Activ Plătitor TVA

SIGNATURE DESIGN S.R.L.

CUI: 31279984
CIF: RO31279984
Reg. Com.: J2020002406088
CAEN: 7413
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 26 februarie 2013 · 13 ani
Distribuie:

Activități de design de interior

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 17:45

Despre SIGNATURE DESIGN S.R.L.

SIGNATURE DESIGN S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Mesendorf Com. Buneşti, judetul BRAŞOV, infiintata in 2013 (13 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități de design de interior" (cod CAEN 7413), in sectorul tranzactii imobiliare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, SIGNATURE DESIGN S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 233.266 RON, in scadere accentuata fata de anul precedent (-53.6%). Profitul net inregistrat a fost de 167.826 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 11 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 154.102 RON in 2013 la 233.266 RON in 2024.

Din punct de vedere al pozitionarii in piata, pe locul 1 din 1 firme cu acelasi cod CAEN din judet, si pe locul 5 la nivel national in domeniul sau (14 firme).

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
233.266 RON
Venituri totale
238.183 RON
Cheltuieli totale
40.741 RON
Profit brut
197.442 RON
Profit net
167.826 RON
Marja profit net
71,95%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
970.316 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
49.366 RON
Casa & conturi bănci
920.950 RON
Capital propriu
961.008 RON
Cifra de afaceri · CAEN 7413
Loc 5 din 14
Profit net · CAEN 7413
Loc 3 din 14
Angajati · CAEN 7413
Loc 7 din 14

Contact

AdresaRomania, BRAŞOV, Sat Mesendorf Com. Buneşti, MESENDORF nr. 106
Telefon0723606361

Adresă sediu social

Romania, BRAŞOV, Sat Mesendorf Com. Buneşti, MESENDORF nr. 106
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, BRAŞOV, Sat Mesendorf Com. Buneşti, MESENDORF nr. 106
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton Si Strain
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Transfer sediu fiscal (sosire) din 12.11.2020
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Rupea
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
12 septembrie 2018 - 29 noiembrie 2024

Stare inactivitate

Data inactivare
29 noiembrie 2024
Data reactivare
22 aprilie 2025

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2013 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
233.266 RON
Rezultat net
167.826 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 233.266 RON 503.279 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 238.183 RON 544.812 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 40.741 RON 45.288 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 197.442 RON 499.524 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 167.826 RON 420.874 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 970.316 RON 1.084.069 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 970.316 RON 1.084.069 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 49.366 RON 203.086 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 920.950 RON 880.983 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 9.308 RON 32.347 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 961.008 RON 1.051.722 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active970.316RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

1,0 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale970.316 RON
Datorii totale9.308 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
17,3 %Profit net / active totale
ROE
17,5 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
104,25 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
99,0 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 12 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

12 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 233.266 -53,7% față de anul precedent 238.183 40.741 197.442 -60,5% față de anul precedent 167.826 -60,1% față de anul precedent 0 0
2023 503.279 +11,0% față de anul precedent 544.812 45.288 499.524 +18,6% față de anul precedent 420.874 +2,8% față de anul precedent 0 0
2022 453.462 +60,2% față de anul precedent 508.048 86.734 421.314 +63,1% față de anul precedent 409.614 +63,4% față de anul precedent 0 0
2021 283.038 -2,8% față de anul precedent 288.595 30.336 258.259 -9,0% față de anul precedent 250.708 -8,8% față de anul precedent 0 0
2020 291.036 +7,5% față de anul precedent 312.222 28.286 283.936 +14,9% față de anul precedent 275.017 +15,3% față de anul precedent 0 0
2019 270.837 +26,0% față de anul precedent 294.052 46.928 247.124 +36,1% față de anul precedent 238.475 +36,2% față de anul precedent 0 0
2018 214.950 +29,5% față de anul precedent 223.194 41.592 181.602 +24,8% față de anul precedent 175.122 +24,9% față de anul precedent 0 0
2017 165.971 +3,0% față de anul precedent 182.570 37.092 145.478 +66,4% față de anul precedent 140.223 +70,0% față de anul precedent 0 0
2016 161.113 +8,7% față de anul precedent 176.342 88.934 87.408 +12,0% față de anul precedent 82.500 +12,1% față de anul precedent 0 0
2015 148.257 -8,5% față de anul precedent 159.147 81.071 78.076 -0,6% față de anul precedent 73.624 +0,0% față de anul precedent Neraportat 0
2014 162.036 +5,2% față de anul precedent 166.290 87.728 78.562 -27,8% față de anul precedent 73.615 -29,4% față de anul precedent 0 0
2013 154.102 155.072 46.255 108.817 104.194 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

12 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 970.316 970.316 0 49.366 920.950
2023 0 1.084.069 1.084.069 0 203.086 880.983
2022 0 1.820.424 1.820.424 0 1.104.107 716.317
2021 0 1.409.994 1.409.994 0 994.786 415.208
2020 0 1.163.059 1.163.059 0 879.178 283.881
2019 699 885.954 886.653 0 633.453 252.501
2018 1.898 642.133 644.031 0 468.978 173.155
2017 3.096 465.417 468.513 0 354.125 111.292
2016 4.295 323.030 327.325 0 11.469 311.561
2015 5.494 236.817 242.311 0 5.127 231.690
2014 6.693 173.728 180.421 0 12.194 161.534
2013 1.788 105.379 107.167 0 45.015 60.364

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

12 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 9.308 -71,2% față de anul precedent 961.008 Neraportat 1
2023 32.347 +341,9% față de anul precedent 1.051.722 Neraportat 0
2022 7.320 +12,6% față de anul precedent 1.813.104 Neraportat 0
2021 6.504 -36,7% față de anul precedent 1.403.490 Neraportat 0
2020 10.278 +15,6% față de anul precedent 1.152.781 Neraportat 0
2019 8.889 +87,5% față de anul precedent 877.764 Neraportat 0
2018 4.741 +9,1% față de anul precedent 639.290 Neraportat 0
2017 4.346 +28,5% față de anul precedent 464.167 Neraportat 0
2016 3.381 +290,0% față de anul precedent 323.944 Neraportat 0
2015 867 -64,1% față de anul precedent 241.444 Neraportat 0
2014 2.412 -13,0% față de anul precedent 178.009 Neraportat 0
2013 2.773 104.394 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

20din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

19 repere. O singură cronologie.

Din 2013 până în 2025 · datele disponibile în acest profil.

2013 → 2025
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
19 repere · toți anii

2025 1 repere

Stare companieStare companieFirma a fost reactivataCompania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.

Compania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.

2024 3 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 233.266 RON. Profit: 167.826 RON

Cifra de afaceri: 233.266 RON. Profit: 167.826 RON

Cifra de afaceri
233.266 RON -53.65% față de anul precedent
Profit net
167.826 RON -60.12% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
9.308 RON -71.22% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
Stare companieStare companieFirma a fost declarata inactivaCompania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

Compania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 503.279 RON. Profit: 420.874 RON

Cifra de afaceri: 503.279 RON. Profit: 420.874 RON

Cifra de afaceri
503.279 RON +10.99% față de anul precedent
Profit net
420.874 RON +2.75% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
32.347 RON +341.9% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 453.462 RON. Profit: 409.614 RON

Cifra de afaceri: 453.462 RON. Profit: 409.614 RON

Cifra de afaceri
453.462 RON +60.21% față de anul precedent
Profit net
409.614 RON +63.38% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
7.320 RON +12.55% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 283.038 RON. Profit: 250.708 RON

Cifra de afaceri: 283.038 RON. Profit: 250.708 RON

Cifra de afaceri
283.038 RON -2.75% față de anul precedent
Profit net
250.708 RON -8.84% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
6.504 RON -36.72% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 291.036 RON. Profit: 275.017 RON

Cifra de afaceri: 291.036 RON. Profit: 275.017 RON

Cifra de afaceri
291.036 RON +7.46% față de anul precedent
Profit net
275.017 RON +15.32% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
10.278 RON +15.63% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020
reper anualClasamentePremii si distinctii 2020Locul 2 in oras la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in judet la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in oras la Cifra de afaceri | Locul 1 in oras la Profit net | Locul 3 in domeniu CAEN la Profit net | Locul 1 CAEN in judet la Profit net | Locul 1 CAEN in oras la Profit net | Locul 1 CAEN in judet la Angajati | Locul 1 CAEN in oras la Angajati

Locul 2 in oras la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in judet la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in oras la Cifra de afaceri | Locul 1 in oras la Profit net | Locul 3 in domeniu CAEN la Profit net | Locul 1 CAEN in judet la Profit net | Locul 1 CAEN in oras la Profit net | Locul 1 CAEN in judet la Angajati | Locul 1 CAEN in oras la Angajati

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Vezi toate clasamentele

2019 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 270.837 RON. Profit: 238.475 RON

Cifra de afaceri: 270.837 RON. Profit: 238.475 RON

Cifra de afaceri
270.837 RON +26% față de anul precedent
Profit net
238.475 RON +36.18% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
8.889 RON +87.49% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019
reper anualClasamentePremii si distinctii 2019Locul 1 in oras la Cifra de afaceri | Locul 3 in domeniu CAEN la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in judet la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in oras la Cifra de afaceri | Locul 1 in oras la Profit net | Locul 3 in domeniu CAEN la Profit net | Locul 1 CAEN in judet la Profit net | Locul 1 CAEN in oras la Profit net | Locul 2 in oras la Angajati | Locul 1 CAEN in judet la Angajati | Locul 1 CAEN in oras la Angajati

Locul 1 in oras la Cifra de afaceri | Locul 3 in domeniu CAEN la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in judet la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in oras la Cifra de afaceri | Locul 1 in oras la Profit net | Locul 3 in domeniu CAEN la Profit net | Locul 1 CAEN in judet la Profit net | Locul 1 CAEN in oras la Profit net | Locul 2 in oras la Angajati | Locul 1 CAEN in judet la Angajati | Locul 1 CAEN in oras la Angajati

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Vezi toate clasamentele

2018 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 214.950 RON. Profit: 175.122 RON

Cifra de afaceri: 214.950 RON. Profit: 175.122 RON

Cifra de afaceri
214.950 RON +29.51% față de anul precedent
Profit net
175.122 RON +24.89% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
4.741 RON +9.09% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 165.971 RON. Profit: 140.223 RON

Cifra de afaceri: 165.971 RON. Profit: 140.223 RON

Cifra de afaceri
165.971 RON +3.02% față de anul precedent
Profit net
140.223 RON +69.97% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
4.346 RON +28.54% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 161.113 RON. Profit: 82.500 RON

Cifra de afaceri: 161.113 RON. Profit: 82.500 RON

Cifra de afaceri
161.113 RON +8.67% față de anul precedent
Profit net
82.500 RON +12.06% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
3.381 RON +289.97% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 148.257 RON. Profit: 73.624 RON

Cifra de afaceri: 148.257 RON. Profit: 73.624 RON

Cifra de afaceri
148.257 RON -8.5% față de anul precedent
Profit net
73.624 RON +0.01% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
867 RON -64.05% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 162.036 RON. Profit: 73.615 RON

Cifra de afaceri: 162.036 RON. Profit: 73.615 RON

Cifra de afaceri
162.036 RON +5.15% față de anul precedent
Profit net
73.615 RON -29.35% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
2.412 RON -13.02% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 154.102 RON. Profit: 104.194 RON

Cifra de afaceri: 154.102 RON. Profit: 104.194 RON

Cifra de afaceri
154.102 RON
Profit net
104.194 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
2.773 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataSIGNATURE DESIGN S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7413 in Sat Mesendorf Com. Buneşti (BRAŞOV)

SIGNATURE DESIGN S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7413 in Sat Mesendorf Com. Buneşti (BRAŞOV)

19 din 19 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Distincții 2020

Adaugă gratuit distincția companiei pe website-ul tău.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 7413, Braşov

RAN DESIGN & DECOR SRL
CUI: 36628260CAEN: 7413
Activ
BRAŞOV, Orş. Râşnov2016-10-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
235.499 RON
Profit
20.604 RON
Angajati
2
PREM MANU S.R.L.
CUI: 39465893CAEN: 7413
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2018-06-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
210.493 RON
Profit
142.496 RON
Angajati
0
KONART ARHITECT S.R.L.
CUI: 50807504CAEN: 7413
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2024-11-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
267.809 RON
Profit
252.200 RON
Angajati
1
MYSTIC DESIGN SRL
CUI: 23112747CAEN: 7413
Activ
BRAŞOV, Mun. Săcele2008-01-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
192.451 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
SUNDARI DESIGN SRL
CUI: 36010838CAEN: 7413
Activ
BRAŞOV, Mun. Săcele2016-04-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
95.832 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 7413, Braşov

CUSTOM SHOP SRL
CUI: 24337870CAEN: 7413
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2008-08-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
6.443 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
MISO ARCHITECTS S.R.L.
CUI: 33635719CAEN: 7413
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2014-09-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.383.835 RON
Profit
324.032 RON
Angajati
7
CLICK 360 VIEW SRL
CUI: 35556891CAEN: 7413
Activ
BRAŞOV, Mun. Codlea2016-02-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
59.445 RON
Profit
3.567 RON
Angajati
0

Alte firme din Braşov

NEGRO TUR SRL
CUI: 31278130CAEN: 0150
Activ
BRAŞOV, Sat Hărman Com. Hărman2013-02-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
179.025 RON
Profit
50.388 RON
Angajati
1
CHEDAVA C.D.V. SRL
CUI: 31286213CAEN: 7112
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2013-02-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
178.104 RON
Profit
51.343 RON
Angajati
1
SWAT INVEST SRL
CUI: 31258388CAEN: 4619
Activ
BRAŞOV, Sat Sâmbăta de Sus Com. Sâmbăta de Sus2013-02-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.040.109 RON
Profit
37.459 RON
Angajati
1
MORANI CONSTRUCT SRL
CUI: 31306329CAEN: 4211
Activ
BRAŞOV, Orş. Zărneşti2013-03-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
22.737.883 RON
Profit
209.774 RON
Angajati
57
C.S.K. CONSULTING SRL
CUI: 31082744CAEN: 4322
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2013-01-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.801.108 RON
Profit
0 RON
Angajati
6
J.P.M. BUILDINGS SRL
CUI: 31443784CAEN: 7499
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2013-04-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
526.756 RON
Profit
8.071 RON
Angajati
2
BIZ SOFT BAC SRL
CUI: 29215970CAEN: 4650
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2011-10-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
219.353 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
CLAUSAN DENT S.R.L.
CUI: 33167677CAEN: 8623
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2014-05-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
283.374 RON
Profit
160.368 RON
Angajati
1
ARTVILLE SRL
CUI: 4016794CAEN: 7111
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov1993-05-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
496.556 RON
Profit
42.421 RON
Angajati
3

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul SIGNATURE DESIGN S.R.L.?

CUI-ul SIGNATURE DESIGN S.R.L. este 31279984.

Unde este sediul SIGNATURE DESIGN S.R.L.?

SIGNATURE DESIGN S.R.L. are sediul in Romania, BRAŞOV, Sat Mesendorf Com. Buneşti, MESENDORF nr. 106, Sat Mesendorf Com. Buneşti, judetul BRAŞOV.

Cand a fost infiintata SIGNATURE DESIGN S.R.L.?

SIGNATURE DESIGN S.R.L. a fost infiintata in anul 2013 (13 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a SIGNATURE DESIGN S.R.L. in 2024?

In 2024, SIGNATURE DESIGN S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 233.266 RON.

Cati angajati are SIGNATURE DESIGN S.R.L.?

SIGNATURE DESIGN S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are SIGNATURE DESIGN S.R.L.?

SIGNATURE DESIGN S.R.L. are codul CAEN principal 7413 (Activități de design de interior).

Ce profit a inregistrat SIGNATURE DESIGN S.R.L. in 2024?

SIGNATURE DESIGN S.R.L. a inregistrat un profit net de 167.826 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 12 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.