Activ Plătitor TVA

ANDREI & DUMITRITA EXPLOR SRL

CUI: 32069719
CIF: RO32069719
Reg. Com.: J2013000783266
CAEN: 0220
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 29 iulie 2013 · 13 ani
Distribuie:

Exploatarea forestieră

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 06:10

Despre ANDREI & DUMITRITA EXPLOR SRL

ANDREI & DUMITRITA EXPLOR SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Brădeţelu Com. Ibăneşti, judetul MUREŞ, infiintata in 2013 (13 ani de activitate). Activitatea principala este "Exploatarea forestieră" (cod CAEN 0220), in sectorul agricultura, silvicultura si pescuit. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, ANDREI & DUMITRITA EXPLOR SRL a raportat o cifra de afaceri de 4.242.435 RON, in scadere fata de anul precedent (-9.8%). Profitul net inregistrat a fost de 312.319 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 6, in scadere fata de anul anterior.

Din punct de vedere al pozitionarii in piata, La cifra de afaceri (2022), se afla pe locul 637 din 21974 firme din judetul MUREŞ, pe locul 4 din 122 firme cu acelasi cod CAEN din judet, si pe locul 132 la nivel national in domeniul sau (3967 firme).

Este inregistrata ca platitoare de TVA. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
4.242.435 RON
Venituri totale
4.642.435 RON
Cheltuieli totale
4.261.903 RON
Profit brut
380.532 RON
Profit net
312.319 RON
Marja profit net
7,36%
Active imobilizate
37.691 RON
Active circulante
3.701.639 RON
Stocuri
2.540.907 RON
Creanțe
679.261 RON
Casa & conturi bănci
296.037 RON
Capital propriu
2.394.745 RON
Cifra de afaceri · CAEN 0220
Loc 132 din 3.967
Profit net · CAEN 0220
Loc 574 din 3.967
Angajati · CAEN 0220
Loc 485 din 3.967

Contact

AdresaRomania, MUREŞ, Sat Brădeţelu Com. Ibăneşti, BRĂDEŢELU nr. 27, 547327
Telefon0758329621

Adresă sediu social

Romania, MUREŞ, Sat Brădeţelu Com. Ibăneşti, BRĂDEŢELU nr. 27, 547327
Cod poștal: 547327
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUREŞ, Sat Brădeţelu Com. Ibăneşti, BRĂDEŢELU nr. 27, 547327
Cod postal
547327
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 29.07.2013
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Municipală Reghin
Platitor TVA
Da

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2013 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
4.242.435 RON
Rezultat net
312.319 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 4.242.435 RON 4.703.770 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 4.642.435 RON 4.703.770 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 4.261.903 RON 4.745.901 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 380.532 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 312.319 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 42.131 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 42.131 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 37.691 RON 53.471 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 3.701.639 RON 4.352.195 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 3.739.330 RON 4.405.666 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 2.540.907 RON 2.472.633 RON
CreanțeSume de încasat 679.261 RON 1.355.133 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 296.037 RON 334.340 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 1.344.585 RON 2.124.490 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 2.394.745 RON 2.281.176 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 6 persoane 8 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active3.739.330RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

36,0 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale3.739.330 RON
Datorii totale1.344.585 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
8,4 %Profit net / active totale
ROE
13,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
2,75 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
64,0 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 12 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

12 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 4.242.435 -9,8% față de anul precedent 4.642.435 4.261.903 380.532 312.319 0 0
2023 4.703.770 -38,6% față de anul precedent 4.703.770 4.745.901 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 42.131 42.131
2022 7.665.316 +50,6% față de anul precedent 7.665.316 7.249.337 415.979 -63,5% față de anul precedent 357.678 -66,9% față de anul precedent 0 0
2021 5.090.892 +187,4% față de anul precedent 5.090.892 3.952.029 1.138.863 +364,8% față de anul precedent 1.081.753 +374,5% față de anul precedent 0 0
2020 1.771.184 +1,1% față de anul precedent 1.771.184 1.526.168 245.016 +78,0% față de anul precedent 227.965 +89,8% față de anul precedent 0 0
2019 1.752.268 -31,7% față de anul precedent 1.752.283 1.614.635 137.648 -23,6% față de anul precedent 120.121 -22,2% față de anul precedent 0 0
2018 2.565.780 +45,1% față de anul precedent 2.565.780 2.385.636 180.144 -55,2% față de anul precedent 154.478 -59,8% față de anul precedent 0 0
2017 1.768.854 1.768.854 1.366.764 402.090 384.396 0 0
2016 0 0 3.284 0 0 3.284 3.284
2015 0 0 0 0 0 Neraportat 0
2014 0 0 0 0 0 0 0
2013 0 0 0 0 0 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

12 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 37.691 3.701.639 3.739.330 2.540.907 679.261 296.037
2023 53.471 4.352.195 4.405.666 2.472.633 1.355.133 334.340
2022 36.524 4.010.751 4.047.275 1.739.223 1.802.275 409.629
2021 35.169 3.253.385 3.288.554 689.094 1.997.856 390.836
2020 183 1.863.145 1.863.328 712.403 1.061.568 20.953
2019 687 1.394.593 1.395.280 241.332 975.941 66.382
2018 2.410 1.438.688 1.441.098 254.388 414.795 736.811
2017 4.368 791.482 795.850 314.714 225.110 174.257
2016 0 7.453 7.453 0 0 7.453
2015 0 200 200 0 0 200
2014 0 200 200 0 0 200
2013 0 200 200 0 0 200

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

12 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 1.344.585 -36,7% față de anul precedent 2.394.745 Neraportat 6 -25,0% față de anul precedent
2023 2.124.490 +23,2% față de anul precedent 2.281.176 Neraportat 8 0,0% față de anul precedent
2022 1.723.968 +30,3% față de anul precedent 2.323.307 Neraportat 8 0,0% față de anul precedent
2021 1.322.924 +35,1% față de anul precedent 1.965.630 Neraportat 8 +14,3% față de anul precedent
2020 979.452 +32,5% față de anul precedent 883.876 Neraportat 7 -12,5% față de anul precedent
2019 739.369 -18,3% față de anul precedent 655.911 Neraportat 8 +14,3% față de anul precedent
2018 905.308 +118,4% față de anul precedent 535.790 Neraportat 7 +75,0% față de anul precedent
2017 414.538 +3.834,1% față de anul precedent 381.312 Neraportat 4 +300,0% față de anul precedent
2016 10.537 -3.084 Neraportat 1
2015 0 200 Neraportat 0
2014 0 200 Neraportat 0
2013 0 200 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

18din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare3 / 20
Profitabilitate5 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
DGDUMITRU GLIGAadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

17 repere. O singură cronologie.

Din 2013 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2013 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
17 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 35703/2026capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite

capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 4.242.435 RON. Profit: 312.319 RON

Cifra de afaceri: 4.242.435 RON. Profit: 312.319 RON

Cifra de afaceri
4.242.435 RON -9.81% față de anul precedent
Profit net
312.319 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6 -25% față de anul precedent
Datorii
1.344.585 RON -36.71% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 4.703.770 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 4.703.770 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
4.703.770 RON -38.64% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
42.131 RON
Angajati
8 0% față de anul precedent
Datorii
2.124.490 RON +23.23% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 7.665.316 RON. Profit: 357.678 RON

Cifra de afaceri: 7.665.316 RON. Profit: 357.678 RON

Cifra de afaceri
7.665.316 RON +50.57% față de anul precedent
Profit net
357.678 RON -66.94% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
8 0% față de anul precedent
Datorii
1.723.968 RON +30.31% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022
reper anualClasamentePremii si distinctii 2022Locul 2 in oras la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in oras la Cifra de afaceri | Locul 1 in oras la Profit net | Locul 1 CAEN in oras la Profit net | Locul 3 CAEN in oras la Angajati

Locul 2 in oras la Cifra de afaceri | Locul 1 CAEN in oras la Cifra de afaceri | Locul 1 in oras la Profit net | Locul 1 CAEN in oras la Profit net | Locul 3 CAEN in oras la Angajati

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Vezi toate clasamentele

2021 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 5.090.892 RON. Profit: 1.081.753 RON

Cifra de afaceri: 5.090.892 RON. Profit: 1.081.753 RON

Cifra de afaceri
5.090.892 RON +187.43% față de anul precedent
Profit net
1.081.753 RON +374.53% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
8 +14.29% față de anul precedent
Datorii
1.322.924 RON +35.07% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021
reper anualClasamentePremii si distinctii 2021Locul 3 in oras la Cifra de afaceri | Locul 2 CAEN in oras la Cifra de afaceri | Locul 1 in oras la Profit net | Locul 1 CAEN in oras la Profit net | Locul 3 CAEN in oras la Angajati

Locul 3 in oras la Cifra de afaceri | Locul 2 CAEN in oras la Cifra de afaceri | Locul 1 in oras la Profit net | Locul 1 CAEN in oras la Profit net | Locul 3 CAEN in oras la Angajati

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Vezi toate clasamentele

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 1.771.184 RON. Profit: 227.965 RON

Cifra de afaceri: 1.771.184 RON. Profit: 227.965 RON

Cifra de afaceri
1.771.184 RON +1.08% față de anul precedent
Profit net
227.965 RON +89.78% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
7 -12.5% față de anul precedent
Datorii
979.452 RON +32.47% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 1.752.268 RON. Profit: 120.121 RON

Cifra de afaceri: 1.752.268 RON. Profit: 120.121 RON

Cifra de afaceri
1.752.268 RON -31.71% față de anul precedent
Profit net
120.121 RON -22.24% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
8 +14.29% față de anul precedent
Datorii
739.369 RON -18.33% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 2.565.780 RON. Profit: 154.478 RON

Cifra de afaceri: 2.565.780 RON. Profit: 154.478 RON

Cifra de afaceri
2.565.780 RON +45.05% față de anul precedent
Profit net
154.478 RON -59.81% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
7 +75% față de anul precedent
Datorii
905.308 RON +118.39% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018
reper anualClasamentePremii si distinctii 2018Locul 3 CAEN in oras la Cifra de afaceri | Locul 2 in oras la Profit net | Locul 1 CAEN in oras la Profit net | Locul 3 CAEN in oras la Angajati

Locul 3 CAEN in oras la Cifra de afaceri | Locul 2 in oras la Profit net | Locul 1 CAEN in oras la Profit net | Locul 3 CAEN in oras la Angajati

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Vezi toate clasamentele

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 1.768.854 RON. Profit: 384.396 RON

Cifra de afaceri: 1.768.854 RON. Profit: 384.396 RON

Cifra de afaceri
1.768.854 RON
Profit net
384.396 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 +300% față de anul precedent
Datorii
414.538 RON +3834.12% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
3.284 RON
Angajati
1
Datorii
10.537 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
0 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
0 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
0 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataANDREI & DUMITRITA EXPLOR SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 0220 in Sat Brădeţelu Com. Ibăneşti (MUREŞ)

ANDREI & DUMITRITA EXPLOR SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 0220 in Sat Brădeţelu Com. Ibăneşti (MUREŞ)

17 din 17 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

28.092026Mentiune · Buletin 35703/2026capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite

capital social; domeniu principal de activitate/activitate principală; cod obiect de activitate; modificare date asociaţi persoane fizice; modificare date administrator persoane împuternicite; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 28.08.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
ANDREI & DUMITRITA EXPLOR SRL
CUI
32069719
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
28.09.2026
Registrul Comerțului
J26/783/2013
EUID
ROONRC.J26/783/2013
Sediu
Sat Brădeţelu, Comuna Ibăneşti, Jud. Mureş, Nr. 27
Județ
Mureş
Număr încheiere
761886
Data încheierii
28.09.2026
Număr dosar
3479609
Data dosarului
01.09.2026
Tribunal
Mures
Registrator
Valeriu Ristea

Subiecte

capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite

Documente menționate

  • Decizie asociat unic nr. 1 din 28.08.2026
  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii din 01.09.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 35703/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Distincții 2022

Adaugă gratuit distincția companiei pe website-ul tău.

Istoric complet al clasamentelor · poziție / număr de firme
An / indicatorJudețLocalitateCAENCAEN în județCAEN în localitate
2022Cifra de afaceri637din 21.974 · MUREŞ 2din 16 · Sat Brădeţelu Com. Ibăneşti 132din 3.967 · CAEN 0220 4din 122 · CAEN 0220 - MUREŞ 1din 6 · CAEN 0220 - Sat Brădeţelu Com. Ibăneşti
2022Profit net1.836din 21.973 · MUREŞ 1din 16 · Sat Brădeţelu Com. Ibăneşti 574din 3.967 · CAEN 0220 25din 122 · CAEN 0220 - MUREŞ 1din 6 · CAEN 0220 - Sat Brădeţelu Com. Ibăneşti
2022Angajati1.650din 21.974 · MUREŞ 4din 16 · Sat Brădeţelu Com. Ibăneşti 485din 3.967 · CAEN 0220 20din 122 · CAEN 0220 - MUREŞ 3din 6 · CAEN 0220 - Sat Brădeţelu Com. Ibăneşti
2021Cifra de afaceri756din 21.089 · MUREŞ 3din 17 · Sat Brădeţelu Com. Ibăneşti 161din 3.874 · CAEN 0220 7din 122 · CAEN 0220 - MUREŞ 2din 7 · CAEN 0220 - Sat Brădeţelu Com. Ibăneşti
2021Profit net503din 21.089 · MUREŞ 1din 17 · Sat Brădeţelu Com. Ibăneşti 145din 3.874 · CAEN 0220 8din 122 · CAEN 0220 - MUREŞ 1din 7 · CAEN 0220 - Sat Brădeţelu Com. Ibăneşti
2021Angajati1.654din 21.089 · MUREŞ 4din 17 · Sat Brădeţelu Com. Ibăneşti 456din 3.874 · CAEN 0220 18din 122 · CAEN 0220 - MUREŞ 3din 7 · CAEN 0220 - Sat Brădeţelu Com. Ibăneşti
2018Cifra de afaceri1.121din 18.401 · MUREŞ 4din 14 · Sat Brădeţelu Com. Ibăneşti 354din 3.585 · CAEN 0220 16din 108 · CAEN 0220 - MUREŞ 3din 7 · CAEN 0220 - Sat Brădeţelu Com. Ibăneşti
2018Profit net2.012din 18.407 · MUREŞ 2din 14 · Sat Brădeţelu Com. Ibăneşti 488din 3.585 · CAEN 0220 22din 108 · CAEN 0220 - MUREŞ 1din 7 · CAEN 0220 - Sat Brădeţelu Com. Ibăneşti
2018Angajati1.898din 18.407 · MUREŞ 4din 14 · Sat Brădeţelu Com. Ibăneşti 554din 3.585 · CAEN 0220 24din 108 · CAEN 0220 - MUREŞ 3din 7 · CAEN 0220 - Sat Brădeţelu Com. Ibăneşti

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 0220, Mureş

OLIION FOREST SRL
CUI: 33695940CAEN: 0220
Activ
MUREŞ, Sat Toaca Com. Hodac2014-10-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.451.512 RON
Profit
13.178 RON
Angajati
7
WILD FOREST SRL
CUI: 29207552CAEN: 0220
Activ
MUREŞ, Sat Eremitu Com. Eremitu2011-10-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.152.370 RON
Profit
52.288 RON
Angajati
12
ARAN EXFOR S.R.L.
CUI: 43736435CAEN: 0220
Activ
MUREŞ, Orş. Sovata2021-02-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.053.132 RON
Profit
1.204.406 RON
Angajati
9
BIO TOTAL SRL
CUI: 16389240CAEN: 0220
Activ
MUREŞ, Sat Sărăţeni Com. Sărăţeni2004-05-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.777.199 RON
Profit
14.451 RON
Angajati
21
DAVILEMN SRL
CUI: 23440647CAEN: 0220
Activ
MUREŞ, Mun. Reghin2008-03-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.134.811 RON
Profit
10.816 RON
Angajati
13

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 0220, Mureş

ALBIN TERY TRANS SRL
CUI: 31402393CAEN: 0220
Activ
MUREŞ, Sat Brădeţelu Com. Ibăneşti2013-03-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.215.376 RON
Profit
64.500 RON
Angajati
10
BBB EXPLO SRL
CUI: 32198365CAEN: 0220
Activ
MUREŞ, Sat Iod Com. Răstoliţa2013-09-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
620.860 RON
Profit
16.163 RON
Angajati
1
G&G FIREWOOD SRL
CUI: 31246863CAEN: 0220
Activ
MUREŞ, Sat Corunca Com. Corunca2013-02-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
532.455 RON
Profit
225.993 RON
Angajati
2
JOLANKA FOREST SRL
CUI: 32463488CAEN: 0220
Activ
MUREŞ, Sat Porumbeni Com. Ceuaşu de Câmpie2013-11-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
132.057 RON
Profit
0 RON
Angajati
3

Alte firme din Mureş

LUCIO PAN SAI SRL
CUI: 32063830CAEN: 5610
Activ
MUREŞ, Mun. Reghin2013-07-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
102.503 RON
Profit
10.448 RON
Angajati
1
ECOVIOLIN SRL
CUI: 32069735CAEN: 3220
Activ
MUREŞ, Mun. Reghin2013-07-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
658.662 RON
Profit
131.476 RON
Angajati
1
GST SAFETY TEXTILES RO SRL
CUI: 32039122CAEN: 1320
Activ
MUREŞ, Sat Albeşti Com. Albeşti2013-07-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
475.702.036 RON
Profit
0 RON
Angajati
983
VOLALTO SRL
CUI: 32091503CAEN: 7010
Activ
MUREŞ, Mun. Târgu Mureş2013-08-02
fara e-Factura
BAZA SPORTIVA LA ROSU SRL
CUI: 31687703CAEN: 9311
Activ
MUREŞ, Sat Pănet Com. Pănet2013-05-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
74.464 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
AQUAFARM TERANA SRL
CUI: 32318984CAEN: 0322
Activ
MUREŞ, Sat Păingeni Com. Glodeni2013-10-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.519.531 RON
Profit
795.101 RON
Angajati
4
TRIVIA GAME SRL
CUI: 29026440CAEN: 7022
Activ
MUREŞ, Mun. Târgu Mureş2011-08-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
108.030 RON
Profit
18.512 RON
Angajati
0
FUTURE JOB EU S.R.L.
CUI: 34598414CAEN: 7820
Activ
MUREŞ, Mun. Târgu Mureş2015-06-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.219.244 RON
Profit
201.825 RON
Angajati
2
ANGELLA & MELINDA S.R.L.
CUI: 46977454CAEN: 5610
Activ
MUREŞ, Sat Voivodeni Com. Voivodeni2022-10-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
42.608 RON
Profit
4.381 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul ANDREI & DUMITRITA EXPLOR SRL?

CUI-ul ANDREI & DUMITRITA EXPLOR SRL este 32069719.

Unde este sediul ANDREI & DUMITRITA EXPLOR SRL?

ANDREI & DUMITRITA EXPLOR SRL are sediul in Romania, MUREŞ, Sat Brădeţelu Com. Ibăneşti, BRĂDEŢELU nr. 27, 547327, Sat Brădeţelu Com. Ibăneşti, judetul MUREŞ.

Cand a fost infiintata ANDREI & DUMITRITA EXPLOR SRL?

ANDREI & DUMITRITA EXPLOR SRL a fost infiintata in anul 2013 (13 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a ANDREI & DUMITRITA EXPLOR SRL in 2024?

In 2024, ANDREI & DUMITRITA EXPLOR SRL a raportat o cifra de afaceri de 4.242.435 RON.

Cati angajati are ANDREI & DUMITRITA EXPLOR SRL?

ANDREI & DUMITRITA EXPLOR SRL a raportat un numar mediu de 6 salariati in 2024.

Ce activitate are ANDREI & DUMITRITA EXPLOR SRL?

ANDREI & DUMITRITA EXPLOR SRL are codul CAEN principal 0220 (Exploatarea forestieră).

Ce profit a inregistrat ANDREI & DUMITRITA EXPLOR SRL in 2024?

ANDREI & DUMITRITA EXPLOR SRL a inregistrat un profit net de 312.319 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 12 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.