Activ

GEOLEX TRUST SRL

CUI: 31921803
CIF: 31921803
Reg. Com.: J2013000180199
CAEN: 0150
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 26 iunie 2013 · 13 ani
Distribuie:

Activităţi în ferme mixte (cultura vegetală combinată cu creşterea animalelor)

Surse și actualizare

Actualizat: 22 septembrie 2026 la 02:59

Despre GEOLEX TRUST SRL

GEOLEX TRUST SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Tulgheş Com. Tulgheş, judetul HARGHITA, infiintata in 2013 (13 ani de activitate). Activitatea principala este "Activităţi în ferme mixte (cultura vegetală combinată cu creşterea animalelor)" (cod CAEN 0150), in sectorul agricultura, silvicultura si pescuit. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2025, GEOLEX TRUST SRL a raportat o cifra de afaceri de 14.400 RON. Profitul net inregistrat a fost de 5.760 RON (in scadere accentuata). Datoriile raportate (74.213 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
14.400 RON
Venituri totale
38.166 RON
Cheltuieli totale
31.335 RON
Profit brut
6.831 RON
Profit net
5.760 RON
Marja profit net
40,00%
Active imobilizate
62.000 RON
Active circulante
102.856 RON
Stocuri
37.475 RON
Creanțe
21.070 RON
Casa & conturi bănci
44.311 RON
Capital propriu
90.643 RON

Contact

AdresaRomania, HARGHITA, Sat Tulgheş Com. Tulgheş, TULGHEŞ nr. 400, 537330
Telefon0725044608

Adresă sediu social

Romania, HARGHITA, Sat Tulgheş Com. Tulgheş, TULGHEŞ nr. 400, 537330
Cod poștal: 537330
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, HARGHITA, Sat Tulgheş Com. Tulgheş, TULGHEŞ nr. 400, 537330
Cod postal
537330
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 26.06.2013
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Municipală Topliţa
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2013 –2025 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2025
Cifră de afaceri
14.400 RON
Rezultat net
5.760 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2025 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2025 2024
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 14.400 RON 0 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 38.166 RON 57.288 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 31.335 RON 11.935 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 6.831 RON 45.353 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 5.760 RON 38.241 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 62.000 RON 67.917 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 102.856 RON 103.661 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 164.856 RON 171.578 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 37.475 RON 53.831 RON
CreanțeSume de încasat 21.070 RON 4.568 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 44.311 RON 45.262 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 74.213 RON 86.695 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 90.643 RON 84.883 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2025

Total active164.856RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2025

45,0 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale164.856 RON
Datorii totale74.213 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2025

ROA
3,5 %Profit net / active totale
ROE
6,4 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,39 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
55,0 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 13 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

13 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2025 14.400 38.166 31.335 6.831 -84,9% față de anul precedent 5.760 -84,9% față de anul precedent 0 0
2024 0 -100,0% față de anul precedent 57.288 11.935 45.353 38.241 0 0
2023 33.112 +107,9% față de anul precedent 38.132 39.565 0 0 1.433 1.694
2022 15.928 +129,2% față de anul precedent 15.928 35.534 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 19.606 19.746
2021 6.950 +247,5% față de anul precedent 25.292 7.812 17.480 +437,9% față de anul precedent 17.216 +452,7% față de anul precedent 0 0
2020 2.000 -60,0% față de anul precedent 4.500 1.250 3.250 -74,2% față de anul precedent 3.115 -75,0% față de anul precedent 0 0
2019 5.000 +150,0% față de anul precedent 27.984 15.370 12.614 +37,8% față de anul precedent 12.464 +37,1% față de anul precedent 0 0
2018 2.000 12.132 2.980 9.152 9.092 0 0
2017 0 -100,0% față de anul precedent 0 760 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 760 760
2016 5.000 -85,1% față de anul precedent 18.174 1.614 16.560 +126,0% față de anul precedent 16.410 +165,9% față de anul precedent 0 0
2015 33.486 38.486 31.160 7.326 +33,0% față de anul precedent 6.171 +47,8% față de anul precedent Neraportat 0
2014 0 44.510 39.000 5.510 4.175 0 0
2013 0 0 0 0 0 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

13 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2025 62.000 102.856 164.856 37.475 21.070 44.311
2024 67.917 103.661 171.578 53.831 4.568 45.262
2023 75.807 59.830 135.637 53.831 4.000 1.999
2022 87.697 65.649 153.346 53.831 0 11.818
2021 66.000 66.365 132.365 52.872 0 13.493
2020 66.354 82.266 148.620 51.771 1.200 29.295
2019 67.604 97.767 165.371 51.772 1.200 44.795
2018 68.917 84.154 153.071 51.772 1.200 31.182
2017 65.813 73.106 138.919 51.268 1.200 20.638
2016 66.563 73.266 139.829 51.268 1.200 20.798
2015 67.313 56.108 123.421 51.268 1.200 3.640
2014 71.000 44.710 115.710 0 0 44.710
2013 0 200 200 0 0 200

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

13 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2025 74.213 -14,4% față de anul precedent 90.643 Neraportat 0
2024 86.695 -2,6% față de anul precedent 84.883 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2023 88.995 -15,3% față de anul precedent 46.642 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 105.010 +63,4% față de anul precedent 48.336 Neraportat 1
2021 64.283 -34,2% față de anul precedent 68.082 Neraportat 0
2020 97.754 -16,9% față de anul precedent 50.866 Neraportat 0
2019 117.619 -0,1% față de anul precedent 47.752 Neraportat 0
2018 117.783 +4,5% față de anul precedent 35.288 Neraportat 0
2017 112.723 -0,1% față de anul precedent 26.196 Neraportat 0
2016 112.873 0,0% față de anul precedent 26.956 Neraportat 0
2015 112.875 +1,4% față de anul precedent 10.546 Neraportat 0
2014 111.335 4.375 Neraportat 0
2013 0 200 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2025

23din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare8 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

15 repere. O singură cronologie.

Din 2013 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2013 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
15 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 33790/2026actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Deschide înregistrarea completă

2025 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2025Cifra de afaceri: 14.400 RON. Profit: 5.760 RON

Cifra de afaceri: 14.400 RON. Profit: 5.760 RON

Cifra de afaceri
14.400 RON
Profit net
5.760 RON -84.94% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
74.213 RON -14.4% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2025

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 38.241 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 38.241 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
38.241 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
86.695 RON -2.58% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 33.112 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 33.112 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
33.112 RON +107.89% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
1.694 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
88.995 RON -15.25% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 15.928 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 15.928 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
15.928 RON +129.18% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
19.746 RON
Angajati
1
Datorii
105.010 RON +63.36% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 6.950 RON. Profit: 17.216 RON

Cifra de afaceri: 6.950 RON. Profit: 17.216 RON

Cifra de afaceri
6.950 RON +247.5% față de anul precedent
Profit net
17.216 RON +452.68% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
64.283 RON -34.24% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 2.000 RON. Profit: 3.115 RON

Cifra de afaceri: 2.000 RON. Profit: 3.115 RON

Cifra de afaceri
2.000 RON -60% față de anul precedent
Profit net
3.115 RON -75.01% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
97.754 RON -16.89% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 5.000 RON. Profit: 12.464 RON

Cifra de afaceri: 5.000 RON. Profit: 12.464 RON

Cifra de afaceri
5.000 RON +150% față de anul precedent
Profit net
12.464 RON +37.09% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
117.619 RON -0.14% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 2.000 RON. Profit: 9.092 RON

Cifra de afaceri: 2.000 RON. Profit: 9.092 RON

Cifra de afaceri
2.000 RON
Profit net
9.092 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
117.783 RON +4.49% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
760 RON
Angajati
0
Datorii
112.723 RON -0.13% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 5.000 RON. Profit: 16.410 RON

Cifra de afaceri: 5.000 RON. Profit: 16.410 RON

Cifra de afaceri
5.000 RON -85.07% față de anul precedent
Profit net
16.410 RON +165.92% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
112.873 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 33.486 RON. Profit: 6.171 RON

Cifra de afaceri: 33.486 RON. Profit: 6.171 RON

Cifra de afaceri
33.486 RON
Profit net
6.171 RON +47.81% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
112.875 RON +1.38% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 4.175 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 4.175 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
4.175 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
111.335 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
0 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataGEOLEX TRUST SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 0150 in Sat Tulgheş Com. Tulgheş (HARGHITA)

GEOLEX TRUST SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 0150 in Sat Tulgheş Com. Tulgheş (HARGHITA)

15 din 15 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

11.092026Mentiune · Buletin 33790/2026actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Companie
GEOLEX TRUST SRL
CUI
31921803
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
11.09.2026
Registrul Comerțului
J19/180/2013
EUID
ROONRC.J19/180/2013
Sediu
Sat Tulgheş, Comuna Tulgheş, Jud. Harghita, Nr. 400
Județ
Harghita
Număr încheiere
715893
Data încheierii
11.09.2026
Număr dosar
3342766
Data dosarului
24.08.2026
Tribunal
Harghita
Registrator
Magdalena Amelia Ilinca

Subiecte

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Documente menționate

  • Cerere de înregistrare nr. 3342766 din 24.08.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 33790/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 0150, Harghita

KAP-BIR SRL
CUI: 31313270CAEN: 0150
Activ
HARGHITA, Sat Căpâlniţa Com. Căpâlniţa2013-03-04
fara e-Factura
FERMA BARÁT-REM SRL
CUI: 34367452CAEN: 0150
Activ
HARGHITA, Sat Remetea Com. Remetea2015-04-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.144.427 RON
Profit
128.858 RON
Angajati
7
NAGYVESZ FARM SRL
CUI: 30527550CAEN: 0150
Activ
HARGHITA, Sat Satu Mare Com. Satu Mare2012-08-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
14.035 RON
Profit
707 RON
Angajati
0
FERENCZ AGRO FARM SRL
CUI: 35680210CAEN: 0150
Activ
HARGHITA, Sat Poloniţa Com. Feliceni2016-02-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
183.327 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Alte firme din Harghita

ALIEN TRANS SRL
CUI: 31909273CAEN: 5229
Activ
HARGHITA, Mun. Miercurea Ciuc2013-06-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
276.626 RON
Profit
24.806 RON
Angajati
1
ZAWEKK SRL
CUI: 31932772CAEN: 9012
Activ
HARGHITA, Mun. Odorheiu Secuiesc2013-06-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
105.000 RON
Profit
35.609 RON
Angajati
1
ARMI PARTNERS SRL
CUI: 31757477CAEN: 6820
Activ
HARGHITA, Sat Rugăneşti Com. Şimoneşti2013-06-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
228.600 RON
Profit
56.866 RON
Angajati
2
MILK COM BRAZ SRL
CUI: 32016340CAEN: 4617
Activ
HARGHITA, Sat Lunca de Jos Com. Lunca de Jos2013-07-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.158.296 RON
Profit
0 RON
Angajati
4
SONNENTECH SRL
CUI: 30992814CAEN: 3512
Activ
HARGHITA, Mun. Odorheiu Secuiesc2012-12-07
fara e-Factura
ABC MUSIC SHOP SRL
CUI: 32602519CAEN: 4743
Activ
HARGHITA, Mun. Gheorgheni2013-12-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
28.311 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
AXA PARTNER SRL
CUI: 24492245CAEN: 4312
Activ
HARGHITA, Sat Mihăileni Com. Mihăileni2008-09-22
fara e-Factura
SANDOMINGO SRL
CUI: 37098260CAEN: 0113
Activ
HARGHITA, Sat Sândominic Com. Sândominic2017-02-23
fara e-Factura

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul GEOLEX TRUST SRL?

CUI-ul GEOLEX TRUST SRL este 31921803.

Unde este sediul GEOLEX TRUST SRL?

GEOLEX TRUST SRL are sediul in Romania, HARGHITA, Sat Tulgheş Com. Tulgheş, TULGHEŞ nr. 400, 537330, Sat Tulgheş Com. Tulgheş, judetul HARGHITA.

Cand a fost infiintata GEOLEX TRUST SRL?

GEOLEX TRUST SRL a fost infiintata in anul 2013 (13 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a GEOLEX TRUST SRL in 2025?

In 2025, GEOLEX TRUST SRL a raportat o cifra de afaceri de 14.400 RON.

Ce activitate are GEOLEX TRUST SRL?

GEOLEX TRUST SRL are codul CAEN principal 0150 (Activităţi în ferme mixte (cultura vegetală combinată cu creşterea animalelor)).

Ce profit a inregistrat GEOLEX TRUST SRL in 2025?

GEOLEX TRUST SRL a inregistrat un profit net de 5.760 RON in 2025.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 13 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
22 septembrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
22 octombrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.