Activ Plătitor TVA

YUKA S.R.L.

CUI: 31837517
CIF: RO31837517
Reg. Com.: J2013001395132
CAEN: 7413
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 14 iunie 2013 · 13 ani
Distribuie:

Activități de design de interior

Surse și actualizare

Actualizat: 15 octombrie 2026 la 06:52

Despre YUKA S.R.L.

YUKA S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Constanţa, judetul CONSTANŢA, infiintata in 2013 (13 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități de design de interior" (cod CAEN 7413), in sectorul tranzactii imobiliare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, YUKA S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 69.841 RON, in scadere fata de anul precedent (-34.1%). Profitul net inregistrat a fost de 14.756 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 11 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 6.782 RON in 2013 la 69.841 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
69.841 RON
Venituri totale
69.841 RON
Cheltuieli totale
54.387 RON
Profit brut
15.454 RON
Profit net
14.756 RON
Marja profit net
21,13%
Active imobilizate
12.284 RON
Active circulante
241.550 RON
Stocuri
86.855 RON
Creanțe
121.139 RON
Casa & conturi bănci
33.556 RON
Capital propriu
226.793 RON

Contact

AdresaRomania, CONSTANŢA, Mun. Constanţa, Şos. Industrială nr. 6
Detalii adresaCLĂDIRE C1.17

Adresă sediu social

Romania, CONSTANŢA, Mun. Constanţa, Şos. Industrială nr. 6
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, CONSTANŢA, Mun. Constanţa, Şos. Industrială nr. 6
Detalii
CLĂDIRE C1.17
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 13.06.2013
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Constanţa
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 noiembrie 2026

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2013 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
69.841 RON
Rezultat net
14.756 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 69.841 RON 106.061 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 69.841 RON 106.061 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 54.387 RON 73.989 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 15.454 RON 32.072 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 14.756 RON 31.128 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 12.284 RON 12.678 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 241.550 RON 221.884 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 253.834 RON 234.562 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 86.855 RON 86.855 RON
CreanțeSume de încasat 121.139 RON 101.552 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 33.556 RON 33.477 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 27.658 RON 22.525 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 226.793 RON 212.037 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active253.834RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

10,9 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale253.834 RON
Datorii totale27.658 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
5,8 %Profit net / active totale
ROE
6,5 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
8,73 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
89,3 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 12 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

12 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 69.841 -34,2% față de anul precedent 69.841 54.387 15.454 -51,8% față de anul precedent 14.756 -52,6% față de anul precedent 0 0
2023 106.061 +2,2% față de anul precedent 106.061 73.989 32.072 +116,4% față de anul precedent 31.128 +124,1% față de anul precedent 0 0
2022 103.769 +27,1% față de anul precedent 103.769 88.947 14.822 +870,7% față de anul precedent 13.888 +1.633,8% față de anul precedent 0 0
2021 81.624 -26,6% față de anul precedent 81.632 80.105 1.527 -94,7% față de anul precedent 801 -97,1% față de anul precedent 0 0
2020 111.224 -37,7% față de anul precedent 111.224 82.393 28.831 -21,5% față de anul precedent 27.746 -20,6% față de anul precedent 0 0
2019 178.613 -5,4% față de anul precedent 178.613 141.875 36.738 -84,9% față de anul precedent 34.952 -85,5% față de anul precedent 0 0
2018 188.848 +120,3% față de anul precedent 349.485 105.947 243.538 +694,7% față de anul precedent 241.542 +710,9% față de anul precedent 0 0
2017 85.717 +12,1% față de anul precedent 85.717 55.073 30.644 +713,1% față de anul precedent 29.787 +943,0% față de anul precedent 0 0
2016 76.485 +64,8% față de anul precedent 76.485 72.716 3.769 +7,2% față de anul precedent 2.856 +34,4% față de anul precedent 0 0
2015 46.407 +7.039,5% față de anul precedent 46.412 42.895 3.517 +4.527,6% față de anul precedent 2.125 +3.694,6% față de anul precedent Neraportat 0
2014 650 -90,4% față de anul precedent 650 574 76 -98,1% față de anul precedent 56 -98,5% față de anul precedent 0 0
2013 6.782 6.783 2.787 3.996 3.793 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

12 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 12.284 241.550 253.834 86.855 121.139 33.556
2023 12.678 221.884 234.562 86.855 101.552 33.477
2022 13.072 352.355 365.427 0 351.270 1.085
2021 13.466 302.048 315.514 0 295.935 6.113
2020 14.235 238.863 253.098 0 238.310 553
2019 15.004 212.958 227.962 0 202.549 10.409
2018 19.633 375.787 395.420 149.850 224.852 1.085
2017 27.252 67.181 94.433 0 67.126 55
2016 28.892 38.553 67.445 0 27.660 10.893
2015 17.881 32.224 50.105 0 18.759 13.465
2014 572 5.232 5.804 0 0 5.232
2013 953 8.428 9.381 0 5.000 3.428

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

12 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 27.658 +22,8% față de anul precedent 226.793 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 22.525 -87,8% față de anul precedent 212.037 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2022 184.518 +24,3% față de anul precedent 180.909 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2021 148.494 +70,9% față de anul precedent 167.020 Neraportat 2 -33,3% față de anul precedent
2020 86.879 +27,0% față de anul precedent 166.219 Neraportat 3 -25,0% față de anul precedent
2019 68.436 -43,4% față de anul precedent 159.526 Neraportat 4 +33,3% față de anul precedent
2018 120.995 +96,6% față de anul precedent 274.425 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2017 61.550 -4,4% față de anul precedent 32.883 Neraportat 3 +50,0% față de anul precedent
2016 64.349 +46,5% față de anul precedent 3.096 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2015 43.931 +2.403,2% față de anul precedent 6.174 Neraportat 1
2014 1.755 -67,4% față de anul precedent 4.049 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2013 5.388 3.993 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

20din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

14 repere. O singură cronologie.

Din 2013 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2013 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
14 repere · toți anii

2026 1 repere

Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 69.841 RON. Profit: 14.756 RON

Cifra de afaceri: 69.841 RON. Profit: 14.756 RON

Cifra de afaceri
69.841 RON -34.15% față de anul precedent
Profit net
14.756 RON -52.6% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
27.658 RON +22.79% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 106.061 RON. Profit: 31.128 RON

Cifra de afaceri: 106.061 RON. Profit: 31.128 RON

Cifra de afaceri
106.061 RON +2.21% față de anul precedent
Profit net
31.128 RON +124.14% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
22.525 RON -87.79% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 103.769 RON. Profit: 13.888 RON

Cifra de afaceri: 103.769 RON. Profit: 13.888 RON

Cifra de afaceri
103.769 RON +27.13% față de anul precedent
Profit net
13.888 RON +1633.83% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
184.518 RON +24.26% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 81.624 RON. Profit: 801 RON

Cifra de afaceri: 81.624 RON. Profit: 801 RON

Cifra de afaceri
81.624 RON -26.61% față de anul precedent
Profit net
801 RON -97.11% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 -33.33% față de anul precedent
Datorii
148.494 RON +70.92% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 111.224 RON. Profit: 27.746 RON

Cifra de afaceri: 111.224 RON. Profit: 27.746 RON

Cifra de afaceri
111.224 RON -37.73% față de anul precedent
Profit net
27.746 RON -20.62% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 -25% față de anul precedent
Datorii
86.879 RON +26.95% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 178.613 RON. Profit: 34.952 RON

Cifra de afaceri: 178.613 RON. Profit: 34.952 RON

Cifra de afaceri
178.613 RON -5.42% față de anul precedent
Profit net
34.952 RON -85.53% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 +33.33% față de anul precedent
Datorii
68.436 RON -43.44% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 188.848 RON. Profit: 241.542 RON

Cifra de afaceri: 188.848 RON. Profit: 241.542 RON

Cifra de afaceri
188.848 RON +120.32% față de anul precedent
Profit net
241.542 RON +710.9% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
120.995 RON +96.58% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 85.717 RON. Profit: 29.787 RON

Cifra de afaceri: 85.717 RON. Profit: 29.787 RON

Cifra de afaceri
85.717 RON +12.07% față de anul precedent
Profit net
29.787 RON +942.96% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 +50% față de anul precedent
Datorii
61.550 RON -4.35% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 76.485 RON. Profit: 2.856 RON

Cifra de afaceri: 76.485 RON. Profit: 2.856 RON

Cifra de afaceri
76.485 RON +64.81% față de anul precedent
Profit net
2.856 RON +34.4% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
64.349 RON +46.48% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 46.407 RON. Profit: 2.125 RON

Cifra de afaceri: 46.407 RON. Profit: 2.125 RON

Cifra de afaceri
46.407 RON +7039.54% față de anul precedent
Profit net
2.125 RON +3694.64% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
43.931 RON +2403.19% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 650 RON. Profit: 56 RON

Cifra de afaceri: 650 RON. Profit: 56 RON

Cifra de afaceri
650 RON -90.42% față de anul precedent
Profit net
56 RON -98.52% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
1.755 RON -67.43% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 6.782 RON. Profit: 3.793 RON

Cifra de afaceri: 6.782 RON. Profit: 3.793 RON

Cifra de afaceri
6.782 RON
Profit net
3.793 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
5.388 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataYUKA S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7413 in Mun. Constanţa (CONSTANŢA)

YUKA S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7413 in Mun. Constanţa (CONSTANŢA)

14 din 14 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 7413, Constanţa

VISUAL BRANDINC S.R.L.
CUI: 41240558CAEN: 7413
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2019-06-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
59.715 RON
Profit
12.118 RON
Angajati
0
LOTUS CLEAN DESIGN S.R.L.
CUI: 45884039CAEN: 7413
Activ
CONSTANŢA, Orş. Năvodari2022-03-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
83.817 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
GAUTAMA ARCHITECTURE S.R.L.
CUI: 37718655CAEN: 7413
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2017-06-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
59.100 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
AXM COMPANY CONTROL SRL
CUI: 36781670CAEN: 7413
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2016-11-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
240.791 RON
Profit
85.423 RON
Angajati
1
LIDERA PLUS S.R.L.
CUI: 40992110CAEN: 7413
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2019-04-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
22.817 RON
Profit
4.310 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 7413, Constanţa

PERSPECTIVE DESIGN SRL
CUI: 22936120CAEN: 7413
Activ
CONSTANŢA, Mun. Medgidia2007-12-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
147.567 RON
Profit
9.132 RON
Angajati
0
AUSS PRO CONSULTING SRL
CUI: 33001274CAEN: 7413
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2014-04-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
18.197 RON
Profit
4.125 RON
Angajati
0
BALLONSTYLE SRL
CUI: 18806793CAEN: 7413
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2006-06-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
404.700 RON
Profit
22.946 RON
Angajati
2
CREATEK STUDIO DESIGN S.R.L.
CUI: 35723876CAEN: 7413
Activ
CONSTANŢA, Sat Agigea Com. Agigea2016-02-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
58.353 RON
Profit
9.597 RON
Angajati
1

Alte firme din Constanţa

SWISS GOLD PRO INVEST SRL
CUI: 31837509CAEN: 6492
Activ
CONSTANŢA, Loc. Eforie Sud Orş. Eforie2013-06-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
36.838.548 RON
Profit
230.509 RON
Angajati
15
LIRA INVEST & MANAGEMENT SRL
CUI: 31851856CAEN: 6820
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2013-06-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
318.633 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
SISTO DESIGN SRL
CUI: 31632880CAEN: 7112
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2013-05-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
232.643 RON
Profit
87.690 RON
Angajati
1
Q COSMETICS S.R.L.
CUI: 32063686CAEN: 4645
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2013-07-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
102.140 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
DEVELOPMENT COSMAD SRL
CUI: 30047862CAEN: 4711
Activ
CONSTANŢA, Mun. Mangalia2012-04-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
7.426.416 RON
Profit
942.791 RON
Angajati
6
ALIA SRL
CUI: 5568460CAEN: 5155
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa1994-04-28
fara e-Factura
EXPERT MANAGER SMART S.R.L.
CUI: 42384420CAEN: 6920
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2020-03-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul YUKA S.R.L.?

CUI-ul YUKA S.R.L. este 31837517.

Unde este sediul YUKA S.R.L.?

YUKA S.R.L. are sediul in Romania, CONSTANŢA, Mun. Constanţa, Şos. Industrială nr. 6, Mun. Constanţa, judetul CONSTANŢA.

Cand a fost infiintata YUKA S.R.L.?

YUKA S.R.L. a fost infiintata in anul 2013 (13 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a YUKA S.R.L. in 2024?

In 2024, YUKA S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 69.841 RON.

Cati angajati are YUKA S.R.L.?

YUKA S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are YUKA S.R.L.?

YUKA S.R.L. are codul CAEN principal 7413 (Activități de design de interior).

Ce profit a inregistrat YUKA S.R.L. in 2024?

YUKA S.R.L. a inregistrat un profit net de 14.756 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 12 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
15 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
15 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.