Radiat

LUCY LUX TRADING SRL

CUI: 32084646
CIF: 32084646
Reg. Com.: J40/9587/2013
CAEN: 5630
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 31 iulie 2013 · 13 ani
Distribuie:

Baruri şi alte activităţi de servire a băuturilor

Surse și actualizare

Despre LUCY LUX TRADING SRL

LUCY LUX TRADING SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 2 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2013 (13 ani de activitate). Activitatea principala este "Baruri şi alte activităţi de servire a băuturilor" (cod CAEN 5630), in sectorul hoteluri si restaurante. Conform datelor oficiale, firma figureaza in prezent ca radiat.

In 2024, LUCY LUX TRADING SRL a raportat o cifra de afaceri de 99.765 RON, in scadere accentuata fata de anul precedent (-62.2%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1, in scadere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 11 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 38.924 RON in 2013 la 99.765 RON in 2024. Datoriile raportate (153.692 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
99.765 RON
Venituri totale
104.868 RON
Cheltuieli totale
137.095 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
11.324 RON
Active circulante
3.199 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
3.199 RON
Casa & conturi bănci
0 RON
Capital propriu
-139.169 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Str. Hăţişului nr. 7, 22345

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Str. Hăţişului nr. 7, 22345
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →
Date juridice și fiscale

Alte date din registru

Data inactivării în sursă
23 mai 2025

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2013 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
99.765 RON
Rezultat net
-32.227 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 99.765 RON 263.897 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 104.868 RON 263.898 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 137.095 RON 304.949 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 32.227 RON 41.051 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 32.227 RON 41.051 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 11.324 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 3.199 RON 32.110 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 14.523 RON 32.110 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 17.205 RON
CreanțeSume de încasat 3.199 RON 4.267 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 0 RON 10.638 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 153.692 RON 139.404 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -139.169 RON -106.941 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 3 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active14.523RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

1.058,3 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale14.523 RON
Datorii totale153.692 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,02 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-958,3 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 12 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

12 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 99.765 -62,2% față de anul precedent 104.868 137.095 0 0 32.227 32.227
2023 263.897 +33,7% față de anul precedent 263.898 304.949 0 0 41.051 41.051
2022 197.447 +18,1% față de anul precedent 197.447 214.682 0 0 17.235 21.040
2021 167.175 +44,3% față de anul precedent 167.178 175.726 0 0 8.548 11.780
2020 115.891 -33,1% față de anul precedent 115.891 128.528 0 0 12.637 14.085
2019 173.211 +7,2% față de anul precedent 173.213 205.611 0 0 32.398 34.130
2018 161.589 -47,8% față de anul precedent 161.595 176.649 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 15.054 16.670
2017 309.560 +62,1% față de anul precedent 309.816 275.264 34.552 +361,1% față de anul precedent 31.455 +463,3% față de anul precedent 0 0
2016 190.934 -35,6% față de anul precedent 190.945 183.451 7.494 -75,5% față de anul precedent 5.584 -79,1% față de anul precedent 0 0
2015 296.595 +45,9% față de anul precedent 296.595 266.048 30.547 26.727 Neraportat 0
2014 203.350 +422,4% față de anul precedent 203.350 215.742 0 0 12.392 18.492
2013 38.924 38.924 45.272 0 0 6.348 7.516

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

12 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 11.324 3.199 14.523 0 3.199 0
2023 0 32.110 32.110 17.205 4.267 10.638
2022 0 27.156 27.156 21.899 4.230 1.027
2021 0 22.803 22.803 17.727 4.067 1.009
2020 0 18.705 18.705 15.572 249 2.884
2019 0 17.256 17.256 12.524 4.233 499
2018 0 28.751 28.751 14.123 12.539 2.089
2017 0 43.444 43.444 19.191 9.175 15.078
2016 0 67.268 67.268 62.098 3.886 1.284
2015 49 90.169 90.218 73.635 14.957 1.577
2014 131 13.860 13.991 12.169 500 1.191
2013 248 22.683 22.931 22.328 0 355

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

12 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 153.692 +10,3% față de anul precedent -139.169 Neraportat 1 -66,7% față de anul precedent
2023 139.404 +49,2% față de anul precedent -106.941 Neraportat 3 +50,0% față de anul precedent
2022 93.417 +37,7% față de anul precedent -65.890 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2021 67.830 +30,9% față de anul precedent -44.850 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2020 51.815 +42,7% față de anul precedent -33.070 Neraportat 2 -33,3% față de anul precedent
2019 36.320 +166,9% față de anul precedent -18.985 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2018 13.606 +17,0% față de anul precedent 15.145 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2017 11.629 -80,8% față de anul precedent 31.815 Neraportat 3 -40,0% față de anul precedent
2016 60.605 -32,4% față de anul precedent 6.663 Neraportat 5
2015 89.657 +119,7% față de anul precedent 1.019 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2014 40.810 +35,4% față de anul precedent -25.708 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2013 30.147 -7.216 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

95din 100 de puncte
Risc crescut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive20 / 20
Lichiditate20 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

14 repere. O singură cronologie.

Din 2013 până în 2025 · datele disponibile în acest profil.

2013 → 2025
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
14 repere · toți anii

2025 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCRadiere — Buletin 23349/2025

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 99.765 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 99.765 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
99.765 RON -62.2% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
32.227 RON
Angajati
1 -66.67% față de anul precedent
Datorii
153.692 RON +10.25% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 263.897 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 263.897 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
263.897 RON +33.65% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
41.051 RON
Angajati
3 +50% față de anul precedent
Datorii
139.404 RON +49.23% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 197.447 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 197.447 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
197.447 RON +18.11% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
21.040 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
93.417 RON +37.72% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 167.175 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 167.175 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
167.175 RON +44.25% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
11.780 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
67.830 RON +30.91% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 115.891 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 115.891 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
115.891 RON -33.09% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
14.085 RON
Angajati
2 -33.33% față de anul precedent
Datorii
51.815 RON +42.66% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 173.211 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 173.211 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
173.211 RON +7.19% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
34.130 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
36.320 RON +166.94% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 161.589 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 161.589 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
161.589 RON -47.8% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
16.670 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
13.606 RON +17% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 309.560 RON. Profit: 31.455 RON

Cifra de afaceri: 309.560 RON. Profit: 31.455 RON

Cifra de afaceri
309.560 RON +62.13% față de anul precedent
Profit net
31.455 RON +463.31% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 -40% față de anul precedent
Datorii
11.629 RON -80.81% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 190.934 RON. Profit: 5.584 RON

Cifra de afaceri: 190.934 RON. Profit: 5.584 RON

Cifra de afaceri
190.934 RON -35.62% față de anul precedent
Profit net
5.584 RON -79.11% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5
Datorii
60.605 RON -32.4% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 296.595 RON. Profit: 26.727 RON

Cifra de afaceri: 296.595 RON. Profit: 26.727 RON

Cifra de afaceri
296.595 RON +45.85% față de anul precedent
Profit net
26.727 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
89.657 RON +119.69% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 203.350 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 203.350 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
203.350 RON +422.43% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
18.492 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
40.810 RON +35.37% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 38.924 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 38.924 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
38.924 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
7.516 RON
Angajati
1
Datorii
30.147 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataLUCY LUX TRADING SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 5630 in Sector 2 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

LUCY LUX TRADING SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 5630 in Sector 2 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

14 din 14 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

06.062025Radiere · Buletin 23349/2025Detalii în înregistrarea disponibilă.
Companie
LUCY LUX TRADING SRL
CUI
32084646
Tip în sursă
Deletion
Data buletinului
06.06.2025
Registrul Comerțului
J40/9587/2013
EUID
ROONRC.J40/9587/2013
Sediu
Bucureşti Sectorul 2, Strada HĂŢIŞULUI, Nr. 7, Bl. H11, Scara 1, Etaj 3, Ap. 11
Județ
București
Număr încheiere
478669
Data încheierii
04.06.2025
Număr dosar
1867711
Data dosarului
14.05.2025
Tribunal
Bucureşti
Registrator
Mihaela Grigoras
Vezi Buletinul ONRC nr. 23349/2025 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Cele mai mari firme — CAEN 5630, Municipiul Bucureşti

AMREST COFFEE SRL
CUI: 20119287CAEN: 5630
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2006-12-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
201.502.646 RON
Profit
1.213.421 RON
Angajati
641
HH OPERATIONS S.R.L.
CUI: 48527987CAEN: 5630
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2023-07-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
59.081.130 RON
Profit
6.441.980 RON
Angajati
197
EXPRESION C & M SRL
CUI: 18230100CAEN: 5630
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2005-12-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
43.240.879 RON
Profit
3.309.912 RON
Angajati
94
MGG MONDO COFFE BAR SRL
CUI: 24918511CAEN: 5630
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2009-01-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
17.412.190 RON
Profit
1.077.772 RON
Angajati
1
AQUA SUMMER SRL
CUI: 18516692CAEN: 5630
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2006-03-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
14.780.097 RON
Profit
1.987.549 RON
Angajati
16
VELOCITA URBANA S.R.L.
CUI: 41760933CAEN: 5630
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2019-10-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
13.405.812 RON
Profit
0 RON
Angajati
49
TUCANO COFFEE SRL
CUI: 31604325CAEN: 5630
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2013-05-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
12.320.978 RON
Profit
60.647 RON
Angajati
39
CONCEPT ESPRESSO CAFE SRL
CUI: 18651702CAEN: 5630
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2006-05-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
12.194.131 RON
Profit
995.713 RON
Angajati
49
SMÂRDAN NO. 9 SRL
CUI: 25902270CAEN: 5630
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2009-08-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
11.933.806 RON
Profit
3.073.551 RON
Angajati
31
NAIVE COMMUNITY S.R.L.
CUI: 42743051CAEN: 5630
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2020-07-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
11.781.024 RON
Profit
0 RON
Angajati
46

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul LUCY LUX TRADING SRL?

CUI-ul LUCY LUX TRADING SRL este 32084646.

Unde este sediul LUCY LUX TRADING SRL?

LUCY LUX TRADING SRL are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Str. Hăţişului nr. 7, 22345, Sector 2 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata LUCY LUX TRADING SRL?

LUCY LUX TRADING SRL a fost infiintata in anul 2013 (13 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a LUCY LUX TRADING SRL in 2024?

In 2024, LUCY LUX TRADING SRL a raportat o cifra de afaceri de 99.765 RON.

Cati angajati are LUCY LUX TRADING SRL?

LUCY LUX TRADING SRL a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are LUCY LUX TRADING SRL?

LUCY LUX TRADING SRL are codul CAEN principal 5630 (Baruri şi alte activităţi de servire a băuturilor).

Ce profit a inregistrat LUCY LUX TRADING SRL in 2024?

LUCY LUX TRADING SRL a inregistrat o pierdere neta de 32.227 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 12 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
8 iulie 2025
Următoarea actualizare disponibilă
8 august 2025

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.