Activ

CLASSE A GREEN HOUSE SRL

CUI: 31416380
CIF: 31416380
Reg. Com.: J35/434/2014
CAEN: 4120
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 26 martie 2013 · 13 ani
Distribuie:

Profil de companie · informații din registrele publice

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 17:51

Despre CLASSE A GREEN HOUSE SRL

CLASSE A GREEN HOUSE SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Timişoara, judetul TIMIŞ, infiintata in 2013 (13 ani de activitate). Activeaza in sectorul constructii (cod CAEN 4120). Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2019, CLASSE A GREEN HOUSE SRL a raportat o cifra de afaceri de 57.095 RON, in crestere fata de anul precedent (+41.8%). Profitul net inregistrat a fost de 54.192 RON (in crestere puternica). Datoriile raportate (90.385 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
57.095 RON
Venituri totale
57.095 RON
Cheltuieli totale
1.190 RON
Profit brut
55.905 RON
Profit net
54.192 RON
Marja profit net
94,92%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
253.355 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
188.819 RON
Casa & conturi bănci
64.536 RON
Capital propriu
162.970 RON

Contact

AdresaRomania, TIMIŞ, Mun. Timişoara, Aleea F.C. Ripensia nr. 6, 300575

Adresă sediu social

Romania, TIMIŞ, Mun. Timişoara, Aleea F.C. Ripensia nr. 6, 300575
Cod poștal: 300575
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, TIMIŞ, Mun. Timişoara, Aleea F.C. Ripensia nr. 6, 300575
Cod postal
300575
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Strain
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 20.02.2014
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Platitor TVA
Nu

Informatii fiscale

TVA la incasare
26 noiembrie 2013 - 1 februarie 2016

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2013 –2019 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2019
Cifră de afaceri
57.095 RON
Rezultat net
54.192 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2019 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2019 2018
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 57.095 RON 40.267 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 57.095 RON 40.771 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 1.190 RON 9.860 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 55.905 RON 30.911 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 54.192 RON 29.703 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 253.355 RON 197.450 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 253.355 RON 197.450 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 188.819 RON 150.836 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 64.536 RON 46.614 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 90.385 RON 88.672 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 162.970 RON 108.778 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2019

Total active253.355RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2019

35,7 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale253.355 RON
Datorii totale90.385 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2019

ROA
21,4 %Profit net / active totale
ROE
33,3 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
2,80 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
64,3 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 7 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

7 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2019 57.095 +41,8% față de anul precedent 57.095 1.190 55.905 +80,9% față de anul precedent 54.192 +82,5% față de anul precedent 0 0
2018 40.267 +36,3% față de anul precedent 40.771 9.860 30.911 +7,3% față de anul precedent 29.703 +6,3% față de anul precedent 0 0
2017 29.537 +47,4% față de anul precedent 41.520 12.699 28.821 +57,6% față de anul precedent 27.935 +58,0% față de anul precedent 0 0
2016 20.036 -81,4% față de anul precedent 35.958 17.667 18.291 -81,8% față de anul precedent 17.680 -81,8% față de anul precedent 0 0
2015 107.526 129.998 29.534 100.464 97.181 Neraportat 0
2014 0 12.620 30.909 0 0 18.289 18.289
2013 0 0 45.633 0 0 45.633 45.633

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

7 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2019 0 253.355 253.355 0 188.819 64.536
2018 0 197.450 197.450 0 150.836 46.614
2017 0 170.444 170.444 0 150.788 19.656
2016 0 138.910 138.910 0 136.778 2.132
2015 0 147.833 147.833 0 145.701 2.132
2014 0 283.401 283.401 0 271.904 11.497
2013 340 2.521 2.861 0 729 1.792

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

7 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2019 90.385 +1,9% față de anul precedent 162.970 Neraportat 0
2018 88.672 -3,0% față de anul precedent 108.778 Neraportat 0
2017 91.369 +4,1% față de anul precedent 79.075 Neraportat 0
2016 87.770 -23,3% față de anul precedent 51.140 Neraportat 0
2015 114.374 -67,1% față de anul precedent 33.459 Neraportat 0
2014 347.123 +618,8% față de anul precedent -63.722 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2013 48.294 -45.433 Neraportat 4

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2019

3din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare3 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

10 repere. O singură cronologie.

Din 2013 până în 2019 · datele disponibile în acest profil.

2013 → 2019
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
10 repere · toți anii

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 57.095 RON. Profit: 54.192 RON

Cifra de afaceri: 57.095 RON. Profit: 54.192 RON

Cifra de afaceri
57.095 RON +41.79% față de anul precedent
Profit net
54.192 RON +82.45% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
90.385 RON +1.93% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 40.267 RON. Profit: 29.703 RON

Cifra de afaceri: 40.267 RON. Profit: 29.703 RON

Cifra de afaceri
40.267 RON +36.33% față de anul precedent
Profit net
29.703 RON +6.33% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
88.672 RON -2.95% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 29.537 RON. Profit: 27.935 RON

Cifra de afaceri: 29.537 RON. Profit: 27.935 RON

Cifra de afaceri
29.537 RON +47.42% față de anul precedent
Profit net
27.935 RON +58% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
91.369 RON +4.1% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 20.036 RON. Profit: 17.680 RON

Cifra de afaceri: 20.036 RON. Profit: 17.680 RON

Cifra de afaceri
20.036 RON -81.37% față de anul precedent
Profit net
17.680 RON -81.81% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
87.770 RON -23.26% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 107.526 RON. Profit: 97.181 RON

Cifra de afaceri: 107.526 RON. Profit: 97.181 RON

Cifra de afaceri
107.526 RON
Profit net
97.181 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
114.374 RON -67.05% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
18.289 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
347.123 RON +618.77% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 3 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
45.633 RON
Angajati
4
Datorii
48.294 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataCLASSE A GREEN HOUSE SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4120 in Mun. Timişoara (TIMIŞ)

CLASSE A GREEN HOUSE SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4120 in Mun. Timişoara (TIMIŞ)

10 din 10 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4120, Timiş

CONSTRUCT VIO HERNEACOVA SRL
CUI: 37659915CAEN: 4120
Activ
TIMIŞ, Sat Herneacova Orş. Recaş2017-05-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
57.260 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
MCD PROPERTY GROUP S.R.L.
CUI: 48154314CAEN: 4120
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2023-05-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
57.336 RON
Profit
13.175 RON
Angajati
1
MATHIAS - ALEX S.R.L.
CUI: 42089004CAEN: 4120
Activ
TIMIŞ, Sat Cherestur Com. Beba Veche2020-01-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
56.428 RON
Profit
6.110 RON
Angajati
1
VIMAN CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 49699360CAEN: 4120
Activ
TIMIŞ, Sat Rudna Com. Giulvăz2024-03-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
54.400 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4120, Timiş

EBENDORF CONSTRUCT SRL
CUI: 31342810CAEN: 4120
Activ
TIMIŞ, Sat Ştiuca Com. Ştiuca2013-03-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
452.017 RON
Profit
240.796 RON
Angajati
2
GASTRONOMIC TIM SRL
CUI: 31568648CAEN: 4120
Activ
TIMIŞ, Sat Covaci Com. Sânandrei2013-04-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
47.896 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
INDRIMET CONSTRUCT SRL
CUI: 31243247CAEN: 4120
Activ
TIMIŞ, Sat Giroc Com. Giroc2013-02-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
504.202 RON
Profit
103.414 RON
Angajati
4

Alte firme din Timiş

TUDO 2011 SRL
CUI: 31414371CAEN: 6110
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2013-03-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
52.356 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
WEST LIFT MOBILE SRL
CUI: 31421530CAEN: 7732
Activ
TIMIŞ, Sat Dumbrăviţa Com. Dumbrăviţa2013-03-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.098.631 RON
Profit
8.664 RON
Angajati
5
TUDO 2014 SRL
CUI: 31414061CAEN: 6120
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2013-03-26
fara e-Factura
GARATO LINO SRL
CUI: 31435781CAEN: 3312
Activ
TIMIŞ, Sat Pădureni Com. Pădureni2013-03-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
179.094 RON
Profit
184.941 RON
Angajati
1
ASIGURARIMOKA SRL
CUI: 31289902CAEN: 6622
Activ
TIMIŞ, Sat Şag Com. Şag2013-02-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.344 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
PREDIXTER SRL
CUI: 31551603CAEN: 8622
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2013-04-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
171.377 RON
Profit
54.753 RON
Angajati
1
CGL SMART CONSULTING SRL
CUI: 32830967CAEN: 6622
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2014-02-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
80.417 RON
Profit
20.393 RON
Angajati
1
ATAMAX SRL
CUI: 11178195CAEN: 4711
Activ
TIMIŞ, Orş. Sânnicolau Mare1998-11-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
11.268.501 RON
Profit
498.376 RON
Angajati
15
BVRI ALERIM S.R.L.
CUI: 40486490CAEN: 8121
Activ
TIMIŞ, Orş. Sânnicolau Mare2019-01-23
fara e-Factura

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul CLASSE A GREEN HOUSE SRL?

CUI-ul CLASSE A GREEN HOUSE SRL este 31416380.

Unde este sediul CLASSE A GREEN HOUSE SRL?

CLASSE A GREEN HOUSE SRL are sediul in Romania, TIMIŞ, Mun. Timişoara, Aleea F.C. Ripensia nr. 6, 300575, Mun. Timişoara, judetul TIMIŞ.

Cand a fost infiintata CLASSE A GREEN HOUSE SRL?

CLASSE A GREEN HOUSE SRL a fost infiintata in anul 2013 (13 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a CLASSE A GREEN HOUSE SRL in 2019?

In 2019, CLASSE A GREEN HOUSE SRL a raportat o cifra de afaceri de 57.095 RON.

Ce activitate are CLASSE A GREEN HOUSE SRL?

CLASSE A GREEN HOUSE SRL are codul CAEN principal 4120.

Ce profit a inregistrat CLASSE A GREEN HOUSE SRL in 2019?

CLASSE A GREEN HOUSE SRL a inregistrat un profit net de 54.192 RON in 2019.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 7 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.