Activ Plătitor TVA

DELVEEM SRL

CUI: 31419530
CIF: RO31419530
Reg. Com.: J2013000179399
CAEN: 4690
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 27 martie 2013 · 13 ani
Distribuie:

Comerţ cu ridicata nespecializat

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 16:18

Despre DELVEEM SRL

DELVEEM SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Răstoaca Com. Răstoaca, judetul VRANCEA, infiintata in 2013 (13 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu ridicata nespecializat" (cod CAEN 4690), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, DELVEEM SRL a raportat o cifra de afaceri de 7.661.761 RON, in scadere fata de anul precedent (-12.2%). Profitul net inregistrat a fost de 344.829 RON (in crestere puternica). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 11, in crestere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 11 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 68.652 RON in 2013 la 7.661.761 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
7.661.761 RON
Venituri totale
7.713.006 RON
Cheltuieli totale
7.305.999 RON
Profit brut
407.007 RON
Profit net
344.829 RON
Marja profit net
4,50%
Active imobilizate
1.190.144 RON
Active circulante
1.431.491 RON
Stocuri
1.156.681 RON
Creanțe
123.484 RON
Casa & conturi bănci
151.326 RON
Capital propriu
810.042 RON

Contact

AdresaRomania, VRANCEA, Sat Răstoaca Com. Răstoaca, RĂSTOACA, 627208
Detalii adresaT.11. P.762
Telefon0769900651

Adresă sediu social

Romania, VRANCEA, Sat Răstoaca Com. Răstoaca, RĂSTOACA, 627208
Cod poștal: 627208
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, VRANCEA, Sat Răstoaca Com. Răstoaca, RĂSTOACA, 627208
Detalii
T.11. P.762
Cod postal
627208
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 27.03.2013
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vrancea
Platitor TVA
Da

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2013 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
7.661.761 RON
Rezultat net
344.829 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 7.661.761 RON 8.725.968 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 7.713.006 RON 8.752.686 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 7.305.999 RON 8.516.496 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 407.007 RON 236.190 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 344.829 RON 197.028 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 1.190.144 RON 996.822 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 1.431.491 RON 1.440.716 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 2.621.635 RON 2.437.538 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 1.156.681 RON 1.195.388 RON
CreanțeSume de încasat 123.484 RON 168.438 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 151.326 RON 76.890 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 1.629.791 RON 1.489.226 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 810.042 RON 760.247 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 11 persoane 10 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active2.621.635RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

62,2 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale2.621.635 RON
Datorii totale1.629.791 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
13,2 %Profit net / active totale
ROE
42,6 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,88 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
30,9 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 12 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

12 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 7.661.761 -12,2% față de anul precedent 7.713.006 7.305.999 407.007 +72,3% față de anul precedent 344.829 +75,0% față de anul precedent 0 0
2023 8.725.968 -1,4% față de anul precedent 8.752.686 8.516.496 236.190 -50,8% față de anul precedent 197.028 -51,3% față de anul precedent 0 0
2022 8.850.682 +4,8% față de anul precedent 8.879.062 8.398.591 480.471 -23,5% față de anul precedent 404.687 -26,1% față de anul precedent 0 0
2021 8.442.789 +41,4% față de anul precedent 8.448.099 7.819.855 628.244 +16,6% față de anul precedent 547.908 +10,9% față de anul precedent 0 0
2020 5.971.626 +32,6% față de anul precedent 5.988.660 5.449.810 538.850 +13,1% față de anul precedent 493.890 +12,9% față de anul precedent 0 0
2019 4.502.481 +161,5% față de anul precedent 4.505.249 4.028.678 476.571 +215,9% față de anul precedent 437.333 +227,8% față de anul precedent 0 0
2018 1.721.789 +92,9% față de anul precedent 1.729.149 1.578.307 150.842 +285,4% față de anul precedent 133.409 +342,4% față de anul precedent 0 0
2017 892.541 +205,1% față de anul precedent 900.711 861.573 39.138 -43,3% față de anul precedent 30.155 -49,9% față de anul precedent 0 0
2016 292.566 +164,7% față de anul precedent 292.568 223.566 69.002 +327,3% față de anul precedent 60.225 +369,3% față de anul precedent 0 0
2015 110.510 -6,5% față de anul precedent 110.510 94.363 16.147 -40,2% față de anul precedent 12.832 -45,3% față de anul precedent Neraportat 0
2014 118.227 +72,2% față de anul precedent 118.231 91.213 27.018 +34,3% față de anul precedent 23.471 +30,0% față de anul precedent 0 0
2013 68.652 70.641 50.520 20.121 18.061 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

12 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 1.190.144 1.431.491 2.621.635 1.156.681 123.484 151.326
2023 996.822 1.440.716 2.437.538 1.195.388 168.438 76.890
2022 896.812 1.706.164 2.602.976 1.547.765 120.766 37.633
2021 910.089 1.849.035 2.759.124 1.425.842 31.427 391.766
2020 663.519 1.745.600 2.409.119 1.029.737 38.531 677.332
2019 359.185 928.916 1.288.101 623.753 22.379 282.784
2018 143.257 664.871 808.128 366.193 79.343 219.335
2017 62.725 209.170 271.895 179.821 10.938 18.411
2016 878 125.075 125.953 96.077 0 28.998
2015 1.755 68.406 70.161 6.059 0 62.347
2014 4.703 38.211 42.914 5.419 0 32.792
2013 5.970 53.145 59.115 31.453 0 21.692

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

12 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 1.629.791 +9,4% față de anul precedent 810.042 Neraportat 11 +10,0% față de anul precedent
2023 1.489.226 -7,2% față de anul precedent 760.247 Neraportat 10 0,0% față de anul precedent
2022 1.605.464 +23,5% față de anul precedent 920.830 Neraportat 10 +11,1% față de anul precedent
2021 1.300.402 +19,3% față de anul precedent 1.317.359 Neraportat 9 +125,0% față de anul precedent
2020 1.089.849 +96,0% față de anul precedent 1.154.713 Neraportat 4 +100,0% față de anul precedent
2019 556.002 +48,2% față de anul precedent 660.823 Neraportat 2 -33,3% față de anul precedent
2018 375.172 +301,6% față de anul precedent 266.320 Neraportat 3 +200,0% față de anul precedent
2017 93.431 +286,3% față de anul precedent 132.911 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2016 24.187 +30,5% față de anul precedent 102.756 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2015 18.534 +625,4% față de anul precedent 53.057 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2014 2.555 -56,1% față de anul precedent 40.499 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2013 5.823 18.261 Neraportat 2

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

49din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare14 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor15 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate10 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
VIVERONICA IONELIA STEREAadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

14 repere. O singură cronologie.

Din 2013 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2013 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
14 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 19190/2026domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite

domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 7.661.761 RON. Profit: 344.829 RON

Cifra de afaceri: 7.661.761 RON. Profit: 344.829 RON

Cifra de afaceri
7.661.761 RON -12.2% față de anul precedent
Profit net
344.829 RON +75.02% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
11 +10% față de anul precedent
Datorii
1.629.791 RON +9.44% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 8.725.968 RON. Profit: 197.028 RON

Cifra de afaceri: 8.725.968 RON. Profit: 197.028 RON

Cifra de afaceri
8.725.968 RON -1.41% față de anul precedent
Profit net
197.028 RON -51.31% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
10 0% față de anul precedent
Datorii
1.489.226 RON -7.24% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 8.850.682 RON. Profit: 404.687 RON

Cifra de afaceri: 8.850.682 RON. Profit: 404.687 RON

Cifra de afaceri
8.850.682 RON +4.83% față de anul precedent
Profit net
404.687 RON -26.14% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
10 +11.11% față de anul precedent
Datorii
1.605.464 RON +23.46% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 8.442.789 RON. Profit: 547.908 RON

Cifra de afaceri: 8.442.789 RON. Profit: 547.908 RON

Cifra de afaceri
8.442.789 RON +41.38% față de anul precedent
Profit net
547.908 RON +10.94% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
9 +125% față de anul precedent
Datorii
1.300.402 RON +19.32% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 5.971.626 RON. Profit: 493.890 RON

Cifra de afaceri: 5.971.626 RON. Profit: 493.890 RON

Cifra de afaceri
5.971.626 RON +32.63% față de anul precedent
Profit net
493.890 RON +12.93% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 +100% față de anul precedent
Datorii
1.089.849 RON +96.02% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 4.502.481 RON. Profit: 437.333 RON

Cifra de afaceri: 4.502.481 RON. Profit: 437.333 RON

Cifra de afaceri
4.502.481 RON +161.5% față de anul precedent
Profit net
437.333 RON +227.81% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 -33.33% față de anul precedent
Datorii
556.002 RON +48.2% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 1.721.789 RON. Profit: 133.409 RON

Cifra de afaceri: 1.721.789 RON. Profit: 133.409 RON

Cifra de afaceri
1.721.789 RON +92.91% față de anul precedent
Profit net
133.409 RON +342.41% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 +200% față de anul precedent
Datorii
375.172 RON +301.55% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 892.541 RON. Profit: 30.155 RON

Cifra de afaceri: 892.541 RON. Profit: 30.155 RON

Cifra de afaceri
892.541 RON +205.07% față de anul precedent
Profit net
30.155 RON -49.93% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
93.431 RON +286.29% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 292.566 RON. Profit: 60.225 RON

Cifra de afaceri: 292.566 RON. Profit: 60.225 RON

Cifra de afaceri
292.566 RON +164.74% față de anul precedent
Profit net
60.225 RON +369.33% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
24.187 RON +30.5% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 110.510 RON. Profit: 12.832 RON

Cifra de afaceri: 110.510 RON. Profit: 12.832 RON

Cifra de afaceri
110.510 RON -6.53% față de anul precedent
Profit net
12.832 RON -45.33% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
18.534 RON +625.4% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 118.227 RON. Profit: 23.471 RON

Cifra de afaceri: 118.227 RON. Profit: 23.471 RON

Cifra de afaceri
118.227 RON +72.21% față de anul precedent
Profit net
23.471 RON +29.95% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
2.555 RON -56.12% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 68.652 RON. Profit: 18.061 RON

Cifra de afaceri: 68.652 RON. Profit: 18.061 RON

Cifra de afaceri
68.652 RON
Profit net
18.061 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2
Datorii
5.823 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataDELVEEM SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4690 in Sat Răstoaca Com. Răstoaca (VRANCEA)

DELVEEM SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4690 in Sat Răstoaca Com. Răstoaca (VRANCEA)

14 din 14 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

20.052026Mentiune · Buletin 19190/2026domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite

domeniu principal de activitate/activitate principală; cod obiect de activitate; sedii secundare; modificare date asociaţi persoane fizice; modificare date administrator persoane împuternicite; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 14.05.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
DELVEEM SRL
CUI
31419530
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
20.05.2026
Registrul Comerțului
J39/179/2013
EUID
ROONRC.J39/179/2013
Sediu
Sat Răstoaca, Comuna Răstoaca, Jud. Vrancea, T.11, P.762
Județ
Vrancea
Număr încheiere
406065
Data încheierii
19.05.2026
Număr dosar
1966761
Data dosarului
14.05.2026
Tribunal
Vrancea
Registrator
Constanţa-Florentina Popovici

Subiecte

domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite

Documente menționate

  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 1966761 din 14.04.2026
  • Hotărârea adunării generale a asociaţilor nr. 1 din 14.05.2026
  • Contract de închiriere nr. 366 din 15.09.2025
Vezi Buletinul ONRC nr. 19190/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4690, Vrancea

ECO PROD SRL
CUI: 17866967CAEN: 4690
Activ
VRANCEA, Mun. Focşani2005-08-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
9.469.234 RON
Profit
1.606.194 RON
Angajati
6
W & W GRUP SRL
CUI: 16183486CAEN: 4690
Activ
VRANCEA, Mun. Focşani2004-02-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
7.170.661 RON
Profit
481.147 RON
Angajati
5
ISP GROUP SRL
CUI: 33278667CAEN: 4690
Activ
VRANCEA, Mun. Focşani2014-06-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
6.322.466 RON
Profit
184.221 RON
Angajati
3
MHL FOR YOU CLEANING SRL
CUI: 29281230CAEN: 4690
Activ
VRANCEA, Mun. Focşani2011-10-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.274.727 RON
Profit
18.139 RON
Angajati
3

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4690, Vrancea

TODEMARC TRANS SRL
CUI: 30318520CAEN: 4690
Activ
VRANCEA, Sat Nereju Com. Nereju2012-06-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
43.337 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
TAITAGAMA S.R.L.
CUI: 29929066CAEN: 4690
Activ
VRANCEA, Sat Urecheşti Com. Urecheşti2012-03-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
626.762 RON
Profit
140.672 RON
Angajati
2
TERRA ALEXIS SRL
CUI: 32711575CAEN: 4690
Activ
VRANCEA, Mun. Focşani2014-01-28
fara e-Factura

Alte firme din Vrancea

SANLEXPUB SRL
CUI: 31419522CAEN: 7311
Activ
VRANCEA, Mun. Focşani2013-03-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
583.270 RON
Profit
142.774 RON
Angajati
1
EMIRALEDIL CONSTRUCT SRL
CUI: 31427185CAEN: 4120
Activ
VRANCEA, Sat Goleşti Com. Goleşti2013-03-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.138.766 RON
Profit
145.887 RON
Angajati
26
HELIANTI AGROSTEF SRL
CUI: 31380406CAEN: 0111
Activ
VRANCEA, Sat Pădureni Com. Tâmboeşti2013-03-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
379.894 RON
Profit
0 RON
Angajati
4
NATY TOTAL TRAVEL SRL
CUI: 31441503CAEN: 4532
Activ
VRANCEA, Sat Domneşti-Sat Com. Pufeşti2013-04-01
fara e-Factura
BIBIBAVIOR SRL
CUI: 30914620CAEN: 4711
Activ
VRANCEA, Mun. Focşani2012-11-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
213.869 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
CC ULTRACLIMAT SRL
CUI: 32089104CAEN: 4637
Activ
VRANCEA, Mun. Focşani2013-08-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
20.642 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
MYVET FARM SRL
CUI: 24393721CAEN: 7500
Activ
VRANCEA, Mun. Adjud2008-08-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
576.924 RON
Profit
48.287 RON
Angajati
0
TOPŞADEN GRUP SRL
CUI: 36005289CAEN: 4941
Activ
VRANCEA, Mun. Focşani2016-04-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
240.412 RON
Profit
32.661 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul DELVEEM SRL?

CUI-ul DELVEEM SRL este 31419530.

Unde este sediul DELVEEM SRL?

DELVEEM SRL are sediul in Romania, VRANCEA, Sat Răstoaca Com. Răstoaca, RĂSTOACA, 627208, Sat Răstoaca Com. Răstoaca, judetul VRANCEA.

Cand a fost infiintata DELVEEM SRL?

DELVEEM SRL a fost infiintata in anul 2013 (13 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a DELVEEM SRL in 2024?

In 2024, DELVEEM SRL a raportat o cifra de afaceri de 7.661.761 RON.

Cati angajati are DELVEEM SRL?

DELVEEM SRL a raportat un numar mediu de 11 salariati in 2024.

Ce activitate are DELVEEM SRL?

DELVEEM SRL are codul CAEN principal 4690 (Comerţ cu ridicata nespecializat).

Ce profit a inregistrat DELVEEM SRL in 2024?

DELVEEM SRL a inregistrat un profit net de 344.829 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 12 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.