Activ

POP S. ANGELICA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ

CUI: 31225127
CIF: 31225127
Reg. Com.: F24/190/2013
CAEN: 1624
Formă: Necunoscut
Înființată: 13 februarie 2013 · 13 ani
Distribuie:

Fabricarea ambalajelor din lemn

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 17:09

Despre POP S. ANGELICA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ

POP S. ANGELICA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ este o necunoscut cu sediul in Sat Asuaju de Sus Com. Asuaju de Sus, judetul MARAMUREŞ, infiintata in 2013 (13 ani de activitate). Activitatea principala este "Fabricarea ambalajelor din lemn" (cod CAEN 1624), in sectorul industria prelucratoare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

Compania, pe scurt

Nu sunt disponibile date financiare

Indicatorii vor apărea aici când datele sunt publicate.

Contact

AdresaRomania, MARAMUREŞ, Sat Asuaju de Sus Com. Asuaju de Sus, ASUAJU DE SUS nr. 239, 437015
Telefon0765060305

Adresă sediu social

Romania, MARAMUREŞ, Sat Asuaju de Sus Com. Asuaju de Sus, ASUAJU DE SUS nr. 239, 437015
Cod poștal: 437015
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MARAMUREŞ, Sat Asuaju de Sus Com. Asuaju de Sus, ASUAJU DE SUS nr. 239, 437015
Cod postal
437015
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Stare inregistrare
Înregistrat din 13.02.2013
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Maramureş
Platitor TVA
Nu

Informatii fiscale

TVA la incasare
15 februarie 2013 - 1 noiembrie 2013

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

3 repere. O singură cronologie.

Din 2013 până în 2013 · datele disponibile în acest profil.

2013 → 2013
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
3 repere · toți anii

2013 3 repere

Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataPOP S. ANGELICA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (Necunoscut) - CAEN 1624 in Sat Asuaju de Sus Com. Asuaju de Sus (MARAMUREŞ)

POP S. ANGELICA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (Necunoscut) - CAEN 1624 in Sat Asuaju de Sus Com. Asuaju de Sus (MARAMUREŞ)

3 din 3 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Cele mai mari firme — CAEN 1624, Maramureş

NOVAARTIS SRL
CUI: 5876118CAEN: 1624
Activ
MARAMUREŞ, Orş. Vişeu de Sus1994-07-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
19.420.164 RON
Profit
1.120.635 RON
Angajati
52
PRISLOCOM WOOD S.R.L.
CUI: 2233827CAEN: 1624
Activ
MARAMUREŞ, Sat Prislop Com. Boiu Mare1992-11-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
15.765.210 RON
Profit
3.647.634 RON
Angajati
47
TONNELLERIE VLAD S.R.L.
CUI: 4622634CAEN: 1624
Activ
MARAMUREŞ, Mun. Sighetu Marmaţiei1993-09-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.251.096 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
AGRO TRANS FELYVIO S.R.L.
CUI: 42806974CAEN: 1624
Activ
MARAMUREŞ, Orş. Târgu Lăpuş2020-07-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.308.530 RON
Profit
21.247 RON
Angajati
5
TRILOGIC SRL
CUI: 16810259CAEN: 1624
Activ
MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare2004-10-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
262.556 RON
Profit
73.791 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul POP S. ANGELICA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

CUI-ul POP S. ANGELICA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ este 31225127.

Unde este sediul POP S. ANGELICA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

POP S. ANGELICA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ are sediul in Romania, MARAMUREŞ, Sat Asuaju de Sus Com. Asuaju de Sus, ASUAJU DE SUS nr. 239, 437015, Sat Asuaju de Sus Com. Asuaju de Sus, judetul MARAMUREŞ.

Cand a fost infiintata POP S. ANGELICA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

POP S. ANGELICA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ a fost infiintata in anul 2013 (13 ani de activitate).

Ce activitate are POP S. ANGELICA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

POP S. ANGELICA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ are codul CAEN principal 1624 (Fabricarea ambalajelor din lemn).

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 0 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.