Activ Plătitor TVA

DS PREST AGR SRL

CUI: 31808988
CIF: RO31808988
Reg. Com.: J52/348/2013
CAEN: 0111
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 12 iunie 2013 · 13 ani
Distribuie:

Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase şi a plantelor oleaginoase

Surse și actualizare

Actualizat: 11 octombrie 2026 la 22:45

Despre DS PREST AGR SRL

DS PREST AGR SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Bâcu Com. Joiţa, judetul GIURGIU, infiintata in 2013 (13 ani de activitate). Activitatea principala este "Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase şi a plantelor oleaginoase" (cod CAEN 0111), in sectorul agricultura, silvicultura si pescuit. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, DS PREST AGR SRL a raportat o cifra de afaceri de 296.177 RON, in scadere accentuata fata de anul precedent (-54.1%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 3. Datoriile raportate (692.970 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
296.177 RON
Venituri totale
536.896 RON
Cheltuieli totale
742.871 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
250.531 RON
Active circulante
744.810 RON
Stocuri
605.295 RON
Creanțe
131.245 RON
Casa & conturi bănci
8.270 RON
Capital propriu
302.371 RON

Contact

AdresaRomania, GIURGIU, Sat Bâcu Com. Joiţa, Str. Bisericii nr. 22, 87151
Telefon0763631788

Adresă sediu social

Romania, GIURGIU, Sat Bâcu Com. Joiţa, Str. Bisericii nr. 22, 87151
Cod poștal: 87151
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, GIURGIU, Sat Bâcu Com. Joiţa, Str. Bisericii nr. 22, 87151
Cod postal
87151
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 12.06.2013
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Bolintin Vale
Platitor TVA
Da
TVA la incasare (RTVAI)
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
2 iulie 2013

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2013 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
296.177 RON
Rezultat net
-212.105 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 296.177 RON 644.690 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 536.896 RON 875.161 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 742.871 RON 976.503 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 205.975 RON 101.342 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 212.105 RON 107.968 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 250.531 RON 308.620 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 744.810 RON 844.308 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 995.341 RON 1.152.928 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 605.295 RON 681.529 RON
CreanțeSume de încasat 131.245 RON 86.035 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 8.270 RON 76.744 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 692.970 RON 638.452 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 302.371 RON 514.476 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 3 persoane 3 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active995.341RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

69,6 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale995.341 RON
Datorii totale692.970 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,07 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
30,4 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 12 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

12 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 296.177 -54,1% față de anul precedent 536.896 742.871 0 0 205.975 212.105
2023 644.690 -52,5% față de anul precedent 875.161 976.503 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 101.342 107.968
2022 1.356.567 +56,3% față de anul precedent 1.446.917 1.119.595 327.322 -28,9% față de anul precedent 313.935 -30,5% față de anul precedent 0 0
2021 868.095 +52,9% față de anul precedent 1.165.212 705.079 460.133 +182,4% față de anul precedent 451.496 +187,0% față de anul precedent 0 0
2020 567.795 -4,4% față de anul precedent 823.266 660.305 162.961 -43,3% față de anul precedent 157.318 -44,0% față de anul precedent 0 0
2019 594.151 +3,5% față de anul precedent 918.715 631.122 287.593 +128,8% față de anul precedent 281.006 +137,3% față de anul precedent 0 0
2018 574.115 +8,8% față de anul precedent 808.183 682.494 125.689 -3,7% față de anul precedent 118.432 +4,6% față de anul precedent 0 0
2017 527.897 +25,0% față de anul precedent 670.715 540.182 130.533 -62,3% față de anul precedent 113.274 -61,1% față de anul precedent 0 0
2016 422.497 +14,8% față de anul precedent 781.937 435.768 346.169 +212,7% față de anul precedent 290.782 +213,1% față de anul precedent 0 0
2015 368.034 +82,1% față de anul precedent 551.618 440.914 110.704 92.882 Neraportat 0
2014 202.129 406.990 425.971 0 0 18.981 25.629
2013 0 100.219 100.219 0 0 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

12 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 250.531 744.810 995.341 605.295 131.245 8.270
2023 308.620 844.308 1.152.928 681.529 86.035 76.744
2022 341.723 1.278.837 1.620.560 667.207 198.599 413.031
2021 223.768 1.016.525 1.240.293 618.968 83.473 314.084
2020 81.940 639.524 721.464 329.103 105.450 204.971
2019 91.913 667.615 759.528 299.263 79.385 288.967
2018 104.449 596.848 701.297 352.735 61.514 182.599
2017 144.961 558.749 703.710 381.354 49.736 127.659
2016 59.506 563.986 623.492 235.053 170.310 158.623
2015 41.301 379.988 421.289 148.053 172.996 58.939
2014 534 326.820 327.354 193.976 71.350 61.494
2013 534 122.654 123.188 100.219 21.746 689

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

12 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 692.970 +8,5% față de anul precedent 302.371 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2023 638.452 -36,0% față de anul precedent 514.476 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2022 998.115 +107,8% față de anul precedent 622.445 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2021 480.287 +87,9% față de anul precedent 760.006 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2020 255.636 +50,4% față de anul precedent 465.828 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2019 170.012 -38,0% față de anul precedent 589.516 Neraportat 3 -25,0% față de anul precedent
2018 274.355 -30,6% față de anul precedent 426.942 Neraportat 4 +33,3% față de anul precedent
2017 395.200 +49,0% față de anul precedent 308.510 Neraportat 3 +200,0% față de anul precedent
2016 265.257 -25,0% față de anul precedent 358.235 Neraportat 1
2015 353.836 +0,3% față de anul precedent 67.453 Neraportat 0
2014 352.783 +186,8% față de anul precedent -25.429 Neraportat 0
2013 122.988 200 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

75din 100 de puncte
Risc ridicat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare15 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive20 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

14 repere. O singură cronologie.

Din 2013 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2013 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
14 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 296.177 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 296.177 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
296.177 RON -54.06% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
212.105 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
692.970 RON +8.54% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 644.690 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 644.690 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
644.690 RON -52.48% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
107.968 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
638.452 RON -36.03% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 1.356.567 RON. Profit: 313.935 RON

Cifra de afaceri: 1.356.567 RON. Profit: 313.935 RON

Cifra de afaceri
1.356.567 RON +56.27% față de anul precedent
Profit net
313.935 RON -30.47% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
998.115 RON +107.82% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 868.095 RON. Profit: 451.496 RON

Cifra de afaceri: 868.095 RON. Profit: 451.496 RON

Cifra de afaceri
868.095 RON +52.89% față de anul precedent
Profit net
451.496 RON +187% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
480.287 RON +87.88% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 567.795 RON. Profit: 157.318 RON

Cifra de afaceri: 567.795 RON. Profit: 157.318 RON

Cifra de afaceri
567.795 RON -4.44% față de anul precedent
Profit net
157.318 RON -44.02% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
255.636 RON +50.36% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 594.151 RON. Profit: 281.006 RON

Cifra de afaceri: 594.151 RON. Profit: 281.006 RON

Cifra de afaceri
594.151 RON +3.49% față de anul precedent
Profit net
281.006 RON +137.27% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 -25% față de anul precedent
Datorii
170.012 RON -38.03% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 574.115 RON. Profit: 118.432 RON

Cifra de afaceri: 574.115 RON. Profit: 118.432 RON

Cifra de afaceri
574.115 RON +8.76% față de anul precedent
Profit net
118.432 RON +4.55% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 +33.33% față de anul precedent
Datorii
274.355 RON -30.58% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 527.897 RON. Profit: 113.274 RON

Cifra de afaceri: 527.897 RON. Profit: 113.274 RON

Cifra de afaceri
527.897 RON +24.95% față de anul precedent
Profit net
113.274 RON -61.05% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 +200% față de anul precedent
Datorii
395.200 RON +48.99% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 422.497 RON. Profit: 290.782 RON

Cifra de afaceri: 422.497 RON. Profit: 290.782 RON

Cifra de afaceri
422.497 RON +14.8% față de anul precedent
Profit net
290.782 RON +213.07% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
265.257 RON -25.03% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 368.034 RON. Profit: 92.882 RON

Cifra de afaceri: 368.034 RON. Profit: 92.882 RON

Cifra de afaceri
368.034 RON +82.08% față de anul precedent
Profit net
92.882 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
353.836 RON +0.3% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 202.129 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 202.129 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
202.129 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
25.629 RON
Angajati
0
Datorii
352.783 RON +186.84% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 3 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
122.988 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataDS PREST AGR SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 0111 in Sat Bâcu Com. Joiţa (GIURGIU)

DS PREST AGR SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 0111 in Sat Bâcu Com. Joiţa (GIURGIU)

14 din 14 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 0111, Giurgiu

GABRIDAN DIANA S.R.L.
CUI: 42268760CAEN: 0111
Activ
GIURGIU, Sat Izvoarele Com. Izvoarele2020-02-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
307.808 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
AGRO PRIMLUK SRL
CUI: 29868627CAEN: 0111
Activ
GIURGIU, Sat Plopşoru Com. Daia2012-03-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
295.373 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
DAN AGRO MEGA S.R.L.
CUI: 42035578CAEN: 0111
Activ
GIURGIU, Sat Toporu Com. Toporu2019-12-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
316.437 RON
Profit
6.720 RON
Angajati
1
NEEAGU AGRICULTURE S.R.L.
CUI: 43545770CAEN: 0111
Activ
GIURGIU, Sat Floreşti Com. Floreşti-Stoeneşti2021-01-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
293.341 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
CEREALEM PRODUCŢIE S.R.L.
CUI: 41980262CAEN: 0111
Activ
GIURGIU, Sat Gostinu Com. Gostinu2019-12-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
335.575 RON
Profit
206.393 RON
Angajati
1
CLEJANU RANCH S.R.L.
CUI: 49763170CAEN: 0111
Activ
GIURGIU, Sat Vedea Com. Vedea2024-03-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
258.370 RON
Profit
91.695 RON
Angajati
0

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 0111, Giurgiu

CRIS DELTRANS SRL
CUI: 31722894CAEN: 0111
Activ
GIURGIU, Sat Hotarele Com. Hotarele2013-05-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.817.326 RON
Profit
115.348 RON
Angajati
4
AGROIND MALU 93 SRL
CUI: 31987743CAEN: 0111
Activ
GIURGIU, Com. Malu2013-07-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.659.272 RON
Profit
20.080 RON
Angajati
3
YLY AGROPREST SRL
CUI: 31679816CAEN: 0111
Activ
GIURGIU, Sat Frasinu Com. Băneasa2013-05-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
65.895 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
GREACA GLIGOLD SRL
CUI: 32065377CAEN: 0111
Activ
GIURGIU, Sat Greaca Com. Greaca2013-07-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.492.296 RON
Profit
69.111 RON
Angajati
7

Alte firme din Giurgiu

DAC STEEL SRL
CUI: 31801424CAEN: 4120
Activ
GIURGIU, Mun. Giurgiu2013-06-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
184.573 RON
Profit
24.497 RON
Angajati
1
SYM CONSTRUCT SRL
CUI: 31719333CAEN: 4120
Activ
GIURGIU, Sat Malu Spart Orş. Bolintin-Vale2013-05-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
201.096 RON
Profit
27.418 RON
Angajati
3
AYANE MALLU SRL
CUI: 31942750CAEN: 6622
Activ
GIURGIU, Mun. Giurgiu2013-07-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.441.029 RON
Profit
631.255 RON
Angajati
11
FLOR 2013 SRL
CUI: 31112292CAEN: 4729
Activ
GIURGIU, Sat Trestieni Com. Ulmi2013-01-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
308.369 RON
Profit
16.081 RON
Angajati
1
ZLOTY MARKET SRL
CUI: 32580208CAEN: 4711
Activ
GIURGIU, Sat Daia Com. Daia2013-12-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
287.984 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
FLORION EXIM 2008 S.R.L.
CUI: 23349469CAEN: 4711
Activ
GIURGIU, Sat Găiseni Com. Găiseni2008-02-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
37.605 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
AUTO KEW EMOTION SRL
CUI: 37198412CAEN: 9531
Activ
GIURGIU, Com. Malu2017-03-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
575.320 RON
Profit
2.554 RON
Angajati
3

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul DS PREST AGR SRL?

CUI-ul DS PREST AGR SRL este 31808988.

Unde este sediul DS PREST AGR SRL?

DS PREST AGR SRL are sediul in Romania, GIURGIU, Sat Bâcu Com. Joiţa, Str. Bisericii nr. 22, 87151, Sat Bâcu Com. Joiţa, judetul GIURGIU.

Cand a fost infiintata DS PREST AGR SRL?

DS PREST AGR SRL a fost infiintata in anul 2013 (13 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a DS PREST AGR SRL in 2024?

In 2024, DS PREST AGR SRL a raportat o cifra de afaceri de 296.177 RON.

Cati angajati are DS PREST AGR SRL?

DS PREST AGR SRL a raportat un numar mediu de 3 salariati in 2024.

Ce activitate are DS PREST AGR SRL?

DS PREST AGR SRL are codul CAEN principal 0111 (Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase şi a plantelor oleaginoase).

Ce profit a inregistrat DS PREST AGR SRL in 2024?

DS PREST AGR SRL a inregistrat o pierdere neta de 212.105 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 12 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
11 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
11 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.