2022 0 81.314 81.314 1.856 56.145 23.313
2021 0 98.606 98.606 1.681 53 96.872
2020 0 58.130 58.130 1.320 1.850 54.960
2019 0 97.188 97.188 1.418 0 95.770
2018 0 79.213 79.213 1.694 0 77.519
2017 0 78.622 78.622 1.527 0 77.095
2016 0 86.174 86.174 1.604 0 84.570
2015 0 79.138 79.138 730 230 78.178
2014 0 52.335 52.335 334 79 51.922
2013 80 39.984 40.064 369 2.154 37.461

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

12 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 202.350 +2.756,0% față de anul precedent 105.273 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 7.085 -21,1% față de anul precedent 92.482 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 8.978 +37,8% față de anul precedent 72.687 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2021 6.515 +91,8% față de anul precedent 92.498 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2020 3.397 -10,3% față de anul precedent 54.966 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2019 3.786 -35,2% față de anul precedent 93.402 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2018 5.839 -23,3% față de anul precedent 73.374 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2017 7.611 -30,9% față de anul precedent 71.011 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2016 11.011 +65,7% față de anul precedent 75.163 Neraportat 2 -33,3% față de anul precedent
2015 6.645 -80,2% față de anul precedent 72.493 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2014 33.491 +408,2% față de anul precedent 18.844 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2013 6.590 33.474 Neraportat 3

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

19din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare14 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

13 repere. O singură cronologie.

Din 2013 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2013 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
13 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 264.777 RON. Profit: 101.559 RON

Cifra de afaceri: 264.777 RON. Profit: 101.559 RON

Cifra de afaceri
264.777 RON +13.24% față de anul precedent
Profit net
101.559 RON +18.17% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
202.350 RON +2756.03% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 233.809 RON. Profit: 85.941 RON

Cifra de afaceri: 233.809 RON. Profit: 85.941 RON

Cifra de afaceri
233.809 RON +24.94% față de anul precedent
Profit net
85.941 RON +24.6% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
7.085 RON -21.08% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 187.139 RON. Profit: 68.973 RON

Cifra de afaceri: 187.139 RON. Profit: 68.973 RON

Cifra de afaceri
187.139 RON +11.98% față de anul precedent
Profit net
68.973 RON +19.89% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
8.978 RON +37.81% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 167.112 RON. Profit: 57.532 RON

Cifra de afaceri: 167.112 RON. Profit: 57.532 RON

Cifra de afaceri
167.112 RON +28.92% față de anul precedent
Profit net
57.532 RON +12.25% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
6.515 RON +91.79% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 129.628 RON. Profit: 51.252 RON

Cifra de afaceri: 129.628 RON. Profit: 51.252 RON

Cifra de afaceri
129.628 RON -37.68% față de anul precedent
Profit net
51.252 RON -42.86% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
3.397 RON -10.27% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 207.990 RON. Profit: 89.688 RON

Cifra de afaceri: 207.990 RON. Profit: 89.688 RON

Cifra de afaceri
207.990 RON +14.45% față de anul precedent
Profit net
89.688 RON +28.68% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
3.786 RON -35.16% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 181.736 RON. Profit: 69.700 RON

Cifra de afaceri: 181.736 RON. Profit: 69.700 RON

Cifra de afaceri
181.736 RON -10.04% față de anul precedent
Profit net
69.700 RON +3.2% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
5.839 RON -23.28% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 202.016 RON. Profit: 67.537 RON

Cifra de afaceri: 202.016 RON. Profit: 67.537 RON

Cifra de afaceri
202.016 RON +0.06% față de anul precedent
Profit net
67.537 RON -5.79% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
7.611 RON -30.88% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 201.899 RON. Profit: 71.689 RON

Cifra de afaceri: 201.899 RON. Profit: 71.689 RON

Cifra de afaceri
201.899 RON +7.27% față de anul precedent
Profit net
71.689 RON +3.87% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 -33.33% față de anul precedent
Datorii
11.011 RON +65.7% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 188.214 RON. Profit: 69.019 RON

Cifra de afaceri: 188.214 RON. Profit: 69.019 RON

Cifra de afaceri
188.214 RON +67.96% față de anul precedent
Profit net
69.019 RON +349.05% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
6.645 RON -80.16% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 112.061 RON. Profit: 15.370 RON

Cifra de afaceri: 112.061 RON. Profit: 15.370 RON

Cifra de afaceri
112.061 RON -21.77% față de anul precedent
Profit net
15.370 RON -53.81% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
33.491 RON +408.21% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 143.252 RON. Profit: 33.274 RON

Cifra de afaceri: 143.252 RON. Profit: 33.274 RON

Cifra de afaceri
143.252 RON
Profit net
33.274 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3
Datorii
6.590 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataSPORT TOTAL D & C SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6820 in Mun. Iaşi (IAŞI)

SPORT TOTAL D & C SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6820 in Mun. Iaşi (IAŞI)

13 din 13 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 6820, Iaşi

COLISEUM LOTUS SRL
CUI: 38269716CAEN: 6820
Activ
IAŞI, Sat Holboca Com. Holboca2017-09-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
268.562 RON
Profit
11.437 RON
Angajati
1
IDALIZA S.R.L.
CUI: 43360950CAEN: 6820
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2020-11-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
264.509 RON
Profit
176.113 RON
Angajati
0
GRAND SANTE SRL
CUI: 35173349CAEN: 6820
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2015-10-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
270.216 RON
Profit
138.322 RON
Angajati
1
NEW BREAZU SRL
CUI: 36630651CAEN: 6820
Activ
IAŞI, Sat Valea Lupului Com. Valea Lupului2016-10-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
263.924 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
MERCARION-PRODUCT SRL
CUI: 35850691CAEN: 6820
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2016-03-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
280.709 RON
Profit
30.591 RON
Angajati
1
AT TWIN INVESTMENTS S.R.L.
CUI: 41472361CAEN: 6820
Activ
IAŞI, Sat Valea Lupului Com. Valea Lupului2019-08-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
254.075 RON
Profit
147.421 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 6820, Iaşi

CRISTIAN BUILDING SRL
CUI: 30936113CAEN: 6820
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2012-11-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
422.695 RON
Profit
72.885 RON
Angajati
1
FAD-AND SRL
CUI: 30919562CAEN: 6820
Activ
IAŞI, Mun. Paşcani2012-11-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
383.654 RON
Profit
108.446 RON
Angajati
3
RMS CONSULTING SRL
CUI: 31243131CAEN: 6820
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2013-02-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.280.322 RON
Profit
87.147 RON
Angajati
6

Alte firme din Iaşi

DEN-YU CONSTRUCT SRL
CUI: 31131170CAEN: 4100
Activ
IAŞI, Sat Lunca Cetăţuii Com. Ciurea2013-01-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.770.296 RON
Profit
1.873.116 RON
Angajati
7
ELIOSTERM SRL
CUI: 31137378CAEN: 4684
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2013-01-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
23.004.012 RON
Profit
2.923.410 RON
Angajati
14
ANGY ZENOCRIS SRL
CUI: 31110453CAEN: 4933
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2013-01-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
59.262 RON
Profit
15.666 RON
Angajati
0
DON SERAFIM SRL
CUI: 31162398CAEN: 4777
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2013-01-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
399.878 RON
Profit
2.406 RON
Angajati
3
A & A E-ŢIG BP SRL
CUI: 30963835CAEN: 4778
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2012-11-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.465.048 RON
Profit
60.255 RON
Angajati
10
DAK-NAK TRANS SRL
CUI: 31304646CAEN: 4933
Activ
IAŞI, Orş. Hârlău2013-03-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
62.558 RON
Profit
18.809 RON
Angajati
1
SIM-PATY ANA SRL
CUI: 28882550CAEN: 1071
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2011-07-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
556.662 RON
Profit
263 RON
Angajati
4
SMILE FOR YOU SRL
CUI: 33096711CAEN: 4778
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2014-04-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
11.548 RON
Profit
15.748 RON
Angajati
0
MAJOR IMPACT S.R.L.
CUI: 42638358CAEN: 8220
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2020-06-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
8.763.841 RON
Profit
3.615.641 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul SPORT TOTAL D & C SRL?

CUI-ul SPORT TOTAL D & C SRL este 31137351.

Unde este sediul SPORT TOTAL D & C SRL?

SPORT TOTAL D & C SRL are sediul in Romania, IAŞI, Mun. Iaşi, Bld. Poitiers nr. 43, 700669, Mun. Iaşi, judetul IAŞI.

Cand a fost infiintata SPORT TOTAL D & C SRL?

SPORT TOTAL D & C SRL a fost infiintata in anul 2013 (13 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a SPORT TOTAL D & C SRL in 2024?

In 2024, SPORT TOTAL D & C SRL a raportat o cifra de afaceri de 264.777 RON.

Cati angajati are SPORT TOTAL D & C SRL?

SPORT TOTAL D & C SRL a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are SPORT TOTAL D & C SRL?

SPORT TOTAL D & C SRL are codul CAEN principal 6820 (Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate).

Ce profit a inregistrat SPORT TOTAL D & C SRL in 2024?

SPORT TOTAL D & C SRL a inregistrat un profit net de 101.559 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 12 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.