Activ e‑Factură

ISADCOR SRL

CUI: 31973071
CIF: 31973071
Reg. Com.: J16/1107/2013
CAEN: 4312
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 5 iulie 2013 · 13 ani
Distribuie:

Lucrări de pregătire a terenului

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 23:37

Despre ISADCOR SRL

ISADCOR SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Craiova, judetul DOLJ, infiintata in 2013 (13 ani de activitate). Activitatea principala este "Lucrări de pregătire a terenului" (cod CAEN 4312), in sectorul constructii. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, ISADCOR SRL a raportat o cifra de afaceri de 222.048 RON, relativ stabila fata de anul precedent (-2.2%). Profitul net inregistrat a fost de 50.696 RON (in scadere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 11 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 58.020 RON in 2013 la 222.048 RON in 2024.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
222.048 RON
Venituri totale
222.048 RON
Cheltuieli totale
169.353 RON
Profit brut
52.695 RON
Profit net
50.696 RON
Marja profit net
22,83%
Active imobilizate
7.595 RON
Active circulante
208.567 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
197.957 RON
Casa & conturi bănci
10.610 RON
Capital propriu
163.797 RON

Contact

AdresaRomania, DOLJ, Mun. Craiova, Str. G-ral Gheorghe Magheru nr. 1A
Telefon0740068847

Adresă sediu social

Romania, DOLJ, Mun. Craiova, Str. G-ral Gheorghe Magheru nr. 1A
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, DOLJ, Mun. Craiova, Str. G-ral Gheorghe Magheru nr. 1A
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 05.07.2013
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Dolj
Platitor TVA
Nu

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 august 2024)

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2013 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
222.048 RON
Rezultat net
50.696 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 222.048 RON 227.091 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 222.048 RON 227.091 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 169.353 RON 135.975 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 52.695 RON 91.116 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 50.696 RON 88.843 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 7.595 RON 28.495 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 208.567 RON 178.305 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 216.162 RON 206.800 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 197.957 RON 157.727 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 10.610 RON 20.578 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 52.365 RON 6.735 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 163.797 RON 200.065 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active216.162RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

24,2 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale216.162 RON
Datorii totale52.365 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
23,5 %Profit net / active totale
ROE
31,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
3,98 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
75,8 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 12 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

12 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 222.048 -2,2% față de anul precedent 222.048 169.353 52.695 -42,2% față de anul precedent 50.696 -42,9% față de anul precedent 0 0
2023 227.091 +1,0% față de anul precedent 227.091 135.975 91.116 -21,1% față de anul precedent 88.843 -21,5% față de anul precedent 0 0
2022 224.934 +2,2% față de anul precedent 224.934 109.488 115.446 +19,4% față de anul precedent 113.196 +19,8% față de anul precedent 0 0
2021 220.006 +14,0% față de anul precedent 220.006 123.334 96.672 +17,5% față de anul precedent 94.471 +17,4% față de anul precedent 0 0
2020 193.061 -4,6% față de anul precedent 193.061 110.776 82.285 +16,7% față de anul precedent 80.459 +17,4% față de anul precedent 0 0
2019 202.308 +78,9% față de anul precedent 202.308 131.774 70.534 +313,6% față de anul precedent 68.510 +330,4% față de anul precedent 0 0
2018 113.114 -8,8% față de anul precedent 113.267 96.214 17.053 +5,0% față de anul precedent 15.919 +6,2% față de anul precedent 0 0
2017 124.007 -40,2% față de anul precedent 124.007 107.772 16.235 -85,1% față de anul precedent 14.994 -85,9% față de anul precedent 0 0
2016 207.289 +90,5% față de anul precedent 207.289 98.263 109.026 +112,8% față de anul precedent 106.075 +121,1% față de anul precedent 0 0
2015 108.839 +3,1% față de anul precedent 108.839 57.602 51.237 +14,8% față de anul precedent 47.972 +15,7% față de anul precedent Neraportat 0
2014 105.573 +82,0% față de anul precedent 105.573 60.930 44.643 +10,9% față de anul precedent 41.476 +7,7% față de anul precedent 0 0
2013 58.020 58.047 17.806 40.241 38.499 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

12 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 7.595 208.567 216.162 0 197.957 10.610
2023 28.495 178.305 206.800 0 157.727 20.578
2022 57.726 149.950 207.676 0 142.290 7.660
2021 87.071 146.736 233.807 0 126.005 20.731
2020 116.415 78.511 194.926 0 68.252 10.259
2019 145.759 113.050 258.809 0 66.945 46.105
2018 175.105 87.298 262.403 2.949 79.523 4.826
2017 201.669 105.218 306.887 0 93.094 12.124
2016 227.625 97.706 325.331 0 96.788 918
2015 142.500 100.739 243.239 0 19.546 81.193
2014 0 81.771 81.771 0 31.145 50.626
2013 0 55.649 55.649 0 52.912 2.737

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

12 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 52.365 +677,5% față de anul precedent 163.797 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 6.735 +65,8% față de anul precedent 200.065 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 4.062 +19,9% față de anul precedent 203.614 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2021 3.389 -85,4% față de anul precedent 230.418 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2020 23.191 +15,0% față de anul precedent 171.735 Neraportat 1
2019 20.164 -67,6% față de anul precedent 238.645 Neraportat 0
2018 62.267 -38,7% față de anul precedent 200.136 Neraportat 0
2017 101.618 -10,9% față de anul precedent 205.269 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2016 114.003 -1,0% față de anul precedent 211.328 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2015 115.091 +7.111,2% față de anul precedent 128.148 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2014 1.596 -90,6% față de anul precedent 80.175 Neraportat 1
2013 16.950 38.699 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

10din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

14 repere. O singură cronologie.

Din 2013 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2013 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
14 repere · toți anii

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 222.048 RON. Profit: 50.696 RON

Cifra de afaceri: 222.048 RON. Profit: 50.696 RON

Cifra de afaceri
222.048 RON -2.22% față de anul precedent
Profit net
50.696 RON -42.94% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
52.365 RON +677.51% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 227.091 RON. Profit: 88.843 RON

Cifra de afaceri: 227.091 RON. Profit: 88.843 RON

Cifra de afaceri
227.091 RON +0.96% față de anul precedent
Profit net
88.843 RON -21.51% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
6.735 RON +65.81% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 224.934 RON. Profit: 113.196 RON

Cifra de afaceri: 224.934 RON. Profit: 113.196 RON

Cifra de afaceri
224.934 RON +2.24% față de anul precedent
Profit net
113.196 RON +19.82% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
4.062 RON +19.86% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 220.006 RON. Profit: 94.471 RON

Cifra de afaceri: 220.006 RON. Profit: 94.471 RON

Cifra de afaceri
220.006 RON +13.96% față de anul precedent
Profit net
94.471 RON +17.42% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
3.389 RON -85.39% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 193.061 RON. Profit: 80.459 RON

Cifra de afaceri: 193.061 RON. Profit: 80.459 RON

Cifra de afaceri
193.061 RON -4.57% față de anul precedent
Profit net
80.459 RON +17.44% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
23.191 RON +15.01% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 202.308 RON. Profit: 68.510 RON

Cifra de afaceri: 202.308 RON. Profit: 68.510 RON

Cifra de afaceri
202.308 RON +78.85% față de anul precedent
Profit net
68.510 RON +330.37% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
20.164 RON -67.62% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 113.114 RON. Profit: 15.919 RON

Cifra de afaceri: 113.114 RON. Profit: 15.919 RON

Cifra de afaceri
113.114 RON -8.78% față de anul precedent
Profit net
15.919 RON +6.17% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
62.267 RON -38.72% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 124.007 RON. Profit: 14.994 RON

Cifra de afaceri: 124.007 RON. Profit: 14.994 RON

Cifra de afaceri
124.007 RON -40.18% față de anul precedent
Profit net
14.994 RON -85.86% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
101.618 RON -10.86% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 207.289 RON. Profit: 106.075 RON

Cifra de afaceri: 207.289 RON. Profit: 106.075 RON

Cifra de afaceri
207.289 RON +90.45% față de anul precedent
Profit net
106.075 RON +121.12% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
114.003 RON -0.95% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 108.839 RON. Profit: 47.972 RON

Cifra de afaceri: 108.839 RON. Profit: 47.972 RON

Cifra de afaceri
108.839 RON +3.09% față de anul precedent
Profit net
47.972 RON +15.66% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
115.091 RON +7111.22% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 105.573 RON. Profit: 41.476 RON

Cifra de afaceri: 105.573 RON. Profit: 41.476 RON

Cifra de afaceri
105.573 RON +81.96% față de anul precedent
Profit net
41.476 RON +7.73% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
1.596 RON -90.58% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 58.020 RON. Profit: 38.499 RON

Cifra de afaceri: 58.020 RON. Profit: 38.499 RON

Cifra de afaceri
58.020 RON
Profit net
38.499 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
16.950 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataISADCOR SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4312 in Mun. Craiova (DOLJ)

ISADCOR SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4312 in Mun. Craiova (DOLJ)

14 din 14 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4312, Dolj

VIDANTONIA S.R.L.
CUI: 40098430CAEN: 4312
Activ
DOLJ, Mun. Craiova2018-11-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
226.500 RON
Profit
53.748 RON
Angajati
0
PRO EXCAVATION TEAM S.R.L.
CUI: 46373300CAEN: 4312
Activ
DOLJ, Sat Cârcea Com. Cârcea2022-06-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
212.600 RON
Profit
19.088 RON
Angajati
4
MTR EXCAVATII S.R.L.
CUI: 39401903CAEN: 4312
Activ
DOLJ, Sat Livezi Com. Podari2018-05-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
209.188 RON
Profit
1.543 RON
Angajati
1
CHER TUD S.R.L.
CUI: 45983440CAEN: 4312
Activ
DOLJ, Sat Pleniţa Com. Pleniţa2022-04-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
285.198 RON
Profit
78.149 RON
Angajati
1
CSLFUG S.R.L.
CUI: 47880335CAEN: 4312
Activ
DOLJ, Sat Daneţi Com. Daneţi2023-03-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
123.875 RON
Profit
9.180 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4312, Dolj

ICON TITI CONSTRUCT SRL
CUI: 31614868CAEN: 4312
Activ
DOLJ, Sat Bechet Orş. Bechet2013-05-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.231.581 RON
Profit
33.971 RON
Angajati
9
NIOLIS AGROCONSTRUCT SRL
CUI: 35183873CAEN: 4312
Activ
DOLJ, Mun. Craiova2015-10-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
30.856 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
CM ELIT LOGISTICS SRL
CUI: 30576553CAEN: 4312
Activ
DOLJ, Sat Bucovicior Com. Vela2012-08-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
440.304 RON
Profit
0 RON
Angajati
5
EDU MAC-2000 SRL
CUI: 36363210CAEN: 4312
Activ
DOLJ, Mun. Craiova2016-07-27
fara e-Factura

Alte firme din Dolj

TUDIMAR FARM SRL
CUI: 31973080CAEN: 7500
Activ
DOLJ, Mun. Craiova2013-07-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
19.966 RON
Profit
2.236 RON
Angajati
0
C & M PERDELE SRL
CUI: 31995487CAEN: 4751
Activ
DOLJ, Mun. Craiova2013-07-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
76.252 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
YNGWASH SRL
CUI: 31657818CAEN: 9531
Activ
DOLJ, Mun. Craiova2013-05-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
119.275 RON
Profit
25.222 RON
Angajati
3
KARIN EDIKA SRL
CUI: 29511178CAEN: 6622
Activ
DOLJ, Mun. Craiova2012-01-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.551.583 RON
Profit
127.786 RON
Angajati
2
MARMOMAR SRL
CUI: 33885529CAEN: 2370
Activ
DOLJ, Mun. Craiova2014-12-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
653.979 RON
Profit
102.645 RON
Angajati
3
FOUR ITP S.R.L.
CUI: 44586255CAEN: 7120
Activ
DOLJ, Mun. Craiova2021-07-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
340.912 RON
Profit
84.607 RON
Angajati
3

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul ISADCOR SRL?

CUI-ul ISADCOR SRL este 31973071.

Unde este sediul ISADCOR SRL?

ISADCOR SRL are sediul in Romania, DOLJ, Mun. Craiova, Str. G-ral Gheorghe Magheru nr. 1A, Mun. Craiova, judetul DOLJ.

Cand a fost infiintata ISADCOR SRL?

ISADCOR SRL a fost infiintata in anul 2013 (13 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a ISADCOR SRL in 2024?

In 2024, ISADCOR SRL a raportat o cifra de afaceri de 222.048 RON.

Cati angajati are ISADCOR SRL?

ISADCOR SRL a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are ISADCOR SRL?

ISADCOR SRL are codul CAEN principal 4312 (Lucrări de pregătire a terenului).

Ce profit a inregistrat ISADCOR SRL in 2024?

ISADCOR SRL a inregistrat un profit net de 50.696 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 12 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.