Activ Plătitor TVAe‑Factură

DANCO TECHNICAL ASSISTANCE SRL

CUI: 31968164
CIF: RO31968164
Reg. Com.: J2013008462404
CAEN: 7112
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 5 iulie 2013 · 13 ani
Distribuie:

Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 16:07

Despre DANCO TECHNICAL ASSISTANCE SRL

DANCO TECHNICAL ASSISTANCE SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 1 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2013 (13 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea" (cod CAEN 7112), in sectorul tranzactii imobiliare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, DANCO TECHNICAL ASSISTANCE SRL a raportat o cifra de afaceri de 979.725 RON, in crestere fata de anul precedent (+9.2%). Profitul net inregistrat a fost de 718.439 RON (in scadere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 11 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 281.486 RON in 2013 la 979.725 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA si in sistemul RO e-Factura din februarie 2024. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
979.725 RON
Venituri totale
989.071 RON
Cheltuieli totale
246.919 RON
Profit brut
742.152 RON
Profit net
718.439 RON
Marja profit net
73,33%
Active imobilizate
218.446 RON
Active circulante
647.102 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
517.287 RON
Casa & conturi bănci
129.815 RON
Capital propriu
720.040 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Str. Izbiceni nr. 48A
Detalii adresasubsol
Telefon0722683916

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Str. Izbiceni nr. 48A
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Str. Izbiceni nr. 48A
Detalii
subsol
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Transfer sediu fiscal (sosire) din 11.06.2019
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Da
TVA la incasare (RTVAI)
Da

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 februarie 2024)
TVA la incasare
2 august 2013

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2013 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
979.725 RON
Rezultat net
718.439 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 979.725 RON 897.495 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 989.071 RON 1.031.502 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 246.919 RON 236.045 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 742.152 RON 795.457 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 718.439 RON 788.299 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 218.446 RON 307.242 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 647.102 RON 734.551 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 865.548 RON 1.041.793 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 517.287 RON 573.942 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 129.815 RON 160.609 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 150.750 RON 258.735 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 720.040 RON 789.900 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active865.548RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

17,4 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale865.548 RON
Datorii totale150.750 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
83,0 %Profit net / active totale
ROE
99,8 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
4,29 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
83,2 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 12 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

12 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 979.725 +9,2% față de anul precedent 989.071 246.919 742.152 -6,7% față de anul precedent 718.439 -8,9% față de anul precedent 0 0
2023 897.495 +11,9% față de anul precedent 1.031.502 236.045 795.457 +29,2% față de anul precedent 788.299 +29,7% față de anul precedent 0 0
2022 802.286 +50,7% față de anul precedent 802.286 186.365 615.921 +61,4% față de anul precedent 607.899 +61,6% față de anul precedent 0 0
2021 532.268 +23,1% față de anul precedent 532.282 150.689 381.593 +29,9% față de anul precedent 376.270 +29,9% față de anul precedent 0 0
2020 432.452 +24,2% față de anul precedent 432.585 138.847 293.738 +61,9% față de anul precedent 289.623 +63,5% față de anul precedent 0 0
2019 348.313 +11,7% față de anul precedent 433.827 252.360 181.467 +12,2% față de anul precedent 177.129 +11,7% față de anul precedent 0 0
2018 311.740 -23,8% față de anul precedent 311.740 150.016 161.724 -38,0% față de anul precedent 158.607 -38,2% față de anul precedent 0 0
2017 409.145 +27,4% față de anul precedent 411.084 150.281 260.803 +9,3% față de anul precedent 256.712 +10,5% față de anul precedent 0 0
2016 321.081 +11,5% față de anul precedent 323.397 84.671 238.726 +13,5% față de anul precedent 232.258 +15,2% față de anul precedent 0 0
2015 288.058 +3,8% față de anul precedent 288.201 77.890 210.311 -4,5% față de anul precedent 201.665 -4,8% față de anul precedent Neraportat 0
2014 277.620 -1,4% față de anul precedent 277.881 57.741 220.140 -15,1% față de anul precedent 211.803 -15,6% față de anul precedent 0 0
2013 281.486 281.997 22.592 259.405 250.945 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

12 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 218.446 647.102 865.548 0 517.287 129.815
2023 307.242 734.551 1.041.793 0 573.942 160.609
2022 56.213 569.843 626.056 0 486.622 83.221
2021 107.092 324.915 432.007 0 184.884 140.031
2020 153.508 334.453 487.961 0 238.866 95.587
2019 209.042 132.167 341.209 0 3.652 128.515
2018 162.163 237.496 399.659 0 79.012 158.484
2017 204.871 329.816 534.687 0 219.630 110.186
2016 140.917 168.135 309.052 0 141.584 26.551
2015 5.368 244.769 250.137 0 183.555 61.214
2014 7.669 237.727 245.396 0 99.492 138.235
2013 616 297.529 298.145 4.545 103.191 189.793

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

12 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 150.750 -41,7% față de anul precedent 720.040 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 258.735 +871,7% față de anul precedent 789.900 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 26.628 -55,0% față de anul precedent 608.139 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2021 59.105 -70,6% față de anul precedent 376.510 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2020 200.688 +19,6% față de anul precedent 289.863 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2019 167.812 -31,6% față de anul precedent 177.369 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2018 245.151 -13,2% față de anul precedent 158.847 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2017 282.468 +127,3% față de anul precedent 256.952 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2016 124.283 +147,6% față de anul precedent 232.498 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2015 50.196 +40,0% față de anul precedent 201.905 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2014 35.862 -23,7% față de anul precedent 212.043 Neraportat 1
2013 47.000 251.145 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

5din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor5 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
DCDAN CRISTIAN COLCERfondatorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

16 repere. O singură cronologie.

Din 2013 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2013 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
16 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 3251/2026modificare durată mandat persoane împuternicite

modificare durată mandat persoane împuternicite

Deschide înregistrarea completă

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 979.725 RON. Profit: 718.439 RON

Cifra de afaceri: 979.725 RON. Profit: 718.439 RON

Cifra de afaceri
979.725 RON +9.16% față de anul precedent
Profit net
718.439 RON -8.86% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
150.750 RON -41.74% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 897.495 RON. Profit: 788.299 RON

Cifra de afaceri: 897.495 RON. Profit: 788.299 RON

Cifra de afaceri
897.495 RON +11.87% față de anul precedent
Profit net
788.299 RON +29.68% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
258.735 RON +871.67% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 802.286 RON. Profit: 607.899 RON

Cifra de afaceri: 802.286 RON. Profit: 607.899 RON

Cifra de afaceri
802.286 RON +50.73% față de anul precedent
Profit net
607.899 RON +61.56% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
26.628 RON -54.95% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 532.268 RON. Profit: 376.270 RON

Cifra de afaceri: 532.268 RON. Profit: 376.270 RON

Cifra de afaceri
532.268 RON +23.08% față de anul precedent
Profit net
376.270 RON +29.92% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
59.105 RON -70.55% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 432.452 RON. Profit: 289.623 RON

Cifra de afaceri: 432.452 RON. Profit: 289.623 RON

Cifra de afaceri
432.452 RON +24.16% față de anul precedent
Profit net
289.623 RON +63.51% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
200.688 RON +19.59% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 348.313 RON. Profit: 177.129 RON

Cifra de afaceri: 348.313 RON. Profit: 177.129 RON

Cifra de afaceri
348.313 RON +11.73% față de anul precedent
Profit net
177.129 RON +11.68% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
167.812 RON -31.55% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 311.740 RON. Profit: 158.607 RON

Cifra de afaceri: 311.740 RON. Profit: 158.607 RON

Cifra de afaceri
311.740 RON -23.81% față de anul precedent
Profit net
158.607 RON -38.22% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
245.151 RON -13.21% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 409.145 RON. Profit: 256.712 RON

Cifra de afaceri: 409.145 RON. Profit: 256.712 RON

Cifra de afaceri
409.145 RON +27.43% față de anul precedent
Profit net
256.712 RON +10.53% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
282.468 RON +127.28% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 321.081 RON. Profit: 232.258 RON

Cifra de afaceri: 321.081 RON. Profit: 232.258 RON

Cifra de afaceri
321.081 RON +11.46% față de anul precedent
Profit net
232.258 RON +15.17% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
124.283 RON +147.6% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 288.058 RON. Profit: 201.665 RON

Cifra de afaceri: 288.058 RON. Profit: 201.665 RON

Cifra de afaceri
288.058 RON +3.76% față de anul precedent
Profit net
201.665 RON -4.79% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
50.196 RON +39.97% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 277.620 RON. Profit: 211.803 RON

Cifra de afaceri: 277.620 RON. Profit: 211.803 RON

Cifra de afaceri
277.620 RON -1.37% față de anul precedent
Profit net
211.803 RON -15.6% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
35.862 RON -23.7% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 3 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 281.486 RON. Profit: 250.945 RON

Cifra de afaceri: 281.486 RON. Profit: 250.945 RON

Cifra de afaceri
281.486 RON
Profit net
250.945 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
47.000 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataDANCO TECHNICAL ASSISTANCE SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7112 in Sector 1 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

DANCO TECHNICAL ASSISTANCE SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7112 in Sector 1 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

16 din 16 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

29.012026Mentiune · Buletin 3251/2026modificare durată mandat persoane împuternicite

modificare durată mandat persoane împuternicite; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 23.01.2026

Companie
DANCO TECHNICAL ASSISTANCE SRL
CUI
31968164
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
29.01.2026
Registrul Comerțului
J2013008462404
EUID
ROONRC.J2013008462404
Sediu
Bucureşti Sectorul 1, Strada IZBICENI, Nr. 48A, subsol
Județ
București
Număr încheiere
68556
Data încheierii
28.01.2026
Număr dosar
322320
Data dosarului
25.01.2026
Tribunal
Bucureşti
Registrator
Camelia Doina Pancu

Subiecte

modificare durată mandat persoane împuternicite

Documente menționate

  • Decizie asociat unic nr. 2026.01 din 23.01.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 3251/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 7112, Municipiul Bucureşti

BARLOVENTO DACIA SRL
CUI: 27857630CAEN: 7112
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2010-12-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
982.268 RON
Profit
313.576 RON
Angajati
2
ATF POWER DESIGN SRL
CUI: 35517868CAEN: 7112
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2016-01-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
976.110 RON
Profit
552.775 RON
Angajati
2
WERBUSINESS CONS SRL
CUI: 36623352CAEN: 7112
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2016-10-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
982.697 RON
Profit
484.333 RON
Angajati
1
DITERA WELD ENGINEERING S.R.L.
CUI: 48609777CAEN: 7112
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2023-08-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
974.586 RON
Profit
853.370 RON
Angajati
1
GRECO PROIECT SOLUTIONS SRL
CUI: 31672850CAEN: 7112
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2013-05-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
992.338 RON
Profit
10.536 RON
Angajati
0
GLOBAL ALUMINIUM S.R.L.
CUI: 49176566CAEN: 7112
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2023-11-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
957.618 RON
Profit
863.686 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 7112, Municipiul Bucureşti

OPTIMUM SECUTECH SRL
CUI: 31954657CAEN: 7112
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2013-07-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.383.662 RON
Profit
231.318 RON
Angajati
8
SOLUTIONS STUDIO GROUP SRL
CUI: 31975412CAEN: 7112
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2013-07-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
622.381 RON
Profit
189.074 RON
Angajati
3
ADREM ENGINEERING S.A.
CUI: 31954525CAEN: 7112
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2013-07-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
80.137.812 RON
Profit
22.628.099 RON
Angajati
6

Alte firme din Municipiul Bucureşti

FERRATA IMPEX SRL
CUI: 31968156CAEN: 4619
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2013-07-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.310.982 RON
Profit
76.793 RON
Angajati
0
MINI ME KINDERCLUB SRL
CUI: 31968253CAEN: 8510
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2013-07-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
15.332 RON
Profit
1.198.371 RON
Angajati
49
MARKETING ZOOM SOLUTIONS SRL
CUI: 31962234CAEN: 7022
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2013-07-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
49.536 RON
Profit
204 RON
Angajati
0
OZ HICRET SRL
CUI: 31972114CAEN: 4672
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2013-07-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.644.230 RON
Profit
712.571 RON
Angajati
5
CODAV TREND SRL
CUI: 31922752CAEN: 4334
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2013-06-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
468.231 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
LOCVENT CONSTRUCT SRL
CUI: 32006621CAEN: 4120
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2013-07-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
168.410 RON
Profit
69.829 RON
Angajati
2
MICRO STYLE STUDIO SRL
CUI: 32284431CAEN: 9621
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2013-09-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
178.734 RON
Profit
14.044 RON
Angajati
3
TRIBECA DRINKS SRL
CUI: 28007270CAEN: 4634
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2011-02-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
60.987.952 RON
Profit
516.134 RON
Angajati
38
BRAND STRATEGY DESIGN SRL
CUI: 34799850CAEN: 7311
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2015-07-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
288.683 RON
Profit
100.776 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul DANCO TECHNICAL ASSISTANCE SRL?

CUI-ul DANCO TECHNICAL ASSISTANCE SRL este 31968164.

Unde este sediul DANCO TECHNICAL ASSISTANCE SRL?

DANCO TECHNICAL ASSISTANCE SRL are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Str. Izbiceni nr. 48A, Sector 1 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata DANCO TECHNICAL ASSISTANCE SRL?

DANCO TECHNICAL ASSISTANCE SRL a fost infiintata in anul 2013 (13 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a DANCO TECHNICAL ASSISTANCE SRL in 2024?

In 2024, DANCO TECHNICAL ASSISTANCE SRL a raportat o cifra de afaceri de 979.725 RON.

Cati angajati are DANCO TECHNICAL ASSISTANCE SRL?

DANCO TECHNICAL ASSISTANCE SRL a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are DANCO TECHNICAL ASSISTANCE SRL?

DANCO TECHNICAL ASSISTANCE SRL are codul CAEN principal 7112 (Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea).

Ce profit a inregistrat DANCO TECHNICAL ASSISTANCE SRL in 2024?

DANCO TECHNICAL ASSISTANCE SRL a inregistrat un profit net de 718.439 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 12 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.