Activ Plătitor TVA

TUDIAC PROLIV S.R.L.

CUI: 31737879
CIF: RO31737879
Reg. Com.: J2013000345158
CAEN: 9531
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 4 iunie 2013 · 13 ani
Distribuie:

Repararea și întreținerea autovehiculelor

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 21:56

Despre TUDIAC PROLIV S.R.L.

TUDIAC PROLIV S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Ulmi Com. Ulmi, judetul DÂMBOVIŢA, infiintata in 2013 (13 ani de activitate). Activitatea principala este "Repararea și întreținerea autovehiculelor" (cod CAEN 9531), in sectorul activitati de spectacole, culturale si recreative. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, TUDIAC PROLIV S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 2.243.710 RON, relativ stabila fata de anul precedent (+0.9%). Profitul net inregistrat a fost de 98.697 RON (in scadere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 12, in crestere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 11 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 130.326 RON in 2013 la 2.243.710 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
2.243.710 RON
Venituri totale
2.248.590 RON
Cheltuieli totale
2.131.288 RON
Profit brut
117.302 RON
Profit net
98.697 RON
Marja profit net
4,40%
Active imobilizate
621.803 RON
Active circulante
913.967 RON
Stocuri
147.848 RON
Creanțe
289.524 RON
Casa & conturi bănci
476.595 RON
Capital propriu
1.274.148 RON

Contact

AdresaRomania, DÂMBOVIŢA, Sat Ulmi Com. Ulmi, Str. Principală nr. 87
Telefon0734406573

Adresă sediu social

Romania, DÂMBOVIŢA, Sat Ulmi Com. Ulmi, Str. Principală nr. 87
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, DÂMBOVIŢA, Sat Ulmi Com. Ulmi, Str. Principală nr. 87
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 04.06.2013
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Dâmboviţa
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
25 iunie 2013 - 1 aprilie 2014

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2013 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
2.243.710 RON
Rezultat net
98.697 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 2.243.710 RON 2.224.277 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 2.248.590 RON 2.227.685 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 2.131.288 RON 2.056.462 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 117.302 RON 171.223 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 98.697 RON 151.136 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 621.803 RON 582.096 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 913.967 RON 842.546 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 1.535.770 RON 1.424.642 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 147.848 RON 175.656 RON
CreanțeSume de încasat 289.524 RON 189.727 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 476.595 RON 477.163 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 261.622 RON 249.191 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 1.274.148 RON 1.175.451 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 12 persoane 11 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active1.535.770RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

17,0 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale1.535.770 RON
Datorii totale261.622 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
6,4 %Profit net / active totale
ROE
7,7 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
3,49 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
83,0 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 12 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

12 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 2.243.710 +0,9% față de anul precedent 2.248.590 2.131.288 117.302 -31,5% față de anul precedent 98.697 -34,7% față de anul precedent 0 0
2023 2.224.277 +9,9% față de anul precedent 2.227.685 2.056.462 171.223 +43,7% față de anul precedent 151.136 +49,2% față de anul precedent 0 0
2022 2.024.910 -8,9% față de anul precedent 2.031.046 1.911.852 119.194 -47,5% față de anul precedent 101.320 -51,1% față de anul precedent 0 0
2021 2.223.092 +31,2% față de anul precedent 2.231.501 2.004.701 226.800 -23,2% față de anul precedent 207.083 -25,9% față de anul precedent 0 0
2020 1.695.133 +7,4% față de anul precedent 1.696.665 1.401.399 295.266 +0,4% față de anul precedent 279.366 +0,5% față de anul precedent 0 0
2019 1.578.399 +2,8% față de anul precedent 1.578.402 1.284.327 294.075 +55,1% față de anul precedent 278.056 +59,7% față de anul precedent 0 0
2018 1.535.761 -26,2% față de anul precedent 1.536.438 1.346.814 189.624 -33,9% față de anul precedent 174.086 -34,1% față de anul precedent 0 0
2017 2.081.334 +50,1% față de anul precedent 2.081.464 1.794.413 287.051 +300,7% față de anul precedent 264.091 +358,2% față de anul precedent 0 0
2016 1.386.226 +223,1% față de anul precedent 1.387.226 1.315.596 71.630 +456,8% față de anul precedent 57.638 +433,6% față de anul precedent 0 0
2015 429.028 +80,9% față de anul precedent 429.028 416.163 12.865 +24,8% față de anul precedent 10.802 +237,8% față de anul precedent Neraportat 0
2014 237.150 +82,0% față de anul precedent 237.150 226.839 10.311 +43,2% față de anul precedent 3.198 -2,8% față de anul precedent 0 0
2013 130.326 130.326 123.127 7.199 3.289 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

12 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 621.803 913.967 1.535.770 147.848 289.524 476.595
2023 582.096 842.546 1.424.642 175.656 189.727 477.163
2022 542.713 703.939 1.246.652 199.508 171.171 333.260
2021 530.621 835.607 1.366.228 236.200 180.115 419.292
2020 535.557 677.820 1.213.377 209.048 156.805 311.967
2019 242.694 755.398 998.092 109.484 171.274 474.640
2018 195.327 585.849 781.176 72.507 187.768 325.574
2017 190.469 340.486 530.955 69.273 199.722 71.491
2016 188.762 270.710 459.472 41.175 50.418 179.117
2015 1.096 35.503 36.599 0 4.200 31.303
2014 2.412 28.652 31.064 0 9.422 19.230
2013 0 38.519 38.519 0 10.351 28.168

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

12 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 261.622 +5,0% față de anul precedent 1.274.148 Neraportat 12 +9,1% față de anul precedent
2023 249.191 +12,1% față de anul precedent 1.175.451 Neraportat 11 -8,3% față de anul precedent
2022 222.337 -34,2% față de anul precedent 1.024.315 Neraportat 12 0,0% față de anul precedent
2021 337.970 -13,8% față de anul precedent 1.028.258 Neraportat 12 +71,4% față de anul precedent
2020 392.202 +90,1% față de anul precedent 821.175 Neraportat 7 -22,2% față de anul precedent
2019 206.333 -22,9% față de anul precedent 791.759 Neraportat 9 -10,0% față de anul precedent
2018 267.473 +39,8% față de anul precedent 513.703 Neraportat 10 +42,9% față de anul precedent
2017 191.338 -50,2% față de anul precedent 339.617 Neraportat 7 +250,0% față de anul precedent
2016 383.945 +1.952,1% față de anul precedent 75.527 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2015 18.710 -22,0% față de anul precedent 17.889 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2014 23.977 -30,8% față de anul precedent 7.087 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2013 34.630 3.889 Neraportat 2

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

15din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor5 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
LDLIVIU DANIEL IACOBESCUadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

16 repere. O singură cronologie.

Din 2013 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2013 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
16 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 22107/2026modificare date sediu social, capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite, durată societate

modificare date sediu social, capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite, durată societate

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 2.243.710 RON. Profit: 98.697 RON

Cifra de afaceri: 2.243.710 RON. Profit: 98.697 RON

Cifra de afaceri
2.243.710 RON +0.87% față de anul precedent
Profit net
98.697 RON -34.7% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
12 +9.09% față de anul precedent
Datorii
261.622 RON +4.99% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 2.224.277 RON. Profit: 151.136 RON

Cifra de afaceri: 2.224.277 RON. Profit: 151.136 RON

Cifra de afaceri
2.224.277 RON +9.85% față de anul precedent
Profit net
151.136 RON +49.17% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
11 -8.33% față de anul precedent
Datorii
249.191 RON +12.08% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 2.024.910 RON. Profit: 101.320 RON

Cifra de afaceri: 2.024.910 RON. Profit: 101.320 RON

Cifra de afaceri
2.024.910 RON -8.91% față de anul precedent
Profit net
101.320 RON -51.07% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
12 0% față de anul precedent
Datorii
222.337 RON -34.21% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 2.223.092 RON. Profit: 207.083 RON

Cifra de afaceri: 2.223.092 RON. Profit: 207.083 RON

Cifra de afaceri
2.223.092 RON +31.15% față de anul precedent
Profit net
207.083 RON -25.87% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
12 +71.43% față de anul precedent
Datorii
337.970 RON -13.83% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 1.695.133 RON. Profit: 279.366 RON

Cifra de afaceri: 1.695.133 RON. Profit: 279.366 RON

Cifra de afaceri
1.695.133 RON +7.4% față de anul precedent
Profit net
279.366 RON +0.47% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
7 -22.22% față de anul precedent
Datorii
392.202 RON +90.08% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 1.578.399 RON. Profit: 278.056 RON

Cifra de afaceri: 1.578.399 RON. Profit: 278.056 RON

Cifra de afaceri
1.578.399 RON +2.78% față de anul precedent
Profit net
278.056 RON +59.72% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
9 -10% față de anul precedent
Datorii
206.333 RON -22.86% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 1.535.761 RON. Profit: 174.086 RON

Cifra de afaceri: 1.535.761 RON. Profit: 174.086 RON

Cifra de afaceri
1.535.761 RON -26.21% față de anul precedent
Profit net
174.086 RON -34.08% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
10 +42.86% față de anul precedent
Datorii
267.473 RON +39.79% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 2.081.334 RON. Profit: 264.091 RON

Cifra de afaceri: 2.081.334 RON. Profit: 264.091 RON

Cifra de afaceri
2.081.334 RON +50.14% față de anul precedent
Profit net
264.091 RON +358.19% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
7 +250% față de anul precedent
Datorii
191.338 RON -50.17% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 1.386.226 RON. Profit: 57.638 RON

Cifra de afaceri: 1.386.226 RON. Profit: 57.638 RON

Cifra de afaceri
1.386.226 RON +223.11% față de anul precedent
Profit net
57.638 RON +433.59% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
383.945 RON +1952.08% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 429.028 RON. Profit: 10.802 RON

Cifra de afaceri: 429.028 RON. Profit: 10.802 RON

Cifra de afaceri
429.028 RON +80.91% față de anul precedent
Profit net
10.802 RON +237.77% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
18.710 RON -21.97% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 237.150 RON. Profit: 3.198 RON

Cifra de afaceri: 237.150 RON. Profit: 3.198 RON

Cifra de afaceri
237.150 RON +81.97% față de anul precedent
Profit net
3.198 RON -2.77% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
23.977 RON -30.76% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2013 3 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 130.326 RON. Profit: 3.289 RON

Cifra de afaceri: 130.326 RON. Profit: 3.289 RON

Cifra de afaceri
130.326 RON
Profit net
3.289 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2
Datorii
34.630 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataTUDIAC PROLIV S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 9531 in Sat Ulmi Com. Ulmi (DÂMBOVIŢA)

TUDIAC PROLIV S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 9531 in Sat Ulmi Com. Ulmi (DÂMBOVIŢA)

16 din 16 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

10.062026Mentiune · Buletin 22107/2026modificare date sediu social, capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite, durată societate

modificare date sediu social; capital social; domeniu principal de activitate/activitate principală; cod obiect de activitate; sedii secundare; modificare date asociaţi persoane fizice; modificare date administrator persoane împuternicite; durată societate; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 21.05.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
TUDIAC PROLIV S.R.L.
CUI
31737879
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
10.06.2026
Registrul Comerțului
J15/345/2013
EUID
ROONRC.J15/345/2013
Sediu
Municipiul Târgovişte, Jud. Dâmboviţa, Calea BUCUREŞTI, Nr. 114
Județ
Dâmboviţa
Număr încheiere
462429
Data încheierii
09.06.2026
Număr dosar
2210797
Data dosarului
02.06.2026
Tribunal
Dâmbovita
Registrator
Victoria Coman

Subiecte

modificare date sediu social, capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite, durată societate

Documente menționate

  • Hotărâre asociat unic nr. 1 din 21.05.2026
  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii din 02.06.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 22107/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 9531, Dâmboviţa

CLAUNIC SERVICE SRL
CUI: 24711612CAEN: 9531
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Bungetu Com. Văcăreşti2008-11-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.399.543 RON
Profit
73.620 RON
Angajati
10
GDK GARAGE SERV S.R.L.
CUI: 40279363CAEN: 9531
Activ
DÂMBOVIŢA, Mun. Târgovişte2018-12-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.237.831 RON
Profit
721.789 RON
Angajati
5
MASTER RED SRL
CUI: 28341652CAEN: 9531
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Matraca Com. Ulmi2011-04-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.434.665 RON
Profit
406.014 RON
Angajati
8
TOP FOAM WASH S.R.L.
CUI: 48191622CAEN: 9531
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Izvoarele Com. Voineşti2023-05-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.142.794 RON
Profit
437.291 RON
Angajati
0
AUTO BEST SRL
CUI: 914377CAEN: 9531
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Valea Voievozilor Com. Răzvad1992-11-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
23.899.181 RON
Profit
1.038.733 RON
Angajati
31
ELCON PROCEED S.R.L.
CUI: 33291755CAEN: 9531
Activ
DÂMBOVIŢA, Orş. Pucioasa2014-06-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.687.846 RON
Profit
2.103 RON
Angajati
10

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 9531, Dâmboviţa

AUTOPARTIUM ASM S.R.L.
CUI: 31611764CAEN: 9531
Activ
DÂMBOVIŢA, Orş. Găeşti2013-05-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
679.908 RON
Profit
194.241 RON
Angajati
6
KING SIZE OUTSIDE S.R.L.
CUI: 31787540CAEN: 9531
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Gulia Com. Tărtăşeşti2013-06-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
378.742 RON
Profit
731 RON
Angajati
2
LOREXIMVAS SERV S.R.L.
CUI: 31237148CAEN: 9531
Activ
DÂMBOVIŢA, Orş. Găeşti2013-02-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
159.752 RON
Profit
44.648 RON
Angajati
3
GALLO EVOLUTION S.R.L.
CUI: 32055209CAEN: 9531
Activ
DÂMBOVIŢA, Mun. Târgovişte2013-07-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
13.477 RON
Profit
2.708 RON
Angajati
0

Alte firme din Dâmboviţa

K PARKER RESEARCH S.R.L.
CUI: 31737860CAEN: 7219
Activ
DÂMBOVIŢA, Mun. Târgovişte2013-06-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
REGIANA SPEED S.R.L.
CUI: 31747201CAEN: 4941
Activ
DÂMBOVIŢA, Orş. Găeşti2013-06-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
352.920 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
SARMIS ARTMOB S.A.
CUI: 31705664CAEN: 4100
Activ
DÂMBOVIŢA, Mun. Târgovişte2013-05-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.899.624 RON
Profit
12.907 RON
Angajati
27
AQUA GEBELEIZIS SRL
CUI: 31861612CAEN: 1107
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Bâldana Com. Tărtăşeşti2013-06-18
fara e-Factura
ECOS CHATEL S.R.L.
CUI: 31159074CAEN: 7820
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Mavrodin Orş. Răcari2013-01-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
21.853 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
CLUB LIKE MUSIC S.R.L.
CUI: 32346054CAEN: 9329
Activ
DÂMBOVIŢA, Orş. Titu2013-10-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
580.772 RON
Profit
34.674 RON
Angajati
2
FUTURE DIAGNOSTIC SRL
CUI: 25636047CAEN: 4619
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Samurcaşi Com. Crevedia2009-06-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
DICAS PROINVEST S.R.L.
CUI: 35784482CAEN: 4783
Activ
DÂMBOVIŢA, Mun. Târgovişte2016-03-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
855.900 RON
Profit
493.728 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul TUDIAC PROLIV S.R.L.?

CUI-ul TUDIAC PROLIV S.R.L. este 31737879.

Unde este sediul TUDIAC PROLIV S.R.L.?

TUDIAC PROLIV S.R.L. are sediul in Romania, DÂMBOVIŢA, Sat Ulmi Com. Ulmi, Str. Principală nr. 87, Sat Ulmi Com. Ulmi, judetul DÂMBOVIŢA.

Cand a fost infiintata TUDIAC PROLIV S.R.L.?

TUDIAC PROLIV S.R.L. a fost infiintata in anul 2013 (13 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a TUDIAC PROLIV S.R.L. in 2024?

In 2024, TUDIAC PROLIV S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 2.243.710 RON.

Cati angajati are TUDIAC PROLIV S.R.L.?

TUDIAC PROLIV S.R.L. a raportat un numar mediu de 12 salariati in 2024.

Ce activitate are TUDIAC PROLIV S.R.L.?

TUDIAC PROLIV S.R.L. are codul CAEN principal 9531 (Repararea și întreținerea autovehiculelor).

Ce profit a inregistrat TUDIAC PROLIV S.R.L. in 2024?

TUDIAC PROLIV S.R.L. a inregistrat un profit net de 98.697 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 12 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.