Activ

JOPA BIJOUX SRL

CUI: 31238780
CIF: 31238780
Reg. Com.: J23/613/2016
CAEN: 4791
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 15 februarie 2013 · 13 ani
Distribuie:

Intermedieri în comerţul cu amănuntul nespecializat

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 03:58

Despre JOPA BIJOUX SRL

JOPA BIJOUX SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Com. 1 Decembrie, judetul ILFOV, infiintata in 2013 (13 ani de activitate). Activitatea principala este "Intermedieri în comerţul cu amănuntul nespecializat" (cod CAEN 4791), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, JOPA BIJOUX SRL a raportat o cifra de afaceri de 233.503 RON, in scadere fata de anul precedent (-16.1%). Profitul net inregistrat a fost de 57.368 RON (in crestere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 11 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 7.150 RON in 2013 la 233.503 RON in 2024.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
233.503 RON
Venituri totale
238.738 RON
Cheltuieli totale
179.087 RON
Profit brut
59.651 RON
Profit net
57.368 RON
Marja profit net
24,57%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
94.130 RON
Stocuri
7.861 RON
Creanțe
26.518 RON
Casa & conturi bănci
59.751 RON
Capital propriu
11.406 RON

Contact

AdresaRomania, ILFOV, Com. 1 Decembrie, Str 11 nr. 16, 77005
Detalii adresaPARTER. SUPRAFAŢĂ DE 5 MP

Adresă sediu social

Romania, ILFOV, Com. 1 Decembrie, Str 11 nr. 16, 77005
Cod poștal: 77005
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, ILFOV, Com. 1 Decembrie, Str 11 nr. 16, 77005
Detalii
PARTER. SUPRAFAŢĂ DE 5 MP
Cod postal
77005
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Transfer sediu fiscal (sosire) din 15.02.2016
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Bragadiru
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2013 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
233.503 RON
Rezultat net
57.368 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 233.503 RON 278.258 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 238.738 RON 262.972 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 179.087 RON 210.330 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 59.651 RON 52.642 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 57.368 RON 49.856 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 94.130 RON 42.250 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 94.130 RON 42.250 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 7.861 RON 1.506 RON
CreanțeSume de încasat 26.518 RON 146 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 59.751 RON 40.598 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 83.894 RON 89.139 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 11.406 RON -45.961 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active94.130RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

89,1 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale94.130 RON
Datorii totale83.894 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
60,9 %Profit net / active totale
ROE
503,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,12 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
12,1 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 12 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

12 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 233.503 -16,1% față de anul precedent 238.738 179.087 59.651 +13,3% față de anul precedent 57.368 +15,1% față de anul precedent 0 0
2023 278.258 +37,8% față de anul precedent 262.972 210.330 52.642 49.856 0 0
2022 201.896 -25,3% față de anul precedent 219.142 278.758 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 59.616 63.198
2021 270.437 +35,2% față de anul precedent 270.517 257.105 13.412 9.919 0 0
2020 200.048 -26,4% față de anul precedent 164.434 234.433 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 69.999 71.898
2019 271.955 -1,3% față de anul precedent 317.594 279.530 38.064 -35,4% față de anul precedent 35.349 -35,5% față de anul precedent 0 0
2018 275.427 +94,2% față de anul precedent 321.469 262.516 58.953 +86,0% față de anul precedent 54.780 +99,6% față de anul precedent 0 0
2017 141.818 -13,8% față de anul precedent 141.819 110.120 31.699 -46,8% față de anul precedent 27.441 -49,8% față de anul precedent 0 0
2016 164.425 +326,5% față de anul precedent 164.494 104.877 59.617 +601,0% față de anul precedent 54.677 +644,5% față de anul precedent 0 0
2015 38.549 +224,5% față de anul precedent 38.549 30.044 8.505 +382,1% față de anul precedent 7.344 +422,3% față de anul precedent Neraportat 0
2014 11.880 +66,2% față de anul precedent 11.905 10.141 1.764 1.406 0 0
2013 7.150 7.150 11.234 0 0 4.084 4.308

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

12 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 94.130 94.130 7.861 26.518 59.751
2023 0 42.250 42.250 1.506 146 40.598
2022 0 61.198 61.198 38.536 6.734 15.928
2021 0 107.695 107.695 97.449 4.958 5.288
2020 5.148 124.925 130.073 48.755 10.483 65.687
2019 20.590 134.946 155.536 50.198 28.408 56.340
2018 36.590 89.385 125.975 46.135 12.180 31.070
2017 53.183 73.327 126.510 1.655 9.400 62.272
2016 1.000 59.854 60.854 829 2.915 56.110
2015 1.000 7.634 8.634 2.135 2.413 3.086
2014 1.000 6.040 7.040 3.393 945 1.702
2013 151 4.071 4.222 1.798 488 1.785

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

12 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 83.894 -5,9% față de anul precedent 11.406 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 89.139 -39,0% față de anul precedent -45.961 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 146.029 +17,3% față de anul precedent -76.076 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2021 124.525 -19,2% față de anul precedent -12.878 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2020 154.177 +45,8% față de anul precedent -22.796 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2019 105.730 +62,3% față de anul precedent 50.891 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2018 65.150 +63,9% față de anul precedent 61.541 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2017 39.750 +2.491,3% față de anul precedent 86.760 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2016 1.534 -61,6% față de anul precedent 59.320 Neraportat 1
2015 3.992 -59,0% față de anul precedent 4.642 Neraportat 0
2014 9.742 +17,0% față de anul precedent -2.702 Neraportat 0
2013 8.330 -4.108 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

38din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare18 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor15 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

13 repere. O singură cronologie.

Din 2013 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2013 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
13 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 233.503 RON. Profit: 57.368 RON

Cifra de afaceri: 233.503 RON. Profit: 57.368 RON

Cifra de afaceri
233.503 RON -16.08% față de anul precedent
Profit net
57.368 RON +15.07% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
83.894 RON -5.88% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 278.258 RON. Profit: 49.856 RON

Cifra de afaceri: 278.258 RON. Profit: 49.856 RON

Cifra de afaceri
278.258 RON +37.82% față de anul precedent
Profit net
49.856 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
89.139 RON -38.96% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 201.896 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 201.896 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
201.896 RON -25.34% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
63.198 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
146.029 RON +17.27% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 270.437 RON. Profit: 9.919 RON

Cifra de afaceri: 270.437 RON. Profit: 9.919 RON

Cifra de afaceri
270.437 RON +35.19% față de anul precedent
Profit net
9.919 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
124.525 RON -19.23% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 200.048 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 200.048 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
200.048 RON -26.44% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
71.898 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
154.177 RON +45.82% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 271.955 RON. Profit: 35.349 RON

Cifra de afaceri: 271.955 RON. Profit: 35.349 RON

Cifra de afaceri
271.955 RON -1.26% față de anul precedent
Profit net
35.349 RON -35.47% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
105.730 RON +62.29% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 275.427 RON. Profit: 54.780 RON

Cifra de afaceri: 275.427 RON. Profit: 54.780 RON

Cifra de afaceri
275.427 RON +94.21% față de anul precedent
Profit net
54.780 RON +99.63% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
65.150 RON +63.9% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 141.818 RON. Profit: 27.441 RON

Cifra de afaceri: 141.818 RON. Profit: 27.441 RON

Cifra de afaceri
141.818 RON -13.75% față de anul precedent
Profit net
27.441 RON -49.81% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
39.750 RON +2491.26% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 164.425 RON. Profit: 54.677 RON

Cifra de afaceri: 164.425 RON. Profit: 54.677 RON

Cifra de afaceri
164.425 RON +326.54% față de anul precedent
Profit net
54.677 RON +644.51% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
1.534 RON -61.57% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 38.549 RON. Profit: 7.344 RON

Cifra de afaceri: 38.549 RON. Profit: 7.344 RON

Cifra de afaceri
38.549 RON +224.49% față de anul precedent
Profit net
7.344 RON +422.33% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
3.992 RON -59.02% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 11.880 RON. Profit: 1.406 RON

Cifra de afaceri: 11.880 RON. Profit: 1.406 RON

Cifra de afaceri
11.880 RON +66.15% față de anul precedent
Profit net
1.406 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
9.742 RON +16.95% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 7.150 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 7.150 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
7.150 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
4.308 RON
Angajati
0
Datorii
8.330 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataJOPA BIJOUX SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4791 in Com. 1 Decembrie (ILFOV)

JOPA BIJOUX SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4791 in Com. 1 Decembrie (ILFOV)

13 din 13 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4791, Ilfov

NEXTGEN AUTO S.R.L.
CUI: 49701533CAEN: 4791
Activ
ILFOV, Sat Snagov Com. Snagov2024-03-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
235.024 RON
Profit
14.480 RON
Angajati
0
LIGHTWATER S.R.L.
CUI: 46791027CAEN: 4791
Activ
ILFOV, Sat Baloteşti Com. Baloteşti2022-09-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
232.883 RON
Profit
60.683 RON
Angajati
0
DEEA GOLDEN S.R.L.
CUI: 47155672CAEN: 4791
Activ
ILFOV, Orş. Voluntari2022-11-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
236.153 RON
Profit
131.913 RON
Angajati
0
MSI IMPACT STORE S.R.L.
CUI: 50140647CAEN: 4791
Activ
ILFOV, Orş. Voluntari2024-05-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
231.568 RON
Profit
29.724 RON
Angajati
1
DAILY BEAUTY S.R.L.
CUI: 42344042CAEN: 4791
Activ
ILFOV, Sat Poşta Com. Cernica2020-03-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
241.068 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
7 MOODY SCENTS S.R.L.
CUI: 44617483CAEN: 4791
Activ
ILFOV, Orş. Pantelimon2021-07-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
225.456 RON
Profit
15.767 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4791, Ilfov

PRO SALES INVEST SRL
CUI: 31267890CAEN: 4791
Activ
ILFOV, Orş. Otopeni2013-02-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
100.720 RON
Profit
35.345 RON
Angajati
1
Activ
ILFOV, Sat Dragomireşti-Deal Com. Dragomireşti-Vale2013-01-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.952.707 RON
Profit
365.321 RON
Angajati
2
INFINITI DIVA SRL
CUI: 31316047CAEN: 4791
Activ
ILFOV, Sat Măgurele Orş. Măgurele2013-03-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
782.689 RON
Profit
284.616 RON
Angajati
1

Alte firme din Ilfov

ROXCAT DISTRIBUTION MARKET SRL
CUI: 31236657CAEN: 4711
Activ
ILFOV, Sat Clinceni Com. Clinceni2013-02-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
294.833 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
MG ANTREPRIZA GENERALA SRL
CUI: 31238968CAEN: 4100
Activ
ILFOV, Sat Berceni Com. Berceni2013-02-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
190.288 RON
Profit
70.089 RON
Angajati
1
DSR ACTIV AUTO S.R.L.
CUI: 31229544CAEN: 4782
Activ
ILFOV, Orş. Voluntari2013-02-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
24.161 RON
Profit
875 RON
Angajati
1
GOLDEN LUCK SRL
CUI: 31247583CAEN: 4616
Activ
ILFOV, Orş. Voluntari2013-02-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.018.599 RON
Profit
666.760 RON
Angajati
2
VLANIS INTERNATIONAL SRL
CUI: 31135172CAEN: 4941
Activ
ILFOV, Sat Dudu Com. Chiajna2013-01-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.234.208 RON
Profit
57.371 RON
Angajati
5
AUDIT RADULESCU S.R.L.
CUI: 31334086CAEN: 6920
Activ
ILFOV, Sat Fundeni Com. Dobroeşti2013-03-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
268.460 RON
Profit
48.898 RON
Angajati
1
ISPUR CONSULTING SRL
CUI: 32395677CAEN: 8559
Activ
ILFOV, Sat Tunari Com. Tunari2013-10-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
173.723 RON
Profit
99.329 RON
Angajati
1
CONDOR AVIATION SRL
CUI: 8651888CAEN: 3316
Activ
ILFOV, Sat Corbeanca Com. Corbeanca1996-07-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.475.635 RON
Profit
604.187 RON
Angajati
3
PIE FORAJE S.R.L.
CUI: 38558471CAEN: 4221
Activ
ILFOV, Orş. Buftea2017-12-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
399.024 RON
Profit
0 RON
Angajati
2

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul JOPA BIJOUX SRL?

CUI-ul JOPA BIJOUX SRL este 31238780.

Unde este sediul JOPA BIJOUX SRL?

JOPA BIJOUX SRL are sediul in Romania, ILFOV, Com. 1 Decembrie, Str 11 nr. 16, 77005, Com. 1 Decembrie, judetul ILFOV.

Cand a fost infiintata JOPA BIJOUX SRL?

JOPA BIJOUX SRL a fost infiintata in anul 2013 (13 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a JOPA BIJOUX SRL in 2024?

In 2024, JOPA BIJOUX SRL a raportat o cifra de afaceri de 233.503 RON.

Cati angajati are JOPA BIJOUX SRL?

JOPA BIJOUX SRL a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are JOPA BIJOUX SRL?

JOPA BIJOUX SRL are codul CAEN principal 4791 (Intermedieri în comerţul cu amănuntul nespecializat).

Ce profit a inregistrat JOPA BIJOUX SRL in 2024?

JOPA BIJOUX SRL a inregistrat un profit net de 57.368 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 12 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.