Activ Plătitor TVA

STRUCTURI SUNSET FINIS S.R.L.

CUI: 32073469
CIF: RO32073469
Reg. Com.: J2013001138081
CAEN: 4100
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 29 iulie 2013 · 13 ani
Distribuie:

Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 14:04

Despre STRUCTURI SUNSET FINIS S.R.L.

STRUCTURI SUNSET FINIS S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Cristian Com. Cristian, judetul BRAŞOV, infiintata in 2013 (13 ani de activitate). Activitatea principala este "Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale" (cod CAEN 4100), in sectorul constructii. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2020, STRUCTURI SUNSET FINIS S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 136.744 RON, in crestere fata de anul precedent (+39.2%). Profitul net inregistrat a fost de 260 RON (in scadere accentuata). Pe parcursul ultimilor 7 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 86.411 RON in 2013 la 136.744 RON in 2020.

Este inregistrata ca platitoare de TVA. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
136.744 RON
Venituri totale
136.744 RON
Cheltuieli totale
132.531 RON
Profit brut
4.213 RON
Profit net
260 RON
Marja profit net
0,19%
Active imobilizate
1.943 RON
Active circulante
221.327 RON
Stocuri
13.903 RON
Creanțe
16.952 RON
Casa & conturi bănci
190.472 RON
Capital propriu
110.621 RON

Contact

AdresaRomania, BRAŞOV, Sat Cristian Com. Cristian, Str. Ghimbăşelului nr. 10, 507055
Telefon0726623489

Adresă sediu social

Romania, BRAŞOV, Sat Cristian Com. Cristian, Str. Ghimbăşelului nr. 10, 507055
Cod poștal: 507055
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, BRAŞOV, Sat Cristian Com. Cristian, Str. Ghimbăşelului nr. 10, 507055
Cod postal
507055
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 29.07.2013
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Râşnov
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
4 septembrie 2013 - 1 mai 2015

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2013 –2020 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2020
Cifră de afaceri
136.744 RON
Rezultat net
260 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2020 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2020 2019
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 136.744 RON 98.213 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 136.744 RON 98.213 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 132.531 RON 90.296 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 4.213 RON 7.917 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 260 RON 4.963 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 1.943 RON 2.629 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 221.327 RON 222.216 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 223.270 RON 224.845 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 13.903 RON 6.920 RON
CreanțeSume de încasat 16.952 RON 13.522 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 190.472 RON 201.774 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 112.649 RON 114.485 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 110.621 RON 110.360 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2020

Total active223.270RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2020

50,5 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale223.270 RON
Datorii totale112.649 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2020

ROA
0,1 %Profit net / active totale
ROE
0,2 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,96 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
49,5 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 8 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

8 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2020 136.744 +39,2% față de anul precedent 136.744 132.531 4.213 -46,8% față de anul precedent 260 -94,8% față de anul precedent 0 0
2019 98.213 -22,0% față de anul precedent 98.213 90.296 7.917 +105,0% față de anul precedent 4.963 +135,0% față de anul precedent 0 0
2018 125.931 -82,6% față de anul precedent 125.931 122.069 3.862 -98,0% față de anul precedent 2.112 -98,9% față de anul precedent 0 0
2017 721.948 +77,9% față de anul precedent 721.958 527.165 194.793 +192,5% față de anul precedent 187.564 +200,0% față de anul precedent 0 0
2016 405.776 +1.308,9% față de anul precedent 405.822 339.231 66.591 +7.441,5% față de anul precedent 62.524 +328.973,7% față de anul precedent 0 0
2015 28.800 -89,6% față de anul precedent 28.800 27.917 883 -98,0% față de anul precedent 19 -100,0% față de anul precedent Neraportat 0
2014 276.434 +219,9% față de anul precedent 276.434 231.682 44.752 +134,1% față de anul precedent 36.461 +120,7% față de anul precedent 0 0
2013 86.411 86.463 67.350 19.113 16.519 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

8 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2020 1.943 221.327 223.270 13.903 16.952 190.472
2019 2.629 222.216 224.845 6.920 13.522 201.774
2018 0 247.420 247.420 16.515 3.832 227.073
2017 0 264.202 264.202 2.191 9.143 252.868
2016 0 167.074 167.074 -5.201 3.024 169.251
2015 0 62.179 62.179 9.265 906 52.008
2014 0 53.179 53.179 -4.901 3.508 54.572
2013 0 33.646 33.646 0 1.309 32.337

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

8 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2020 112.649 -1,6% față de anul precedent 110.621 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2019 114.485 +172,4% față de anul precedent 110.360 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2018 42.022 -31,0% față de anul precedent 205.398 Neraportat 1 -83,3% față de anul precedent
2017 60.916 +18,6% față de anul precedent 203.286 Neraportat 6 -25,0% față de anul precedent
2016 51.352 +471,9% față de anul precedent 115.722 Neraportat 8 +166,7% față de anul precedent
2015 8.980 53.199 Neraportat 3 +50,0% față de anul precedent
2014 0 -100,0% față de anul precedent 53.179 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2013 16.927 16.719 Neraportat 2

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2020

25din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare10 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
AFANCA FINITA COJANUfondatorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

12 repere. O singură cronologie.

Din 2013 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2013 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
12 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 22565/2026actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Deschide înregistrarea completă

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 136.744 RON. Profit: 260 RON

Cifra de afaceri: 136.744 RON. Profit: 260 RON

Cifra de afaceri
136.744 RON +39.23% față de anul precedent
Profit net
260 RON -94.76% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
112.649 RON -1.6% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 98.213 RON. Profit: 4.963 RON

Cifra de afaceri: 98.213 RON. Profit: 4.963 RON

Cifra de afaceri
98.213 RON -22.01% față de anul precedent
Profit net
4.963 RON +134.99% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
114.485 RON +172.44% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 125.931 RON. Profit: 2.112 RON

Cifra de afaceri: 125.931 RON. Profit: 2.112 RON

Cifra de afaceri
125.931 RON -82.56% față de anul precedent
Profit net
2.112 RON -98.87% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -83.33% față de anul precedent
Datorii
42.022 RON -31.02% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 721.948 RON. Profit: 187.564 RON

Cifra de afaceri: 721.948 RON. Profit: 187.564 RON

Cifra de afaceri
721.948 RON +77.92% față de anul precedent
Profit net
187.564 RON +199.99% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6 -25% față de anul precedent
Datorii
60.916 RON +18.62% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 405.776 RON. Profit: 62.524 RON

Cifra de afaceri: 405.776 RON. Profit: 62.524 RON

Cifra de afaceri
405.776 RON +1308.94% față de anul precedent
Profit net
62.524 RON +328973.68% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
8 +166.67% față de anul precedent
Datorii
51.352 RON +471.85% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 28.800 RON. Profit: 19 RON

Cifra de afaceri: 28.800 RON. Profit: 19 RON

Cifra de afaceri
28.800 RON -89.58% față de anul precedent
Profit net
19 RON -99.95% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 +50% față de anul precedent
Datorii
8.980 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 276.434 RON. Profit: 36.461 RON

Cifra de afaceri: 276.434 RON. Profit: 36.461 RON

Cifra de afaceri
276.434 RON +219.91% față de anul precedent
Profit net
36.461 RON +120.72% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
0 RON -100% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 3 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 86.411 RON. Profit: 16.519 RON

Cifra de afaceri: 86.411 RON. Profit: 16.519 RON

Cifra de afaceri
86.411 RON
Profit net
16.519 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2
Datorii
16.927 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataSTRUCTURI SUNSET FINIS S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4100 in Sat Cristian Com. Cristian (BRAŞOV)

STRUCTURI SUNSET FINIS S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4100 in Sat Cristian Com. Cristian (BRAŞOV)

12 din 12 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

12.062026Mentiune · Buletin 22565/2026actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Companie
STRUCTURI SUNSET FINIS S.R.L.
CUI
32073469
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
12.06.2026
Registrul Comerțului
J8/1138/2013
EUID
ROONRC.J8/1138/2013
Sediu
Sat Cristian, Comuna Cristian, Jud. Braşov, Strada Ghimbăşelului, Nr. 10
Județ
Braşov
Număr încheiere
476621
Data încheierii
12.06.2026
Număr dosar
2313082
Data dosarului
09.06.2026
Tribunal
Brasov
Registrator
Mihaela-Simona Coclea

Subiecte

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Documente menționate

  • Cerere de înregistrare nr. 2313082 din 09.06.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 22565/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4100, Braşov

STRUCT CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 46156165CAEN: 4100
Activ
BRAŞOV, Sat Tărlungeni Com. Tărlungeni2022-05-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
138.619 RON
Profit
289 RON
Angajati
5
EDIL GA-MA SRL
CUI: 23645804CAEN: 4100
Activ
BRAŞOV, Sat Mărgineni Com. Hârseni2008-04-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
138.961 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
EBEN ERDE SRL
CUI: 26478190CAEN: 4100
Activ
BRAŞOV, Sat Acriş Com. Vama Buzăului2010-02-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
132.587 RON
Profit
26.679 RON
Angajati
0
BUBU NATTY CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 39369675CAEN: 4100
Activ
BRAŞOV, Mun. Codlea2018-05-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
143.500 RON
Profit
21.852 RON
Angajati
1
STA BUILDERS S.R.L.
CUI: 48400818CAEN: 4100
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2023-06-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
125.410 RON
Profit
7.369 RON
Angajati
0

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4100, Braşov

MAP SISTEME SRL
CUI: 32022317CAEN: 4100
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2013-07-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.466.099 RON
Profit
8.751 RON
Angajati
27
TITAN THEIA SRL
CUI: 32262301CAEN: 4100
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2013-09-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
6.366.048 RON
Profit
2.310.497 RON
Angajati
7
R.B.K. PLUS CON SRL
CUI: 32011547CAEN: 4100
Activ
BRAŞOV, Sat Hărman Com. Hărman2013-07-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.379.711 RON
Profit
545.853 RON
Angajati
5
PERCAFCON SRL
CUI: 32324790CAEN: 4100
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2013-10-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
235.550 RON
Profit
3.689 RON
Angajati
2

Alte firme din Braşov

OIKEA TIE SRL
CUI: 32067513CAEN: 4211
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2013-07-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
99.495 RON
Profit
2.047 RON
Angajati
1
NETSPATION MEDIANOS SRL
CUI: 32073507CAEN: 4740
Activ
BRAŞOV, Sat Ormeniş Com. Ormeniş2013-07-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
85.836 RON
Profit
39.456 RON
Angajati
1
G.B.M. CREAŢIE SRL
CUI: 32048783CAEN: 1071
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2013-07-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.134.423 RON
Profit
642.788 RON
Angajati
12
FIRE INTERNATIONAL SRL
CUI: 32093768CAEN: 4631
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2013-08-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
15.253.524 RON
Profit
111.212 RON
Angajati
4
SOFT FISCAL SRL
CUI: 31761044CAEN: 4740
Activ
BRAŞOV, Orş. Râşnov2013-06-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
792.430 RON
Profit
63.570 RON
Angajati
3
PEBS ART SRL
CUI: 32258807CAEN: 4778
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2013-09-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.053.192 RON
Profit
106.871 RON
Angajati
7
EVEREX PRO S.R.L.
CUI: 30069593CAEN: 0125
Activ
BRAŞOV, Sat Perşani Com. Şinca2012-04-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.197.878 RON
Profit
366.320 RON
Angajati
4
L.C. ENDOMAR SRL
CUI: 33781854CAEN: 4321
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2014-11-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
16.050 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
UNIDPROD SRL
CUI: 5287058CAEN: 4619
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov1994-03-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
427.797 RON
Profit
78.181 RON
Angajati
1
OFAI TAX 92 S.R.L.
CUI: 42522948CAEN: 4932
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2020-05-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
40.431 RON
Profit
0 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul STRUCTURI SUNSET FINIS S.R.L.?

CUI-ul STRUCTURI SUNSET FINIS S.R.L. este 32073469.

Unde este sediul STRUCTURI SUNSET FINIS S.R.L.?

STRUCTURI SUNSET FINIS S.R.L. are sediul in Romania, BRAŞOV, Sat Cristian Com. Cristian, Str. Ghimbăşelului nr. 10, 507055, Sat Cristian Com. Cristian, judetul BRAŞOV.

Cand a fost infiintata STRUCTURI SUNSET FINIS S.R.L.?

STRUCTURI SUNSET FINIS S.R.L. a fost infiintata in anul 2013 (13 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a STRUCTURI SUNSET FINIS S.R.L. in 2020?

In 2020, STRUCTURI SUNSET FINIS S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 136.744 RON.

Ce activitate are STRUCTURI SUNSET FINIS S.R.L.?

STRUCTURI SUNSET FINIS S.R.L. are codul CAEN principal 4100 (Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale).

Ce profit a inregistrat STRUCTURI SUNSET FINIS S.R.L. in 2020?

STRUCTURI SUNSET FINIS S.R.L. a inregistrat un profit net de 260 RON in 2020.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 8 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.