Activ

SAS ANA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ

CUI: 31139239
CIF: 31139239
Reg. Com.: F30/230/2019
CAEN: 4719
Formă: Persoana fizica autorizata
Înființată: 18 aprilie 2019 · 7 ani
Distribuie:

Profil de companie · informații din registrele publice

Surse și actualizare

Despre SAS ANA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ

SAS ANA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ este o persoana fizica autorizata cu sediul in Sat Certeze Com. Certeze, judetul SATU MARE, infiintata in 2019 (7 ani de activitate). Activeaza in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul (cod CAEN 4719). Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

Compania, pe scurt

Nu sunt disponibile date financiare

Indicatorii vor apărea aici când datele sunt publicate.

Date protejate

Datele de contact, adresa exactă și persoanele asociate nu se publică pentru această afacere.

Date juridice și fiscale

Detalii companie

Stare inregistrare
Înregistrat din 18.04.2019
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Negreşti Oaş
Platitor TVA
Nu

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Cele mai mari firme — CAEN 4719, Satu Mare

PETRA S.R.L.
CUI: 5279403CAEN: 4719
Activ
SATU MARE, Mun. Satu Mare1994-03-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.913.367 RON
Profit
698.939 RON
Angajati
10
THERMOINST SHOP SRL
CUI: 36803442CAEN: 4719
Activ
SATU MARE, Orş. Negreşti-Oaş2016-12-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.946.057 RON
Profit
387.566 RON
Angajati
6
DEMHOME PAINT S.R.L.
CUI: 35582807CAEN: 4719
Activ
SATU MARE, Sat Urziceni Com. Urziceni2016-02-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.600.963 RON
Profit
119.984 RON
Angajati
7
SCOOTER PARTS S.R.L.
CUI: 24991415CAEN: 4719
Activ
SATU MARE, Sat Căpleni Com. Căpleni2009-01-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.901.028 RON
Profit
285.706 RON
Angajati
3
SELECT CENTER SRL
CUI: 17661139CAEN: 4719
Activ
SATU MARE, Mun. Satu Mare2005-06-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.664.366 RON
Profit
216.643 RON
Angajati
1
GHELE INSTAL SRL
CUI: 32132379CAEN: 4719
Activ
SATU MARE, Sat Turţ Com. Turţ2013-08-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.531.574 RON
Profit
49.038 RON
Angajati
2
OTNIEL IGNAT SRL
CUI: 36253586CAEN: 4719
Activ
SATU MARE, Sat Turţ Com. Turţ2016-06-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.195.417 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
CINETICA S.R.L.
CUI: 41469501CAEN: 4719
Activ
SATU MARE, Mun. Satu Mare2019-07-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
743.522 RON
Profit
10.757 RON
Angajati
1
ACORADA S.R.L.
CUI: 11470334CAEN: 4719
Activ
SATU MARE, Mun. Satu Mare1999-02-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
541.166 RON
Profit
18.850 RON
Angajati
1
KYK SHOP SRL
CUI: 33048196CAEN: 4719
Activ
SATU MARE, Mun. Satu Mare2014-04-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
471.434 RON
Profit
0 RON
Angajati
6

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul SAS ANA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ?

CUI-ul SAS ANA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ este 31139239.

Cand a fost infiintata SAS ANA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ?

SAS ANA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ a fost infiintata in anul 2019 (7 ani de activitate).

Ce activitate are SAS ANA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ?

SAS ANA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ are codul CAEN principal 4719.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 0 exerciții financiare
Ultima actualizare a profilului
10 august 2026
Următoarea actualizare disponibilă
10 septembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Pentru această afacere nu publicăm datele de contact, adresa exactă și persoanele asociate. Dacă ești titularul, poți cere eliminarea completă a paginii.