Activ Plătitor TVAe‑Factură

VISCONT OFFICE SRL

CUI: 31476722
CIF: RO31476722
Reg. Com.: J2013000333245
CAEN: 6310
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 8 aprilie 2013 · 13 ani
Distribuie:

Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web şi activităţi conexe

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 16:42

Despre VISCONT OFFICE SRL

VISCONT OFFICE SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Orş. Vişeu de Sus, judetul MARAMUREŞ, infiintata in 2013 (13 ani de activitate). Activitatea principala este "Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web şi activităţi conexe" (cod CAEN 6310), in sectorul editare, difuzare programe radio si tv. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, VISCONT OFFICE SRL a raportat o cifra de afaceri de 297.368 RON, in crestere fata de anul precedent (+16.4%). Profitul net inregistrat a fost de 26.774 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 3, in crestere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 11 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 22.200 RON in 2013 la 297.368 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA si in sistemul RO e-Factura din ianuarie 2024.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
297.368 RON
Venituri totale
304.220 RON
Cheltuieli totale
274.472 RON
Profit brut
29.748 RON
Profit net
26.774 RON
Marja profit net
9,00%
Active imobilizate
382.589 RON
Active circulante
112.584 RON
Stocuri
45.428 RON
Creanțe
32.573 RON
Casa & conturi bănci
34.583 RON
Capital propriu
315.383 RON

Contact

AdresaRomania, MARAMUREŞ, Orş. Vişeu de Sus, Str. 22 Decembrie nr. 34, 435700
Telefon0752016542

Adresă sediu social

Romania, MARAMUREŞ, Orş. Vişeu de Sus, Str. 22 Decembrie nr. 34, 435700
Cod poștal: 435700
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MARAMUREŞ, Orş. Vişeu de Sus, Str. 22 Decembrie nr. 34, 435700
Cod postal
435700
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 08.04.2013
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Vişeu De Sus
Platitor TVA
Da
TVA la incasare (RTVAI)
Da

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 ianuarie 2024)
TVA la incasare
1 aprilie 2026

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2013 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
297.368 RON
Rezultat net
26.774 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 297.368 RON 255.566 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 304.220 RON 273.634 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 274.472 RON 212.822 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 29.748 RON 60.812 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 26.774 RON 58.256 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 382.589 RON 380.261 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 112.584 RON 107.529 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 495.173 RON 487.790 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 45.428 RON 40.322 RON
CreanțeSume de încasat 32.573 RON 45.899 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 34.583 RON 21.308 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 179.790 RON 199.181 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 315.383 RON 288.609 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 3 persoane 2 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active495.173RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

36,3 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale495.173 RON
Datorii totale179.790 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
5,4 %Profit net / active totale
ROE
8,5 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,63 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
63,7 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 12 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

12 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 297.368 +16,4% față de anul precedent 304.220 274.472 29.748 -51,1% față de anul precedent 26.774 -54,0% față de anul precedent 0 0
2023 255.566 -14,7% față de anul precedent 273.634 212.822 60.812 -1,5% față de anul precedent 58.256 +0,4% față de anul precedent 0 0
2022 299.609 +42,3% față de anul precedent 374.672 312.919 61.753 +79,5% față de anul precedent 58.036 +79,7% față de anul precedent 0 0
2021 210.579 +22,9% față de anul precedent 210.595 176.192 34.403 -4,7% față de anul precedent 32.297 -6,1% față de anul precedent 0 0
2020 171.320 +3,2% față de anul precedent 171.594 135.484 36.110 +217,5% față de anul precedent 34.397 +271,3% față de anul precedent 0 0
2019 165.970 +18,3% față de anul precedent 211.090 199.716 11.374 +8,4% față de anul precedent 9.263 +1,9% față de anul precedent 0 0
2018 140.309 +11,6% față de anul precedent 140.309 129.812 10.497 -29,2% față de anul precedent 9.094 -30,7% față de anul precedent 0 0
2017 125.706 +18,2% față de anul precedent 170.182 155.366 14.816 -18,0% față de anul precedent 13.119 -17,7% față de anul precedent 0 0
2016 106.380 +19,6% față de anul precedent 106.380 88.310 18.070 -25,1% față de anul precedent 15.943 -25,7% față de anul precedent 0 0
2015 88.935 +68,8% față de anul precedent 88.935 64.798 24.137 -45,9% față de anul precedent 21.469 -50,1% față de anul precedent Neraportat 0
2014 52.690 +137,3% față de anul precedent 52.690 8.109 44.581 +173,4% față de anul precedent 43.001 +174,9% față de anul precedent 0 0
2013 22.200 22.200 5.891 16.309 15.643 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

12 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 382.589 112.584 495.173 45.428 32.573 34.583
2023 380.261 107.529 487.790 40.322 45.899 21.308
2022 385.898 60.330 446.228 38.807 14.520 7.003
2021 181.427 77.082 258.509 23.591 11.350 42.141
2020 204.125 110.567 314.692 19.664 34.979 55.924
2019 216.847 100.960 317.807 16.525 54.365 30.070
2018 111.706 87.441 199.147 12.946 15.584 58.911
2017 150.851 67.846 218.697 9.336 19.532 38.978
2016 72.412 67.147 139.559 5.468 3 61.676
2015 94.022 48.384 142.406 4.801 905 42.678
2014 1.300 58.144 59.444 2.647 0 55.497
2013 0 16.142 16.142 707 450 14.985

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

12 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 179.790 -9,7% față de anul precedent 315.383 Neraportat 3 +50,0% față de anul precedent
2023 199.181 -7,7% față de anul precedent 288.609 Neraportat 2 -33,3% față de anul precedent
2022 215.875 +150,5% față de anul precedent 230.353 Neraportat 3 +50,0% față de anul precedent
2021 86.192 -51,4% față de anul precedent 172.317 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2020 177.472 -17,5% față de anul precedent 137.220 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2019 214.984 +166,5% față de anul precedent 102.823 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2018 80.678 -26,2% față de anul precedent 118.469 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2017 109.322 +152,5% față de anul precedent 109.375 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2016 43.303 -30,3% față de anul precedent 96.256 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2015 62.093 +10.248,8% față de anul precedent 80.313 Neraportat 1
2014 600 +100,7% față de anul precedent 58.844 Neraportat 0
2013 299 15.843 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

18din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare3 / 20
Profitabilitate5 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate10 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

15 repere. O singură cronologie.

Din 2013 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2013 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
15 repere · toți anii

2026 1 repere

Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 297.368 RON. Profit: 26.774 RON

Cifra de afaceri: 297.368 RON. Profit: 26.774 RON

Cifra de afaceri
297.368 RON +16.36% față de anul precedent
Profit net
26.774 RON -54.04% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 +50% față de anul precedent
Datorii
179.790 RON -9.74% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 255.566 RON. Profit: 58.256 RON

Cifra de afaceri: 255.566 RON. Profit: 58.256 RON

Cifra de afaceri
255.566 RON -14.7% față de anul precedent
Profit net
58.256 RON +0.38% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 -33.33% față de anul precedent
Datorii
199.181 RON -7.73% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 299.609 RON. Profit: 58.036 RON

Cifra de afaceri: 299.609 RON. Profit: 58.036 RON

Cifra de afaceri
299.609 RON +42.28% față de anul precedent
Profit net
58.036 RON +79.69% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 +50% față de anul precedent
Datorii
215.875 RON +150.46% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 210.579 RON. Profit: 32.297 RON

Cifra de afaceri: 210.579 RON. Profit: 32.297 RON

Cifra de afaceri
210.579 RON +22.92% față de anul precedent
Profit net
32.297 RON -6.11% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
86.192 RON -51.43% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 171.320 RON. Profit: 34.397 RON

Cifra de afaceri: 171.320 RON. Profit: 34.397 RON

Cifra de afaceri
171.320 RON +3.22% față de anul precedent
Profit net
34.397 RON +271.34% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
177.472 RON -17.45% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 165.970 RON. Profit: 9.263 RON

Cifra de afaceri: 165.970 RON. Profit: 9.263 RON

Cifra de afaceri
165.970 RON +18.29% față de anul precedent
Profit net
9.263 RON +1.86% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
214.984 RON +166.47% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 140.309 RON. Profit: 9.094 RON

Cifra de afaceri: 140.309 RON. Profit: 9.094 RON

Cifra de afaceri
140.309 RON +11.62% față de anul precedent
Profit net
9.094 RON -30.68% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
80.678 RON -26.2% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 125.706 RON. Profit: 13.119 RON

Cifra de afaceri: 125.706 RON. Profit: 13.119 RON

Cifra de afaceri
125.706 RON +18.17% față de anul precedent
Profit net
13.119 RON -17.71% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
109.322 RON +152.46% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 106.380 RON. Profit: 15.943 RON

Cifra de afaceri: 106.380 RON. Profit: 15.943 RON

Cifra de afaceri
106.380 RON +19.62% față de anul precedent
Profit net
15.943 RON -25.74% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
43.303 RON -30.26% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 88.935 RON. Profit: 21.469 RON

Cifra de afaceri: 88.935 RON. Profit: 21.469 RON

Cifra de afaceri
88.935 RON +68.79% față de anul precedent
Profit net
21.469 RON -50.07% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
62.093 RON +10248.83% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 52.690 RON. Profit: 43.001 RON

Cifra de afaceri: 52.690 RON. Profit: 43.001 RON

Cifra de afaceri
52.690 RON +137.34% față de anul precedent
Profit net
43.001 RON +174.89% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
600 RON +100.67% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 22.200 RON. Profit: 15.643 RON

Cifra de afaceri: 22.200 RON. Profit: 15.643 RON

Cifra de afaceri
22.200 RON
Profit net
15.643 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
299 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataVISCONT OFFICE SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6310 in Orş. Vişeu de Sus (MARAMUREŞ)

VISCONT OFFICE SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6310 in Orş. Vişeu de Sus (MARAMUREŞ)

15 din 15 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 6310, Maramureş

ANC OFFICE COMPLEX S.R.L.
CUI: 42074976CAEN: 6310
Activ
MARAMUREŞ, Orş. Borşa2020-01-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
298.675 RON
Profit
194.451 RON
Angajati
1
INFO CONTA PERFORMANCE SRL
CUI: 36520772CAEN: 6310
Activ
MARAMUREŞ, Mun. Sighetu Marmaţiei2016-09-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
296.015 RON
Profit
128.050 RON
Angajati
3
THE PIXEL WATT STUDIO CORP SRL
CUI: 31363456CAEN: 6310
Activ
MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare2013-03-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
357.315 RON
Profit
3.533 RON
Angajati
1
BIAS CONSULTING SRL
CUI: 16659114CAEN: 6310
Activ
MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare2004-08-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
290.167 RON
Profit
153.415 RON
Angajati
1
ROGOZ AND BROTHER SRL
CUI: 31456440CAEN: 6310
Activ
MARAMUREŞ, Sat Iadăra Com. Mireşu Mare2013-04-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
49.896 RON
Profit
22.592 RON
Angajati
0

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 6310, Maramureş

FIRST CLASS ENTERTAINMENT SRL
CUI: 33043008CAEN: 6310
Activ
MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare2014-04-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.928.357 RON
Profit
420.330 RON
Angajati
6
COREWEBART SRL
CUI: 34017090CAEN: 6310
Activ
MARAMUREŞ, Sat Ruscova Com. Ruscova2015-01-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
24.316 RON
Profit
20.585 RON
Angajati
0

Alte firme din Maramureş

EDILPANELLI RO SRL
CUI: 31470401CAEN: 4673
Activ
MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare2013-04-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
102.710 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
ARINITECH SRL
CUI: 31476765CAEN: 2017
Activ
MARAMUREŞ, Sat Ariniş Com. Ariniş2013-04-08
fara e-Factura
VERTEX FOOD SRL
CUI: 31443687CAEN: 5611
Activ
MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare2013-04-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
87.578 RON
Profit
34.207 RON
Angajati
0
ALFA COMERŢ MARAMUREŞ SRL
CUI: 31504377CAEN: 4673
Activ
MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare2013-04-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
473.877 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
M & M REDCOON SRL
CUI: 31145478CAEN: 4791
Activ
MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare2013-01-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
30.592 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
SAF ONEA LOGISTIC SRL
CUI: 31999500CAEN: 4941
Activ
MARAMUREŞ, Sat Lăpuşel Com. Recea2013-07-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
EUROKALIS SRL
CUI: 27315299CAEN: 7500
Activ
MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare2010-08-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
44.116 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
BIO NOCCIOLA TOMANULUI S.R.L.
CUI: 34453642CAEN: 0125
Activ
MARAMUREŞ, Sat Asuaju de Jos Com. Asuaju de Sus2015-05-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
120 RON
Profit
0 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul VISCONT OFFICE SRL?

CUI-ul VISCONT OFFICE SRL este 31476722.

Unde este sediul VISCONT OFFICE SRL?

VISCONT OFFICE SRL are sediul in Romania, MARAMUREŞ, Orş. Vişeu de Sus, Str. 22 Decembrie nr. 34, 435700, Orş. Vişeu de Sus, judetul MARAMUREŞ.

Cand a fost infiintata VISCONT OFFICE SRL?

VISCONT OFFICE SRL a fost infiintata in anul 2013 (13 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a VISCONT OFFICE SRL in 2024?

In 2024, VISCONT OFFICE SRL a raportat o cifra de afaceri de 297.368 RON.

Cati angajati are VISCONT OFFICE SRL?

VISCONT OFFICE SRL a raportat un numar mediu de 3 salariati in 2024.

Ce activitate are VISCONT OFFICE SRL?

VISCONT OFFICE SRL are codul CAEN principal 6310 (Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web şi activităţi conexe).

Ce profit a inregistrat VISCONT OFFICE SRL in 2024?

VISCONT OFFICE SRL a inregistrat un profit net de 26.774 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 12 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.