Activ

MNERĂU EDILITARE SRL

CUI: 31610602
CIF: 31610602
Reg. Com.: J05/752/2013
CAEN: 4120
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 9 mai 2013 · 13 ani
Distribuie:

Profil de companie · informații din registrele publice

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 13:06

Despre MNERĂU EDILITARE SRL

MNERĂU EDILITARE SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Oradea, judetul BIHOR, infiintata in 2013 (13 ani de activitate). Activeaza in sectorul constructii (cod CAEN 4120). Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, MNERĂU EDILITARE SRL a raportat o cifra de afaceri de 6.700 RON, in scadere fata de anul precedent (-46.9%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON. Pe parcursul ultimilor 11 ani, cifra de afaceri a scazut semnificativ de la 411.103 RON in 2013 la 6.700 RON in 2024. Datoriile raportate (30.826 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
6.700 RON
Venituri totale
6.700 RON
Cheltuieli totale
15.069 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
265 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
0 RON
Casa & conturi bănci
265 RON
Capital propriu
-30.561 RON

Contact

AdresaRomania, BIHOR, Mun. Oradea, Pţa. Bobâlnei nr. 5, 410243
Telefon0359446126

Adresă sediu social

Romania, BIHOR, Mun. Oradea, Pţa. Bobâlnei nr. 5, 410243
Cod poștal: 410243
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, BIHOR, Mun. Oradea, Pţa. Bobâlnei nr. 5, 410243
Cod postal
410243
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 09.05.2013
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bihor
Platitor TVA
Nu

Informatii fiscale

TVA la incasare
17 mai 2013 - 1 mai 2024

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2013 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
6.700 RON
Rezultat net
-8.369 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 6.700 RON 12.613 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 6.700 RON 12.613 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 15.069 RON 12.782 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 8.369 RON 169 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 8.369 RON 169 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 2.789 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 265 RON 7.626 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 265 RON 10.415 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 0 RON 2.920 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 265 RON 4.706 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 30.826 RON 26.411 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -30.561 RON -15.996 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active265RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

11.632,5 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale265 RON
Datorii totale30.826 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,01 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-11.532,5 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 12 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

12 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 6.700 -46,9% față de anul precedent 6.700 15.069 0 0 8.369 8.369
2023 12.613 +126.030,0% față de anul precedent 12.613 12.782 0 0 169 169
2022 10 -100,0% față de anul precedent 7.573 9.483 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 1.910 2.137
2021 288.863 +222,4% față de anul precedent 292.081 282.717 9.364 -76,8% față de anul precedent 6.474 -83,6% față de anul precedent 0 0
2020 89.608 +15,1% față de anul precedent 89.608 49.298 40.310 39.414 0 0
2019 77.841 -72,6% față de anul precedent 77.841 122.164 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 44.323 45.075
2018 284.068 +120,8% față de anul precedent 284.068 269.277 14.791 -65,9% față de anul precedent 12.081 -71,2% față de anul precedent 0 0
2017 128.647 +61,9% față de anul precedent 128.647 85.250 43.397 41.931 0 0
2016 79.456 -79,7% față de anul precedent 80.204 139.149 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 58.945 59.753
2015 391.728 -53,4% față de anul precedent 396.133 366.058 30.075 +1.329,4% față de anul precedent 26.097 +1.383,6% față de anul precedent Neraportat 0
2014 839.909 +104,3% față de anul precedent 862.051 859.947 2.104 -78,4% față de anul precedent 1.759 -78,3% față de anul precedent 0 0
2013 411.103 414.780 405.037 9.743 8.098 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

12 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 265 265 0 0 265
2023 2.789 7.626 10.415 0 2.920 4.706
2022 2.950 29.126 32.076 84 18.186 10.856
2021 3.111 58.108 61.219 0 38.497 19.611
2020 14.394 50.951 65.345 0 18.166 32.785
2019 33.919 28.000 61.919 0 16.788 11.212
2018 53.854 40.447 94.301 0 19.170 21.277
2017 73.738 55.286 129.024 6.369 11.716 37.201
2016 2.212 13.193 15.405 3.847 7.090 2.256
2015 2.655 57.445 60.100 30 21.942 35.473
2014 3.099 66.450 69.549 14.616 6.467 45.367
2013 549 46.653 47.202 0 14.298 32.355

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

12 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 30.826 +16,7% față de anul precedent -30.561 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2023 26.411 -44,9% față de anul precedent -15.996 Neraportat 1
2022 47.903 -24,3% față de anul precedent -15.827 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2021 63.312 -15,8% față de anul precedent -1.348 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2020 75.163 -32,6% față de anul precedent -7.822 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2019 111.429 +11,4% față de anul precedent -45.896 Neraportat 1 -66,7% față de anul precedent
2018 100.024 -35,3% față de anul precedent -147 Neraportat 3 +50,0% față de anul precedent
2017 154.486 +106,2% față de anul precedent -17.602 Neraportat 2 -33,3% față de anul precedent
2016 74.938 +223,2% față de anul precedent -59.533 Neraportat 3 -62,5% față de anul precedent
2015 23.188 -61,0% față de anul precedent 36.912 Neraportat 8 -46,7% față de anul precedent
2014 59.492 +52,9% față de anul precedent 10.057 Neraportat 15 +66,7% față de anul precedent
2013 38.904 8.298 Neraportat 9

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

95din 100 de puncte
Risc crescut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive20 / 20
Lichiditate20 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

15 repere. O singură cronologie.

Din 2013 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2013 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
15 repere · toți anii

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 6.700 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 6.700 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
6.700 RON -46.88% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
8.369 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
30.826 RON +16.72% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 12.613 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 12.613 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
12.613 RON +126030% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
169 RON
Angajati
1
Datorii
26.411 RON -44.87% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 10 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 10 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
10 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
2.137 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
47.903 RON -24.34% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 288.863 RON. Profit: 6.474 RON

Cifra de afaceri: 288.863 RON. Profit: 6.474 RON

Cifra de afaceri
288.863 RON +222.36% față de anul precedent
Profit net
6.474 RON -83.57% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
63.312 RON -15.77% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 89.608 RON. Profit: 39.414 RON

Cifra de afaceri: 89.608 RON. Profit: 39.414 RON

Cifra de afaceri
89.608 RON +15.12% față de anul precedent
Profit net
39.414 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
75.163 RON -32.55% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 77.841 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 77.841 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
77.841 RON -72.6% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
45.075 RON
Angajati
1 -66.67% față de anul precedent
Datorii
111.429 RON +11.4% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 284.068 RON. Profit: 12.081 RON

Cifra de afaceri: 284.068 RON. Profit: 12.081 RON

Cifra de afaceri
284.068 RON +120.81% față de anul precedent
Profit net
12.081 RON -71.19% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 +50% față de anul precedent
Datorii
100.024 RON -35.25% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 128.647 RON. Profit: 41.931 RON

Cifra de afaceri: 128.647 RON. Profit: 41.931 RON

Cifra de afaceri
128.647 RON +61.91% față de anul precedent
Profit net
41.931 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 -33.33% față de anul precedent
Datorii
154.486 RON +106.15% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 79.456 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 79.456 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
79.456 RON -79.72% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
59.753 RON
Angajati
3 -62.5% față de anul precedent
Datorii
74.938 RON +223.18% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 391.728 RON. Profit: 26.097 RON

Cifra de afaceri: 391.728 RON. Profit: 26.097 RON

Cifra de afaceri
391.728 RON -53.36% față de anul precedent
Profit net
26.097 RON +1383.63% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
8 -46.67% față de anul precedent
Datorii
23.188 RON -61.02% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 839.909 RON. Profit: 1.759 RON

Cifra de afaceri: 839.909 RON. Profit: 1.759 RON

Cifra de afaceri
839.909 RON +104.31% față de anul precedent
Profit net
1.759 RON -78.28% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
15 +66.67% față de anul precedent
Datorii
59.492 RON +52.92% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 3 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 411.103 RON. Profit: 8.098 RON

Cifra de afaceri: 411.103 RON. Profit: 8.098 RON

Cifra de afaceri
411.103 RON
Profit net
8.098 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
9
Datorii
38.904 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataMNERĂU EDILITARE SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4120 in Mun. Oradea (BIHOR)

MNERĂU EDILITARE SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4120 in Mun. Oradea (BIHOR)

15 din 15 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4120, Bihor

PETERFI CONSTRUCT SRL
CUI: 32631336CAEN: 4120
Activ
BIHOR, Orş. Aleşd2014-01-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
6.899 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
COMAN CONST S.R.L.
CUI: 39194166CAEN: 4120
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2018-04-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
6.440 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
AXT EXPERT S.R.L.
CUI: 50652515CAEN: 4120
Activ
BIHOR, Sat Foglaş Com. Suplacu de Barcău2024-10-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
6.953 RON
Profit
5.064 RON
Angajati
0
DAMIZIAN CONCEPT S.R.L.
CUI: 40267610CAEN: 4120
Activ
BIHOR, Sat Sântandrei Com. Sântandrei2018-12-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
6.440 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
EASYTOBE DESIGN S.R.L.
CUI: 30591251CAEN: 4120
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2012-08-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
9.081 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
CREFELD S.R.L.
CUI: 40625343CAEN: 4120
Activ
BIHOR, Sat Rontău Com. Sânmartin2019-02-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.800 RON
Profit
4.070 RON
Angajati
0

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4120, Bihor

GEOJID SRL
CUI: 31564298CAEN: 4120
Activ
BIHOR, Sat Lunca Com. Lunca2013-04-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
273.661 RON
Profit
26.235 RON
Angajati
1
LIVETI CONSTRUCT SRL
CUI: 31645511CAEN: 4120
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2013-05-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
258.669 RON
Angajati
0
TIODCOSDAN SRL
CUI: 31555443CAEN: 4120
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2013-04-23
fara e-Factura

Alte firme din Bihor

PAULARALUCA SRL
CUI: 31605363CAEN: 4754
Activ
BIHOR, Orş. Ştei2013-05-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
107.208 RON
Profit
2.734 RON
Angajati
1
SOFTAD CONSULTING SRL
CUI: 31610610CAEN: 6201
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2013-05-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
317.716 RON
Profit
156.062 RON
Angajati
1
CIOICA CONSTRUCT SRL
CUI: 31589179CAEN: 4399
Activ
BIHOR, Sat Fânaţe Com. Câmpani2013-04-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
28.260 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
METAL TEHNIC HIDRAULIC SRL
CUI: 31367881CAEN: 2599
Activ
BIHOR, Mun. Beiuş2013-03-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
12.923.961 RON
Profit
1.911.124 RON
Angajati
35
CHILL MDF SRL
CUI: 31873501CAEN: 4933
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2013-06-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
80.266 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
NETIDEAL SRL
CUI: 29947445CAEN: 6202
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2012-03-21
fara e-Factura
SILVIU DANA TRANS SRL
CUI: 5277801CAEN: 4711
Activ
BIHOR, Sat Mierlău Com. Hidişelu de Sus1994-03-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
109.160 RON
Profit
2.704 RON
Angajati
1
VISIONSPARK MARKETING S.R.L.
CUI: 42759678CAEN: 7311
Activ
BIHOR, Sat Tileagd Com. Tileagd2020-07-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
435.187 RON
Profit
374.501 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul MNERĂU EDILITARE SRL?

CUI-ul MNERĂU EDILITARE SRL este 31610602.

Unde este sediul MNERĂU EDILITARE SRL?

MNERĂU EDILITARE SRL are sediul in Romania, BIHOR, Mun. Oradea, Pţa. Bobâlnei nr. 5, 410243, Mun. Oradea, judetul BIHOR.

Cand a fost infiintata MNERĂU EDILITARE SRL?

MNERĂU EDILITARE SRL a fost infiintata in anul 2013 (13 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a MNERĂU EDILITARE SRL in 2024?

In 2024, MNERĂU EDILITARE SRL a raportat o cifra de afaceri de 6.700 RON.

Ce activitate are MNERĂU EDILITARE SRL?

MNERĂU EDILITARE SRL are codul CAEN principal 4120.

Ce profit a inregistrat MNERĂU EDILITARE SRL in 2024?

MNERĂU EDILITARE SRL a inregistrat o pierdere neta de 8.369 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 12 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.