Activ

OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A.BUCUREŞTI SUCURSALA REGIONALA PRAHOVA

CUI: 31249193
CIF: 31249193
Reg. Com.: J2013000269298
CAEN: 6512
Formă: SA (Societate pe actiuni)
Înființată: 19 februarie 2013 · 13 ani
Distribuie:

Alte activități de asigurări (exceptând asigurările de viață)

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 16:00

Despre OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A.BUCUREŞTI SUCURSALA REGIONALA PRAHOVA

OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A.BUCUREŞTI SUCURSALA REGIONALA PRAHOVA este o sa (societate pe actiuni) cu sediul in Mun. Ploieşti, judetul PRAHOVA, infiintata in 2013 (13 ani de activitate). Activitatea principala este "Alte activități de asigurări (exceptând asigurările de viață)" (cod CAEN 6512), in sectorul telecomunicatii si tehnologia informatiei. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

Compania, pe scurt

Nu sunt disponibile date financiare

Indicatorii vor apărea aici când datele sunt publicate.

Contact

AdresaRomania, PRAHOVA, Mun. Ploieşti, Str. Rahovei nr. 2, 100028

Adresă sediu social

Romania, PRAHOVA, Mun. Ploieşti, Str. Rahovei nr. 2, 100028
Cod poștal: 100028
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, PRAHOVA, Mun. Ploieşti, Str. Rahovei nr. 2, 100028
Cod postal
100028
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Alte Forme De Proprietate
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 19.02.2013
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Prahova
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Nu există date financiare publicate pentru această companie.

Bilanțuri anuale

Toate cele 0 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Nu există bilanțuri disponibile pentru această companie.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari

Datele disponibile nu permit calcularea unui scor de risc.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

1 repere. O singură cronologie.

Din 2013 până în 2013 · datele disponibile în acest profil.

2013 → 2013
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
1 repere · toți anii

2013 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataOMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A.BUCUREŞTI SUCURSALA REGIONALA PRAHOVA (SA (Societate pe actiuni)) - CAEN 6512 in Mun. Ploieşti (PRAHOVA)

OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A.BUCUREŞTI SUCURSALA REGIONALA PRAHOVA (SA (Societate pe actiuni)) - CAEN 6512 in Mun. Ploieşti (PRAHOVA)

1 din 1 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 6512, Prahova

Alte firme din Prahova

LUGEO INTERPREST SRL
CUI: 31249223CAEN: 4932
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti2013-02-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
18.975 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
RAI INTER LOGISTICS SRL
CUI: 31229234CAEN: 4673
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti2013-02-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
8.947.228 RON
Profit
641.857 RON
Angajati
7
CRIMONA INVEST EXPERT SRL
CUI: 31270357CAEN: 7420
Activ
PRAHOVA, Mun. Câmpina2013-02-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
43.842 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
ACVAED INVEST SRL
CUI: 31047801CAEN: 4711
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti2012-12-28
fara e-Factura
STOCRON MEDICAL SRL
CUI: 33330331CAEN: 8622
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti2014-06-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
608.864 RON
Profit
363.779 RON
Angajati
2

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A.BUCUREŞTI SUCURSALA REGIONALA PRAHOVA?

CUI-ul OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A.BUCUREŞTI SUCURSALA REGIONALA PRAHOVA este 31249193.

Unde este sediul OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A.BUCUREŞTI SUCURSALA REGIONALA PRAHOVA?

OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A.BUCUREŞTI SUCURSALA REGIONALA PRAHOVA are sediul in Romania, PRAHOVA, Mun. Ploieşti, Str. Rahovei nr. 2, 100028, Mun. Ploieşti, judetul PRAHOVA.

Cand a fost infiintata OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A.BUCUREŞTI SUCURSALA REGIONALA PRAHOVA?

OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A.BUCUREŞTI SUCURSALA REGIONALA PRAHOVA a fost infiintata in anul 2013 (13 ani de activitate).

Ce activitate are OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A.BUCUREŞTI SUCURSALA REGIONALA PRAHOVA?

OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A.BUCUREŞTI SUCURSALA REGIONALA PRAHOVA are codul CAEN principal 6512 (Alte activități de asigurări (exceptând asigurările de viață)).

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 0 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.