Activ

OPREA SIMONA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ

CUI: 32080083
CIF: 32080083
Reg. Com.: F12/1678/2013
CAEN: 8291
Formă: Necunoscut
Înființată: 30 iulie 2013 · 13 ani
Distribuie:

Activități ale agențiilor de colectare și a birourilor (oficiilor) de raportare a creditului

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 16:19

Despre OPREA SIMONA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ

OPREA SIMONA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ este o necunoscut cu sediul in Mun. Turda, judetul CLUJ, infiintata in 2013 (13 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități ale agențiilor de colectare și a birourilor (oficiilor) de raportare a creditului" (cod CAEN 8291), in sectorul activitati profesionale, stiintifice si tehnice. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

Compania, pe scurt

Nu sunt disponibile date financiare

Indicatorii vor apărea aici când datele sunt publicate.

Contact

AdresaRomania, CLUJ, Mun. Turda, Aleea Plopilor nr. 1, 401033
Telefon0749317155

Adresă sediu social

Romania, CLUJ, Mun. Turda, Aleea Plopilor nr. 1, 401033
Cod poștal: 401033
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, CLUJ, Mun. Turda, Aleea Plopilor nr. 1, 401033
Cod postal
401033
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Stare inregistrare
Înregistrat din 30.07.2013
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Municipală Turda
Platitor TVA
Nu

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

1 repere. O singură cronologie.

Din 2013 până în 2013 · datele disponibile în acest profil.

2013 → 2013
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
1 repere · toți anii

2013 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataOPREA SIMONA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (Necunoscut) - CAEN 8291 in Mun. Turda (CLUJ)

OPREA SIMONA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (Necunoscut) - CAEN 8291 in Mun. Turda (CLUJ)

1 din 1 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Cele mai mari firme — CAEN 8291, Cluj

GERI.RO EAST SRL
CUI: 33301042CAEN: 8291
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2014-06-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.032.793 RON
Profit
0 RON
Angajati
17
NAPOCA RECOVERY S.R.L.
CUI: 42034491CAEN: 8291
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2019-12-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.531.345 RON
Profit
209.657 RON
Angajati
1
GA & MO CONSULTING SRL
CUI: 34668943CAEN: 8291
Activ
CLUJ, Sat Floreşti Com. Floreşti2015-06-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
260.227 RON
Profit
143.372 RON
Angajati
1
R & R CONSULT SRL
CUI: 17097766CAEN: 8291
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2005-01-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
251.869 RON
Profit
137.564 RON
Angajati
1
BASIAN SERV S.R.L.
CUI: 38843451CAEN: 8291
Activ
CLUJ, Sat Gădălin Com. Jucu2018-02-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
250.233 RON
Profit
147.810 RON
Angajati
1
VAV BUSINESS SRL
CUI: 35351349CAEN: 8291
Activ
CLUJ, Sat Baciu Com. Baciu2015-12-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
249.270 RON
Profit
154.651 RON
Angajati
1
ICD RAPIDSALES SRL
CUI: 36827069CAEN: 8291
Activ
CLUJ, Sat Floreşti Com. Floreşti2016-12-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
207.144 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
HAN ROXIM CONSULT S.R.L.
CUI: 43685315CAEN: 8291
Activ
CLUJ, Orş. Huedin2021-02-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
201.218 RON
Profit
99.182 RON
Angajati
1
RIA FOOD FOR SOUL S.R.L.
CUI: 41519022CAEN: 8291
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2019-08-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
201.001 RON
Profit
97.023 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul OPREA SIMONA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

CUI-ul OPREA SIMONA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ este 32080083.

Unde este sediul OPREA SIMONA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

OPREA SIMONA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ are sediul in Romania, CLUJ, Mun. Turda, Aleea Plopilor nr. 1, 401033, Mun. Turda, judetul CLUJ.

Cand a fost infiintata OPREA SIMONA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

OPREA SIMONA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ a fost infiintata in anul 2013 (13 ani de activitate).

Ce activitate are OPREA SIMONA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

OPREA SIMONA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ are codul CAEN principal 8291 (Activități ale agențiilor de colectare și a birourilor (oficiilor) de raportare a creditului).

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 0 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.