Activ

SABBAGH MEDIA SRL

CUI: 31836139
CIF: 31836139
Reg. Com.: J40/7564/2013
CAEN: 7311
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 14 iunie 2013 · 13 ani
Distribuie:

Activități ale agențiilor de publicitate

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 00:09

Despre SABBAGH MEDIA SRL

SABBAGH MEDIA SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 4 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2013 (13 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități ale agențiilor de publicitate" (cod CAEN 7311), in sectorul tranzactii imobiliare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, SABBAGH MEDIA SRL a raportat o cifra de afaceri de 0 RON, in scadere accentuata fata de anul precedent (-100.0%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON (in scadere accentuata).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
0 RON
Venituri totale
0 RON
Cheltuieli totale
714 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
1.593 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
0 RON
Casa & conturi bănci
1.593 RON
Capital propriu
73 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti, Str. Melineşti nr. 2A
Detalii adresaSUBSOL, CAMERA 1
Telefon0372199456

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti, Str. Melineşti nr. 2A
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti, Str. Melineşti nr. 2A
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 13.06.2013
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 4 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Nu

Stare inactivitate

Data inactivare
30 octombrie 2017
Data reactivare
31 ianuarie 2019

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2013 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
0 RON
Rezultat net
-714 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 0 RON 1.842 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 0 RON 1.842 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 714 RON 529 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 1.313 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 1.107 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 714 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 714 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 1.593 RON 1.593 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 1.593 RON 1.593 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 0 RON 0 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 1.593 RON 1.593 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 1.520 RON 806 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 73 RON 787 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active1.593RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

95,4 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale1.593 RON
Datorii totale1.520 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,05 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
4,6 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 12 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

12 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 0 -100,0% față de anul precedent 0 714 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 714 714
2023 1.842 1.842 529 1.313 1.107 0 0
2022 0 0 200 0 0 200 200
2021 0 0 300 0 0 300 300
2020 0 -100,0% față de anul precedent 0 200 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 200 200
2019 34.317 34.317 30.693 3.624 2.594 0 0
2018 0 0 0 0 0 0 0
2017 0 0 0 0 0 0 0
2016 0 0 0 0 0 0 0
2015 0 0 0 0 0 Neraportat 0
2014 0 0 0 0 0 0 0
2013 0 0 2.414 0 0 2.414 2.414

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

12 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 1.593 1.593 0 0 1.593
2023 0 1.593 1.593 0 0 1.593
2022 0 1.593 1.593 0 0 1.593
2021 0 1.793 1.793 0 0 1.793
2020 0 1.793 1.793 0 0 1.793
2019 0 1.893 1.893 0 0 1.893
2018 0 70 70 0 0 70
2017 0 70 70 0 0 70
2016 0 70 70 0 0 70
2015 0 70 70 0 0 70
2014 0 70 70 0 0 70
2013 0 70 70 0 0 70

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

12 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 1.520 +88,6% față de anul precedent 73 Neraportat 0
2023 806 -57,9% față de anul precedent 787 Neraportat 0
2022 1.913 0,0% față de anul precedent -320 Neraportat 0
2021 1.913 +18,6% față de anul precedent -120 Neraportat 0
2020 1.613 +6,6% față de anul precedent 180 Neraportat 0
2019 1.513 -33,8% față de anul precedent 380 Neraportat 0
2018 2.284 0,0% față de anul precedent -2.214 Neraportat 0
2017 2.284 0,0% față de anul precedent -2.214 Neraportat 0
2016 2.284 0,0% față de anul precedent -2.214 Neraportat 0
2015 2.284 0,0% față de anul precedent -2.214 Neraportat 0
2014 2.284 0,0% față de anul precedent -2.214 Neraportat 0
2013 2.284 -2.214 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

64din 100 de puncte
Risc ridicat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare19 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive10 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

15 repere. O singură cronologie.

Din 2013 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2013 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
15 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
714 RON
Angajati
0
Datorii
1.520 RON +88.59% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 1.842 RON. Profit: 1.107 RON

Cifra de afaceri: 1.842 RON. Profit: 1.107 RON

Cifra de afaceri
1.842 RON
Profit net
1.107 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
806 RON -57.87% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
200 RON
Angajati
0
Datorii
1.913 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
300 RON
Angajati
0
Datorii
1.913 RON +18.6% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
200 RON
Angajati
0
Datorii
1.613 RON +6.61% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 34.317 RON. Profit: 2.594 RON

Cifra de afaceri: 34.317 RON. Profit: 2.594 RON

Cifra de afaceri
34.317 RON
Profit net
2.594 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
1.513 RON -33.76% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019
Stare companieStare companieFirma a fost reactivataCompania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.

Compania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
2.284 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
2.284 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017
Stare companieStare companieFirma a fost declarata inactivaCompania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

Compania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
2.284 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
2.284 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
2.284 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
2.414 RON
Angajati
0
Datorii
2.284 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataSABBAGH MEDIA SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7311 in Sector 4 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

SABBAGH MEDIA SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7311 in Sector 4 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

15 din 15 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 7311, Municipiul Bucureşti

247 PRODUCTION ZONE SRL
CUI: 31833558CAEN: 7311
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2013-06-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.932.756 RON
Profit
154.465 RON
Angajati
4
WAY MEDIA PROMOTIONS SRL
CUI: 31821383CAEN: 7311
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2013-06-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
7.021.252 RON
Profit
1.700.186 RON
Angajati
2
NEXT STEP EVENTS SRL
CUI: 31861728CAEN: 7311
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2013-06-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.166.292 RON
Profit
855.085 RON
Angajati
4

Alte firme din Municipiul Bucureşti

DWYN ELECTRONICS SRL
CUI: 31836120CAEN: 4740
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2013-06-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
27.705.130 RON
Profit
300.064 RON
Angajati
15
RESS - RISK EVALUATION SRL
CUI: 31836147CAEN: 8009
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2013-06-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
158.515 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
STOKHOLM TRANSPORT AC S.R.L.
CUI: 31833663CAEN: 4941
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2013-06-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
ENTERSOFTONE S.R.L.
CUI: 31886315CAEN: 4650
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2013-06-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
9.615.404 RON
Profit
0 RON
Angajati
32
SASHA MEDIA SRL
CUI: 31430857CAEN: 7311
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2013-03-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
16.281 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
VLADU EURO INVESTMENT SRL
CUI: 32202377CAEN: 4639
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2013-09-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
12.142.457 RON
Profit
0 RON
Angajati
8
TANDEM CONSULTANŢĂ MEDIA SRL
CUI: 27883450CAEN: 7021
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2011-01-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
127.062 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
L.A.C. CARGO TOUR SRL
CUI: 34737377CAEN: 4933
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2015-07-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
26.648 RON
Profit
712 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul SABBAGH MEDIA SRL?

CUI-ul SABBAGH MEDIA SRL este 31836139.

Unde este sediul SABBAGH MEDIA SRL?

SABBAGH MEDIA SRL are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti, Str. Melineşti nr. 2A, Sector 4 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata SABBAGH MEDIA SRL?

SABBAGH MEDIA SRL a fost infiintata in anul 2013 (13 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a SABBAGH MEDIA SRL in 2024?

In 2024, SABBAGH MEDIA SRL a raportat o cifra de afaceri de 0 RON.

Ce activitate are SABBAGH MEDIA SRL?

SABBAGH MEDIA SRL are codul CAEN principal 7311 (Activități ale agențiilor de publicitate).

Ce profit a inregistrat SABBAGH MEDIA SRL in 2024?

SABBAGH MEDIA SRL a inregistrat o pierdere neta de 714 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 12 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.