Activ Plătitor TVAe‑Factură

FLAMINGO MARTRANS SRL

CUI: 32011164
CIF: RO32011164
Reg. Com.: J40/8858/2013
CAEN: 4941
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 15 iulie 2013 · 13 ani
Distribuie:

Transporturi rutiere de mărfuri

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 04:41

Despre FLAMINGO MARTRANS SRL

FLAMINGO MARTRANS SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 3 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2013 (13 ani de activitate). Activitatea principala este "Transporturi rutiere de mărfuri" (cod CAEN 4941), in sectorul transport si depozitare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, FLAMINGO MARTRANS SRL a raportat o cifra de afaceri de 1.060.666 RON, relativ stabila fata de anul precedent (+0.3%). Profitul net inregistrat a fost de 15.790 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 4. Pe parcursul ultimilor 11 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 109.346 RON in 2013 la 1.060.666 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA si in sistemul RO e-Factura din ianuarie 2024.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
1.060.666 RON
Venituri totale
1.098.797 RON
Cheltuieli totale
1.054.715 RON
Profit brut
44.082 RON
Profit net
15.790 RON
Marja profit net
1,49%
Active imobilizate
555.044 RON
Active circulante
291.263 RON
Stocuri
46.654 RON
Creanțe
208.284 RON
Casa & conturi bănci
36.325 RON
Capital propriu
355.906 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti, Str. Eufrosina Popescu nr. 61
Detalii adresaTRONSON TURN 2, CAMERA 2

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti, Str. Eufrosina Popescu nr. 61
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti, Str. Eufrosina Popescu nr. 61
Detalii
TRONSON TURN 2, CAMERA 2
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Transfer sediu fiscal (sosire) din 30.04.2020
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Da
TVA la incasare (RTVAI)
Da

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 ianuarie 2024)
TVA la incasare
16 septembrie 2013

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2013 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
1.060.666 RON
Rezultat net
15.790 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 1.060.666 RON 1.058.006 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 1.098.797 RON 1.069.639 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 1.054.715 RON 1.158.020 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 44.082 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 15.790 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 88.381 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 99.077 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 555.044 RON 611.882 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 291.263 RON 233.587 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 846.307 RON 845.469 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 46.654 RON 46.654 RON
CreanțeSume de încasat 208.284 RON 188.739 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 36.325 RON -1.806 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 499.982 RON 513.409 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 355.906 RON 340.116 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 4 persoane 4 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active846.307RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

59,1 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale846.307 RON
Datorii totale499.982 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
1,9 %Profit net / active totale
ROE
4,4 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,58 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
42,1 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 12 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

12 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 1.060.666 +0,3% față de anul precedent 1.098.797 1.054.715 44.082 15.790 0 0
2023 1.058.006 -35,5% față de anul precedent 1.069.639 1.158.020 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 88.381 99.077
2022 1.640.076 +36,1% față de anul precedent 1.699.289 1.678.930 20.359 -35,8% față de anul precedent 4.861 -77,4% față de anul precedent 0 0
2021 1.205.211 -3,2% față de anul precedent 1.250.878 1.219.154 31.724 -51,6% față de anul precedent 21.494 -60,2% față de anul precedent 0 0
2020 1.244.789 -34,2% față de anul precedent 1.254.365 1.188.892 65.473 -77,3% față de anul precedent 53.983 -80,0% față de anul precedent 0 0
2019 1.891.712 -10,0% față de anul precedent 1.962.158 1.673.715 288.443 -11,1% față de anul precedent 269.247 -11,3% față de anul precedent 0 0
2018 2.102.328 +23,2% față de anul precedent 2.102.474 1.777.919 324.555 -17,1% față de anul precedent 303.521 -19,1% față de anul precedent 0 0
2017 1.706.500 -4,0% față de anul precedent 1.821.406 1.429.779 391.627 +426,4% față de anul precedent 375.035 +404,1% față de anul precedent 0 0
2016 1.777.698 +2,6% față de anul precedent 1.797.921 1.723.520 74.401 +287,2% față de anul precedent 74.401 +287,2% față de anul precedent 0 0
2015 1.733.347 +40,2% față de anul precedent 1.734.167 1.714.952 19.215 19.215 Neraportat 0
2014 1.236.002 +1.030,4% față de anul precedent 1.236.438 1.441.164 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 204.726 204.726
2013 109.346 109.352 100.732 8.620 5.340 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

12 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 555.044 291.263 846.307 46.654 208.284 36.325
2023 611.882 233.587 845.469 46.654 188.739 -1.806
2022 660.207 230.282 890.489 46.210 207.787 -23.715
2021 742.713 491.057 1.233.770 41.674 214.687 234.696
2020 752.541 525.396 1.277.937 39.425 210.796 275.175
2019 207.405 822.293 1.029.698 1.721 363.165 457.407
2018 137.978 635.680 773.658 487 454.236 180.957
2017 56.139 323.951 380.090 487 340.637 -17.173
2016 35.638 243.275 278.913 0 233.316 9.959
2015 30.455 286.941 317.396 0 270.951 15.990
2014 26.178 123.393 149.571 0 119.903 3.490
2013 629 86.456 87.085 0 72.141 14.315

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

12 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 499.982 -2,6% față de anul precedent 355.906 Neraportat 4 0,0% față de anul precedent
2023 513.409 +5,4% față de anul precedent 340.116 Neraportat 4
2022 487.048 -12,2% față de anul precedent 439.194 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2021 554.936 -1,2% față de anul precedent 701.703 Neraportat 6 0,0% față de anul precedent
2020 561.721 +158,3% față de anul precedent 716.216 Neraportat 6 +20,0% față de anul precedent
2019 217.465 +8,1% față de anul precedent 812.233 Neraportat 5 -37,5% față de anul precedent
2018 201.204 +78,0% față de anul precedent 572.986 Neraportat 8 +14,3% față de anul precedent
2017 113.040 -70,7% față de anul precedent 269.465 Neraportat 7 +16,7% față de anul precedent
2016 385.207 -23,9% față de anul precedent -105.570 Neraportat 6
2015 506.184 +43,7% față de anul precedent -179.971 Neraportat 0
2014 352.284 +330,6% față de anul precedent -199.186 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2013 81.805 5.540 Neraportat 3

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

37din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare12 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor5 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate10 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

15 repere. O singură cronologie.

Din 2013 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2013 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
15 repere · toți anii

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 1.060.666 RON. Profit: 15.790 RON

Cifra de afaceri: 1.060.666 RON. Profit: 15.790 RON

Cifra de afaceri
1.060.666 RON +0.25% față de anul precedent
Profit net
15.790 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 0% față de anul precedent
Datorii
499.982 RON -2.62% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 1.058.006 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 1.058.006 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
1.058.006 RON -35.49% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
99.077 RON
Angajati
4
Datorii
513.409 RON +5.41% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 1.640.076 RON. Profit: 4.861 RON

Cifra de afaceri: 1.640.076 RON. Profit: 4.861 RON

Cifra de afaceri
1.640.076 RON +36.08% față de anul precedent
Profit net
4.861 RON -77.38% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
487.048 RON -12.23% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 1.205.211 RON. Profit: 21.494 RON

Cifra de afaceri: 1.205.211 RON. Profit: 21.494 RON

Cifra de afaceri
1.205.211 RON -3.18% față de anul precedent
Profit net
21.494 RON -60.18% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6 0% față de anul precedent
Datorii
554.936 RON -1.21% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 1.244.789 RON. Profit: 53.983 RON

Cifra de afaceri: 1.244.789 RON. Profit: 53.983 RON

Cifra de afaceri
1.244.789 RON -34.2% față de anul precedent
Profit net
53.983 RON -79.95% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6 +20% față de anul precedent
Datorii
561.721 RON +158.3% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 1.891.712 RON. Profit: 269.247 RON

Cifra de afaceri: 1.891.712 RON. Profit: 269.247 RON

Cifra de afaceri
1.891.712 RON -10.02% față de anul precedent
Profit net
269.247 RON -11.29% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 -37.5% față de anul precedent
Datorii
217.465 RON +8.08% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 2.102.328 RON. Profit: 303.521 RON

Cifra de afaceri: 2.102.328 RON. Profit: 303.521 RON

Cifra de afaceri
2.102.328 RON +23.2% față de anul precedent
Profit net
303.521 RON -19.07% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
8 +14.29% față de anul precedent
Datorii
201.204 RON +77.99% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 1.706.500 RON. Profit: 375.035 RON

Cifra de afaceri: 1.706.500 RON. Profit: 375.035 RON

Cifra de afaceri
1.706.500 RON -4.01% față de anul precedent
Profit net
375.035 RON +404.07% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
7 +16.67% față de anul precedent
Datorii
113.040 RON -70.65% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 1.777.698 RON. Profit: 74.401 RON

Cifra de afaceri: 1.777.698 RON. Profit: 74.401 RON

Cifra de afaceri
1.777.698 RON +2.56% față de anul precedent
Profit net
74.401 RON +287.2% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6
Datorii
385.207 RON -23.9% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 1.733.347 RON. Profit: 19.215 RON

Cifra de afaceri: 1.733.347 RON. Profit: 19.215 RON

Cifra de afaceri
1.733.347 RON +40.24% față de anul precedent
Profit net
19.215 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
506.184 RON +43.69% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 1.236.002 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 1.236.002 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
1.236.002 RON +1030.36% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
204.726 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
352.284 RON +330.64% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 3 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 109.346 RON. Profit: 5.340 RON

Cifra de afaceri: 109.346 RON. Profit: 5.340 RON

Cifra de afaceri
109.346 RON
Profit net
5.340 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3
Datorii
81.805 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataFLAMINGO MARTRANS SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4941 in Sector 3 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

FLAMINGO MARTRANS SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4941 in Sector 3 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

15 din 15 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4941, Municipiul Bucureşti

Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2023-05-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.068.180 RON
Profit
5.502 RON
Angajati
2
ULYSES TRANSCONSTRUCT SRL
CUI: 18187751CAEN: 4941
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2005-12-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.056.295 RON
Profit
386.367 RON
Angajati
5
VRC BLUE SERVICES S.R.L.
CUI: 45847537CAEN: 4941
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2022-03-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.069.213 RON
Profit
144.063 RON
Angajati
3
FIM LINE LKV S.R.L.
CUI: 40204573CAEN: 4941
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2018-11-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.053.345 RON
Profit
53.627 RON
Angajati
1
MEGAMIND SRL
CUI: 30513938CAEN: 4941
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2012-08-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.084.586 RON
Profit
0 RON
Angajati
4
INTERNATIONAL BALCAN SRL
CUI: 4109516CAEN: 4941
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti1993-06-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.032.210 RON
Profit
141.869 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4941, Municipiul Bucureşti

BAM BIDUX TRANS SRL
CUI: 32004213CAEN: 4941
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2013-07-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
69.720 RON
Profit
30.218 RON
Angajati
1
NISA EW TRANS SRL
CUI: 32031420CAEN: 4941
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2013-07-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
207.858 RON
Profit
1.821.570 RON
Angajati
0
DDR TEHNOLOGIC TRANS SRL
CUI: 31993117CAEN: 4941
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2013-07-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
80.220 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
AFIN TRANS SPEED SRL
CUI: 32031803CAEN: 4941
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2013-07-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.439.125 RON
Profit
28.360 RON
Angajati
11

Alte firme din Municipiul Bucureşti

NOVO PRODCONSTRUCT SRL
CUI: 32011113CAEN: 4311
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2013-07-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
9.191.087 RON
Profit
433.059 RON
Angajati
14
SILCAT DISTRIBUTION SRL
CUI: 32011210CAEN: 4639
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2013-07-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.138.511 RON
Profit
246.807 RON
Angajati
1
CODE SKILLS SRL
CUI: 32006710CAEN: 8559
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2013-07-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.814.705 RON
Profit
0 RON
Angajati
6
BIO GUST IMPORT EXPORT SRL
CUI: 32016145CAEN: 1039
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2013-07-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.306.128 RON
Profit
45.790 RON
Angajati
3
ZAVIRI SRL
CUI: 31973780CAEN: 4616
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2013-07-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
212.166 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
ALIANS EXPERT SRL
CUI: 32049517CAEN: 7312
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2013-07-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
94.730 RON
Profit
2.354 RON
Angajati
1
STUDENT EDUCATION CONSULTING SRL
CUI: 31562343CAEN: 8569
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2013-04-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
222.486 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
HORES MAGAZINE SRL
CUI: 32322128CAEN: 5813
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2013-10-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.900 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
WALLRITE SRL
CUI: 28055383CAEN: 4335
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2011-02-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.859.921 RON
Profit
347.180 RON
Angajati
1
YILDIZ TEAM SRL
CUI: 34824805CAEN: 1071
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2015-07-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
322.108 RON
Profit
0 RON
Angajati
4

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul FLAMINGO MARTRANS SRL?

CUI-ul FLAMINGO MARTRANS SRL este 32011164.

Unde este sediul FLAMINGO MARTRANS SRL?

FLAMINGO MARTRANS SRL are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti, Str. Eufrosina Popescu nr. 61, Sector 3 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata FLAMINGO MARTRANS SRL?

FLAMINGO MARTRANS SRL a fost infiintata in anul 2013 (13 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a FLAMINGO MARTRANS SRL in 2024?

In 2024, FLAMINGO MARTRANS SRL a raportat o cifra de afaceri de 1.060.666 RON.

Cati angajati are FLAMINGO MARTRANS SRL?

FLAMINGO MARTRANS SRL a raportat un numar mediu de 4 salariati in 2024.

Ce activitate are FLAMINGO MARTRANS SRL?

FLAMINGO MARTRANS SRL are codul CAEN principal 4941 (Transporturi rutiere de mărfuri).

Ce profit a inregistrat FLAMINGO MARTRANS SRL in 2024?

FLAMINGO MARTRANS SRL a inregistrat un profit net de 15.790 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 12 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.